Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

hanulik
27. zář 2006

Kačulko, moc pěkný album. 🙂 Strašně vám to slušelo.

ivusenka
27. zář 2006

Holky, taky se rozloučím, mějte se pěkně, budu tu v pátek, ale to bude práce nad hlavu. Takže ahojky

hanulik
27. zář 2006

Ahoj holky, mějte se moc pěkně. 🙂

beruska80
27. zář 2006

Kačulko, to je přesné...u Ťamanů=XXXL/XXXXL 😀
Trošičku závidím baráček (že hodláte stavět), já se musím spokojit s bytečkem v paneláku (nedávno jsme ho koupili a nyní vehementně předěláváme). Zvykala jsem si na bydlení v paneláku těžče (pocházím z vesnice a naši mají RD), ale nic jiného mi nezbylo.. 😢 Jsem teď vděčná i za ten byt, protože na domek bychom neměli finance. Hlavní je, že máme vlastní bydlení... 😉

Taky se mooooc loučím, prodlouženému víkendu zdar! Kdo jde v pátek do "roboty", tak ať mu to uteče. 🙂
Mějte se krásně a užívejte si hezkého počasí a volna. Nezapomínejte na poctivé snažílkování!! 😉

bludi
27. zář 2006

Ahoj holky, přidávám se k Vám. Jsem určitě XXL baculka A jsem také těhulka.
Ivusenko neboj se otěhotnění nám to sice trvalo 6 měsíců, ale ted jsem v polovině 4.měsíce.A začínala jsem na 98kilo.

ivusenka
27. zář 2006

Bludi, moc ti gratuluju, takové zprávy mám nejraději. Tak to koukám, že by jsme začínali podobně, kdybych otěhotněla 😀 . A co na to tvůj doktor ? nebyl na tebe nepříjemný ?

majka07
27. zář 2006

Bludi tak to gratuluji 😉 a hezky si to užívej 😉

ivusenka
27. zář 2006

Ahoj Majko, dnes vyjímečně jsem tu navečer, potřebovala jsem napsat delší zprávu jedné snažilce 😉

hanulik
27. zář 2006

Ivušenko, já jsem začínala na 117. Teď o 3 mín. 😅

majka07
27. zář 2006

Ahoj Ivu, já jsem tu jen chvilku, potřebuji něco vyřídit a jdu pryč, nějak mě to na PC nebaví 😒

hanulik
27. zář 2006

Jé, bludi, mě tak napadlo, Ty už máš teda za sebou nevolnosti, že? 😵

happykaty
27. zář 2006

Přeju hezký večer! Hanuliku a jak vám dlouho trvalo, než se to povedlo?

hanulik
27. zář 2006

Čtyři měsíce. Už byla pomalu pryč ta první euforie, kdy jsem čekala na každý menzes. Měli jsme jedno obvzlášt vydařené milování a zrovna u toho se to povedlo. 🙂

majka07
27. zář 2006

Katy ahojky beruško, 3.10. jedete k doktorovi????
Ahoj Hani 😉

happykaty
27. zář 2006

Tak to je super, že se vám to povedlo takhle brzy. To já mám za sebou nejen první euforie, ale i první deprese 😉 Holt asi všechno má svůj čas, tak budu doufat dál. Ale je super, že mi tady vyvracíte, že baculkám se špatně těhotní!!! 😀

hanulik
27. zář 2006

Holky, je mi líto, ale musím jít. Ještě jedeme s miláčkem pryč. Tak ahoj.

happykaty
27. zář 2006

Majko, ano, ve 14.00 si na mě vzpomeň. Jedeme zatím na první návštěvu, ale i tak z toho mám smíšené pocity. Jednou stranou se těším, že se konečně zase začne něco dít, ale taky se trochu bojím... 😒

happykaty
27. zář 2006

Hanuliku, tak hezký večer! papa 😉

majka07
27. zář 2006

Hani ahojky měj se.

Katy, už o mám napsaný v kalendaři 😉 Budeme moc myslet a držet palečky aby to všechno dobře dopadlo 😉

Jinak taky běžím, chcu na procházku, páč mi je opět nevolno ☹

Krásný večer a zatím papa

happykaty
27. zář 2006

Majko, díky moc, tak hezký večer! papa

ka.te1
autor
28. zář 2006

Šmankote, jen tady dva dny nejsem a vy jste tu diskuzi tak krásně rozjeli 😉

hanulik
28. zář 2006

Ahoj holky. Včera musel miláček jet ještě do Olomouce, tak jsem jela s ním. 🙂 Ka.te, četla jsi můj vzkaz? Gratulovala jsem Ti, že jsi měla moc pěkné šaty a hlavně datum. 😉 Brali jste se v den mých 23 narozenin. 😎 No, je tu asi mrtvo, zřejmě pracujete na potomcích a tak to má být!!!! Tak zatím. 🙂

kalerat
28. zář 2006

Ahojte holky, zdravím vás. Je tu někdo?

hanulik
28. zář 2006

Ahojky. Nejspíš jenom já. 😅

kalerat
28. zář 2006

ahoj hani, gratuluji k miminku. Je to krásné. 😵

hanulik
28. zář 2006

Děkuju. Však jsme se na něm taky nadřeli. 🙂 Můžu se zeptat, jak máš v albu ty dvě fotky, to jsou Tvoje děcinka? 🙂

kalerat
28. zář 2006

kdepak to jsou děti mé sestričky.

kalerat
28. zář 2006
hanulik
28. zář 2006

A co Ty, plánuješ nebo teda lépe plánujete doma nějaký přírůstek do rodiny?

kalerat
28. zář 2006

plánujeme, akorát tady nemám napsaný ten přívlastek snž.