Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

alika54
19. pro 2008

sa nam vymenili role co???? chlap 😝 😝 😝 ,,,je to az tak blbe???

asitka
19. pro 2008

ali moja...je...a hlavne ma to serie...že je pred sviatkami....neviem, či mám od zúrivosti plakať...alebo sa smiať...alebo sa o zem hodiť...alebo čo....
🙄

alika54
19. pro 2008

to mi je luto ☹ ,,,som bola pred par dnami v podobnej situacii,,,neviem ako je to u vas no ja som skusila ignoraciu a zabralo,,, 🙄 ,,,no neviem na ako dlho 😝

sassi
19. pro 2008

asit , myslíš že by to pomohlo???
take it easy
nestresuj 😉

Mna tiež každu chvilu naservítkuje, vyziapem sa, šak aj dnes, cely manažment rodiny je na mne, čo ja nezariadim - nie je ... a ešte aj "urob si sam" funguje stále
a ešte sa rozčuluje, že mu vraj "rozkazujem" .... ale som mu minule povedala, že ja nemusím rozkazovať, ked bude sam od seba vedieť, čo ma robiť ... a odvtedy je ticho 😝 😀 😀 😀

ale inak je to najzlatší manžel pod slnkom 🙂 len .... CHLAPI !

asitka
19. pro 2008

ali...tiež to praktizujem...mali sme ísť zajtra k našim...dať darčeky...popriať sviatky....ale nieeeeeeeeeee.....ja by som musela absolvovať jeho rodičov....aj keby sme sa rozvádzali....seriem na neho....zajtra pôjdem sama...a prídem s dedom po deti...a budem sviatkovať tam...nech ho aj šlak trafí... 🙄

alika54
19. pro 2008

pride za vami,,,neboj,,,a ved uvidis ako bude reagovat zajtra na situaciu,,, 😠

alika54
19. pro 2008

mozno sa na to vyspi a dojde mu to 😝

asitka
19. pro 2008

dievčatá....neriešim už

alika54
19. pro 2008

slusne povedane-ser na to 😝 😝 😝

qetinka
19. pro 2008

ahojte,teda ,teda, 😖 asitka rano muderjsie vecera....vyspite sa z toho...inac asi ta kazda chapeme..ze baby?
prehodim temu....boli sme na tom koncerte,baby bolo suuuupeeeerrrr,take mile romanticke...aj adamko v bruchu sa vyblaznil 😀 😵 muzovi som dnes zobrala z orenge.u elefon ten dotykovy samsung...tak sa hrajka 🙂

alika54
19. pro 2008

qeti,,,aky koncert?

asitka
19. pro 2008

aj ja som sa chcela spýtať...zajtra prečítam...idem haji....dobrú noc vám

qetinka
19. pro 2008

elefon 😀 😀 aj tak sa da...
zajtra chcem ist do baumaxu kupit nejake pekne orange vankuse na gauč..ked uz som nezohnala ten prehoz nikde tak aspon nejako to chcem vylepšit...a večer chcem sromcek postavit ...

alika54
19. pro 2008

pa Asit,,,

alika54
19. pro 2008

elefon? was ist das??? 😝

qetinka
19. pro 2008

koncert bratov nedvedov...mi mame velmi radi ich muziku a ked sme boli slobodny tak sme chodili podchvilkou na nejaky ten "čunder"..gitarka,skvela hudba...atd 🙂 😉
asit bru noc... 🙂

qetinka
19. pro 2008

ali preklep..telefon 😉

alika54
19. pro 2008

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj,,,,ja ze ten koncert sa tak volal 😝 ,,,to muselo byt super 😉

qetinka
19. pro 2008

😀

qetinka
19. pro 2008

ali aj bolo...mi sme boli naposledy na ich koncerte pred piatimi rokmi ked som dominiku cakala...vlani sem chceli ist ale to som nestihla....lebo som bola v porodnici...uz a tento x to vyslo.. 🙂 😀

qetinka
19. pro 2008

domi zaspla pri telke...zase...dnes v skolke nespala...ani neviem preco...tak ju odvalilo...keby tu tiez nasnezi..decka by mali radost..oliver ma to oko riadne zalepene..umyvam mu ho a aj nos odsavam..ale nema v podstate nejake extra sople...mam obavu ze to nie je akoze z nadchy ale ze ho ma zapalene..dala som mu framykoin do oka a uvidim ako zajtra...

alika54
19. pro 2008

dufam ze aj ja sa niekedy na nich dostanem,,,,

qetinka
19. pro 2008

paci sa ti ich hudba?inac bolo polno..a vela ludi takych starsich..generaciu aj viac vyssie,a na wc.ku so m stretla jednu pani tak podla mojho odhadu mala dost rokov,65?

qetinka
19. pro 2008

Boze dnes mi šibe...polno 😀 strasne...
anicka bavili sme sa volakedy o rozpravkach..a som spominala ze u nas frcalo dlho udatne kuriatko..tak bude tusim na joj-ke v utorok večer..ak budes mat chut pozri...

alika54
19. pro 2008

jojo,,,mam ich rada,,, 😉 ,,nie ze by som kazdy den pocuvala no ked mam naladu tak si ich rada pustim,,,,

alika54
19. pro 2008

bru noc prajem,,,, 😉

qetinka
19. pro 2008

aj tebe...pa..

anickaajanko
19. pro 2008

qetinka videla som ukazku tesim sa na to zasadneme s muzom k tomu
dik za info 😉

asitka u nas zabera len ignoracia
a ja sa viem fakt riadne zatat
a nepridem sa udobrit ani ked co bude aj ked to vyvolam ja
niekedy ma to aj mrzi ale neviem za nim prist
a povedat sorry

z mesta prisiel s velkymi 3 skatulami a je to vraj pre mna
balil to vonka v snehu pred garazou aby som to nevidela 😀
obcas je tak zlaty ze az

dneska sme mali prvu vianocnu navstevu krsnych idu na sviatky prec tak prisli kuknut stiahli flasu a sli
😉

qetinka
20. pro 2008

asit uz je dobre?POKYM OLIVER spal na balkone tak sme postavili s domi strom a aj ozdobili...len vkuse do neho chodi...som samozrejme ocakavala...je medzi telkon a gaucom..ako zabranu som dala stol,a ten si moj fešak chyti a veselo odsunie 🙂 😵 😖 sam sa najedol v stolicke... a ja musim ist cistit gauc lebo som ho obliala rozpustenym maslom co sme mali na zemiakoch 😠 robotu si robim....muz bude do večera v robote ...

jumca
20. pro 2008

ahojte pozeram ze naposledy ste tu bili v roku 2006 tak neviem ci sem od vtedy niekto prisiel....ak ano budem rada