Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

titkovamiriam
3. únor 2009

AHOJTE!ja zarezavam v praci a je strasne pocasie,najradsej by som spala 😀 .v noci som spala ako zabita od 22-5,55

alika54
3. únor 2009

cauky,,,Qeti ja som vcera robila rizoto a dnes ide ocinko urobit koli vikinke neaku cestovinu,,,lebo ona chce od ocinka 😠 ,,,to co navarim ja nieje tak dobre ako od ocinka 😀 😝 ,,,ale aspon ja nemusim,,,u nas sa tiez zatiahlo a zacina prsat 🙄 ,,,a to sme chceli chodit na vecerne lyzovanie 😠

anickaajanko
3. únor 2009

Alika tu som neboj, nezhodila som a neprešla k vyžlám 🙂
ja dnes robím halušky bryndzové, včera som prvýkrát v živote robila makové pirohy s lekvárom a napodiv boli také dobré že manžel všetko zjedol, tak dnes musím variť znova
cesto mám hotové za chvíľu idem hádzať aby mal teplé keď príde domov za 6 minút končí 🙂

zase nám umrela teta tak zajtra zas idem na pohreb mala už 80, pekný vek

ten zub ma bolí šibne ma ani si čo zobrať nespala som celú noc
musím vymeniť zubára tento je fakt slepý nezaplomboval mi to riadne
Branko je dnes nejaký mrzutý ani spať nechce, ani hrať sa len by sa nosil a to nevládzem ešte keď mám bolesti

ach jaj
písala som Vám že sme sa dostali na to plávanie
júj ako sa teším
najmä na seba v plavkách 😉

sassi
3. únor 2009

tak ja v plavkách ... to je nezabunutelny zažitok 😔

alika54
3. únor 2009

plavky 😕 😕 😕 ,,mno,,s osuskou ku bazenu a sup do vody nech ma nik nevidi 😝 😝 😝 😀

alika54
3. únor 2009

a Anik Branko moze byt mrzuty aj z toho ze teba bolia zuby,,na neho sa to asi prenasa ☹

anickaajanko
3. únor 2009

ja budem musiet niest branka a davat pozor aby som sa nesmykla nie sa zaoberat osuskou tak neviem
len dufam ze tam nebudu mat vsetky maminy po 45 kg

myslis Alika? sa mu snazim vyskierat aj cez bolest

moje trpi so mnou

alika54
3. únor 2009

babatka citlivo vnimaju maminkine pocity,starosti a aj bolesti,,,

sassi
3. únor 2009

anicka, amli sme sa zapísať všetky spolu 😀
možno by ma prešli mindráky
minule, čo sme boli vo welnesse, tak si varvím, no čo - v Polsku ma nik nepozna
no a moj manžel zavolal s nami známych a ta kamoška ma 50 kil aj s plnou polnou a ešte plače, že ma pneumatiku a že ako si da plavky 😖 no take nareky mam najradšej

alika54
3. únor 2009

jaj sassi,,,ved prave take maju vzdy najviac kil a vyzeraju nemozne,,,ne??? 😠

sassi
3. únor 2009

alika, vieme o čom hovoríme ... je mi to väčšinou smiešne 😕

qetinka
3. únor 2009

sassi aj ja mam najradsej tie kočky co su štihle a chudnu 😎
oliver uz spinka ja som taka unavena...uz sa opakujem ja viem... ☹ ale teraz som si prvy x poriadne sadla...od rana....akurat som drahemu hovorila ako ma boli chrbat mam opuchnute nohy aj ruky ako ma priserne paly zaha a drobec tlaci...a.td... 🙂 no ved obcas treba aj pravdu povedat nie??? 😀 😀 😀 😀
nie je to zrovna jednoduche...ale tak da sa...anicka zub...mne rastie osmicka ....a pekne to boli nie stale ale ked zacne tak to stoji zato...k zubnikovi idem na druhy tyzden...zs tam necham majland 😖 ale daj sa rychlo do poriadku...nech si fit...

sassi
3. únor 2009

queti mala by si sa poriadne šetriť, až ten mesiac ešte vydržíš ... tedaz to bude asi najťažšie, bobo v brušku už je velke, a Oliverko ťa potrebuje stále ...

qetinka
3. únor 2009

ja viem sassi..ale moc sa neda..som s oli sama ..v podstate cely den..muz v robote a domi v skolke...ale tak hadam to vydrzime..musime...aj ma mrzi ze nestiham oddychovat...ale fakt sa mi neda...keby sa tak dedkovci jedny alebo druhy posnazia... 😖 ale kazdy chodi ešte do roboty a maju toho sami dost...a ja som taka ze neotravujem...i ked rada by som mala chvilku pre seba...no neda sa mat vsetko....

qetinka
3. únor 2009

dnes som musela dat stolicky z kuchyne do obyvky a tu zavriet...nenormalne rychlo a samozrejme casto...sa oliver vyškriabe hore az na stol..... a ja dookola vysvetlujem ..davam ho dole...a on rev..a zase hore...tak som to potom vzdala a stolicky dala tam...a nech...nemala som naladu ani silu ho cely den v kuchyni obhanat..aj Vam toto robili deti?mne teda domi nie...

alika54
3. únor 2009

Qeti,,keby si byvala kusok blizsie hned by som ti drobcov aspon na par chvil vonku zobrala nech si mozes odychnut,,,ked si predstavim aka byvam ja z deti unavena a to som bez osem-mesacneho bruska,,,,no drzim palce,,,zvladas super 😉 ,,,Asit a ty ako???

alika54
3. únor 2009

no Simon veru bol tiez vzdy vylezeny na tom prave najnevhodnejsom mieste 😠 ,,,a Vikina sa moc nelisila 😅

qetinka
3. únor 2009

🙂 alika dik..akokeby sa stalo.. 😉 no stale viac rozmyslam nad menom..ja stale preferujem Adamka ,muz Davida..ale mne david moc nesedi tak sa mi zacalo pozdavat Damian...no fakt neviem ...nakoniec to necham tak a ked sa narodi tak mu dam meno..ake ma napadne a co sa mu bude podla mna hodit.....ked ho uvidim..chapete ma ze?pisem teda..ale isto rozumiete 😀 domi je vyvegetena na gauci a cumakuje na barbi..mame nove dvd...tak rozpravky frcia...ale vzdy lepšie ako ten hrozny a orasny jetix 😠 neznasam ten program,..su tam len dve rozpravky ktore tam davaju a ja jej to tolerujem..

alika54
3. únor 2009

Damian je krasne meno,,,,a nieje ich tak vela 😉 ,,,nasa Vika zaspala uz pred osmov,asi nespala v skolke inac by este vykukovala z postele,,,

alika54
4. únor 2009

Ahojky,,,,aky ste mali den??? 🙂

sassi
4. únor 2009

celkom fajne
bola som rano u kamošky
maly potom hned zaspal., akurat mi došla Heni zo školy
idem piecť chlebík
a tak...

alika54
4. únor 2009

jej,,,ty si doma pecies chlebik? mnam,,musi byt mnamky 🙂

sassi
4. únor 2009

no v pekárničke
a je mnamkiii

alika54
4. únor 2009

🙂 ,,,a to kupujes tu hotovu zmes na chlebik?

sassi
4. únor 2009

aj hotovu, aj normalne z muky podla receptov, to som posťahovala z netu

qetinka
4. únor 2009

ahojte 🙂
tak uz mam papiere..musim ist na soc.poist.si matersku vybehat,potom ma caka ocne ....pre povrdenie dg.koli ktorej bude zas SC,a zohnat si tlakomer a kontrolovat si TK...AK budem mat diastolu 90 a viac...musim si ist pre lieky na TK A SNAZIT SA VYDRZAT ASPON 4-5 tt ale inac vsetko ok... 🙂

qetinka
4. únor 2009

pekaren mame aj my ale uz dlho som ju nepouzivala tak sme ju pozicali segre..a oni pecu takmer kazdy den,

alika54
4. únor 2009

juj uz su krpci zalezeny v posteli,,,ocko zasiahol a je ticho 😀 😅 ,,,Qeti tak vydrz 😉 ,ale ak das lieky tak v poho vydrzis ci ne?

sassi
4. únor 2009

aj moji v posteli
Alex s aodmietol vycikať, tak som zvedava, či sa nedočura do postele 🙄
a chlieb sa nakoniec nepiekol, nestíhačky 😕

qetinka
4. únor 2009

🙂 🙂 vydrzim musim a chcem
zajtra idem s olim k dr. na CRP NECH MU zoberie..ma stale teploty zvysene.a niesom si ista ci je to zo zubov