Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

anickaajanko
10. bře 2009

qeti moja tak v pondelok
davaj si pozor a hlas sa

sme na teba mysleli 😉
dnes ma Branko meninky tak sa tesime za chvilku ideme plavat

qetinka
10. bře 2009

dakujem 😵 Brankovi vsetko najsamlepšie...a vychutnajte si vodicku....
zajtra idem rano na interne predop.vys v stvrtok na anesteziol.ambulanciu a v piatok na poradnu sono a ctg...a v nedelu teda zase lezat...
ale som rada ze som doma...mne deti chybali 😔

asitka
10. bře 2009

anička...brankovi všetko naj 😉

kvietok...vitaj 😀 😀 tak v pondelok už bude bábo??? sa teším... 😀 😀 😀 škoda, že nerodíš normálne...by sme tu aj fučali za teba...nielen tlačili....a ozaj...čo to vlastne bude???? chlapček, či dievčatko???? a mená????

ali seva moja...ja idem mat dva dni volna 😀 😀 to sa neposmievam...to len hlásim...že si idem oddýchnut kus.... 😀 teda...ak mi to krpci dovolia 😀

cukrik580
10. bře 2009

ahojte babeny...vsetucko brankovi len to naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajsamlepsie...

kveti drz sa...

tasha8
10. bře 2009

aj ja sa pridavam ku gratulacii 🙂
a quetinka to je este celkom fajn ze Ta poslali dom a pak prides..naco sa v nemocnici trapit, nie ako ja 😒
a asitka mas aj daky akcny plan na to volno?

asitka
10. bře 2009

tash...ani nie...mám kopu prádla...takže budem asi dva dni žehlit 😀 😀 a dnes ma nejaká teplota chytá...tak aj som rada, že ostanem doma 😔

tasha8
10. bře 2009

a zabudla som dodat nie ze tie dni stravis pranim zehlenim, upratovanim a podobnym nutnostiam 😠 a Ty takto... 😠

cukrik580
10. bře 2009

jaj...aj ja by som potrebovala aspon tyzdnovy oddych...

asitka
10. bře 2009

😀 😀 cukrik...ked budeš mat dve malé deti..chodit do práce...medzi tým do fitka...tak budeš rada, že sa aj dva dni dovolenky nájdu 😀 😀 😀

tash...možno nebudem robit nič...neviem...to by boloooooooooooooooo 😀

cukrik580
10. bře 2009

no...ja minimalne tyzden, a to nemam ani jedno dieta...iba take male so styrmi nohami, momentalne kukuckuje von z okna

tasha8
10. bře 2009

tak to sa mi uz viac paci 🙂 nohy na stol, pohar vinka do ruky a veget 😎 ale to som asi daleko od reality, ze? 😀

asitka
10. bře 2009

tash...na čom fičíš???? 😀 😀 😀 ale to by bolo super 😀

cukrik...ja by potrebovala týžden na samote....a nič nerobenie....

cukrik580
10. bře 2009

ja hocikde...len nie v praci...je tam celkom fajn, ale vsetkeho vela skodi...

asitka
10. bře 2009

čo robíš???

cukrik580
10. bře 2009

v automob.priemysle...kuknite toto...druhe video http://www.sme.sk/c/4340637/citatelia-sme-pripr...

alika54
10. bře 2009

Ahojte,,,,Brankovi sladku pusinku posielam 🙂 ,,,Asit ze volno 😅 aj ja cem,,,som sa dnes doslovne z roboty domov dovliekla a spala som ,uz mi je kusok lepsie tak som navarila a krpcom ich sajgon upratala a aj periny prezliekla-len neviem kde ich idem uz susit 😅 ,,,pocuj nadhera tom ake fitko k tym detom si splietala??? ty chodis cvicit????Qetik suprisne ze si domka,,,,v pondelok budeme vsetky myslienkami pri tebe,, je to take zvlastne ze vies ktory den vsak? a nie cakat kedy bolesti pridu 😒 ,,,teraz hrame kocky 🙂 ale pohoda-co tam potom ze pradlo sa mi o stenu opiera 😀

qetinka
10. bře 2009

asitka chlapec...Nikolas 😵
deti su take happy ze som doma..vkuse rozpravaju ,tešia sa....hlaven domi sa usta ešte nezavreli ani na chvilku.. 😀
idem decka dat do poriadku a vecer sa tu stavim....

alika54
10. bře 2009

Qetik kedy ste sa pre Nikolasa rozhodli? viem si predsatavit aky su drobci radi ze si s nimi uz domka 😉

asitka
10. bře 2009

micuš....s kolegynou chodievam...máme to priam v práci...tak cepláky v kancli nahodím...zbehnem 5 poschodí...teda zveziem sa výtahom 😀 a idem cvičit....akože...ja sa tam viac nachechtám...ako nacvičím...to mi ver... 😀

Nikolas..pekné meno 😀 pofot...postískaj za nás...ked sa malinký narodí...a hlavne, nech ste zdravíííííííí 😀

alika54
10. bře 2009

teda dobra si 😉 😀 ,,,ja som sa k takemu cosi este neprinutila 😅

asitka
10. bře 2009

ja by som sa tiež nie...ale ked mi to pod ritou vybudovali....??? tak ked sa dá...idem aspon pobehat...vidíš...čo nebývaš tu....by sme chodili spolu 😀

alika54
10. bře 2009

mno veru,,,myslis ze keby sme tam spolu boli ze by sme aj nieco pocvicili? 😀 😀 😀 ale snad jo 😅

asitka
10. bře 2009

ale heeeeej..... 😀 aj teba dnes nejaký bacil obhánal??? 😕

tasha8
10. bře 2009

haha baby by ste videli tie sexy chlapske tela tak by ste cvicili jedna radost 😀 ja som tiez chodila, chvilku, z kolegynou z roboty 🙂 manazerka ze "na hodinu" a my sme tam boli vzdy dve 😀 ale to som musela mat hudbu na usiach, a cross-stepper, dalo sa...ona dokazala ficat na tom stepperi aj celu hodku, no kukala som ako puk 😕

alika54
10. bře 2009

mno veru,,mna uz od vcera 😝 ,,keby bol aspon muzskeho pohlavia 😀 a pritazlivy,,,ale takto 😝 😅

asitka
10. bře 2009

tash....ešte raz zopakujem....my máme fitko vo firme....tak ver, že sexy chlapské telá tam fakt nehrozia 😀 😀 😀 😀 😀 viem o čom píšem 😀 😀 😀

asitka
10. bře 2009

micuš...ale do postele ta dostal, žeee??? 😀 😀

qetinka
10. bře 2009

pekne pekne asitka tak ty cvičiš... 🙂
ja som v tomto nemozna...mna to boli 😀 😀 😀 😀
ale nie...len sa vyhovaram... 😉 ale necvicim...

alika54
10. bře 2009

veru dostal,,,som sa s nim dobre vyspala-alebo z neho? 😀 😀 😀

asitka
10. bře 2009

kvietok...ja to tiež neprehánam...to mi ver 😀 😀 😀 chodím mojich nemožných kolegov obzerat v trencloch...a potom sa na tom fajn bavíme so žužu 😀 😀 to tá moja kolegyna...a ona tiež taká fajná xxlka ako ja 😀 😀