Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

majka07
1. lis 2006

Makal taky se mi to někdy stává, ale u jiné diskuse, to furt nadávám a pak když napíšu něco co se nehodí,tak mi to začne fungovat

makalka
1. lis 2006

Tak to jsem ráda, že se to neděje jen mě. Nadávala jsem na připojení, na PC ... No hlavně že jsem to už prorazila 🙂
Aelex už jsem je odčarovala 😉

iza
1. lis 2006

ahoj holky.... 🙂

majka07
1. lis 2006

ahoj Iza 🙂

bubulik
1. lis 2006

Caute kocky, mozem sa k Vam pridat?

majka07
1. lis 2006

ahoj bubulik, jasně že jo 😉

iza
1. lis 2006

nejak mi blbne pocitac ach jo...
ahoj bobulik.....
ahoj majko jak se vede tobe a mimi?

bubulik
1. lis 2006

Chcem sa s Vami podelit o svoju radost. Vcera mi vysiel pozitivny testik. Velmi sa tesime.MZ mi meska uz 3 tyzdne, ale ja som bola hned u doktora lebo mi bolo velmi zle. Povedal, ze nic nevidi a dal mi vyvolavacku, kedze ani po 12.dnoch nic neprislo tak som si urobila testik a aha 🙂

bubulik
1. lis 2006

Inak ja som tiez xxxl a snzili sme sa rok a pol. Ale vlani sme boli u vestice a ta mi to presne predpovedala, ze otehotniem teraz a ze budeme mat dievcatko. tak sa na nu tesime. 😉

majka07
1. lis 2006

bubulik to je hezký 🙂

iza vede se nám dobře, nevolnosti ustoupily, jen máme plačící náladu, chvilkama a v pátek jdeme na kontrolu a pokud bude vše v pořádku, dostaneme průkazku 😵 Jinak je tu šílená zima 😖

iza
1. lis 2006

bub:tak to mooooc gratuluju!!!!!

bubulik
1. lis 2006

Dakujem kocky a prajem aj Tebe Iza, aby sa raz zjavili 2 palicky a Tebe majka aby vsetkom dobre dopadlo a aby si priviedla na svet zdrave dietatko. 😅

iza
1. lis 2006

majka : tak to je bezva...no tady zima taky a pry ma ve ctvrtek snezit 😒 vcera jsem uz sla ven v kozackach ....

majka07
1. lis 2006

bub díky. My byli snaženíčkem překvapení, bála jsem se že se budeme snažit dlouho a ono houby za měsíc už jsme byli těhu 😅 bylo to krásné překvapení, vůbec jsme s tím nepočítali 🙂

iza
1. lis 2006

bub: dekuju....doufam, ze tenhle mesic uz to vyjde 😎
majka : kolik tam mate stupnu? asi vetsi zimu nez tady....

makalka
1. lis 2006

Bubulík gratuluji 🙂 Je to ta nejlepší odměna po roce a půl snažení 🙂

U nás je taky zima, vítr a zataženo. Nechci zimu 😠

iza
1. lis 2006

bub:hlavne aby bylo vsechno v poradku...moc ti drzim palce....ja bych taky chtela holcicku....

majka07
1. lis 2006

Je tu přesná 0 😒 ráno tu pršelo se sněhem 😖 Zítra si asi vezmu zimní bundu
Iza taky přeji aby to už vyšlo 😉

ivusenka
1. lis 2006

Bubulíku, moc gratuluju 😉 Holky proč vznikla další diskuze snažilky nad 90kg ? když mohly přijít sem 😲

bubulik
1. lis 2006

Dakujem VAm vsetkym kocky a dufam, ze aj Vam sa podari urobit si pekne vianocne darceky.Chi-chi.Idem sa najest, lebo mi zacina byt zle. Tak papa 😵

majka07
1. lis 2006

ivuš nevím, já bych ji zamčela a odkázala semka 🙂

ivusenka
1. lis 2006

Majko, to máš pravdu, je to moc podobné téma, sice tam jsou jen snažilky , no uvidíme, aspoň můžu přispívat do více diskuzí 😀

majka07
1. lis 2006

😅

ivusenka
1. lis 2006

Majko rozhodl jsem se že příští cyklus pokud tedy ještě nějaký bude že už nebudu měřit bazální teplotu, strašně mě to stresuje a já pak nejsem v pohodě. sice nebudu vědět, jestli ovu proběhla nebo ne, ale bude to pro mě lepší

majka07
1. lis 2006

No vidíš, já neměřila, netestovala a bum ho 😀

ivusenka
1. lis 2006

No ty jsi patřila mezi ty šťastnější víš. Já se bála nejdřív kvůli své váze jestli ovu vůbec probíhá, proto jsem začala měřit.

majka07
1. lis 2006

Já měla strach, páč třeba moje mamka nemohla do jiného stavu přijít, tak aby to nebylo dědičné a ono to vyšlo tak krásně 😵 😵 😵 do toho mi dva lidi tvrdili, že silní lidé mají problém otěhotnět a tak su měla nervíky a ono...vytřela jsem jim zrak, teď drží už ubu a neřeknou ani slovo 😀

ivusenka
1. lis 2006

Majko, ty jsi bojovnice 😀 Kolik ti je let ?

majka07
1. lis 2006

Bylo mi teď 30, furt jsem plánovala že budu mít tak v 28 mimi, ale když mi bylo 28 tak jsem se na to vůbec necítila, tak jsme to oddálili 😀

ivusenka
1. lis 2006

Jé Majko, to je překvapení na 30 let bych tě nikdy netipoala, myslela jsem, že ti je kolem 26 😝