Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

1kaculka
6. říj 2006

Krásné ráno 🙂 , koukám, že jste nějak polevili v konverzaci 😀 .

Konečně pátek, zítra jedu na výlet do Práglu a mám to spojený i s návštěvou muzikálu, tak se mooooooc těšim.

ivusenka
6. říj 2006

Kačulko, ahoj, tak to ti na zítra přeju krásný kulturní zážitek 😉 Já se už taky hrozně moc těším na pár dní volna

1kaculka
6. říj 2006

Ahojkyyy Ivuš a co plánuješ na víkend?

Mě v neděli čeká obrovskej úklid, jelikož včera nám davali do celýho bytu plastová okna a dneska to přijdou začišťovat, to bude prachu jako blázen. Takže budu mýt v neděli okna a jak se říká "šukat" po bytě. 😀 😀

dagmarka1
6. říj 2006

ahojky holky,díky,díky,moc, 😉 Hanuliku děkuji Ti moc 😅 za poměrně dost uklidňující odpověď, může se Tě ještě zeptat na diskrétní otázku, jak dlouho jste se snažili než to vyšlo?jinak samozřejmě tisíce gratulací a moc zdravíčka a pohodičky 😀 jé jak my bysme s ivušenkou taky chtěly být už ve 3.měsící 😲 , je to tak Ivuš?.díky.D.

regi
6. říj 2006

Ahojky holky, super téma! 🙂 Já jsem taky XXL a musím říct ,že se snažílkováním nebyl vůbec problém. V červenci jsem přestala brát HA, začali jsme s přípravou na svatbu, tak jsme to nějak moc neřešili a tento týden jsem zjistila že jsem v 9tt.😉 Je to teď trochu náročnější s přípravama, protože mi není moc dobře a pořád bych spala, ale přesto jsme moc rádi že se to povedlo tak rychle 😉
Takže se určitě nebojte, všem se to určitě povede!!! 🙂

ivusenka
6. říj 2006

Kačulko, já žádné plány na víkend nemám, zítra večer jdeme s manželem do kina na český film "Kráska v nesnázích" a v neděli budu u mamky. plastová okna nás také čekají na jaře 2007, už se na ně těším. Dagmarko, přesně to víš, že si nic jiného tolik nepřeju 😵 . Regi gratuluju, a kdy bude svatba ??

regi
6. říj 2006

ivusenka: díky, svatbu máme 21.10. 😉
kaculka: s těma plastovýma oknama je teď nějaký bum, nám je dělali v srpnu, to uklízení byl masakr, ale stálo to zato hned ten byteček vypadá lépe 😉

dromedan
6. říj 2006

Holky - moc vám děkuji za milé povzbuzení. Jinak všem těhulkám moc gratuluji a všem snažilkám držím palce. Holky nesmutněte. Věřím, že když už člověk udělá to rozhodnutí, že chce mimčo, tak je nervozní aby to vyšlo. Je mi jasné, že takle to budu mít příští rok taky, kdy to také chceme rozjet... 🙂 Nicméně myslím, že po pár měsících snahy není důvod k panice. Většina mých kamarádek co teď mají miminka se snažila více než rok. Ale výsledky stojí za to 🙂 Krásná mimča. Všechno chce svůj čas. Jen je mi jasné, že rady o tom, že člověk na to nemá myslet se asi nedají poslechnout. NO jinak po vašich diskuzích mám pocit, že o ovulaci a MS nevím vůbec nic. Připadá mi to trochu jako když mluvíte cizím jazykem, tak se musím trochu vzdělat.
Holky všem vám přeji krásný víkend. Pa Kačka

dagmarka1
6. říj 2006

regi: 🙂 gratuluji, přeju samé štěstíčko, ať se svatba vydaří jak se patří, moc se opatruj i s mimim, a díky Ti za povzbuzující příspěvěk 😲
dromedan: 😅 díky Ti za zprávu o snažení kamarádek, je uklidnující slyšet že ostatní to taky musely vydržet i rok a bylo to OK,přišlo to!!! takže chce to trpělivost, milé sestry, je to sice otřepaná fráze , nicméně bude nejspíš 100000% pravdivá!! 😒 ale kdo to má vydržet!!! a vůbec nic se neboj , nesmutni, až to na Tebe příjde , jako na nás, dáš si práci a budeš hltat všechny dostupné stránky s touto tématikou, a budeš ve věcech ovu a MS, naprostý profík!! 😀 ale beztak to bude tak, že do toho vlítneš, bez přípravy, na hotovo hnedka, šup, a ani Tě nenapadne pak už řešit ovu a spol. 😉 neboj uvidíš! 😅

happykaty
6. říj 2006

Ahojky, tak jak je při pátku? Já jsem od úterka doma, mám zánět průdušek, ale už je mi lépe. 😉

happykaty
6. říj 2006

Hmmm, tak vidím, že tu zrovna nikdo není, tak zase půjdu. Přeju všem krásný víkend!!! 😉

ivusenka
6. říj 2006

Katty,to je mi líto, že jsi nemocná, to bude tím počasím. Tak ti přeju aby ses brzy uzdravila a zapojila se do pracovního procesu 😀

zuziq26
6. říj 2006

Ahojte, nestiham sem ani nakuknut🙂 ako sa mate? nieco nove?

ivusenka
6. říj 2006

Zuzi, vzhledem k tomu, že bude víkend, tak se mám moc dobře 😀

dromedan
6. říj 2006

Dagmarko - jediné co mě tak napadá - jako trochu na uklidnění, protože mi je jasné, že být trpělivá je strašně těžké 🙂 - je fakt, že čas nezadržitelně utíká. Takže i když se to teď zdá jako věčnost, nakonec ten čas uteče jako voda. Vím jak to teď bylo se svatbou. Nedávno mě manžel požádal o ruku a já se nemohla dočkat svatby. Těch devět měsíců mi na začátku přišlo hrozně dlouhých a najednou je to vše za námi a já bych si to čekání klidně ještě chvilku užívala - kdyby to šlo. Mimochodem jedni naši dobří přátelé se brali před cca 10-ti lety. Dlouho jim všichni říkali, kdy bude miminko? Oni se pak dlouho pokoušeli.Po tedy téměř 10 letech manželství teď mají krásného malého andílka. Těch deset let ale bylo krásných a když to tak vemu, uteklo to tak rychle. Život žijem jen jeden a tak je potřeba se radovat z každého dne. Měla jsem jedno období, kdy jsem se snažila zhubnout a stále jsem si říkala, začnu žít /jako užívat si a mít radost/ až zhubnu. No to bych se načekala. Nějakou dobu mi to vydrželo /naštěstí né moc dlouho/ a z těch pár měsíců mi zbyly jen vzpomínky na práci, smutek a nic víc. Ono to moc nesouvisí, jen chci říct, že i období čekání může být krásné a může stát za to, pokud se člověk neupíná jen na ten "cíl", ale užívá si tu "cestu". A já pevně věřím, že se tady všichni dočkáme.

dromedan
6. říj 2006

happy - přeju brzké uzdravení.

ivusenka
6. říj 2006

Dromedan, napsala jsi to moc hezky, jenže člověk to pozitivní na tom čekání vidí až hodně pozdě. Všechno špatné je pro něco dobré. Dromedan díky za podporu 😉

dagmarka1
6. říj 2006

dromedan, taky díky, nemůžu to vyjádřit líp, než to vystihla Ivušenka.a naprosto souhlasím,a z vlastní zkušenosti vím,že samotné čekání je kolikrát lepší než výsledek, obrazně řečeno, to napětí a očekávání jak to všecko bude a dopadne, i samotné "lámání si makovice" a kombinování co jak bude,plánování a přemýšlení jestli to vyjde a kdy.jako v té písničce že je lepší mít pár starostí než nemít žádnou...a vo tom to je!!!!!!!!!!! 😉 nejtěžší období už mám taky snad za sebou, a začínám si užívat života,a vychtnávat si každý den, co přinese,i když ze začátku bylo těžké nemyslet vydržet více jak 5 min.nepřemýšlet o těhu, ale to nemáže nikdo dlouho takto vydržet, musí se udržet "štábní kultura" a nálada, pohoda, žádná křeč, myslím na to pořád, ale už ne tak urputně, a až to vyšumí úplně, jakože vyšumí, pak to příjde,tím jsem si jistá. 😀 zkrátka nechme to vyhnít!!! 😎 přesně jak jsi to napsala, sama bych to něřekla líp, i fází hubnutí jsem prošla, asi jsme na tom všechny XXL žabky,pohodové babky,stejně, hlavně udržet dobrou náladu, pohodu, úsměv a srandičky, to je přeci ten pravý skvělý život!!!!!!!!!!!

ivusenka
6. říj 2006

Dagmarko, ty jsi opravdu optimista 😀 . Já si nejsem jistá, jestli na to někdy dokážu zapomenout. Nejsem tím samozřejmě posedlá, ale z hlavy to nemizí, během celého cyklu jsem v pohodě, ale v ty důležité dny jsem trochu víc upnutá na to, aby jsme se tulili víc než normálně. No a pak jsem poměrně nervózní na úplném závěru cyklu, kdy přijde velké zklamání, první den to bolí hodně a pak je to zas v pohodě.

dagmarka1
6. říj 2006

Ivuško, to se Ti zdá, já na to myslím taky furt, a plánuju jsetli teď nebo potom, teď vím že kolem 20.DC musím makat jako čert, a už spřádám plán, a pak najednou si řeknu že jsem na palici, stejně to jako nemůžu ovlivnit a až to kalpne, tak to bude.měřím teploty, chci jít na radu k tomu novému doktorovi,co je teď nemocný, ohledně toho jestli nemám tu leteální fázi nějak jakože kratší, když má být aspoň těch 10 dnů, pak propadnu panice, pak si zase řeknu, i hovno, to příjde, směju se jak magor, začnu být v pohodě, furt přemýšlím o sexu,no zkrátka kdyby někdo měl možnost nahlédnout, co se mi v pracovní době honí hlavou, a nejen v pracovní době, asi by na mě postavili další nějakou Freudovskou teorii o psychice, nebo by se ze mě posr..!!! 😀

dagmarka1
6. říj 2006

jdu dom!!!!krásný víkend všem, mrknu na Vás později z domova.tak ahojda.pááátečeeek!!!!

ivusenka
6. říj 2006

Ahoj všechny snažilky i těhulky. krásný víkend 😉

dromedan
6. říj 2006

Holky jste moc fain....moc se mi líbilo xxl žabky - pohodové babky 🙂
Pěkný víkend.

hanulik
8. říj 2006

Ahoj holky, jo, fáze hubnutí.... Taky jsem se jí snažila řešit, ale co mám svýho chlapa, už to pro mě není důležitý. Horší je, co mě potkalo tenhle víkend. Věděla jsem, že o mě přítelova sestřenice něco rozhlašuje, jen jsem nevěděla co. Teď to vím. Prý jsem špindíra, protože střídám jen dvoje oblečení. Nejradši nosím dvoje černé kalhoty, nějaká trička a červenou vestu. Bohužel vzheldem k mojí postavě je i oblečení poněkud nákladnější. Nemůžu si dovolit koupit si každý měsíc novou halenku za 700 kč. Narozdíl od ní a oblečení od rákosníků. Nechodím špinavá, oblečení peru nejdýl za dva dny. Je to tak hrozný? Setkala jste se některá s něčím podobným? Asi to sem nepatří, ale jsem z toho dost na dně. Víte tak nějak žensky. Každá se chce tomu svýmu líbit a to já splňuju, ale nemůžu žít bez toho, aniž bych vnímala i okolí. Je to zlý, že nenosím odbarvený vlasy a tunu make-upu? ☹ ☹ ☹ ☹

ninocka
8. říj 2006

hanulik - nerozmyslaj nad nou. nech ti je ukradnute co si mysli.
Ty vies aka si a hotovo

makak21
8. říj 2006

Hanulík, vůbec není zlé, že si nebarvíš hlavu a nenosíš tunu make-upu. Já osobně taky miluju dvoje svoje kalhoty a nejsem schopná koupit si něco nového. I když už je mám dlouho, nechce se mi jich vzdát. 😉 Navíc jsou jedny světlounký a já jsem prasátko 😅 tak peru taky dost často. Vůbec nic si z ní nedělej. Dál dělej a nos co máš ráda, hlavní je, co si myslíš ty. A pokud jste ty i tvá drahá polovička spokojeni, tak není co řešit. 😉 Držím palečky 🙂

emjee
8. říj 2006

hanulik nic si z toho celeho nerob, asi nevie co so sebou, ked potrebuje ublizovat inym ludom

inak v jednej mudrej knizke o obliekani sa pise, ze aby sme vyzerali kazdy den inak, stacia nam 2 nohavice a jedna sukna v nejakych zakladnych farbach, co treba menit castejsie (teda jeden den taka farba, druhy den inaksia) je oblecenie od pasa nahor
takze dvoma ks nohavic sa vobec netrap, aj ja mam len dvoje (mam viac, ale bud sa do nich nezmestim, alebo sa mi proste nepacia) 😀 ktore nosim na striedacku
sukne nenosim
tricka, bluzky a svetriky sa snazim striedat tak, aby som bola kazdy den inak farebne zladena - samoska tiez si nemozem dovolit nakupovat za lacny peniaz u sikmookych, no na druhej strane tiez nemam kazdy mesiac na nove hadry z xxl obchodu (fakt nechapem, preco su xxl obchody take nehorazne drahe, ved tej latky tam zas o tolko viac nie je) - ide o to vybudovat si satnik postupne, pri vybere v obchode zalovit v pamati a predstavit si k tomu min. 2-3 ks dalsieho oblecenia, ktore by sa s tym dali skombinovat
ale vsetko zalezi aj od toho, kam sa obliekas - ja vo volnom case striedam tiez max. 3 veci 😀 (a teraz vacsinou trcim doma, takze sa nejak nefintim)

dagmarka1
9. říj 2006

hanulicku:přesně jak říká emjee a ostatní žabky-babky, kašli na ni na "krůtu vymrzlou".přesně :neví co se sebou nebo se tak nudí, takových lidí různě podobného ražení, už jsem měla v životě taky tu čest potkat.nakonec i když je to těžké, ale člověk pakliže si počká,pak se dočká, a retrospektivně zhodnotí,zkrátka po ohledu zpět, zjistíš že pravda vyjde najevo a najde cestu a tento pomlouvač bude za idiota!!!nakonec jo!páč pokud troubí debiloviny, nemůže jinak skončit!!! 🙄
a já třeba miluju tady náš místní rozlehlý second hand, ťamanské hadry z tržnice,nenávidím, páč je má na sobě celé město, z čehož plyne, že se takříkajíc utápím v různých hadrách, za které mi 20, nebo tak kolem, nepříjde moc na to abych si je koupila protože se mi momentálně líbí, a stejně jak říká emjee nakonec chodím ve 2-3 gatích podle ročního období(v letě lehčí v zimě silnější) a pár mikinách,tričkách.některé taky buď neobleču později, nebo to není ono, to pohodlíčko a zvyk.takže si z toho nedělej hlavu, je to Uďo naposto noumáounní!!! 😀 důležité jé, tvoje vědomí,že si čisťoučká a nesmrdíš sama sobě, ostatní Ti můžou skočit na bendžo!!!!! 😀

1kaculka
9. říj 2006

Krásné pondělí ráno děvčata 😉 ,

Hanulik: Vyprdni se na ní na střevo 😠 , je to nějaká kravka co nemá roupama co na práci, než pomlouvat okolí. Důležité je, že se v tom oblečení cítíš v pohodě a že se líbíš tomu tvýmu.

happykaty
9. říj 2006

Ahojky všem, zdravím při pondělku. Tak už jsem zase v procesu... 😝