Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

zuzu_z
4. pro 2006

libi: fakt? tak to jsem zvědavá.... v duchu cítím, že je to holčička, tak uvidíme, co se potvrdí nebo ne... 🙂
já taky držím pěstičky... máš to už skoro za pár, viď...

libi
5. pro 2006

Ahoj zuzu, alespoň se to říká a když koukám na trošku baculatou maminku tak většinou má holčičku, ale prý taky záleží jaký je manžel?! Sestra je bacula a má vychrtlého chlapa a mají 2 kluky, kamarádka s manželem jsou silnější a čekají 2 holku 😉 Zrovna dneska mi můj gyndař dělal ultrazvuk a byl tak milý a neřekl že jsem tlustá atd. jen řekl že u některých maminek jde mimi hůř vidět, i když je vše v pořádku, pro jistotu mě posílá zase do nemocnice na lepší ultrazvuk ať to má 100%. No tak jsem zvědavá jestli zítra bude doktor v Třinci zase brblat 😕 😉 Když cítíš že to bude holčička tak to asi fakt bude, ale to je vlastně jedno, hlavně ať jste zdraví!!!

zuzu_z
7. pro 2006

libi: já jsem chtěla spíš kluka, ale jestli to bude holčička, budu jí zbožňovat úplně stejně... máš už vybranou postýlku??? já vůbec nevím jakou, chtěla bych nějakou pěknou a hlavně pevnou, ale zase aby nestála přes 5.000,- poradí mi někdo??? a jak jste na tom s kočárky, těhulky??? máte nějaký tip??? libi přeju ti, aby doktor nebrbal a pěkně si ten UTZ užij...😉

msunny
8. pro 2006

Ahojky holčiny. Omlouvám se za dlouhodobější neučast,ale ten víken před měsícem se trošku protáh... Hned v pátek,kdy jsem nastupovala v nemocnici mě odpoledne převáželi do Písku do porodnice,tam mě do soboty pozorovali a ráno mě vezli už na císaře. No a máme kluka! 😲 Sice přesně měsíc před termínem,ale už je to celkem v pohodě. Kdyžtak tu mám i fotečky 😉

mihapiha
8. pro 2006

Ahoj skoromaminky a maminky 😉 Jsem ta štastná, která patří mezi xl a mám na Vás dotaz, pomalu se snažíme si pořídit mimi, ale mám trošku obavy... Ohledně váhy, myslíte, že by to mohlo hodně ovlivnit budoucí těhu? Jako, že by to nešlo atd... Díky za příspěvky 🙂

iza
9. pro 2006

mihapiha : ahoooj neboj, já otěhotněla na 5tý pokus, ale myslím, že dřív to nešlo ne s ohledem na mou váhu, ale proto, že jsem měla v srpnu zánět vaječníku a pak se až do listopadu stresovala, že chci děěěsně otěhotnět a nějak jsem se asi zablokovala, jak tady holky píšou, pokud nemáš nějaké vážné komplikace, tak je to hodně na psychice a rozhodně ne na váze! Těhulek XL a XXL nás tady je celkem dost 🙂 😉 tak držím palce a hlavně NESTRESOVAT SE

iza
9. pro 2006

msunny : moc gratuluju k Honzíkovi 🙂

lydia26
9. pro 2006

Ahojte dievčatá, ja sa chcem pripojiť k vašej diskusii. Ja tiež nie som z tých najchudších dievčat. Ked som začala chodiť s mojim terajším manželom tak som vážila 75 kg a to aj preto lebo som držala dietu - oddelenu stravu. Potom to už išlo pomaly hore, stretávalli sme sa s manželom a tak sme si po večeroch varili nejaké dobroty k telke. Potom sa váha dvihla na 86kg a vtedy som otehotnela. S otehotnením som nemala problémy, pretože sme to nechali na náhodu, ak sa podarí tak sa podarí. A podarilo sa - dvojičky - Simonka a Jakubko. Ináč máme v rodine dvojičky ale nečakala som že sa to na mne vybúri. Ale som veľmi veľmi rada že i ch mám. Počas tehu som pribrala 26 kg. A teraz sa ich nemôžem zbaviť. Momentálne vážim 103 kg. a môj ciel je aspon 80kg. Držím vám palce aby sa aj Vám pošťastilo tak ako nám. 😉

romana27
9. pro 2006

ahoj mihopiho, asi je důležitý vědět, kolik vážíš a měříš. Některý holky 170/60 se považují taky za XL 🙂)))
Já mám 173/88 a otěhotněla jsem bez problémů.
Vím, že když má někdo opravdu vysokou nadváhu, tak to někdy nejde tak rychle, jak by si člověk přál.

mihapiha
9. pro 2006

Romana27, tak já se za XL považuji celkem oprávněně 😉 , jsem 160/78. měla jsem i 83 a snažila jsem se to stáhnout na 75!!!A už mám zase 3 kg nahořem což mě opravdu netěší. Chtěla jsem to dotáhnout aspon na 70kg, ale nějak mi to pak už nešlo. Říkala jsem si, že čím více shodím, tím lépe pro mě a pro mimi v těhotenství a taky ta představa, že bych přibrala takových 20Kg a měla skoro 100 to mě docela děsilo. Tak mám 78 a uvidíme jak se zadaří, nějak nespěcháme, spíše to mu dáváme volný průběh atd. Jinak Vám díky za podporu 🙂

mihapiha
9. pro 2006

A lydia26... dvojčatka mi pořád slibuje manžílek, tam jsem zvědavá jak se mu zadaří 🙂

romana27
9. pro 2006

miho tak toho se taky bojím, že budu mít 100 :( Taky jsem chtěla shodit, ale podařilo se mi jenom nějakých pět kilo no 🙂 Tak uvidíme, silnější ženy zase prý nemusí v těhotenství tak moc přibrat. Já doufám přiberu tak 10-12 kg. Ale to, co člověk chce a co se pak stane, je věc druhá.

jasně, žádný spěch, ono to přijde a hlavně prosím nešil jako některý tady, co sexují jenom když mají ovulaci a pak se diví, že nic :(
Příroda si to zařídí sama, nás se ptát nebude. Měj se hezky Romana

icha5
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
romana27
9. pro 2006

ichi tak to je paráda....šikulka 🙂

icha5
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mihapiha
9. pro 2006

ichi.............jééééééééééééé to bych brala taky 😉 Taky si říkám, že když už mám nějaké ty tukové zásoby, tak by ten nárustek nemusel být až tak velký. Mám taky šíhlounké známe, které v těhu přibraly i 30Kg a silnější, u kterých byl přírustek jen cca 10-12 kg! To už by se dalo unést, že???

icha5
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
romana27
9. pro 2006

já ráda jím, ale zatím jsem v druhým měsíci a zvracívám, hlavně večer, takže zatím nepřibírám 😀
A pak, až budu mít zase chutě, se chci snažit jíst víc ovoce a zeleniny, te´d na ni nemám ani pomyšlení, jak je mi šoufl. Takže se živím rohlíkama, koláčama a tak, samý sacharidy :(

vedvies
9. pro 2006

romana mne je zle ked si spomeniem na nejake teple jedlo, tiez papam iba studene chlebiky,keksiky a uz fakt neviem co mam jest 😠

icha5
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mihapiha
9. pro 2006

Má známá nemohla sníst nic,jen zelnačku... Jinak nic. Chudák! Já taky ráda jím, ale dávám přednost spíše zdravější stravě, ale kdo ví jak to bude... Třeba mi zachutná i něco co ted vůbec nemusím. Taky mi říkala jedna paní, že je abstinentka a jak čekala dceru, tak dostala šílenou chut na alkohol(ten co chutná na ledu) 😅 Tak popíjela a dr. se chytal za hlavu, ale dcera je amozřejmě v pořádku. No, holt chutě si člověk nevybere 😀

libi
10. pro 2006

Holky nebojte, já jsem pořádná mamina a u prvního jsem přibrala právě těch 10-12kg a po porodu jsem začala vyrážet na procházky a bylo do 3/4 roka 16kg dole. No ale pak jsem zase přibrala 4kg a druhé těhot.jsem začínala na stejné váze jako u prvního 🙂 Teď u druhého jsem ve 33tt a mám zatím přibrané 6.5kg a to se nijak neomezuju, jím stejně 😉

zuzu_z
11. pro 2006

libi: já jsem měla ještě nedávno skoro žádný přírůstek, ale zakřikla jsem to a teď v 26 tt mám navrch tak 6kg-8kg řekla bych... bojím se po Mikulášovi zvážit... a jak dopadl ultrazvuk? Už se ti to hezky blíží, viď???😉 ať mimísek nezlobí

libi
12. pro 2006

zuzu tak to si pořád v normě-neboj, uvidíš že víc jak 12 nepřibereš, i když vánoce nám s kilama zahýbou 😉 ultrazvuk mi dopadl dobře, doktor jak mě uviděl tak se usmál, ale mimi je už pěkně velké takže šlo i dobře vidět i přes hroší bříško 🙂 miminko mě jinak kope o 106 a je pořád dupkou dolů, ještě je čas na otočení, ale u Adélky to bylo to samé a neotočila se-tak jsem zvědavá jak to bude u druhého. Tobě už se to taky pěkně blíží, užívej si prvního těhotenství to druhé už si tak neužiješ 😀

zuzu_z
13. pro 2006

libi: obávám se, že po dnešním dni mám o 10 kg navíc... je zajímavý, jak se mi teď bčicho zvětšuje snad přes noc... ale já se zas tak moc netrápím. To je skvělé, že bylo pěkně mimi vidět... dřív kopalo hodně ale teď je v klidu, asi se připravuje na svátky 😀 no po Vánocích mám hned 3.1. prohlídku tak to bude sranda, to bude přírůstek...bojim bojim 😕 ale co, Vánoce si užijeme. Já si užívám i to první těhu, akorát chudák mimísek teď se mnou prožívá poslední zkouškové období a moc se mu to nelíbí... no mě taky ne, co se dá dělat...

libi
15. pro 2006

zuzu ty taky chodíš do školy? Já taky 😀 ale začla jsem až letos, takže mám první zkouškové období. Neboj kila půjdou dolů...já mám kontrolu 2.1.a to už půjdu i na monitor srdíčka miminka. Užívej si vánočního šílenství....já peču takže určitě se mi taky pěkně pohne ručička na váze, ale od toho vánoce jsou 🙂 😉

zuzu_z
17. pro 2006

jo já dodělávám zimní semestr třeťáku před státnicema, takže za rok nebo za dva si dodělám ten zbytek, na státnice se s miminkem fakt necítím. Já jsem dělala včera linecký a perníčky a zobala jsem z těsta, až mi bylo špatně... tak jsem teda zvědavá, jestli přiberu hodně nebo málo... ale taky si hodlám ty Vánoce užít 😀

majka07
17. pro 2006

ahojky, tedy tady jsem pěkně dlouho nebyla 😲

danysek1
19. pro 2006

Ahoj holky jsem tu poprvé, ale Vaše stránky čtu už dlouho a je to tu fajn. Doufám, že přivítáte novou členku. 😉 Jsem taky xxl a zatím snažilka tedy potencionální.

majka07
19. pro 2006

ahj danysek vítej do klubu 🙂