Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
4. čer 2009

caute..
oli mi je chory,dala mu dr.aj atb.. 😠 😖 ☹ a nechce ich dobrovolne vypit..toto zase bude boj.. 😝 ☹ 🙄
a pevne dufam ze domi s nicolasom nechoreju...

qetinka
4. čer 2009

http://www.cas.sk/clanok/119430/pridavok-na-die...
no uznajte... 😲 na zaplakanie.. 😢
ako???
baby zeby ste mali tolko povinnosti?kde ste? 😕

alika54
4. čer 2009

ahojte,,,Qeti ako maly,,,uz mu je lepsie??? no snad si necakala ze pridaju viac-vsak to musi maminam stacit ne??? 😲 😠 😝

anickaajanko
4. čer 2009

no tak to pekne 0,74 centov no to mi pomoze ako hadovi nohy
dnes sme kupili topanocky, boli sme v BB v Roosveltke nemocnici tam ma protetika podnikovy predajnu a celkom peknucke, zelenobezove, na 2 suche zipsy, 20 eur, s klenbou a so vsetkym co tam ma vraj byt
aj sme si taky maly vyletik po BB spravili, maly zaspal az teraz neviem ho naucit zaspavat o 8mej sibne ma z neho

anickaajanko
5. čer 2009

no ozaj to tu zanedbavame

qetinka
6. čer 2009

ahojte 😕 🙄 🙄
ja som smutna nic nepisete... 😠
asitka??kde si?
a zvysok?haaa?
oli je na tom lepšie..sa tešim..i ked nie je zdaleka zdravy,ale tak aj to bude..
nicolas sa predchvilkou zobudil ma skvelu naladu...zatial..vcera som ho nosila skoro cely den na rukach..hučal..a doplnal sa krasne s bratom...vcera bol 😝 😝 den..som mala uz nervy...ja co mam trpezlivost...ale tak som len clovek nie? 😀 😀
počasie je ukazkove...uz mam navarene a napecene..a oliver spi..
inac dnes spal tak ze skorok som skolabovala rano..8 hodin a on ešte v posteli 😲 😲
tak dnes isiel az na obed...
hodim foto.. 😉 🙂 😎

anickaajanko
6. čer 2009

ahojte
Qeti to je s kym Nicolasko, s tebou?
Aka si pekne ak ano, peknucke fotocky, maly je hrozne chutnucky
My sme dnes boli na tom rozpravkovom lese, teda boli neboli, rano stal maly vynimocne o pol8mej, tak sme sa vsetci traja hrali v posteli a ani neviem ako sme zaspali a vsetci sme sa zobudili o 11tej! No tak sme tam prisli o 11.45 a tetuska z MŠ nam oznamila ze posledna skupinka odisla pred polhodinkou tak ze ak budeme bezat ze este nam mozno predaja karticku a dobehneme ich
no ja budem behat s malym po cudzej hore sama, tak sme sli do Tesca, minuli 50 eur kupili podlahove puzzle a isli domov ale bolo fajn
chlapci su teraz u svokorovcov, ja umyvam, vysavam, luxujem atd....

no kde ste vsetky ha????

qetinka
6. čer 2009

🙂 🙂 😉 dik 😎 anicka..hej to som ja 😅
no uz aj mojho polovičiaka boli hrdlo...a straca hlas ☹
zajtra chceme ist do bojnic do kupelou do solnej jaskyne...snad nam plan vyjde..
dnes som si kupila nohavice...mali aj na slona.. 😀 😀
mama ked ich videla ze to co ake velkeee 😀 😀 a ja rada ze sa do nich zmestim.. 🤐 🤐
zhanam si cierne tenisky..videla som skvele nike cierne..nikdy sa mi nepacili cierne tenisky a teraz 😲 no co..snad ich zozeniem..
asitka alika cukrik??? 😖 snad sa mate dobre baby...ohlaste sa pleas...

alika54
7. čer 2009

dobre ranko a krasnu nedelu prajem,,,,sme u nasich,,,vcera som makala na zahrade jak fretka 😀 normalne som nevladala...dala som si cele jazierko a okolie do poriadku a pokosila som travnik 😝 ,,,no som vecer k.o. bola 😅 ,,,mali sme u nas paradnu burku tak vecer romantika jak svina 😀 ,,,Qeti snad vam nedela ubehne ako ste si naplanovali 😉 ,,,vsetkym krasny zvysok vikendu prajem-aj tebe cicus 😀 😀 😀

anickaajanko
7. čer 2009

ahojte
my sme vcera grilovali, do tretej rana!!!!!!!!!! MM to trosku prehnal s alkoholom a teraz mu je pekne zle, spia obaja, ja som akurat dovarila, karfiol, kasa....
Qeti prehanas na tej foto vobec nevyzeras velka 😉

qetinka
7. čer 2009

😲 u vas neprsalo??? u nas okolo 23 taka hnusna burka...a dazd..a vietor..ufff..
no nech sa drahy lieči 😅
nase plany 0 bodov...muz ochorel...asi od oliverka ...a je mu 😝 😝 🙄
tak som doma a cakame navstevu...
len oliverka a dominku mame u dedkovcov... tak mam volnooo 😀 😀

qetinka
7. čer 2009

a anicka neprehanam..muz ma nejako tak dobre odfotil... 😀 😀 😀 moje miery su.... 😝 😝 😝 a vaha..o 20 kil viac ako ked som sa vydavala..a to pred 6timi rokmi....ozaj mi mame dnes vyročie 😀 😀 😀 😀 kokso ja na taketo veci zabudam... 😕 😀 😀 no pekne

qetinka
8. čer 2009

bre ranko 🙂

alika54
8. čer 2009

pekny den,,,,u nas je teplucko 🙂 ,,,,no dnes poobede mame rodicko tak sa tesim 😅 😅 😅 ,,,potom podam vecerne spravy 😀

qetinka
8. čer 2009

😀 alika ahoj moja..no som zvedava...snad to prezijes 😀 😀 😉
ocko nam je chory tak je od obeda doma..normalne ma to teši..ze je doma ... 😀 😀 nie ze je chory 😀 😀 😎
aspon teraz uspava oliverka..ja varim a idem si dat kafčo..pokym nicolas buva..
inac aj tu je fajne..a zajtra bude az mooc teplo..
alika chodis na tu stranku ?hod info, aj do IP.. 😉 mne sa nedariiii 😠 😠 😠

alika54
8. čer 2009

cavesky,,,,tak rodicko dopadlo fajn,,,som spokojna 🙂 ,,,no samozrejme Simon je zivel a blbne nema cas si skontrolovat ulohy lebo musi rychlo skoncit prvy atd,,, atd,,,,,ale inak sa da,,, 🙂 mna boli hlava ako slak 😝 som si aj brufen zadrela 😅

qetinka
9. čer 2009

ahojte
mam dnes den blbec..nejdem rozmazavat..ale som rada ze je vecer a dufam ze bude kludna noc...
zbozne prianie 😅 anicka kde si???
pekny vecer vsetkym 😅 😉

alika54
10. čer 2009

ahojtee,,,,som dnes bola prvy krat na pedikure 😅 -som sa normalne bala ale bolo to super 😀 -a mam na nohach krasnucku francuzsku manikuru a na palcoch este farebne kocky 🙂 ,,,,inac ma od poobedia boli hlava ako slak 😝 ,,,,,ako sa mavate??? co deturence??? cukrik,anik ako snazilkovanie????

qetinka
10. čer 2009

ahojte..ja len na skok..zase den blbec...
no ale skoncil fajne..kupila som si tenisky 😎 😵 😵
a som unavenaaaaa...
anicka kde si??? 😕

anickaajanko
10. čer 2009

tu som
no som rada ze nie som slobodna mamicka
ocka mame len 3 den na tyzdnovke podotykam ze prvykrat a uz som grogy
sice normalne chodi z roboty az o 4tej ale aspon sa s nim pohra, povenuje sa mu
strasne mi chyba, aj som si poplakala

isiel vlakom, nechal nam autom s plnou nadrzou, tak sa cele dni tarame
bola som zbehat BB nakojila som ho v Europe tak sme tam boli skoro cely den
dneska som mu kupila nadherny koberec to penove puzzle mickey mouse, macko pooh uz bol vypredany, uz boli len princezne a 1 mickey
a mali vypredaj kniziek tak mame prve leporelo a knizku na citanie pred spanim kt. svieti 😉

oco ma zajtra prvu zilovu chemoterapiu, strasne to preziva, boji sa
tak som do desiatej sedel pri nom co fnukal
dufam ze to bude dobre, ze to bude dobre znasat

v piatok ideme do toho arboreta na vystavu ruzi
v sobotu do Pliesoviec na folklorne slavnosti, stanky, kolotoce, hudba
v nedelu na preteky koni do Slatiny
juj tesim sa, skoda ze nie ste niektora blizsie ze by sme niekam spolu sli

asitka to vzdala tu????
to sme uz len my tri????
co schudli 😲 ????

cukrik je kde ci snazilkuje
ja nemam s kym fnuk
este aj sused je skaredy 😀

qetinka
11. čer 2009

anicka ze sused skaredy 😀 😀 😀
inac caute... 🙂 trak som sa po par dnoch ktore boli na h...o dnes rozhodla ze oliverko nepojde doobeda spat...a ze ideme von...nech nestihne mrncat za vsetko a pre vsetko..
vychystany..co je naramna fuška..decka nalozene v kociku..a zase defekt..normalne 😠 😠 😠
ale ešte ze muz moze odskocit z roboty...do polhodinky som mala koleso naspat opravene..
uz druhy x sa nam to stalo..v pondelok a dnes..no ja nechapem..ved nechodim po skle.. 😕 😨
chcela som olimu kupit sandalky..no ale slaby vyber..nic moc... pozriem ešte inde..
a teraz obaja spia..snad ked oli raz spi dne spotiahne ..dufam ze nebude za 30 minut vyspaty..

pekny den baby...
ozaj anicka a to dokedy ti bude polovicka takto chodit?ja som teda štastna preštastna ze mam muza doma.....

anickaajanko
11. čer 2009

ja dufam ze je to prva aj posledna tyzdnovka

defekty no ked sa dari tak sa dari

oco pri chemo po 10 minutach skolaboval, tak ho museli odpojit, je na JISke, ☹

qetinka
11. čer 2009

no anicka to mi je luto.. choroba je zla...akakolvek ☹ 😖 ja by som velmi zle znasla keby moj oco je takto chory.,,ale ved to asi kazdy..
drz sa moja..

anickaajanko
12. čer 2009

vecer som sa modlila plakala, branik mi normalne sam dal pusu, alebo sa mu len šmyklo ale dal mi pusinu, dneska nam pride ocino velmi sa tesime, ostane s Branikom a ja pojdem za mojim ocinom lebo s malym ma na Jisku nepustia

qetinka
12. čer 2009

drz sa anicka.. 🙂
dnes isla domi na vylet vlakom..sa tak tesila...som jej ešte posielala bundu..mala len mikinu a sa poriadne schladilo..ale aspon uz neprsi..

alika54
12. čer 2009

Anicka je mi to luto ☹ -snad sa ocino rychlo pozbiera a polepsi sa mu 😔 ,,,,inac vsetkym pekny uprsany den 😅 😝

cukrik580
12. čer 2009

AHOJTE, AHOJTE...ANICKA V ARBORETE MLYNANY?NO TO NIEJE AZ TAK OD NR...KEBY SOM VEDELA SKOR...MOHLI SME SA IST NAKAVICKOVAT :dJUJ BABY.....NEMAM CAS ANI NA VAS...A NIE ESTE NA SNAZILKOVANIE...BUDEME STAHOVAT, TAK STRESUJEM...ACH JAJ...KED BUDE KLUD, TAK SA ASI OZVEM...MOJA BUDUCA BABKA MA DNES UZ...NARODKY...TAK ZAJTRA CHLEBICKUJEM A POMAHAM...OK...IDEM...BRU NOC..

alika54
13. čer 2009

cafte,,,no cukrik-praveze mozno v takom chaose sa babo podari ani nebudes vediet ako,,,,mysliet budes na nieco uplne ine a babo bude 😀 ,,,ako inac??? som bola s krpcami na korculiach sa Viki skoro zabila 😀 😀 😀 ,,,ale v zdravy sme dosli domov,,,teraz robim spagety a vegetim si 🙂

alika54
13. čer 2009

a je u nas zima ako v psinci 😠 😠 😠

qetinka
13. čer 2009

🙂 ahojte
ja varim teda uz dokoncievam a poctivo cakam... 😀 😀 pokym podlaha uschne 😀 😀
potom sa idem skraslit 😝 😝
a idem do obchodu a k nasim...
dnes ma polovicka pozvanie na chatu..na celu noc.. 😠 😒 budem sama s deckami..snad bude kludna noc..
ale nech ide..ja pojdem o tyzden 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 aj na cely den 😎 😵 😵
inac si pomyslite zo co som ja.. 😕 😲 ja naozaj nechapem..ale tento tyzden mam treti x defekt na kolese..na kolciku a vzdy na tom istom.. 😀 😀 😝 teraz muz vytiahol taky malinkaty ulomok skla z kolesa..to by som na chodniku nezbadala ani keby mam lupu 😝 😀 😀
takze suma sumarum za tyzden 3 defekty,,no coment 🙄