Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

asitka
5. únor 2013

@cukrik580 ja sa k malým bábenkám ani nepribližujem...lebo by hned chcela tiež 🙂 a ked ja už nemôžem ☹

cukrik580
6. únor 2013

@asitka preco nemozes??? :/ no nam sa stale dako nedari...este skusim to schudnutie...uz mam dole 8,3 kg ;)

ichthyska
19. únor 2013

@cukrik580 ahoj ako si schudla?

cukrik580
20. únor 2013

@ichthyska 9,9kg zatial 🙂 ale stale ma daco pokusa :D a drzim dukanovu dietu...ale tak po svojom troska, nechcem sa tym chvalit, lebo to nie je podla pravidiel :D treba drzat tak ako sa ma 🙂

ichthyska
23. dub 2013

@cukrik580 obdivujem ta ja to nedokazem ☹ ach jaj ale snazim sa vysadit aspon sladkosti 🙂

cukrik580
23. dub 2013

@ichthyska uz mam dolu 18,7 kg ale zacala som sa nejak flakat...musim si dat mozno par dni pauzicku a nanovo do toho, ale sa bojim, ze uz sa nedokopem 😀

akcccina
23. dub 2013

Ahoj holky. Chtěla jsem se zeptat byla jste někdy některá na přístrojové nebo ruční lymfodrenáži?
Chtěla bych jít, ale mám strach, že se třeba nevejdu do těch kalhot nebo že se na mě budou divně dívat. Nemám míry modelky, místy mám celulitidu. Co myslíte, nějaké zkušenošti?

akcccina
23. dub 2013

@monyliny máš můj obdiv, že jsi zvládla dva porody.

monyliny
23. dub 2013

@akcccina Obdiv? 🙂 Vždyť jsem normál ženská i když s kg navíc 😀 Já mám s lymfo zkušenosti...záleží na člověku...když narazíš na hloupou zlou obsluhu,tak s tím nic neuděláš☹Já byla na lymfu ,když jsem měla taky celulitidu a mám a tenkrát jsem vážila 85 kg a pohoda i jsem se do těch kalhot vešla 😉

cukrik580
12. čer 2013

no co baby ako sa mate? 🙂

monyliny
13. čer 2013

@cukrik580 Dobře 🙂A ty? 😉

akcccina
13. čer 2013

@cukrik580 Ahojíky.... jsem tady.... od včera je ze mě ofiko těhulka 🙂 😵

domi1988
13. čer 2013

ahojte baby,mozem sa pridat? ja som tiez tehula a povedala by som ze XXXXL 😀 😀

kraskanz1
13. čer 2013

ahojte aj ja sa chcem pridat lebo tiez patrim medzi xxl 😵

cukrik580
14. čer 2013

@monyliny
@akcccina
@domi1988
@kraskanz1
baby aj ja som konecne tehulaaaaaaa, xxxxxxxl, ale nevadi, este to nie je oficialne az presne o tyzden 😀

kraskanz1
14. čer 2013

@cukrik580 Jeeej gratulujeeeem...kolko ste sa snazili?

cukrik580
14. čer 2013

@kraskanz1 5 rokov a 5 mesiacov :-/

kraskanz1
14. čer 2013

@cukrik580 vau tak to hej aj mi sme sa 5 rokov sanazili ...aky ste mali problem?nevyhovarali sa lekari zo zaciatku na hmtonost?

tinkatinulka
14. čer 2013

@cukrik580 gratulujem, aj ja držim dukanovu tak dufam že aspon pomože..kila idu tažko dole..

domi1988
14. čer 2013

@cukrik580 gratulujem.. ja si ta matne pamatam,tiez si bola zufala snazilka ako aj ja 😀 tak konecne sa nam to podarilo,uz len dojst do stastneho konca,ale verim,ze vsetko dobre dopadne,ked sme museli tak dlho cakat 🙂

tinkatinulka
14. čer 2013

@akcccina odporúčam ručnú limfodrenáš super vec 🙂 a nemaj traumu mne povedala dr. že ona to tak nebere že celulitida a tak sak ona chce pomocct 😝

cukrik580
14. čer 2013

no na vahu...a ked mi po roku a pol snazenia povedal ze este rok pockame, tak som to vzdala a kaslala na to, nechcela som stale behat po doktoroch...a teraz to vyslo :D

bayuska
14. čer 2013

Ahojte 🙂 jaa by som povedala ze som XXXXL...chcem sa opytat, ci je to vobec fyzicky mozne ... otehotniet pri takej velkosti (110kg/176cm) vzdy som bola XL, pohybovala som sa okolo 70kg, na konci puberty, ked som skoncila s tancom okolo75-85 a teraz som za pol roka pribrala 30 kg... ked som bola na vstupnej prehliadke koli praci u ineho doktora (ja som este u detskeho - mam 19) tak prve co mi povedal po prehliadke ze by som mala navstivit endokriologa, ze ma vazne podozrenie na krusingov syndrom (to bolo minuly tyzden) zatial som sa neobjednavala lebo este neviem jak budem mat smeny... snazilkujeme sa (resp. ja osobne) uz vyse roka... (predtym som mala ineho partnera) teraz s nastavajucim sa snazime uz vyse pol roka ( a pritom viem ze obaja su plodny lebo obaja uz maju synov) cize chyba je vo mne.... problem je v tom ze ja uz ani nemam MS ale tehu test furt len / .... neviem.. je mozne zeby mimomaternicove tehu nevytvaralo tolko Hcg aby to test zschytil alebo ja uz neviem co robit ? ...

monyliny
14. čer 2013

@cukrik580 Tak to je krásné...gratuluji 🙂 🙂 🙂

monyliny
14. čer 2013

@bayuska Já otěhotněla při 105 kg,tak že jsem zdárný příklad,že otěhotnět jde.... 😀 Ale já jsem zřejmě vyjímka,protože já u obou dětí otěhotněla ihned na poprvé bez antikoncepce 😉

kerkyra
14. čer 2013

@bayuska nech si udelat u sveho gynekologa hormonalni profil.To,ze nemenstruujes a pritom nejsi tehotna svedci o nejake chybe.a urcite jdi i na endokrynologicke vysetreni.Jsi jeste hodne mlada,tak nic nezanedbej.Me je dvojnasob,co tobe.Otehotnela jsem pri 140kg/178cm po IVF s darovanymi vajicky.Bohuzel mam uz 5let menopauzu.Ale ted cekam dvojcatka a jsem obrovsky stastna.

bayuska
14. čer 2013

@monyliny jej tak to gratulujem 🙂 ja s antikou ani nepocitam lebo sa casto stretavam, ze po nej ludia nevedia otehotniet...

bayuska
14. čer 2013

@kerkyra jeeej 🙂🙂 gratulujem 🙂 a dakujem za nadej 🙂

monyliny
14. čer 2013

@bayuska Tak opravdu nebyl můj případ... 😀