Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

1kaculka
3. lis 2006

Fůůůůůůůj - vitamínama (oprava)

ka.te1
autor
3. lis 2006

1kaculka: Četla jsem, že kyselinou listovou se nedá předávkovat. Já teď beru samostatnou kysel.listovou a pak přejdu na babyplan a možná k tomu budu brát i samostatnou KL

1kaculka
3. lis 2006

Tak to je fajn, koupila jsem si právě ještě listovku a nějak jsem měla obavy, aby nebylo těch vitamínů moc,a by se to třeba dohromady netlouklo .

makak21
3. lis 2006

Já baštím calibrum babyplan i kyselinu listovou. Ale střídám to. Jeden den jedno a druhý den druhé. Ta kyselina co mám je 100% DD tak to nehodlám přehnat.Střdám to a dobrý. 🙂

1kaculka
3. lis 2006

Makak: Dobrá rada, to mě nenapadlo to střídat. Jupííííí a je po dilematu 😀

To by bylo, aby se nám ten skřítek nevyklubal a pak uděláme srázek s kočárkama 😀

makak21
3. lis 2006

Jsem ráda, že ti můžu poradit. 😀 To je jasný, že se pak s kočárkama někde sejdeme, koukám, že ani nebydlíš bůh ví jak daleko. 😉

hanulik
3. lis 2006

Ahoj Kaculko, nevím, jestli to neřekli na té genetice mě, po tom co se nám stalo, ale prý mám baštit kyselinu i vitamíny. Kyselinu dokonce musím ještě přidat, než je obvyklá dávka. Mě jen říkali, že se nemá kombinovat kompletní vitamíny pro těhu třeba ještě s vápníkem na víc. To prý pak může uškodit.

ivusenka
3. lis 2006

Kačulko , Makak a Hanuliku ahojte 😉

msunny
3. lis 2006

Ahojky holčiny. Tak jak jde snažílkování? Já myslím, že určitě dobře a brzy z vás budou taky těhulky 😉
mady: S tím oblečením se netrap, já to taky neřeším-po veškerým snažení jsem si koupila u vietnamců za 200 takový ty klasický černý elastický zvonáče. Jsou dobře vysoký přes bříško a natáhnou se,jak potřebuju. I když si občas připadám jak tank,ale s tím asi stejně nic nenadělám! Navíc jsem dneska v poradně zjistila, že mám nahoře 10 kilo, takže už jsem "malej metráček"-měřím jenom 160cm ☹,což je další problém při oblíkání.

makak21
3. lis 2006

ivušenko ahojky 🙂

ivusenka
3. lis 2006

makak, jak se snažíte dlouho ? Měříš teplotu ?

makak21
3. lis 2006

Ještě se nasnažíme, až po Novém roce. Ale už se moc těším 🙂

raadulka
3. lis 2006

ahoj snažilky 🙂

majka07
3. lis 2006

ahoj holky, tak jsem dneska byla na kontrole:o)
už máme průkazku doma:o) v úterý jdeme na UZ co se obvykle v tomto týdnu dělá, za tři týdny to budu v 16tt tak jdu na odběry, páč by to mělo být v tomto týdnu, jinak bych bývala šla na kontrolu až po měsíci. Jinak si musím potvrdit zubaře a taky od obvodní nechat udělat EKG 🙂 Jinak mi dělal stěry na cytologii, takže se nemám vyděsit, pokud budu špinit, je to normální, páč v těhu by se nemělo zasahovat do hrdla 🙂 Jinak jsem viděla hráška, pěkně čilej 😀 😀 😀 mlel se jak kafemlejnek 😀 😀 😀

ivusenka
3. lis 2006

Majko, to jsou krásné zprávy, vezmeš na UZ manžela ?

majka07
3. lis 2006

Manžel už na UZ byl, v úterý nevím zda bude moc na tento 😒 On jinak chodí semnou k doktorovi, o vše se zajímá 😉

ivusenka
3. lis 2006

To je pěkný, ten mlj by určitě taky chtěl, jenže jak už jsme zkoušeli, na všechny krásné ultrazvukové obrázky kouká tak divně, prostě v něm to mimčo nepozná, nemá představivost 😀 A doktor ti vůbec nic neřekl, že máš manžela sebou ? Trochu se bojím reakce toho našeho doktora,když by tam se mnou přišel.

majka07
3. lis 2006

Ne vůbec ne, já jsem tam přišla, řekla jsem mu že venku čeká manžel, že by rád viděl UZ a to bylo zrovna když jsme kontrolovali poprvé zda bije srdíčko, dneska jsem jela sama, na druhou stranu nebylo nic důležité 🙂

ivusenka
3. lis 2006

Aha, no vidíš, já bych tam nacpala manžela rovnou. 😀 To je dobrý tip, jak jsi to udělala ty, prostě mu jednou v budoucnosti řeknu, že manžel je venku a že by to rád viděl a uvidíme co řekne. Jak já se moc těším.

majka07
3. lis 2006

Doktor si ho pak zavolal a bylo to. Tak já pádím papa

ivusenka
3. lis 2006

Měj se krásně 😉

poupe
3. lis 2006

Ahoj,pisu do teto rubriky protoze nejsem nejhubenejsi,zeptam se,treba je to blbost,jsem v 21 tydnu a necitim pohyby,je to tim ze cim silnejsi maminka tak je to hur poznatelny?

ivusenka
3. lis 2006

Poupe, mám těhotnou silnější kolegyni - nyní je přes 4 měsíce a teprve nyní začala pociťovat pohyby, i když si není 100% jistá jestli to pohyby jsou. Nevím, zkus napsal o radu jedné těhulce, jmenuje se Leniik, ta by ti mohla poradit

ivusenka
3. lis 2006

Lennik se vyskytuje hodně v diskuzi květen 2007

msunny
3. lis 2006

poupe:Nevím jak u jiných,ale já jsem přímo pohyby poznala až kolem 25. týdnu, předtím to nebylo tak znatelný.

gibi2
3. lis 2006

Ahoj lidičky,jsem tu prvně a přihodím něco do diskuse o pohybech.Nejsem žádný hubeňour,jsem 30tt a pohyby jsem měla kolem 22týdne.Nejdřív takvé šimrání a kopnutí ještě později.

makalka
6. lis 2006

Krásné pondělní ráno, holky 🙂

iza
6. lis 2006

ahoj taky vsem 🙂

iza
6. lis 2006

holky mam takovy mensi problem a potrebuju vedet jestli jste to taky nejaka zazila.....v utery mi koncila MS a od te doby nemam nejmensi chut "spat" s manzelem...i jsme se o to pokouseli, ale fakt to bylo fiaskko...uff nikdy pred tim jsem to nemela a tak nevim, jestli jsem nejaka blokla,nebo je to pocasim, nebo stresem...bleee...snad me to do predpokladane ovu pusti, ale fakt je to des bes...jeste ze je manza tolerantni....

makalka
6. lis 2006

Izo, myslím, že tohle se stává občas každé z nás. Těch faktorů je asi hodně a skutečně záleží na tom, co zrovna na nás má "ten špatný vliv". Počasí, stres, únava. Klídek, ono se to srovná 😉