Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

zuziq26
27. zář 2006

baby, ci mi verite alebo nie, ja uz som na vahe nestala asi 3 roky - nemam na to odvahu sa pozriet 😀 😀 😀

iza
27. zář 2006

kacu:jejda a jak si mám tady udělat album? nikde to nevidím v tom nastavení
hanul : no jo...budu se snažit další měsíc 😉 ....jo jinak ještě že takovýhle chlapíci jsou(jako ti naši) co nám ty naš kila vychválí haha

zuziq26
27. zář 2006

hanulik, je to super, ze mas v nom taku podporu...

iza
27. zář 2006

zuz: tak to ti věřím....to znám a myslím, že to je ok(proč se stresovat, když člověk zhubne pozná to na oblečení) 😉

1kaculka
27. zář 2006

iza: myslim, že musíš kliknou na fotoalba a tam bude vytvořit album. Je to stejný postup jako na BRMS.

zuz: 😀 😀 😀 , já na ní taky lezu jenom v případu nouze

zuziq26
27. zář 2006

iza: suhlasim
hanulik, my sa doma o mojej postave nebavime, ale myslim, ze ma akceptuje taku aka som - inak by so mnou uz nebol... ale celkom ho prekvapilo (prijemne), ze som zacala cvicit

zuziq26
27. zář 2006

iza: ved hej, ale ked pojdem k lekarovi a postavim sa na vahu, asi ma budu musiet rovno previezt na JIS-ku 😀 😀 😀

1kaculka
27. zář 2006

budu muset chvilku pracovat, ale nebojte já se zase ukážu 😎

majka07
27. zář 2006

ahojky, tak tedy holky vy jedete 😀 😀 😀

Co se týče doktora, tak mi řekl ať nemám strach jsou aj hubený a mají veliké problémy, záleží na každém jedinci no a žádnou vědu z toho nedělal, dokonce spíš podpořil 🙂

hanulik
27. zář 2006

Já jsem moc ráda, že mi to říká, protože dřív jsem to vždycky brala jako moje zlo a v žádným vztahu jsme se o tom taky nebavili. Ale můžu říct, že vyříkat si to takhle narovinu je o moc příjemnější. 🙂

zuziq26
27. zář 2006

Hanulik urcite, ale ja som sa rozhodla ze o tom nebudem hovorit a kym nie som tehu tak s tym radsej nieco skusim urobit 😀

hanulik
27. zář 2006

Zuzigu, tak to Ti přeju strašně moc štěstíčka, aby se Ti to podařilo. Já už jsem to zkoušela mockrát. Nejvíc jsem zhubla 20 kg, ale to jsem byla doma a nezaměstnaná, počítala jsem si kalorie, pravidelně jedla, cvičila. Pak jsem nastoupila do práce, začala jsem dělat 12 a za tu dobu nám umozňovali jen jednu půl hodinovou pauzu. Takže jsem se nabouchala, když jsem přijela domů večer o půl desátý a kilečka letěla opět nahoru. Teď se hlídám, abych moc nepřibírala a neublížila mimi. Ale ono to jde samo. Co sním, vyzvracím, takže už jsem 3 kg zhubla. A to se má každý měsíc nabrat cca. 2 kg.

hanulik
27. zář 2006

Ahoj Mají, jak se vede? Mě uplně super, víkend u mojí maminky je jako balzám na duši. Teď ještě bloumám po nějakým bytečku, tak uvidíme. 😉

zuziq26
27. zář 2006

hanulik: super, to sa mi este nikdy nepodarilo...

este mi poradte: ktory den po vynechani MS sa uz da zistit, ci som tehu... ja som mala dostat v pondelok a stale nic...

hanulik
27. zář 2006

Většina testů funguje už první den vynechání menstruace. Některé myslím i den předem. Koukni do návodu, určitě to tam bude. 🙂

zuziq26
27. zář 2006

hanul dik a myslis, ze je normalne, ked dostavam MS po 30 dnoch? a teraz nic...

majka07
27. zář 2006

Hani vede se dobře 😉 Je tak to přeji ať brzy něco najdete 😵 Hlavně klid 😉 a nerozčilovat se. Mě tu čeká dost práce, ještě chvilku a budu se muset na to vrhnout 😒

hanulik
27. zář 2006

Jestli jí dostáváš pravidelně po 30, tak je to určitě dobrý. Těch 28 je takový průměr, ale doktor mi říkal, že je normální i 32. Já jsem třetí měsíc myslela, že už těhu jsem, ale bylo to jen týdení zpoždění. Ale pak už to šlo ráz na ráz. Táákžééé, ať už máš udělaný testík a honem honem výsledek. Jsem děsně zvědavá baba. 😉

majka07
27. zář 2006

Zuzi, já su dělala testík 4 den po vynechání a byla tam slaboučká čárka, ten den mi braly aj krev na hcg ale hodnoty byly dost nízké a tak mě to vyplašilo, ponaučení pro příště, čím dýl tím lím 😅

zuziq26
27. zář 2006

hani a preco ti tyzden meskala?

hanulik
27. zář 2006

Vidíš, Mají, já měla už první den vynechání čárku celkem slušnou. Ani na krev si nestěžoval. Je ale pravda, že někde jsem četla, že by jsi ke gynekologivi měla jít až 14 dnů po vynechání mensturace. Takže něco na tom bude. 😉

zuziq26
27. zář 2006

pozeram ze hanka a majka sa mamickami stanu skoro v rovnakom case🙂🙂

majka07
27. zář 2006

Hani to osvědčuje to, že každé tělo je jiné 🙂 No já bych se tolik nevyplašila, ale doktorka mi na rovinu řekla, že to nemusí být normální těhu, ale mimoděložní, když jsou slabé hodnoty a tak jsem žila víc jak 10 dnů v obavách ale je to dobré, ale příště nebudu tolik plašit 🙂

zuziq26
27. zář 2006

no nebudem este testovat, myslim ze MS pride... len tento mesiac som mala hekticky, tak mozno preto meska

hanulik
27. zář 2006

Tak to by mě taky dost vyděsilo. Brr. 😖 Mně nejdřív nechtěli nic říct, než byly výsledky krve, že mi nechtějí dávat plané naděje. Za čtyři dny jsem si šla pro výsledky a to už byl i vidět na ultrazvuku. Měl 3 mm a doktor říkal, že je všechno v pořádku i velikost, že odpovídá stáří.

majka07
27. zář 2006

No právě byla jsem vyplašená, naštěstí jsem už hráška viděla a je hezky uhnízděn v děloze tam kde má být 😀 No jdu něco dělat zatím se mějte moc hezky 😉

hanulik
27. zář 2006

Měj se a užívej si práci. 🙂

ivusenka
27. zář 2006

ahoj Majko, jé to je hezký jak tady píšete o těch vašich mimískách 😵

1kaculka
27. zář 2006

jéééééé holky, kam jste se ztratili???? 😀 😀

Jsem tu sama samotinká 😢

ivusenka
27. zář 2006

Ne, né jsem tu i já 😉 Kaculko bydlíš přímo v Chomutově ?