Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

sassi
30. říj 2008

aj u nas take počasie a prave začalo liať 😖
tak si neni o nič múdrejšia, ako si bola... 😒

barbaraknm
30. říj 2008

ahojte zienky,mame sa clkom fajn,len ja mam silnu migrenu a nic mi nezabera. 😒 .Pocasie sa na trocha pokazilo,len dufam ze na dusicky nebude liat. 😖

alika54
30. říj 2008

kdeze ste vsetky stratene??? 😠 😀

asitka
30. říj 2008

čaaaaaaaaaaaaaaaaaau cica...ako????

alika54
30. říj 2008

caooooooooo,,,,,,,,teraz uz super ked som ta objavila 😀 😀 😀 co nove???

sassi
30. říj 2008

a my ti nestačíme? 😢
Ale aj ja sa teším, že sa asitka objavila 🙂

alika54
30. říj 2008

jasne ze stacite,,,co nove??? je ten caj fakt hnusny??? myslim chutovo,,,idem ho zajtra zhanat 😉

sassi
30. říj 2008

ja som ho ešte nepilááááá 😀 ale už mam kupený 😉

alika54
30. říj 2008

jaj,,,tak sa necham prekvapit 🙂 ,,,,a ako prazdninujete?

sassi
30. říj 2008

nič moc, počasie hnusné, boli sme vonku, ale Heni bola u starkej, zasa robí nervičky ... dnes ockovi, to bude zasa noc.... 😠

alika54
30. říj 2008

ja som krpcov zaviezla k nasim a poobede pojdem za nimi na vikend,,,ale Vikina este trosku pokasliava tak som vravela nech ju radsej von nepustaju nech sa bavka len dnu 😉 ,,,strasne fuka u nas,,, 😠

asitka
30. říj 2008

bože ženské ...zas chudnete??? vás prestanem aj ľúbiť...tu budem opustená guľôčka pri vás..... 😀 ali....sassi....čaute moje zlaté.... 😀 ali ako??? smutno?? mám pusu povylievanú....a neviem z čoho...čím to liečite?

alika54
30. říj 2008

asit veru smutno ☹ 😉 ,,,ale prezijem,,,a coze si sa moooc alebo praveze malo pusinkovala??? 😀 😕 ,,,skus zovirax,,,

asitka
30. říj 2008

šak som mala muža preč 😀 teraz to asi nevysvetlím 😀 😀 tuším...ja zvyknem mať takto povylievané, keď nejakým nečistým príborom niečo zjem...hlavne v reštikách...ale ani tam som nebola...neviem....niekto má herpes...von...a mne sa to dnu vyžáááádíííí 😀 a čo to je..nejaká vodička???

ináč moja..nezávidím Ti...a fakt klobúk dole...ja by takto bola asi zrelá na Bytčicu...ale človek si asi zvykne na všetko...mám taký dojem....keď dorobím ten vodičák...ťa prídem kuknúť 😀

monkula
30. říj 2008

Asitka a ty si XXl? 😕 😕 😕

alika54
30. říj 2008

juj,,,zovirax je na vonkajsi herpes,,,ale porad sa v lekarni 😉 ,,, uz sa tesim ked budes mat ten vodicak 😀 ,,,ale inac aj vlaky premavaju 😀

asitka
30. říj 2008

sa tvárim, že až xxxxxxl...a vieš ako mi je fajn 😀 😀 😀

ali...ja viem...ale skús si to predstaviť...ja z 5 ročným a pol ročnou vo vlaku 😀 šak aj sprievodca za mňa stresoval 😀 😀

qetinka
30. říj 2008

ahojteee 🙂

asitka
30. říj 2008

qetinka...ahoooj.... 😉

mon...je to problém?

qetinka
30. říj 2008

oliver bol dnes ako drak..konecne spi..snad potiahne pekne..inac sa mi vysypal asi z atb...zajtra naklusem k dr...ide vikend...čo mi povie... ci pokracovat či nechat....

qetinka
30. říj 2008

idete chudnut???

alika54
30. říj 2008

asit viem,,, 😉 ,,,ale drahy by ta odviest mohol hm? 😉 ,,,,qetinka ahoj,,,ako sa ti dari?

qetinka
30. říj 2008

😒 a ja jednina priberam... 😀 ach jaj..

alika54
30. říj 2008

qetinka,,,ved ty priberat musiiiiiiiiiiiiiis 😀

asitka
30. říj 2008

qetinka....tu sa nechudne 😀

ali...hej...mohol....ale ako nazad? šak čo bojíš....za chvíľu mám skúšky...a chodievam často do rk...len aby si sa ešte nezatajovala 😀 že sa ide?? striga jedna 😀 😀

qetinka
30. říj 2008

alika dari...dari...tešim sa na to ked bude oli ok...

alika54
30. říj 2008

ale nooo 😀 😀 😀 ,,,nebojim sa toho veru,,,qetin a este ho stale tie uska trapia?

qetinka
30. říj 2008

🙂 ved hej...aj sa toho držim... 😀 boze ja mam v pondelok poradnu a sono....ked poviem vahu tak ...tak nic...a som straaasne zvedava či sa drobec ukaze.... 🙂 na moje velke prekvapenie muz atial nechce vediet co budeme mat... 😉 obdivujem....ja som zvedava...

qetinka
30. říj 2008

asitka skušky???čo študuješ???

asitka
30. říj 2008

kvietok....autoškolu 😀

ali...ok 😀