Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

sassi
2. říj 2008

ja mam aj nejaké tabletky, ale papám ich sporadicky 🤐

alika54
2. říj 2008

asit paaaaaaaaaaaa,,,,,,,,, 🙂 ,,sassi na cholesterol myslis? ja som ho mala zvyseny po malom,,,vraj sa to stava a papala som ten lecithin,,,

sassi
2. říj 2008

dobrúúú noc, Asitka
No aj Pu-erh je dobrý aj na chlesterol aj na chudnutie, a aj celkom chutný čajíček 😉

alika54
2. říj 2008

pu-erh? myslim ze som ho uz mala 🙂

sassi
2. říj 2008

ja ho mam stále, je fajn, ale príliš hojné pitie sposobuje príliš hojné behanie na WC 😀 😀 😀

alika54
2. říj 2008

😀 😀 😀 ,,,to verim,,ja ked dodrziavam pitny rezim chodim na wc kazdu chvilku 😝

sassi
2. říj 2008

no ale nielen také behanie, aj to horšie 😀 😀 😀

alika54
2. říj 2008

lucim sa,,,paaa 😉

sassi
2. říj 2008

páááá
a vyspinkajte sa do krásy 😉

asitka
3. říj 2008

sassi, že do krásy 😀 šak mi už krajšie ani byť nemôžme...to by sme už boli dokonalé 😀

alika54
3. říj 2008

cao kocky,,,hurrrraaaaaaa piatocek 😀 😀 😀 ,,,ako mame???

asitka
3. říj 2008

ahoooooooooooj ali 🙂 ja zajtra svokrovcov až do nedele mám...tak mám dilemu,...či si to hodím...alebo to vydržím 😀

alika54
3. říj 2008

😀 😀 😀 ,,,asit mam vraj uprimnu sustrast popriat??? ja to uz mam poriesene davno take navstevy 😝 😝 😝

asitka
3. říj 2008

hej??? ako???? 😀 daj recept, ale účinný....lebo mňa už vykotiť ide...fakt...a to sú našťastie 200 km od nás...

sassi
3. říj 2008

no moji su 15 km od nas a nechodia NIKDY 😀 😀 😀 teda svokra tu bola 1x, ked sa maly nyrodil a muž ju aj doviezť aj odviezť musel, aby vobec prišla kuknúť na vnuka 😖

asitka
3. říj 2008

moja...mojim svokrovcom sme nocľah zaplatiť museli...lebo vtedy sme bývali v jednoizbovom...aby si vôbec prišli pozrieť vnuka....keď sa malý narodil...lebo odkázali...že na otočku sa im neoplatí prísť...no chápeš???? 😠

alika54
3. říj 2008

noo,,,rada,,,mi sme sa uz vyse roka nevideli,,,chvalabohu,,,a dufam ze to tak ostane 😀 ,,,klud v rodine nastal 😅 ,,,200km??? stastna to zena 😀 ,,,tes sa,,

alika54
3. říj 2008

coze??? no fasa,,, 😖 ,,,to si nechali zaplatit??? 😝 😝 😝

sassi
3. říj 2008

to ako poznam mojich, tak by s aani tak nevybrali...
na malú ked sa narodila sa došla svokra pozreť na 4. den do nemocky, a hlavne že boli den po jej narodení oslavovať švagrove meniny... na mna nebol nikto zvedavý 😠 😠 😠
sa len stale vyhovára, že svokor leží na posteli a nepustí ju (je invalid, on uuž 7 rokov nechodí) ale nie je to celkom tak, akos ato prezentuje.. vieme svoje
už som aj tak urobila, že sme tam aj my prestali chodiť, vyše roka sme neprišli a aj tak nedošla... je to smutné... no ja som od našich inak naučená, ale ked im to vyhovuje ...
a uajtra ma narody, tak tam ideme gratulovať ( s nasoleným zadkom) ... mne sa gratuluje aj 2 mesiace po sviatku 😠 😠 😠 ak tam prídeme náhodou 😠 😠 😠

sassi
3. říj 2008

Alika aj ty si zo ZA??? či som to doplietla???

sassi
3. říj 2008

no idem kukať Panlák, tak papa zatím

alika54
3. říj 2008

aj ja kukam panelak 😉 ,,,ee ja som z Martina 😕

asitka
3. říj 2008

NO MNE negratulujú vôbec....pošle sa pozdrav...a môžu tu byť týždeň pred...či týždeň po mojom sviatku...nikto mi ruku nepodá...ale keby som to ja spravila...svokor by mi to trieskal o hlavu v jednom kuse....200 km síce...ale kedže sú na dôchodku a nemajú čo robiť...tak sa dotrepú...aj každý mesiac...

ali...no vážne...hotel sme platili...dva dni..

a kukám panelák...a potom idem deti uspať...teda...či sa mi to podarí....ani pánboh netuší 😀

alika54
3. říj 2008

😝 😝 😝 😝 ,,,v buducom zivote si len sirotu treba zobrat za mangelika 😀

sassi
3. říj 2008

no svokor by bol v poho, keby bol zdravy 😒

alika54
3. říj 2008

sassi skoda 😒 ,,,

emily333
3. říj 2008

ahojte babenky o co je rec?

alika54
3. říj 2008

ahoj emily,,,zeby svokrovci??? 😀 😀 😀

sassi
3. říj 2008

o svokroch a svokrách a tak...

no zato že je svokor chory. byva dosť nervozny, ale deti ma rad, najradšej by ich tam mal stále
keby šlo o mna, davno tam nechodím, ale kvoli deťom, nechcem ich obrať o starkích na vidieku
občas maleho povarujú, aj Heni vzali na týžden, to zasa nemožem povedať, že by decka nejako "nechceli"

alika54
3. říj 2008

tak aspon nieco vsak? byvaju daleko?