Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

hanulik
27. zář 2006

To víš, že pro toho malýho ďáblíka to vydržím. Ale je to teda divoch. 😀 Ze všeho nejvíc se těším, až poprvé ucítím, jak se hýbe. 🙂

1kaculka
27. zář 2006

Hanulik: myslim, že Ti to všechny přejeme a hlavně taky závidíme 😉 . jj, aspoň nám budeš popisovat svoje pocity a stavy, ať víme na co se máme přibližně připravit 😀

ivusenka
27. zář 2006

Hanulíku, sice pozdě, ale gratuluju k miminku, moc se na to těšíme 😵

hanulik
27. zář 2006

Jo, já bych si záviděla taky. 😀 Ale počkej, tak za dva měsíce tu budete juchat taky. Moc vám to holky přeju, je to krásný pocit. Když vám ho teda někdo nezačne kazit, jako ještě to nikde neříkejte, nevíte co se může stát atd. 😢 Slova mojí příšerný skorotchýně, která má děs z toho, že jsme jí udělali v 50 babičkou. Je na to prý ještě moc mladá!!!

1kaculka
27. zář 2006

😀 😀 a kdy podle ní jste jí měli udělat babičkou 😀 ?
Dneska jsem 28 DC a jsem zvědavá kdy přijde MS, protože mám nepravidelný cyklus, ale jestli ta potvůrka přijde, tak z toho bude zase ko 🙄 .

hanulik
27. zář 2006

Irvusenko, moc děkuju. Nikdy není pozdě, obvzlášť, když jsem v 8 týdnu. 😀 Holky, tak šup, šup, ať už jste taky těhu. Trošku víc snahy! 😀 😀 I když my se ten poslední měsíc snažili jen 2x a ono to vyšlo.

ivusenka
27. zář 2006

Ono to většinou vyjde, když se snaží málo. Kaculko, držím palce, aby Ms nepřišla. Já teď o víkendu bych měla mít teprve ovu, tak bude snaženíčko 😀

hanulik
27. zář 2006

No to já nevím. Asi tak v šedesáti, sedumdesáti, až bychom nemohli mít děti my. Ale z ní si nic neděláme. Je tady vyhlášená čarodějnice. 😀 Kači, doufám, že nepřijde. Moc Ti to přeju. Mě vynechala ve středu a už v pátek jsem byla na gyndě. 😀 Doktor měl ze mě srandu. Museli mi brát krev a posílat do laborky, protože na ultrazvuk i pohmat bylo ještě strašně brzy. Myslím, že tak nedočkavé rodiče tam ještě neměl. 😅

1kaculka
27. zář 2006

Ivuš já měla ovu minulý týden a to zrovna manžovi nebylo dobře, takže bylo prd 😀 . Tak uvidíme,protože jsme se snažílkovali 2 dny před ovu, tak třeba se ty mršky nějak probojovali. No budu hlásit, jak jsem na tom. 🙂

hanulik
27. zář 2006

Holky, zkoušíte si nějak hledat plodné dny? Já na to šla technicky teda až poslední dva měsíce. Měla jsem neprav. MS, takže z toho jsem to vypočítat nemohla. Měřila jsem si proto teplotu. A když mrška stoupla, věčně jsme neměli s přítelem chuť.

ivusenka
27. zář 2006

Kaculko, držím palce. Já jdu na normální prevent. Kontrolu teď v pátek, takže teprve oznámím, že se snažíme a snad mi nevynadá pro moji váhu 😲 , mám z toho strochu strach, ale ten můj doktor taky není žádnej přeštíplej 😀

1kaculka
27. zář 2006

Taky mám nepravidelnou MS, jednou mám cyklus 28, pak zase 35, hrůza. Měřit BT se mi nechce, protože se tím nechci moc zabývat, abych na to pořád nemyslela. Tak jsem si plodné dny vystopovala podle hlenu a pak děj se vůle boží 😀

beruska80
27. zář 2006

Dobré ránko všem, 🙂
Ivušenko jsi srdečně vítána! 😉
Hanuliku, mooooc gratuluji k mimískovi, hlavně se drž a nyní se snaž překonat ranní nevolnosti. Je to sice hodně nepříjemné, ale co se dá dělat. ☹
My se doma snažíme tak "přiměřeně", nemá se to přehánět, ale je to mooooc příjemné... 😵 😀
Snažení zdar a hodně štěstíčka všem... 😉
Kaculko, budu držet pěstičky, aby ta mrška MS nedorazila! 🙂

ivusenka
27. zář 2006

Kaculko a snažilky, já si BT měřím, aspoń vím, jestli mám vůbec ovulaci a cyklus mám hezky pravidelný, po 26 dnech, to je asi jediné pozitivum

hanulik
27. zář 2006

Já ho mám pořád málo, i když se vzruším, takže u mě zase nepřipadala v úvahu tahle možnost. 🙂 Mě na váhu doktor neřekl nic. I když je sám špagetka. Myslím, že jen jedna holka tady měla nějaký problém se svým lékařem.

1kaculka
27. zář 2006

Holky já jsem tak ráda, že máme vlastní témátko. Jsme na jedné lodi a můžeme se tu vypovídat ze svých problémů a tak. Fakt supr 🙂

Berusko: děkuji, kéž by zůstala někde schovaná v koutě mrška jedna 😀

1kaculka
27. zář 2006

No jo, holt si musíme každá vystopovat to svoje, ale důležité je, že nám ovu probíhá, no né 😉 .
Hanulik: a pak že máš všeho dost, viď 🙂

ivusenka
27. zář 2006

Taky jsem ráda, že jste založily toto téma 😵 Holčiny zatím se mějte moc krásně, jdu pracovat 😠

1kaculka
27. zář 2006

Hele holky myslíte, že je dost psycho pomalu si pořizovat nějaký věcičky na mimíska, i kdyby se nám zatím nedařilo otěhotnět????
Třeba v CAčku mají nádherný věcičky a člověk jenom těžko odolává, manža říká, že mám být v klidu a neplašit. 🙂

1kaculka
27. zář 2006

Ivuš: ahojííííík 🙂

beruska80
27. zář 2006

Já jsem v tomto směru odvážlivec, neměřím si teplotu ani nepočítám plodné dny. Nechali jsme to čistě na přírodě.. 🙂 Moc se tím nechci stresovat a doufám, že se zadaří brzo! 🙂

hanulik
27. zář 2006

Ivušenko, tak se měj. Měj příjemný pracovní dník. 🙂 Já jsem se vždycky rozplývala nad dětským oblečením, ale dokud jsem nebyla těhu, nic jsem nekupovala. Zato teď jsem se do toho pustila s plnou vervou a musím říct, že v okolí jsem nenašla moc pochopení. Že je na to prý ještě moc brzy. Ale já chci nakoupit každý měsíc něco, abychom na to pak měli penízky.

iza
27. zář 2006

berus : tak to jsme na tom stejně... 😉 ale řeknu vám holky, já mám dnes děsný nervy....MS se mi opozdila už od tři dny....dělala jsem si testy...dva ukázaly že těhu nejsem a na jednou byla dooost slabounká čárka, ale nevím jestli to nebylo až po delší době ach jo...nějak jsem se na to těhu upla a tweď budu děsně zklamaná pokud to nevyjde....a mám strach, že to dneska dostanu....tak nějak to cítím...ufff

beruska80
27. zář 2006

Ivuš: pápá... 😉
Kačulko, tak já na sebe musím prásknout, že mám nakupovací horečku už dááávno...
Začalo to v době, kdy byla sestra těhotná (má 6 měsíční Karolínku). Kupovala jsem jí spoustu oblečků a úplně mě to pohltilo. Od té doby jsem hrozná, občas si nakoupím pro sebe (už mám celou krabici... 😵 😀) a taky slyším, že jsem blázen, který předbíhá událostem. Ale co, buď se to bude hodit nebo ne. 😉

1kaculka
27. zář 2006

Iza: ☹ , soucítím s tebou. Taky si to zklamání prožívám s každou došlou MS. Ale neboj, určitě se to podaří a budou tam ty //

happykaty
27. zář 2006

Nazdááááárek, tak jsem zase mezi svými a jsem moc ráda, tak jak se vede, kočky? 😉

1kaculka
27. zář 2006

Hapýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀 , skvělý, schází se nám tu parta z BRMS (tím ni, proti novým kolegyňkám 😉 )

Hanulík: To máš pravdu, lepší postupně, to tak nevleze do rozpočtu

1kaculka
27. zář 2006

Beruska: tak to je supr, to si mě hnedka nakopla a jdu taky do nákupů. Ale radši si na ně vyrazim sama, aby mě někdo nezavřel do blázince 😀

hanulik
27. zář 2006

Ahoj Izo, nechci, aby jsi pak byla zklamaná, kdyby to nevyšlo, ale já už těhu jsem a když jsme s kamarádkou, která je v 7 měsíci jen tak ze srandy zkusily těhu test, oboum nám vyšel negativní. Zkus ještě nějaký, já jsem radši střídala firmy.

iza
27. zář 2006

...no jo musím taky přiznat, že mám doma dva kousky oblečků 😀