Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
13. čer 2009

nicolas j e hore sa smeje nahlas.. 😕 😵 😵 😵 idem za nim zlatko moje.. 😵 😵

anickaajanko
13. čer 2009

ahojte
cukrik nie arboretum mame aj v ZV
my sme dnes boli na folklornych slavnostiach, malemu sme kupili balon ten co su v nom tie polystyrenove gulicky a este tri male balony strasne sa mu pacil 4 eura, najprv sme mu vzali z tych velkych tych pevnych najvacsi motyla ale on sa ho bal tak som ju bola poprosi aby nam to vymenili a po tomto tak radostne buchkal a vyskal od radosti, moj zlaty
a na grilovacke potom , svagor nas pozval, mna a maleho manzel doviezol domov o deviatej on sa este vratil lebo im hra na harmonike tak by bez neho neboli 😀

zajtra ideme na dostihy a ocko nam ide od pondelku zase na tyzdnovku ach jajaj

dobru vsetkym

qetinka
15. čer 2009

ahojte
ako ste vikendovali?
rano mali decka uplakane teda chalani.. 😝 😝 a pevne dufam ze nebude cely den taky...
anicka ako?tak ste zase sami..no nic moc ale piatok tu bude ryyyychlo 😉 drz sa
asitka pekny den a aj alika 🙂

alika54
15. čer 2009

ahojte,,,ako sa mame??? pekny vecer vsetkym 🙂

alika54
15. čer 2009

Vikina mi dost kasle 😝 ,,,dnes mala besiedku ku dnu otcov a jedina z dievcat recitovala pred mikrofonom 🙂,,,bolo pekne,sutazila s ocinkom a aspon sa vyblbla 🙂,,,potom sme si boli sadnut na pivko a pekny den za nami 🙂

qetinka
15. čer 2009

pekne ahoj alika mi sme boli tiez napive.. 😀 😀 😀 teda ja na mineralke 😀 😀 😀
varim na zajtra a idem uz spat som unavenaaa
decka upistane..neviem co sa deje..oli asi zuby a nicolas? a to mame zajtra ockovanie 😖

qetinka
16. čer 2009

caute,boze dobry na tretej strane sme.. 😲
alika pisala som ti do ip ale som to omylom vymazala..co uz so šikovna 😀 😀
nicolas bol dnes na ockovani..stravila som tam vecnost...som zvedava na teploty...ci budu..
anicka ako??

anickaajanko
16. čer 2009

tu to nejak viazne

alika54
17. čer 2009

bre ranko,,,qetik tak sup-sup repete 😀 ,,,,Viki mi rano a vecer kasle ako diva 😒 ,,,a teraz idem nasrata zo skolky lebo jej zmizol svetrik,,,okrem ineho nie prave najlacnejsi no najviac ma sere ze som ho dlho zhanala a sedel jej presne k satam 😠 ,,,to fakt su ludia odkazany kradnut cudzie veci??? uz po vsetkych triedach sa hladal a nic 🙄 ,,,mno aspon nemam z rana moc nizsky tlak 😅 ,,a ako inac,co nove?????

qetinka
17. čer 2009

😲 TO čO?kokso mna by porazilo..no to je uroven 🙄 8 🙄
idem olivera ogabat sa dolefetil 😀 😀 😀
aj ho ulozim spat....zajtra musim ist na krv s nicolaskom a tyzden s oliverkom...ale toposlem muza...nech sa aj on vytrapi 😕
pekny den vsetkym..inac cez vikend hlasia dazd ☹ 😖

anickaajanko
18. čer 2009

no zase som nas nasla na 3 strane
my sme dnes museli k Dr. Branik mal teplotu 39,2 a to naobed potom 39,5 tak som utekala, tak uz ma piaty zubok a lezie 6, vsetko ma opuchnute, dostali sme Diazepam, teraz spinka, to kvoli tym zubkom, moje, a to mame zajtra cestovat a budeme tam az do nedele, ideme sami dvaja, Janko v robote

vy zajtra do tych Bojnic? tesim sa na foto skoda ze aj ja nemozem

a piste
Asit kde si???

Alika no tak to je fakt ked uz aj deti v skolke kradnu

qetinka
18. čer 2009

caute..anicka moja take vysoke teploty 😲 u branka...drzte sa...
ja som mala pobedie onicom...den blbec tomu hovorim...
dufam ze bude zajtra lepsie..

alika54
22. čer 2009

achojte babky,,,ako???? ja mam Vikinu choru 😖 ,,,ma zapalene dolne dychacie cesty tak sa liecime nech je na dovcu fit 😉 ,,,u nas skaredo prsi 😝 ,,,co nove????????????? Anik ako Branko? uz lepsie? Qeti co drobci? aka bola noc???

qetinka
22. čer 2009

ahojte
alika caf 🙂 na h...o
nicolas je stale urevany... 😒 😠 🙄
oliver upistany..mam snich skvelu naladu 🙄
vnoci som malo spala lebo najmensi zase od 4tej hore...
nech su uz trosicku vacsi...
tak nech sa ti mala rychlo vylieci...ma na to tyzden 🙂 to stihne 😉
dominika rano vymyslala ze nejde do skolky...
u nas tiez prsi...somhned rano chcela ist snimi von.nech nestihnu byt mrchavý,ale tak nemam chut sa premavat po dazdi...
anicka ako bolo na stretku?pocasie vam moc nevyslo... 😖

anickaajanko
22. čer 2009

no veru nevyslo ale inak bolo dobre
http://www.facebook.com/album.php?aid=2023653&i...
fotky
Branko ovela horsie, dnes sme boli zas u doktorky, tak sotva to bolo zo zubov, lebo uz ma aj hrdlo, zle testy mocove, vytery, mame antibitika, spreje, sirupy, moje je malatne, mrzute,
boli ste v Bojniciach?????

qetinka
22. čer 2009

anicka fotky sa nedaju pozriet.. 😒
Brankovi skore uzdravenie prajeme,moje zlate,nech je rychlo ok...

alika54
22. čer 2009

Anik foto krasnucke,,,,,som si ta dala ako priatela tak si ma musis pridat,,,,aj ja mam Viki choru drhne ako diva,,,,Brankovi skore uzdravenie,,,Qeti ako chlapci? uz lepsie?

anickaajanko
22. čer 2009

qeti musis byt prihlasena nie si na FB?

qetinka
23. čer 2009

anicka caf
ale som registrovana ale nechodim tam 🙂
fotky uzasne,branko je velmi pekne chlapčiatko 😵
zase prsi a to chcem ist von s chalanmi...
toto nevypada na leto.. 😠
alika ako je malej? lepsie?
ja idem dnes do skolky na vystupenie sa tesim na malu 😅 ale chlapcov nechavam doma... 😀 😀 😀
oli je riadne tornado kdo by ho tam udrzal na zadku sediet? 😀 😀 😝
asitka pekny den moja..ako?
inac konecne relativne kludne spinkal nicolas a rano bolo fajn oli nebol doma isli na krv tak taky klud nicolas nehučal tak som si aj rychlo dala prat aj riady umyla aj v klude sa najedla..to dlooo nebolo a aj to ze nicolas nezaspaval na rukach..ale v posteli 😵 no nech mu to len vydrzi...zbozne prianie maminy 😀 😀 😀 😀

alika54
23. čer 2009

ahojte,,,Simon bol dnes na koncorocnom vylete a bol nadseny,,boli na oravskom podzamku a nasmiali sme sa lebo miesto toho aby povedal ze tam bola aj muciaren stale tvrdil ze boli v mucebni 😀 ,,,Vikina mi stale drhne nenormalne,,,a hlavne teraz vecer,,,normalne uz neviem co jej dat,,,balim jej hrdlo do teplych olejovych zabalov,uziva antibiotika,calciovy sirup a na vecer aj fenistil kvapky,,,,teraz som jej aj cibulovy sirup spravila tak uvidim ci cosi zaberie ☹ ,,,Qeti tak bolo konecne trosku lepsie a chlapci posluchaju 🙂 a ako dopadla besiedka???

qetinka
23. čer 2009

ahojte,besiedka 😵 😵 mali ju aj s angličtinarom..tak som pocula svoje dieta komunikovat v angline... 😵 😵 no zlata je,len ešte nespi 😖 😠
potom rano ju nemozeme z postele dostat..
varim a dnes som bola v meste..dopriala som si darcek 😎 😵 😵
akoze uz k narodeninam... 😀 😀 prilezitost sa vzdy najde...
tema fusaky...vsak som si objednala dva..a nemaju ho v gtej fabre co sa mi paci 😖 😠

anickaajanko
24. čer 2009

ahojte, dneska mal manzelik meniny tak sme trosku oslavovali, prisiel svagor, brat, kamarati, zajtra ze este pridu svokrovci. Branko ma ten kaslik hrozny, taky zvuk ked drhne ze cloveku je do placu, moje zlatko. Zaspinkal hned po okupani, je to naozaj hrozny pocit ked je dieta chore ☹ . U nas bola cely den tak burka ze hroza, neskutocny dazd, blesky, sme uz 3 dni neboli vonku jedno sme chory a jedno to pocasie je otrasne. V sobotu chcem ist s nim na ten rozpravkovy les a v nedelu do Bojnic na rozpravkovy zamok. Dufam ze pocasie sa zlepsi a aj jeho zdravot. stav.

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

frzko
25. čer 2009

Ahojte maminky XL a XXL,
Aj ja patrím medzi Vás, preto by som sa chcela opýtať, či ste počas tehotenstva nemali zdravotné problémy ohľadom našej "maličkosti-pár kíl navyše" Napr. vysoký TK, tehotenskú cukrovku a pod. Poprípade, či ste aj neporodili skorej, alebo ste mali problém aj s otehotnením? Ďakujem Vám za odpovede.

cukrik580
26. čer 2009

ahojte babusky...nemam na nic cas...ani na vas...fnuk fnuk...stale stahujeme...a nic na svojom mieste...ach jo...prisla som len na skok, pochvalit sa, uz mam bratranceka...vola sa tomasko narodil sa 24.06.2009 o 15.50 hod a mal 48cm a 3040 gramov...a je nadherny, uzasny, krasny, na spapanie...a asi bude z neho klavirista...taaaake dlhe prsteky ma.. :D tak sa mi tu mate krasne a veelmi sa na mna nehnevkajte...posielam bozteky..papa



frzko...ja mam tiez par viac kil navyse...zatial neriesim...ale uz dlllllho si nedavame pozor a stale nic...

anickaajanko
27. čer 2009

frzko, ja som potratila prve, ale na zaciatku a ze to nemalo s nadvahou nic, otehotnela som lahko da sa povedat, ja som schudla 15 kg z casteho zvracania, vysoky TK som nemala nikdy len pulz, cukrovku tiez nie, rodila som v 42 TT,
cukrik 😉 gratulujem k bratancekovi a dufam zes skoro budem k tvojmu babu

akurat ideme na rozpravkovy les a zajtra sa chystame do tych Bojnic
kde ste?

qetinka
27. čer 2009

ahojte 🙂 mne ma oliverko teploty... ☹
zachvilku budeme mat navsetvu..akurat zaspal moje male..nicolas je ok...len nervozny z tepla...
frzko ja som mala vysoky tlak..
pekny den vsetkym 🙂

anickaajanko
27. čer 2009

z rozpravkoveho lesa nebolo nic, taka prisla burka ze sme sa z garaze vratili 😢 ak tak dopadnu aj zajtrajsie Bojnice tak ma porazi to iste
dneska mam taku depku, len by som plakala, mam pocit ze vsetko robim len ja a manzel na to kasle

alika54
28. čer 2009

cavesky,,,tak kufre mam uz skoro pobalene a mam pocit ze tie veci snad ani do auta nenapchame aj ked mame box na streche 😠 ,,,no na dva tyzdne ked ideme a neviem ako sa pocasie vyblazni tak musim z kazdeho oblecka cosi pobalit 😝 ...ako ste vikendikovali??? ja len pranim a zehlenim 😅 no snad si tam oddychnem aj ked clovek nikdy nevie 😖 ,,,tak sa mi tu drzkajte a ja sa ozvem 😉 paaaaaaaaa