Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

lucka8383
21. lis 2015

@inngrid ahoj Mám 14letou dceru 10letého syna a 7letou dceru.Ted čekáme syna Honzíka 🙂
Jo týden mám pěkný ale špatně vypočítaný mám jiný a zapoměla jsem ho tu změnit ještě 🙂

biggie
21. lis 2015

Ahoj holky, můžu se přidat? Čekám první mimi a mám více než 90 kg 🙄 😀

inngrid
21. lis 2015

@lucka8383 jej tak.to uz mas velke deticky budes sa moct venovat honzika

inngrid
21. lis 2015

@biggie jasne pridaj sa vitaj cervenec je ktory mesiac ?

biggie
21. lis 2015

@inngrid 07/2016 🙂

lucka8383
22. lis 2015

@inngrid jo jo věnovat a rozmazlovat.Doufám,že nebude rozmazlenej. 😀 když to bude náš benjamínek
Příjde mi ale že nejvíc se těší babička má jen jednoho vnuka a 4vnučky(ségra má dvě holky 😀 )

inngrid
22. lis 2015

@biggie tak to mas ako ja a kedy presne máš termín ? uz si bola u lekara kedy ideš ?

inngrid
22. lis 2015

@lucka8383 a jeje ja mam tak brata čisty rozmaznanec 🙂

biggie
23. lis 2015

@inngrid Byla jsem před dvěma týdny a příští kontrolu mám 7.12., to už dostanu průkazku 🙂 Termín porodu mám 1.7.2016 a ty ?

lucka8383
23. lis 2015

@inngrid tak já budu babičku krotit aby nezanedbávala i zbytek vnoučat,rozhodně nemám zájem mít doma rozmazlence 🙂

inngrid
24. lis 2015

@biggie ja az 30.7 🙂 a na prvé sono chcem ist az 20.12 myslim ze stači snad uz bude bit srdénko 🙂

inngrid
24. lis 2015

@lucka8383 spravne 🙂

lucka8383
24. lis 2015

Tak máme za sebou 3D UTZ a podle paní doktorky jsme v pořádku,ale tím že jsme si prošli těmi všemi problémy tak nás ještě pro jistotu poslala na děcké kardio,kde podrobněji projedou malému srdíčko 😅 tak už jsem těch všech vyšetření unavená.Pomalu si začínám myslet že to všechno skončí až porodem 😒

sarabi86
27. lis 2015

Zdravím holky, jestli Vás zajímá počtěte si naši cestu k miminku. Hned z počátku hlásím, že dovolená nepomohla. Mezitím jsme prošli mnohými vyšetřeními.... hormonální profil v normě, stěry ukázaly intim problém, takže měsíc na ATB, pak hysteroskopie, spermiogram.... dle lékaře jsme z hlediska našich rozmnožovacích soustav (😀) naprosto v pořádku.... poslední vyšetření co nám "chybí" je imunologie a genetika..... za celou dobu ani jedna zmínka nebo narážka na váhu.... i tak jsme se rozhodli s partnerem na sobě začít pracovat a snažení podpořit zdravým životním stylem, začínám cvičit pod vedením trenéra.... no a tady jsme narazili.... již několik let jsem si vědoma špatného držení těla (hyperlordóza bederní páteře) a k tomu posledních pár týdnů bolest kostrče .... a bylo mi trenérem doporučeno to řešit Dornovou metodou popř. Mojžíšová.... máte s tím některá zkušenost? že by se některé z vás kvůli tomu nedařilo? Nebo jste podstoupila toto cvičení?? Příští týden jdu na KO na gyndu, tak se zkusím o tom s lékařem pobavit....

inngrid
29. lis 2015

@lucka8383 a co ate mali ake problemy?

lucka8383
30. lis 2015

@inngrid Naštěstí jsme zdraví a žádne problémy nám doktor nenašel tak snad máme všechno za sebou ted už jen test na těhu cukrovku a potom jen čekat až se malý bude chtít narodit. 🙂 🙂 🙂

inngrid
30. lis 2015

@lucka8383 drzim palčeky

biggie
7. pro 2015

Holky, baculky 🙂) Mám na Vás dotaz. Vy, která jste už byla na prvotním screeningu v 1. trimestru, jak to probíhalo? Slyšela jsem, že se ultrazvuk dělá přes bříško. Je to pravda? Díky 🙂

rexyi
7. pro 2015

@biggie Ahoj, já už ho mám za sebou a dělal mi ultrazvuk přes břicho, ale pak i vnitřní, jelikož přes to břicho tam toho není ještě moc vidět. Myslím, že je to vcelku jedno. Na kontrole jsem byla v 16.tt a taky dělal vnitřní. No hold mě zatím nejde asi tak dobře prosvítit 🙂

biggie
7. pro 2015

@rexyi Díky za odpověď. Chtěla jsem tam právě vzít manžela, tak ho budu muset připravit i na vnitřní 🙂

rexyi
7. pro 2015

@biggie byl se mnou i přítel a nebyl to problém, stál mi za zády, takže v pohodě 🙂

inngrid
7. pro 2015

@biggie mne robila prvé utz normal zo spodu cez posvu ako ked idem na ročnu kontrolu 🙂 a idem v 8 tt na prvý utz v 8tt tazkio by na utz cez bruško niečo videli 🙂

martulka6188
11. pro 2015

Ahoj holky, dovolím se přidat se do této diskuse. Dnes jsem byla na preventivní prohlídce a zmínila se, že už se s manželem snažíme o miminko. Doktor mi řekl, že pokud nezhubnu, je dost malá šance že otěhotním ☹ Každopádně jinak mám prý vaječníky a čípek naprosto v pořádku, takže se do toho hubnutí holt pustím. Stejně jsem si v posledních měsících už ani nepřipadala moc dobře... Achjo, to bude běh na dlouhou trať. Tak motivaci mám, už jenom vymyslet plán a vytrvat!

mimidaniela
11. pro 2015

@martulka6188 samozřejmě je větší šance že otěhotníš když ubereš na váze ale opravdu to není jen o tom nevím jak dlouho se snažíte ale neházela bych tak rychle flintu do žita a při tom jak se k tomu postavil bych změnila doktora ani při jednom otěhotnění sem nebyla drobek je pravda že u prvního to dost trvalo ale u druhého sem měla vyšší váhu než prve a bylo to hned větší roli v tom hraje psychika teda aspoň dle mé zkušenosti a hodně dělá důvěra k doktorovi 🙂

mosquito
13. pro 2015

Ahoj holky, zajímalo by mě, jak jste to měly na začátku těhu. Jsem teď 9+3 a dle UTZ v 7tt čekáme dvojčata. Zatím jsem nepřibrala ani deko a bříško mi přijde pořád měkké a špekové. Když vidím fotky ostatních, jsem z toho trošku nervózní. Vím, že každé těhotenství je jiné a na štíhlých maminkách je bříško vidět asi dříve, ale přesto. Přijde mi, že mám pořád jen ten svůj špek. Vážím 88kg. Předem děkuji za vaše názory 🙂

luckylee
13. pro 2015

@mosquito ahoj.Ja zacinala na 78kg ale cca do 12tt jsem mela jen spek.Do 16tt vetsi spek a az potom tehu brisko.Ted uz to jde videt pekne ale porad mam spek.😀 U dvojcatek to muze byt rychlejsi ale taky nemusi.Zadny strach.Velkyho briska si jeste uzijes dost.🙂

mosquito
13. pro 2015

@luckylee děkuji 🙂 Já už mám za sebou dvě zamlklá těhotenství (vždy na začátku a nikdy nebyla srdeční akce) tak jsem teď vyplašená víc. Stalo se dvakrát, tak řeším každou prkotinu, i když mi mozek říká ať se na to vykašlu a užívám si to 🙂 Když si totiž na bříško sáhnu, jde normálně "zamáčknout", je tam jen ten špek. Ale stejně s tím nic nenadělám. Na druhou stranu mi často diskuze pomáhají, většinou mě komentáře uklidní 🙂

luckylee
13. pro 2015

@mosquito to se neni cemu divit ze se bojis.Ja si bricho taky furt mackala.A popravde i ted.Jak nektere stihle tehulky pisou ze nahmataji prckovi nozicku nebo hlavicku...mi obcas bricho zmekne a at mackam jak chci tak stejne nepoznam,kde co ma.A to normalne kope a prevaluje se.Ten strach tam bude uz porad.Ja nejsem stresarka a stejne kdyz maly spi a treba 2hod o nem nevim tak taky vysiluju.Kazdopadne preju tobe i prckum zdravicko a at se v brisku pecou co nejdyl.🙂

biggie
14. pro 2015

Holky, mám dotaz. Musely jste se vážit na prvním screeningu ve 12. týdnu? Nebo tam se to vůbec neřeší? Manžel jde se mnou a nějak nechci, aby viděl (slyšel) to číslo 😀 Děkuji za odpovědi.

martulka6188
14. pro 2015

@mimidaniela Děkuju za povzbuzení, já si taky nemyslím, že je to jen o váze. Ale jsem si vědoma toho, že jsem přibrala už na neúnosnou míru a taky jsme se s manžlem bavili, že s tím začnem oba něco dělat. Před Vánocemi je to demotivační, takže začneme až od nového roku (ale není to předsevzetí) a zatím sbíráme informace o vhodném jídelníčku a pohybu. O miminko se snažíme od svatby, která byla v srpnu. Já jsem u tohoto doktora byla právě poprvé, teď jsem gynekologa měnila, protože jsme se přestěhovali. On nebyl nějak zlý, jen řekl, že bych měla zredukovat váhu a potom nevidí problém, proč by nám to nemělo jít.