Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

ivusenka
17. říj 2006

No spíš jsem byla pevná jako písek 😀 , naštěstí ten bytlík brambůrek byl jen malý, pak mě to samotnou štve, že se lehce nechám zlákat. Tak u nás se také dorovnává, jenže manžel kromě bříška nemá nic jiného, takže podle mě je už v 5.měsíci a chutě má také podivný 😀

iza
17. říj 2006

😀 😀 jo u nas taky brisko a hubeny nozky a rucicky....
onehda sem mu kupobala hodinky k narozeninam...takove s tim ocelovym paskem ci co to je...no a museli mu to deeesne zmensovat a hrozne se smali ze jeste takovy rucicky na dospelym chlapovi nevideli
😀

ivusenka
17. říj 2006

Izo, přesně tak zadeček malinkatý, nožky a ruce hubený, jen to bříško. V práci mu to už řekl nejeden kolega, že se nějak spravuje, naštěstí si z toho nic nedělá a manželství mu prospívá 😀

iza
17. říj 2006

haha to je dobře je vidět že si BAAAAJECNA manzelka 😉

ivusenka
17. říj 2006

Izo, nějak mi to uniklo, ty jsi také vdaná ? Jak dlouho se snažíte o mimčo?

aalex
17. říj 2006

Hurááá 🙂 Nejsem sama, komu chlap přibírá 🙂 🙂 🙂 Nejhorší je, že když jsem se rozhodla, že zhubnu, on pořád hledá, co by kde zdlábnul, takže aspoň sušenky, oříšky nebo něco takového tam prostě musí být 😖 A pak se ovládej 😀

aalex
17. říj 2006

Btw.Izo, rychle se uzdrav a pak určitě něco vymyslíme 🙂

ivusenka
17. říj 2006

Aalex, máme to úplně stejné, prostě by se hublo daleko líp, kdyby i ten partner trochu pomohl nebo se dokonce připojil k dietě, ale kdepak 😝

aalex
17. říj 2006

Jojo, ty chlapi jsou hrozný 🙂

aalex
17. říj 2006

Já jsem vždycky nejvíc zhubla na aerobicu, ale teď se mi tam jednak nechce a dvak mám omluvu - těhotným holčinám se zrovna aerobic moc nedoporučuje. 😉 A já prostě nechci nic prošvihnout. No co, aspoň jsme se teď zařekli a chodíme o víkendu plavat. Sice se tím moc nehubne, ale aspoň nějaký pohyb to je 😀

mady
19. říj 2006

Ahojky všem! Mám dotaz na oblečení pro těhu. Teda spíše na poprdy. Zatím jsem nenašla nikde kojící podprdu nad vel. E. Vím že mám čas ale já mám E už teď. Nemáte někdo kontakt na někoho kdo je třeba vyrábí nebo tak? 😉 Je to děs. 😀

iza
21. říj 2006

ahoj holky...ozyvam se po delsi dobe blbnul nam internet 😠
ivus : jo jo jsem vdana od srpna a o mimco se snazime tak od cervna - cervence.....uvidime, treba to tentokrat vyjde 😉
aalex :jo jo snazim se vylecit,ale je to nejaky zdlouhavy...uff
mandy : posilam neco co sem nasla....
http://www.detsky-dum.cz/detail.aspx?kt=5000 (jen nevim co si mam predstavit pod velikosti XL 😕 )
http://uzlik-mazlik.eobchod.com/product.php?II=... (tady maji i Ecko)

hanulik
21. říj 2006

Ahoj holky. Vím, že jste mě tady znali spíš jako vyrovnanou těhulku, kteá se strasně těšila na svoje mimi. Jenže mělo genetickou vadu a ve středu jsem byla na potratu. Chci vám všem snažilkám říct a poprosit vás, už i za svoje mimi, rychle si kupte kyselinu listovou a baštětě ji. Naše mimi mělo rožštěp hlavičky. Chybělo mu kousek lebky. Prý je to genetická vada, kterou pokud nemá někdo z nás svou v genech, se stává 3 - 5 procentům párů. Prý je to náhoda. Teď jsem se ale dočetla, že kyselina listová, pokud je jí v těhu nedostatek, způsobuje rozštěpy. Holky, nechci, aby jste některá dopadla jako já. Protože není nic horšího než zabít vlastní dítě, když víte, že se hýbe, má mozek, buší mu srdce.

iza
21. říj 2006

hanulik: vim ze jakakoli slova jsou asi zbytecna....je mi to hrozne lito,nebudu ti tady psat ze musis byt silna.....dalsi miminko bude urcite brzy a v poradku...hlavne se setri a davej na sebe pozor

mady
22. říj 2006

Ahojky Izy!
Děkuji Ti za adresy na podprdy ale E je pro mě málo 😀 potřebuji více jak vel. E tu mám teď a to mám ještě půlku těhu před sebou 😉

mady
22. říj 2006

hanulilku: Drž se! A přeji vám ať to výjde co nejdříve znovu a hlavně ať máte zdravé miminko!

hanulik
22. říj 2006

Ahoj Mady. Bude mi to asi tak týden trvat, ale seženu Ti od kamarádky adresu firmy, kde šijí těhu podprsenky na zakázku. Je to česká firma a prý není tak drahá. Říkala ta obyč kolem dvou tří stovek. Říkala to totiž už i mě, protože se děsím úplně stejného problému jako Ty. Teď teda mám DD, někdy D, ale v těhu se prý zvětší o tři velikosti. Tak uvidím. Jinak díky, brzy se začneme snažit o nové mimi. Nejspíš už příští měsíc.

ivusenka
24. říj 2006

ahojky holčiny. Jak se máte ??? je tu nějak pusto 😲

happykaty
25. říj 2006

Ahojky všem,

hanuliku, je mi to strašně moc líto a vím, že žádná slova útěchy nepomůžou, ale věř, že jsme s tebou a držíme ti moc palečky, ať to co nejdříve vyjde znova a je vše v pořádku!!!!

ivusenka
25. říj 2006

Hanulíku budu držet palečky, aby to vyšlo co nejdřív a byli jste v pořádku. Ahoj Katty, četla jsem, že jsi včera byla na vyšetření a zítra jdeš na ultrazvuk ? Budu ti držet palečky, jsem zvědavá co se dozvíte

majka07
25. říj 2006

ahojky, Katy psala jsem ti do jiné diskuze, ale držím palečky, bude to ok 😉

iza
25. říj 2006

katy : taky drzim palce....
jinak termin MS se mi blizi milovymi kroky a tak jsem tuze nervni.....ufff ☹
poradte jak to zvladnout aneb jak zvladate vy to cekani 😉

ivusenka
25. říj 2006

Izo, držím palečky, moc dobřey ty nervy na konci cyklu znám a nedá se to zvládnout nijak, protože moc dlouho nevydržím myslet na něco jiného. Takže ať to dopadne na //

iza
25. říj 2006

ivus: dik moc a ja drzim palce do dalsiho cyklu

makalka
25. říj 2006

Ahojky Ivušenko, Izo i ostatní 🙂

Holky, nejlepší je nějak se zaměstnat. My teď budeme dělat novou koupelnu, tak snad budu myslet na něco jiného, budu mít hodně starostí. Minule se mi také povedlo prošvihnout termín MS, aniž bych si vzpomněla. Měla jsem hodně práce 😉

happykaty
25. říj 2006

Holky, moc díky, však ono to nějak dopadne... Jen mám teď zase nějaké divné stavy - asi podzimní depka nebo co, pořád se mi mele hlavou, že je to stejně zbytečný, že mimčo mít nikdy nebudu a manžel si najde jinou, takže zůstanu sama...atd. Je to hrozný, potřebovala bych nějak nasát optimismus, jen nevím, kde takový zákrok provádějí... 😖

ivusenka
25. říj 2006

Makalko 😉 vítej tady, teda já ti tak závidím, že sis ani nevzpomněla na termín své MS, to mě se nemůže stát 😀 .Jinak u nás se moc nedá myslet na něco jiného, možná jen na Vánoce 😀 ,jinak nic nezařizujeme, tak ti ty starosti a práci docela závidím. Katty 😲 , kam na ty hrozný myšlenky chodíš ??? někdy mám taky depku, ale ty ji máš v tom nejhorším stádiu 😀 , měla by sis možná vzít nějakou dovču a někam vyrazit s manželem. Katty, neboj, jste na správné cestě, jestli přece mimčo nejde přirozeně, tak tam vám určitě pomůžou. Nestresuj se Katty, myslím na tebe a můžeš kdykoliv napsat 😉

makalka
25. říj 2006

Ivušenko, fakt jsem to prošvihla, včera jsem Ti psala, že jsem 11DC a ráno když jsem zapisovala BT, zjistila, že už jsem 19DC. Takže se omlouvám, ale nebyla to záměrná dezinformace. Prostě ten čas tak letí a já to do důsledku nějak neřeším ... Hlavně že je snažení pravidelné a s chutí. I když až se přestěhujeme k našim, bůh ví, jak budeme snažení zvládat 😉

ivusenka
25. říj 2006

Makalko, vy budete bydlet u tvých rodičů ? V domečku ? No právě s tím snažením to bude asi teď slabší, manžel je silně nachlazený, unavený, sotva stojí na nohách a na tulení nemá chuť ☹ a to máme mít právě teď ty dny 😠

makalka
25. říj 2006

Ivuš, jen přechodně, než uděláme novou vodu, odpady, koupelnu a WC. Jinak bydlíme sami. Ale nechci bydlet ve staveništi bez vody, WC. Takže jsme přijali nabídku od našich. Má to své výhody, ale jak jsem psala i své nevýhody 😉
Manželovi se nedivím, ale nemá cenu nic lámat přes koleno. Já tohle zažila minulý cyklus. Celý jsem ho promarodila, byla unavená a bez nálady 😖