Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

danka1
26. zář 2006

tessa: inak mas tam peknu fotecku s malickym 🙂 hlavne nech su babatka zdrave 😉

danka1
26. zář 2006

ja mam odjakziva tiez stale nizky tlak, tak sa spolieham, ze ked sa mi zvysi tak bude aspon normalny, alebo len trochu vyssi 😀

hanulik
26. zář 2006

Já ho mám taky jen trošku, jenže jsem taky teprve na začátku těhu. Ale zatím si nějaký komplikace vůbec nepřipouštím. Prostě bude všechno vpořádku a basta. 🙂

tessa
26. zář 2006

hanulik,
davaj pozor na tlak...hlavne, ked si na zaciatku tehu, aby sa babenko udrzalo! Ziadne stresy tomu teraz nepomozu! 😉

danka,
diki, to mal maly vtedy nejake 3 tyzdne..dnes mame 2 mesiaciky..prihodim nejaku realnu fotku krpca do albumu 🙂

hanulik
26. zář 2006

Zatím se drží statečně. 🙂 Je mi docela zle od žaludku. Někde jsem četla, že ženy, které zvrací, mají menší procento samovolného potratu. Jediné pozitivum na tom. 🙂

tessa
26. zář 2006

hanulka,
tak ja som zase nevracala...to je pravda...bojim sa vracania a mam to v sebe nejak zakodovane, ze ak mi ma byt zle, tak vracat nie 🙂

tessa
26. zář 2006
danka1
26. zář 2006

Mne je este aj doteraz obcas zle, teda dost casto cez den a hlavne vecer.. dufam, že to už čoskoro prejde 😖
tessa: daj fotecky pridem pozriet 🙂

danka1
26. zář 2006

jeee super fotky, malinky je zlatucky, kolko mal ked sa narodil (kg a cm myslim 😀 )

danka1
26. zář 2006

Inak tehulky mate vybrate mena pre svoje miminka? My mame pre dievcatko ale na chlapcenskom sa s mangelom nevieme dododnut 🙂

tessa
26. zář 2006

bol to slonik 🙂
mal 3950g a 52 cm...
dnes mame 6kg a 61cm 😀

hanulik
26. zář 2006

Tesso, ten je úplně super!!!!! Strašně moc Ti ho závidím, ale snad se taky dočkám. Příští rok v květnu. 🙂
Jinak mě zvracení taky nedělá moc dobře. Navíc mi jde dost těžko, takže se spíš jen celý dny dávím. Kdo vymyslel, že jsou to ranní nevolnosti, byl asi pěkný truhlík.

danka1
26. zář 2006

jee to bol chlapik 🙂 ale to je akurat. Ja sa bojim ze ked ja som taka bacula ze aj babatko budem mat straaasne velikanske ale take ze 5-kilove 😉

hanulik
26. zář 2006

Mně by se líbilo pro kluka Matěj a pro holku Ema. Ale přítel pořád říká, že je to jak emu, ten pštros. 😒

tessa
26. zář 2006

baby,
tak ja som mala 4550g, ked som sa narodila 😀 a po otcovej stranke, vsetci jeho surodenci mali nad 5kg, ked sa narodili...takze som ocakavala vacsieho slonika ako bol maly...proste neratal nikto v nasej rodine s tym, ze budeme mat malinke utlucke babatko 😀
Aj vecicky som mala nakupene od 62 vyssie...a vsetky nam boli velke... 😀 Az teraz nosi maly 62ku, aj ked mu je uz len tak na tyzden dobra 😀

danka1
26. zář 2006

tak to si mala fakt "utlucke" babatko oproti rodinnym babatkam 😀 ja urcite nakupim vecicky prilis male a babo bude vacsie 🙂 ale to sa asi neda nakupit male vecicky, nie?
hanulik: mojmu drahemu sa tiez paci Matej, ja by som bola skor za Mareka, a dievcatko mame Barborku zatial na plane 🙂 Inak Ema je tiez pekne, ale chapem aj priatelov postoj, moja sestra chcela Lauru a ja som ju odhovarala ze to je ako Larva, ale samozrejme nic proti vkusu kazdeho 🙂

tessa
26. zář 2006

danka,
vecicky mozes kludne nakupit 56ku na uvod...fakt ti vacsie nebude treba...my sme zase 56ku nakupovali az po prichode z nemocky, bo maly nemal co nosit 😀

tessa
26. zář 2006

...inac, nevadi, ze oxidujem v teme Snazilky a tehulky, ked ani jedno z toho nie som?? 😕

danka1
26. zář 2006

tessa: 😀 A Ty druhe babeno neplanujes? Inak otazka so plena kolko by ste chceli mat deticiek? 🙂

danka1
26. zář 2006

jasne ze nie 😀 ved to tu je take vsetko vseobecne aj snazilky aj tehulky aj maminy 🙂

tessa
26. zář 2006

dani,
no poviem ti, ze momentalne nie 😀 Som az prilis unavena z tohto mojho zlobrika 😀 ale mozno neskor..tak po 2 rockoch to vidim realne...
Nechcem velky vekovy rozdiel medzi detickami..
A povodny plan bol 3 deti..ale neviem,ci nam aj jedno nebude stacit 😀 😀

hanulik
26. zář 2006

Jsem ráda, že tu jsi, můžeš nám poradit spoustu věcí. 🙂 Danko, to s tou Larvou je pěkné. Ale asi na tom taky něco bude. Já jsem to už nevydržela a koupila jsem si 2 body. velikost 56. Chceme koupit každý měsíc něco, aby naše malé mělo všechno. Bojím se, že pak by to byly dost velké náklady. Takže raději postupně.

danka1
26. zář 2006

Jasne ved teraz je to este velmi cerstvo po porode a aj maleho kojis?

tessa
26. zář 2006

nekojim uz... ☹ Mliecko mi po 6 tyzdnoch odislo...tam boli komplikacie uz len skrz ten porod...ale to je na dlhy pokec ako som rodila...ja nie moc dobre povzbudenie pre buduce rodicky 😀 😀

tessa
26. zář 2006

hanulik,
a ono naklady to budu tak ci tak velke...ja ked si to do dnesnej doby zrniem...vcetne pampersiek a papania pre maleho...tak snad uz aj 40tis..je fuc...ak nie aj viac 😕

beruska80
26. zář 2006

tessa: díky za info, ale přiznávám se, že se bojím předem všech možných komplikací (no holt úděl "boubelky" 😢 ). Tak uvidím, jak to nakonec dopadne. S tím tlakem to mám takové divoké, kolísavé - jednou je v normě, pak vysoký.... 🙄 ☹ .
Chválím "bábetko", je úžasné. Pěkný chlapák!! 🙂
Jsem zvědavá, jaký obřík se narodí mě...

Co se týká jmen pro mrňouska, tak už jsme to probírali. Bohužel se téměř neshodneme. Pro kluka se mi líbí Šimon, Martin a Štěpán. U holčičky: Žaneta (tu mooooc chci!!), Šarlota (to se ale moc nehodí k příjmení)a Beáta. Prozatím to však vypadá, že to bude: kluk=Petr (možná Václav) a holka=Anna (nebo Bára), to jsou jediná přijatelná jména pro partnera, o ostatních nechce ani slyšet ☹

tessa
26. zář 2006

...ale ono je to jedno, co to male stvorenie stoji...milujem ho, aj keby sme mali skrachovat 😉 😀 😀

danka1
26. zář 2006

hanulik: ja presne tak tiez nakupujem, resp. zatial sa len chystam, kocik aj nejake vecicky mame od sestry ta ma teraz 1 a pol rocne dievcatko, ale nemam postielku, kadejake tie kefocky, masticky, olejceky a po pravde povedane ani poriadne neviem co este vsetko budem potrebovat 🙂

tessa
26. zář 2006

beruska,
netreba sa bat, ale treba skusat 😉

My sme pocali tusim pocas svadobnej cesty...a to sme sa ani nesnazili... 😀

danka1
26. zář 2006

idem kocky na obed, lebo malicke si uz pyta 😀