Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
15. bře 2009

😖 nic prijemne ze asitka..ak to poznas...poznas...
ale tak treba zatat zuby a vydrzat..koli malinkemu....ja som strasne zvedava ako bude vypadat..isto ako oliverko... ved to poznate...ked oni su ako cez kopirku 😀 😀 😀

qetinka
15. bře 2009

alika dikes

qetinka
15. bře 2009

ok,idem off,oliverko je hore...majte sa...pa... 🙂

asitka
15. bře 2009

no veru moji neboli...až ked emmuška trochu podrástla...jak dva vajíčka...rovnaké...jasné, že to poznám...mne to pri prvom zle zaviedli...no vraždila by som...druhý krát som ani nevedela..že homám 😝

anickaajanko
15. bře 2009

qeti furt na teba myslim mala baba je tu co chvila

alika tesiim na foto nech to manzel cim skor sem hodi

mame navstevu za chvilu ale nejak nemam naladu

pride brat s tou svojou 42 rocnou a riadne dotrepu aj jej deti

no neviem o com sa budeme bavit

alika54
15. bře 2009

juj auky ,,,,no ale co by sme pre babuliaka nespravili vsak? Anik tak prijemna navsteva ta caka? 😅

asitka
15. bře 2009

no dievčatá...idem...opatrujte sa...kvietková už asi fičala.... 😀

tash...anik...alik...cukríková....hojte moje.... 😀

alika54
15. bře 2009

pa Asit 😉

tasha8
15. bře 2009

caute baby, ste tu?
ako? no my sme sa previezli do BA, som si naivne myslela ze mame namontovanu predpripravu na radio do auta
🤐 no haha v zakladnej verzii ze ano, dobreze je tam aspon volant 😀 😀 takze nic, skusime v dakom servise za daku prijatelnu cenu, bo v tom Skodackom za to pytaju vela 😠
zajtra vybavovacky, joj, nemam rada...ale musi byt...
a piste 🙂

asitka
15. bře 2009

pííííšem 😀

tasha8
15. bře 2009

a čo asit nejako nevidím 😀

martao
15. bře 2009

Dnes bolo otrasne. Decká boli hrozné. Piekla som štrúdlu- hnusoba splaskla. Fakt mi tie koláče nejdu. Polovicu som zjedla sama. Mňam.

tasha8
15. bře 2009

martao ja podobne, uz som sa na modrej streche postazovala na nasu ruru ze ako ju mame neviem v nej nic upiect, co ma mrzi, pecenie bola moja domena, skor som vedela piect ako varit..ale ruru sme "zdedili" od predoslych majitelov tak verim ze musim len na nu nejako vyzriet, dovtedy skoda surovin 😒 aj minule, ze idem robit muffiny, pani tu mala taku formu na to, tak reku si spravim...cesto napucalo, tesim sa...pockala som, reku snad budu...vyberiem a cesto surove 😕 😕 och joj....tento tyzden sa chystam na roladu, ukazem je tej trube!!!

alika54
16. bře 2009

ahojte,,,priserne ma boli hlava 🙄 ,,,Qetik by mala mat uz babatko-tak dufam ze su obaja v poho 😉

tasha8
16. bře 2009

a z coho alik? ☹ hej, snad ano, 3nasobna mamina.. 🙂
ozaj, alika ake mas meno? ze sa blbo pytam, lebo moja sefina je Alika (teda ju tak vsetci volame), ale vola sa Alexandra...

alika54
16. bře 2009

tashi neviem z coho,,,ale asi aj z pocasia aj nedospata som,,,,inac volam sa Alena ale odmalicka ma vsetci volaju Alika 😉

asitka
16. bře 2009

a ja že si prečítam...že ako sa má kvietok 😀 hádam sú v poriadku...

ali....málo sexuješ 😀 si dobre vrzni...aj hlava prestane boliet 😀

tash...čau cicuš...prídte ku mne na šttrúúúúdl... 😀 aj s martao...ali pre teba je odložená 😀

cukríkovú máme kde aj s aničkou??? hááá???

martao
16. bře 2009

tasha8,
My máme novú trúbu a pečie tiež nanič. Alebo som fakt ja ,, pokazená" Ukáž jej,kto je nový pán.

Asitka dobrá rada s tou bolesťou hlavy. MM nieje doma, sused tiež nie. Tak asi dám Ibalgin.

alika54
16. bře 2009

teda Asit,,,diiiiiiik,,,len mangelovi to nepoviem,,,bo by ho to potesilo 😠 😅 ,,,

anickaajanko
16. bře 2009

martao wow co to citam tak staci aj sused
😀

tu som asit

aj myslim an Qeti uz ma malu bábu

Alik kde je foto????????????

martao
16. bře 2009

My máme suseda starého mládenca a jeho najväčšou zálubou je chovanie sliepok. Tak fakt počkám asi na MM, Ibalgin som nenašla. úplne som zabudla aj si zaliat čaj.

martao
16. bře 2009

MM práve dorazil, idem otvoriť bránu a myslím nozaj bránu. Nie že si to vysvetlíte inak.

tasha8
16. bře 2009

my sme tomu spanku tiez moc nedali, maly sa dako vela budil v noci 😒
hej, Alika skor ku Alene ako k Alexandre, preto som sa pytala 😉 mna teraz uz vsetci Taša volaju

alika54
16. bře 2009

Tasa ako Natasa? alebo natalia? martao no neviem neviem-ked si ten ibalgin nenasla 😀 ,,Anik uz kricim na mangela tak o chvilku foto bude,,,,

anickaajanko
16. bře 2009

martao otvorila si branu? dokoran? 😀

alika54
16. bře 2009

uz je foto v albe-karneval,,,kuknite a vymazem 😉

asitka
16. bře 2009

ali no kočka si bola...ale anciáša...to nevieš rovno stát...ked ta fotia...ale nohy vykrúcaš??? 😀 😀

alika54
16. bře 2009

vsak to len koli vam -tak aj nohy krive mozu byt 😀 😝

asitka
16. bře 2009

no dobre....je ti odpustené 😀 pekné šatky si mala...ja by som ináč asi nemohla mat bez rukávov....nejak som nie na to zvyknutá

alika54
16. bře 2009

no ja som uz nic ine nezohnala 😅 ,,ale sak som saty asi po troch rokoch na sebe mala 😅