Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

sassi
12. lis 2008

naplaste si chvália v zime, ale v lete keds a potíš, sa to vraj odliepa, sesterka ich mala jeden čas, ale potom prešla zasa na tabletky a tiež je to dosť drahe, nie?

anicka, si mi pripomenula, že jked sa mi heni narodila, tak som si dobré 2 týždne musela zvykať, že ju vobec máme doma ... normálne som na nu "zabudla" ked spinkala 😕 A kym som nabehla na nejaký syten, to trvalo další mesiac ... ani som si materstvo nevedal avtedy tak vychutnať ... všetko strašne rýchlo, behom roka štátnica, práca, svadba aj dieťa ... ale som rada, že to tak bolo, len mi to prevrátilo život naruby 😉

sassi
12. lis 2008

queti, no verím ...

alika, a teraz už neplačeš? Lebo ja mavam, depky pred každou MS ... aspon viem, že príde 😀

sassi
12. lis 2008

anicka, ja by som si tiež nedávala teliesko medzi deťmi, až teraz , ked je už počet detí pravdepodobne definitívny 😉

qetinka
12. lis 2008

sassi 🙂 a ja som bola pri dominike tolko x bola pobede ešte v pyzame..atd..taky isty scenar...ono nie je to lahke byt mamou zvlašt pri prvom mimi..dominika bola taka velmi uplakana...stale sme behali po doktoroch...deipenzar na tolkych miestach ☹ a nic poriadne sa nezisltilo..dieta revalo..neprospievalo...atd...a ja uplne ne dne...nie je nad to ked je babetko v pohode zdrave papa a spinka a prospieva...

anickaajanko
12. lis 2008

no tak ja som potom ukazkova mamina
lebo za 10 tyzdnov ma tak nasiel asi 4 krat

dokonca tyzden po porode v kute izbe s hlavou v dlaniach
a vydesenym vyrazom a utisit ma nemohol co nezvyknem velmi plakat
ale mala som take bolesti pri dojceni
sedela som len na kolese
zle ma pozasival
a bradavky mi krvacali

tak vecer o siedmej v ten den musel utekat po poradkynu v dojceni
lebo ja som plakala maly 3 krat viac
fakt hroza

alika54
12. lis 2008

a tak aj teraz sa najde den blbec,,,proste niekedy mam pocit ze robim stale dokola to iste a vysledky ziadne,,a hlavne teraz ked som sama s krpcami,,,

qetinka
12. lis 2008

anicka..ja to poznam... 😖 mne mala tak donicila bradavky..ragady hlboke a strasne to bolelo ja ked som mala ist malu kojit som bola uplne hotova...strasnaSTRASNA BOLEST...samozrejme krvacalo to hned...mala sa konecen ako tak najedla a o chvilku vyvratila... 😢 krv je tazko stravitelna...to sa stalo ešte v porodnici...a zas dokolla...hrozne nieco...

sassi
12. lis 2008

ja mam vysedky žiadne už 7,5 roka a čo už... 😀
naša Heni bola hladná, ja som mala mlieko, a jej to nestačilo, doktorke som volala, a ona že "riedke mlieko neexistuje, prikladajte si ju často!" a decko nekakalo, vrieskalo - tak sme že sa nemože vykakať, a ona chudiatko bola hladnááááááá
a pri malom to iste, sice o mesiac neskor, ale zato horšie, lebo on bol dobručký, kludný a začal chudnúť, až vtedy som si všimla, ešte že ma napadlo ho prevážiť 😲 NO a potom začal plakať a po Nutrilone prestal ... tak som hned rano utekala k Dr. a ta hned šoky, že prikrmovať, lebo chudne - no v skoro mesiaci mal menej ako ked sa narodil 😖

qetinka
12. lis 2008

to bola ina "škola"života pre mna... doma detto...ako som spominala vela plakala a nespavala...vnoci 1O x hore..normalka..rekord 16x... no nejdem sa rozpisovat je to za nami vyrastla..a oliverko je lepši v tomto ...

qetinka
12. lis 2008

odbočim...pozerate modre z neba??

qetinka
12. lis 2008

☹ 😵

alika54
12. lis 2008

juj,,,ked sa takto v myslienkach vratim ja ku kojeniu tak bolo to krasne obdobie no aj bolestive,,,mala som viac-krat dost silny zapal prsnikov ale kedze som kojit chcela prekrizila som nohy a veru slzy mi tiekli od bolesti,,,

qetinka
12. lis 2008

baby idem si lahnut pokym krpec spi..večer šiel s teplotou bušat a idem mu ju premerat lebo uz bol raz hore s revom...a neviem čo ma caka do rana....nech su uz tie zuby vonku..

alika54
12. lis 2008

qetinka dobru noc,,,a hlavne pokojnu noc 😉

sassi
12. lis 2008

dobrú noc

anickaajanko
12. lis 2008

dobru
qetinka a setri sa

anickaajanko
12. lis 2008

qetinka volala som jej este teraz vecer a place
boji sa o malu
krvaca a ze ma velmi nizko placentu
uz 12 dni je v nemocnici

sassi
12. lis 2008

no toot je najhoršie, ked maš doma male babo, a ty ležíš v nemocnici, a nevieš ako dlho to bude ani ako to dopadne...
ja by som vedla rozprávať... ☹

anickaajanko
12. lis 2008

maly je s ocinom u babiny uz je chvalabohu na prikrmoch tak ok
ja len dufam ze oni dve budu ok
hlavne mala babika v brusku
jeden potrat uz mala tak ako ja
a tazko to znasala

alika54
12. lis 2008

anicka ja som bola s naplastami moooc spokojna,,,a ked sa mi drahy vrati dam si ich opat,,,,staci vymenit raz za tyzden ,,,proste vyhovovali mi,,,

asitka
12. lis 2008

ahoooooooooooooooooooooooooooojte 😀 😀 😀 😀 😀

anickaajanko
12. lis 2008

alika a cena?
ale pri dojceni sa to aj tak nemoze
ze?
len tato carezete vraj

a kde je drahy?

planujem dojcit do roka chcela by som

alika54
12. lis 2008

stoja okolo 1200sk na tri mesiace,,,ale asi pri kojeni nemozu byt,,,a draheho mam v kosove 😉 ,,, ja som pri dojceni brala exlutom alebo tak neako sa volali a moooc som z nich pribrala,,,no to bolo skoro osem rokov dozadu,,,

anickaajanko
12. lis 2008

asitka ahoj

v kosove?
wow
vojak?
boze sa musis bat o neho
ale ste v kontakte cez net ze?

no mne Dr povedal ze iny druh nieje okrem tejto pri dojceni

asitka
12. lis 2008

bože...už si musím ísť dať aj ja predpísať antikoncepciu... 😀 ale ked sa mi nechce ísť do rk... 😝

alika54
12. lis 2008

teraz su uz tie pilulky len a len lepsie,,,aspon myslim 😉 ,,,a bat sa o neho? vies co,,,sprosto povedane ale zvykla som si a nepripustam si nic negativne,,,som mu povedala ze ak sa mu nieco stane ze ho zabijem 😀 😀 😀 ,,,asit ahooooooooj,,,,,ako??? len pekne chod do rk a po ceste ma kuknes 😉

anickaajanko
12. lis 2008

😀 😀 😀
to si mu pekne povedala
asitka doteraz si nebrala ci sa ti len minula
kojis?

asitka
12. lis 2008

od pôrodu...vôbec....a ked som chcela ísť k dr..mal dovolenku...potom bol po dovolenke...a mal veľa pacientiek...ja som ani po šestonedelí na kontrole nebola...sestrička ma vyhubovala cez telefon...ale tak milo 😀 takže fičíme na kondomoch momentálne... 😝 no nič mocc....

ali...nooo...mám silnú dilemu...že hádam kôli tebe zbehnem 😀

alika54
12. lis 2008

tak tu silnu dilemu podporuj a rozsiruj a pekne dofrc,,,, 😉 inac ja sa na gumovanie nestazujem,,,aspon som cistucka 😀 ,,,no moj drahy 😝 😝 😝

anickaajanko
12. lis 2008

moj manzel a kondomy to nejde do kopy
v diskusii som nasla ze sa z nej pribera
tak neviem
a kojis?