Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

asitka
18. pro 2008

čaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaute....spravila som ten vodičááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááák 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

qetinka
18. pro 2008

asitka GRAULUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😠 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 dobry pocit,ze?

qetinka
18. pro 2008

jeminecku mne sa tan ako dostal ten druhy smajlik? 😲 😉

alika54
18. pro 2008

Asit,,,to sa musi zapit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,,,gratulujeeeeeeeem,,,,,ja som bola dnes Vikinke na besiedke,,,krasne spievala som ju nespoznavala,,,take sidlo tam z nej bolo 😉 ,,,Simon je neaky soplavy tak sa budeme asi liecit a zajtra mal ist spinkat ku kamaratovy no ked ma sople neviem co z toho bude 😝 ,,,pekny vecer vsetkym,,,

alika54
18. pro 2008

Qeti,,,ako kocik??? bola si ho kuknut?

asitka
18. pro 2008

dievčatá dakujem vám veľmi pekne....

ali...tiež mám chlapov soplavých.... 😠 sa liečia...

kvietok sa na mňa cez úsme hnevala 😀 😀 😀 ja viem, že to tam nepatrilo 😀

sassi
18. pro 2008

asitka gratulujeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂
kedy dojdeš pozrieť? 😀

asitka
18. pro 2008

dievčatá...po novom roku 😀 sa dohodneme...aj ali veznem....a pôjdeme....ak to teda nenecháme na leto kôli deťom 😀 😀

sassi
18. pro 2008

šak neni sneh 😀 čo budeme čakať do leta 😉

asitka
18. pro 2008

no hej...ja idem len papiere v pondelok vybaviť...a do týždňa by som mala mať...ale bojím sa ešte sama jazdiť...

alika54
18. pro 2008

jeeej,,,co to tu chystate??? poza moj chrbat? 😀 ,,,Asit ty sa aj niecoho bojis? 😝 😅

asitka
18. pro 2008

ali...neuveríš...ale hej .... 😀

alika54
18. pro 2008

zeby? 😉 ,,,a tak mohli by ste to zobrat aj smerom z kysuc do mt,,, 🙂

asitka
18. pro 2008

šak sa dohodneme 😀

alika54
18. pro 2008

šak jooo,,,, 😀

sassi
18. pro 2008

😀 😀 😀

asitka
18. pro 2008

sa vyškierate...ale ke%d to zorganizujem....tak som zvedavá...jaké budete vyškerené 😀

sassi
18. pro 2008

ja budem krásne vyškerená
a konečne kuknem ake ste kočice 😉

qetinka
18. pro 2008

a baby co tak potom skoncit v prievidzi?? 🙂 z MT JE TO KUSOK 😉 ..
kociar...no uvidime.... 😖 on-majitel predajne ho zabudol vtedy davno objednat....podla mna i ked tvrdil ze nie..ale protirečil si...ale to je jedno skratka som sa sla nan druhy x pytat,objednal a neprisiel ...lebo nie je nikde na slovensku cierny..len sedy a ten ja moc nemusim...mne sa paci cierny ale slubil ze v januari bude...citujem"len pockajte na mna..ja vam ho v januari isto zozeniem..."sa boji aby som inde nedala niekomu zarobit 😀 no ak nebude ani v januari,uvidime vsak cas ešte mame...ale hlavne som ho chcela vidiet life ...a ci sa zmestime do vytahu...
dnes sme boli na nakupe..cakali sem muza s /oliverkom/ vonku on sa tak strasne tesil ze beha po vonku...po svojich nenormalne sa tešil..ludia co šli okolo sa na nom bavili...

sassi
18. pro 2008

queti a a ký kočík to kupujete?

alika54
18. pro 2008

a budeme sa škerit jedna na druhu 😀 😀 😀 ,,,Qeti joo,,,prievidzu som zvladla veru aj sama ked sme boli s detmi v bojniciach,,,len vam tam moc kruhacov pribudlo 😉

sassi
18. pro 2008

ja som chodila bežne do Považdkej bystrice a 1x som boal v Ostrave, inak chodím len po okolí
a naposledy, ked som šla ku kamoške, oškrela som auto 😖
ale hadam sa to nebude opakovať (to oškretie auta myslím)

qetinka
18. pro 2008

http://shop.dieta.sk/index.php?page=6&itm=26951... nieco lahke a dobre ovladatelne..planujem prenosnu tasku pre adamka...do tohto kocika..a ak by nahodou..hlboky mame chicco S3,ale pedpokladam ze vsade budem takmer stale chodit snimi sama..tak ako surodenecky by mi vyhovoval...co sa tyka zimy,na slovensku je to vidite ako..ani sneh nieje...

asitka
18. pro 2008

sa už teraz za laptopmi vyškierate 😀

qetinka
18. pro 2008

alika kruhace su strasne fajn 😀 🙂 mne viac vyhovuju ako obycajne krizovatky..tie ja nemusim..

qetinka
18. pro 2008

sledovali ste jednym očkom aj ruzovu zahradu?
kokso ten cisarak..mna zas caka... co nevidiet...

qetinka
18. pro 2008

asit a ake to mas teraz auto?focusa?

asitka
18. pro 2008

no...ja by som radšej len po hlavnej furt išla .O))) aj kruháče...aj križovatky...by som vyzmizikovala...O))

asitka
18. pro 2008

focusa...hej....prečo?

qetinka
18. pro 2008

🙂 zvyknes si...ja som po autoskole zacala šoferovat dodavku...ine auto sme totiz vtedy nemali..to bolo o inom..skusali sme pod regiou v bojniciach na parkovisku a muz zahlasil..tak a teraz ideme na sever k vasim pre malu..ja panika,des 😲 😕 ale ako som tak sedela za tym volantom som si povedala bud teraz alebo nikdy...a sla som a pekne...par x s muzom potom aj sama....mne sa moc nepaci ked mame podchvilkou ine auto,.uz si na nejake zvyknem...a zas druhe 😠