Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

andrissek
23. črc 2008

No vidíš hezký 😉 😉 😉 😉 ,vůbec není zač 😉

siwike25
23. črc 2008

dakujem 😀 😀 😀

sasenka
23. črc 2008

No moj si robil reune, ked som bola v porodnici s Heni a bolo mu 3 dni zle 😝 Prišiel za mnou den po porode a on v horšom stave ako ja 😀 Keby to mal aspon z pitia... 😉
No a neprekavapil ... halušky máme 😀
Idem kuknuť tiež animacie 🙂

siwike25
23. črc 2008

No ja varim bryndzove pirohy 😀 😀 😀 😀

sasenka
23. črc 2008

Siwike daj recept 😉

mexx
23. črc 2008

Sasenka... 😀 😀 😀

siwike25
23. črc 2008

POtom ho sem napišem lebo musim ist dalej varit 😉 😉 😉 😀 😀 😀

sasenka
23. črc 2008

ja bryndzu zbožnujem 🙂 No a dnes mali uplne čerstvú, kupila som štvrť kila a po ceste som už ochutnávala 😀

sasenka
23. črc 2008

ozi kočky, chystáte sa ešte chudnúť, alebo ste zmierené už s týmto stavom? Lebo ja som niede na polceste, teda nejakých 5kg dolu by som aj prijala, ale cely život som nebola chudá, vždy baculatá, a ked som min. rok schudla, vobec som sa necítila dobre ☹ Teda ano, v zrkadle to vyzeralo lepšie, ale mne nebolo dobre.

dorotaw
23. črc 2008

Ahojte,pocasie je hrozne.Strasne sa tam ochladilo. ☹ Zajtra idem ku zubarovi 😲 ,zase mi vypadla blomba.Saska kde chodis na bryndzu?Ja ju tiez milujem,ale malo kedy maju dobru!

titkovamiriam
23. črc 2008

tak schudnutim sa netrapim 😲 ,aj ked by som mala-citim sa dobre,je mi dobre,moji su spokojny tak naco sa stresovat.
pocko proste hruza.
bryndzu milujem-halusky aj pomazanku,pirohy sa budete smiat som este s bryndzou nerobila,len sladke. 😀

siwike25
23. črc 2008

Sasenka no už som tu 😀 baby spravila som 90ks pirvoch uf mala som čo robit,xixixixixixi 😀 .Tak že tu je recepr-ja to robim ale všetko od oka 😉

Cesto je take iste ako na slivkove gule len tam date viecej soli aby bolo slane.
Plnka-uvarene zemiaky pretlačite a pridate pokrajany kopor na male kusky,1kg zemiakou je cca 4 až 5 lyžičiek kopru,zamiešate.Ja mam taku formu na to ale ked nemate tak si na narežete kocky alebo obdlžniky a naplnite stou plnkou ,prehnete a z vidličkou zatlačite kraje.Date uvarit do osolonej vriacej vody ,viberete.
Poleva-brindza sa rozmieša s običajnim maslom a hned naleje na pirohy kym su este teple.Brindu si da každy kolko chce ,kto ake luby.Dostatočne som to popisala? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

titkovamiriam
23. črc 2008

SUPER SKUSIM!Inak zasa som sa hrala s albumom a marekovi som pridala srdiecko 😀

siwike25
23. črc 2008

jej ake to je čačane,a hlavne malinky 😀 😀 😀 ako sa davaju tie mena?

titkovamiriam
23. črc 2008

do kolonky custom text mozes dat meno aj datum narodenia. 😀

siwike25
23. črc 2008

titkovamiriam vložila som si to ale nechce my to pridat do albumu 😠

titkovamiriam
23. črc 2008

skus kopirovat ten prvy riadok

alika54
23. črc 2008

cao sasi,,,ja s vahou rozhodne chcem nieco robit,,,uz som zacala aj cvicit 🙂

dorotaw
23. črc 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀

siwike25
23. črc 2008

Hallloooo baby kde ste?titkovamiriam aj ja som sa hrala zase v albume,xixixixi 😀 😀 😀 😀

dorotaw
23. črc 2008

Siwike,divala so sa na tvoj album a syncek ma suprovu siltovku!!

alika54
23. črc 2008

caute kocky 🙂

dorotaw
23. črc 2008

Cauko,tak ako bolo v praci?

alika54
23. črc 2008

ahoooj,,,ale dnes to celkom uslo 🙂 ,,,co ste dnes robkali? je vonku priserne 😒 ,,,

dorotaw
23. črc 2008

No pocasie je o nicom.Bola tu kamoska aj zo svojim synom,tak sa tu hrali,ja som varila,zehlila,vysavala.Teraz si chaalani maluju,tak je na chylu pokoj 🙂

alika54
23. črc 2008

waw,,,si dnes bola neako moc aktivna 🙂

dorotaw
23. črc 2008

Zajtr idem ku zubarovi tak aby som toho nemala vela 🙂

alika54
23. črc 2008

au,,,tak drzim palce,,,, 😉 ,,,zubarov nemusim aj ked ta moja je perfektna 🙂

dorotaw
23. črc 2008

Aj ja mam velmi dobreho zubara 🙂 .

eli77
23. črc 2008

ahojte babulky...tak aky ste mali dnik?My celkom v pohode akurat na to ze som brala muzicka na tyzden do nemocnice ☹ isiel na vysetrenia....tak som teraz slamena vdova... ☹ ...ale inak pohoda... 😀 😝