Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

sassi
8. lis 2008

jáj tak, tak to si frajerka, ja som len Mgr. na Dr. už nemám nervy a chuť 😀 som lenivka, priznávam bez mučenia
tento rok som si robila kvalifikačnu prácu, aby som mala lepší plat, ale za Dr. sa v školstve príplatky nedávajú, takže by som si to akurát tak mohla niekam vystaviť pre dobry pocit a vytešovať sa ...
To už by som si radšej urobila další predmet, ja mam AJ-NJ

anickaajanko
8. lis 2008

wow sassi
AJ a NJ
ja som vzdy jazyky nenavidela
na materskej chcem aspon nieco z angliny sa poducit

alika54
8. lis 2008

quetinka,,,nestihla som tvoju spravu bo hned ako som vam napisala som sa vypla a sla som,,,v takku som veru bola bo segra si tam bola kuknut kabat no zajtra sa ti tam mozem ist kuknut aby si nesla zbytocne az od vas 😉 ,,,inac dokopy som nic nekupila len sadu troch barbi-snehulienku,arielu a popollusku,,,trpaslikov nikde nemali tak nakoniec kupim vsetko len v tescu bo tam ich maju,,,a to este musim zohnat princezovske saty 😀 ,,,anik diiik,,,idem hned kuknut na tu stranku 😉 ,,,

alex77
8. lis 2008

anickaajanko-no dufam ze sa budeme skoro uz stahovat. hej, hej som ing. aj ked si to este velmo neuvedomujem. nie je prilezitost

qetinka
8. lis 2008

pánečku vy ste tu vzdelane.... 😲 ja som len zdr.sestra.... 😕 inac domcek..novostavba...alex... 😵 aj ja si prosiiim...ked u nas len za podzemok dame cez milion....a kde je stavba...????a zadlzovat uverom a ešte neviem akym vysokým....to veru nie...a na tie dlhe roky.... 😒 😒 mi sme v trojizbaku a zhaname chatu...na vikendy a tak...aby mali deti kde poriadne vybehnut...alika...ak by sa ti len chcelo..koli mne ozaj nemusis....mi sme boli v takku pred mesiacom v trencine a nic poriadne nemali...ešte...ale ak by si šla tak uz vopred dakujem 😉 drobček v brušku ma teraz riadne kope...vzdy na večer oživa... 😵 😵

sassi
8. lis 2008

quetinka akože "len" ... ved každy povolanie treba, nie? a aj zdravotne sestry si teraz furt robia dalšie vzdelávanie, ja ked som ležala v nemocke, každy si robila Bc. alebo aj VŠ.
My tiež so stavbou asi tak... zhaname vhody pozemček na chatu, taký do 300m2, aby sa mali kde decka vyblázniť
my bývame v polyfunkčnom dome, dole su obchody a hore 2 byty - naš a mojich rodičov, takže mame "vlastné" ale sme v strede mesta, zelen zatial žiadna (upravuje sa teraz až dvor)

alex77
8. lis 2008

no my sme zatial v 1-izbovom bytiku s mini kuchynou a je to uz tearz dost tazke a este ked by bolo babo tak si to neviem predstavit. manzel sa smeje ze len do stropu navrtat plachtu namiesto kolisky ako dakedy mali 😀 ale urcite to stihneme uz to vyzera obyvatelne len nejake drobnosti ako plyn v dome nam chybaju. no a dnes ked nam kopali pripojku tak prerazili kanalizacnu ruru. na porazenie...dufam ze to bola posledna katastrofa 🙂

asitka
9. lis 2008

aaaaahojte dievčatá.... som tu dlhšie nebola...aj ja som mgr...a furt rozmýšlam o dalšej škole...len keby sa mi chcelo 😀

alex...tak to ste mali veselo...

ali ahoj moja....drobci už ok...hadam nám to nejaký ten čas vydrží...uvidíme....a vy ako??? ja v tulipe rada chodím do alltoysu...vždy si odbehnem aj ku kočíkom a tým detským vecičkám...kým si malý niečo vyberie...ináč minule som zháňala,.že čosi z lazytownu...a teta na mňa kukala ako na nepríčetnú 😀 alebo, že power rangers ....a to som už bola nielen nepríčetná...ale tuším ma chceli zbaviť aj svojprávnosti.... 😀 😀 lebo u nášho syna je to asi tak..že väčšinou takých použiteľných hračiek už má....tak si potom vyberá hoooodne dlho....a ide ma urvať...keď chce hračku, čo už má doma...ale je napríklad v inej farbe.... 😝

aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem dooom....ale my ideme do 4 izbáku...z dvoj izbáku...teda chceme...keby sme mali 2 chlapcov...tak nám stačí aj troj...ale ked máme dievčatko a chlapčeka...tak nech má každý to svoje 😀

alex77
10. lis 2008

ahojte. ako vidim cez vikend tu bolo pusto.ale dobre ani ja som nestihala a aspon vas nemusim dohanat a citat. ako sa dnes mate?

anickaajanko
10. lis 2008

ahojte maminy a buduce maminy
Malinky krasne spinkal tak som sa konecne vyspala takze super
je zlatucky byt mamou je fakt krasne
ozaj alex badas uz aj nejake tehunevolnosti mne bolo strasne zle tie prve tyzdne

alex77
10. lis 2008

zatial mi nejako extremne zle nebolo nastastie len ked som hladna tak mi je blbo ale inak fajn.

alika54
10. lis 2008

zdravim vsetky kocky,,,,qetinka bola som v tom takku a maju bundy po 399 sk,,,cierne a aj vacsie velkosti a nevyzeraju zle,,,a je ich aj viac druhov,,,tak neviem ci by si cosi vybrala,,,,dnes som mala hrozne chaoticky den,,,deti konecne zaliezli a ja si vychutnavam pokoj 😀 ,,,kupila som si vebku a neviem ju nainstalovat 😠 😝 ,,,ide ma drbnuuuuuuuuut,,,,,,,,asit super ze je drobcom dobre,,,,pekny vecer vsetkyyym 😉

sassi
10. lis 2008

ahojte
do TAKKO sa chystam tiež, ale my skor chodievame do Ostravy, tam je na kope aj IKEA, CaA, HaM aj Takko, a tiež sa mi zda lacnejšie, maju väčšie výpredaje a väčší výber

sassi
10. lis 2008

malá dnes mažoretkách dostala paličku, tak krúti a krúti, od poobedia, mne to vobec nejde a manžel ani nehovorím... sme sa zasmiali, ale ona to vie, a nechce ukázať ako to je, sa nam vyškiera, akí sme nešikovní 😀 😀 😀

qetinka
10. lis 2008

ahojte 🙂 alika dikes...ideme v nedelu do bystrice....tak sa tam zastavím..snad aj nieco kupim... 🙂 asi zvolim nejaku inu farbu nie ciernu...ja mam totiz image snehulienky... 🙂 😀 oliverko zostal po chorobe na mne doslova vysiet....neda sa od neho ani pohnut...snad ho to prejde... 😒 no mama "pupok sveta"... 🙂 idem dominiku ulozit...dora jedna nechce sama zaspavat.....a to je uz velka.....pa...

qetinka
11. lis 2008

bre ranko...oliver je zas od pol 5tej hore....a uz sa pýtal do postele..a zas spal len 30 minut.. ☹ mna porazíííí....keby tak spava ako ma...ja by som bola taka rada....ak posledne mimi bude na h...o spavat tak ma porazi asi...ja uz mam obed navareny,pradlo oprate....riady umyte....uz dam len seba do poriadku a pojdeme von...pekny den prajem babulky 🙂

alex77
11. lis 2008

ahojte. dufam ze dnes tu niekto bude. len ja asi nebudem velmo stihat 🙂

asitka
11. lis 2008

čaute dievčatá...nejak to tu flákame 😀

aliiiiiiiiii.....dúfam, že nám to aj vydrží.....už si nainštalovala....???? aj ja som minule nad tým maturovala... 😀

qetinka
11. lis 2008

ahojte.....no rekord zachvilku padne...dnes spal oli 2x pol hodinu a potom som ho dala na balkon do kočika a spi uz hodinu a pol 😲 u nas fakt rekord..inac u malej si to nepamatam ale viem ze to bolo neskor...kedy šli vasim detom stolicky???jemu sa prerrezavaju dve naraz kusok uz trcia... 😲 nie je to skoro ved bude mat len 11mes.??????????to bude mat uz 10 zubkov bobak moj malinky...ozaj konecne som našla kocik pre nase deti...myslim surodenecky,a fakt sa mi paci...sand budem spokojna ked ho uvidim aj life....ešte musim nabehnut do vytahu a zmerat...ci sa vobec vojde...aj so mnou 😀

sassi
11. lis 2008

quetinka hod link 😉 Mne sa pači surodenecky Graco, čo sedia deti za sebou, ja mam GRACO tiež a som spokojny, ale normálny iba
našmu šli zuby neskoro, až teraz nedavno mu dorastli očné
teraz tu nacvičuje cikanie na nočník, už hodinu beha holý a zatial nič 😀

qetinka
11. lis 2008

ten gracco sa mi tiez paci ale ten novsi tušim quatro duo modry.... len ma odraduje vaha kocika....ved sa rozhodujem zatial medzi tymito dvoma...sassi je ta zn.fakt dobra??nenasla som nikde nijake referencie...kritiku nic...

sassi
11. lis 2008

no lenže tento ma dosť male kolieska, v zime sa s nim bude nedobre chodiť
ja mam Graco Quetro Tour de Luxe a ako obyčajna verzia ťažký nie je a je velký, pre dieťa pohodlný.

qetinka
11. lis 2008

ved ma...to je fakt..ale zas u nas minuly rok bol sneh a člapkanica asi tri dni...a ked tak mam druhy..chicco S3,ten je uplne super..a v zime bude mat oli 2 roky...co ja viem... 😒 však ešte mam cas..pacia sa mi oba...

qetinka
11. lis 2008

ideme von..plienky dochadzaju....a zbehneme aj k nasim snad večer mi to vyjde a dofrčim sem..ak nebude muz okupovat pc... 😉 pa

alika54
11. lis 2008

ahojte,,,asit myslis ze sa mi to podarilo? 😠 😝 ,,,ee,,,,na skype nefunguje 🙄 ,,,qetinka kurna ty si neako moc aktivna a akosi toho moc stihas,,,,som sa smiala ked si pisala ze ides si lahnut k Dominike a ze je uz velka,,,ja mam Vikinu tiez stvor-rocnu a berieme ju ako nase maznatko a malinku pri tom to je velka slecna,,,no je najmladsia tak sme ju aj patricne rozmaznali,,, 😀 ,,,fest ta obdivujem ako to stihas 😉 ,,, dnes v robote mi pani skolabovala v obchode tak som mala moooc rusno,,,a to sa nestalo prvy krat,,,uuuuzastny den,,,, 😝 😝 😝 ,,,ale prezili sme,,a to obe 😉 ,,,tak pekny vecer vsetkym,,, 🙂

mony_ke
11. lis 2008

ahojte...nuz pridavam sa k vam...patrim ku tej tazsej kategorii...ked sa samko narodil mala som 95kg a teraz o 10 viac...narodil sa cisarskym kvoli preeklampsii...nechcem aby sa to stalo aj pri druhom ktore planujeme planovat buduci rok tak som sa rozhodla s tou vahou nieco robit...som zvedava ci sa to podari

sassi
11. lis 2008

ahoj moni 😉 my sme radi každemu prírastku, okrem hmotnostného samozrejme 😀
Ali no to si teda mala šoky 😒

qetinka
11. lis 2008

mony vitaj 😉 aj ja budem chudnuť...ale az niekedy v maji....zacnem...dovtedy ty uz budes kočka.. 😉 alika a kde robis ?ked ti tam ludia kolabuju.... 😒 🙂 neni to nic moc...rychlo reagovat ...poskytnut PP...atd...su to stresove situacie...alika 😉 dik...za poklonu..stiham ako kazda...to co musi byt a ma byt...inac niekedy sa aj ja sama sebe cudujem ze tak malo spim a ešte fun gujem...no dokedy?,,ufff.krpec byva teraz casto hore..no to za tie zuby....a rano by som spalaaaaa,a on vybušany...vesely...plny energie...ale ešte je dobre..ja si celkom dobre neviem predstavit čo ma ešte len čaka... 😲 to bude iný zaťah...uz mi ale aspon manzel slubil ze zostane aspon prve dva tt potom doma snami....ked prideme s porodnice domov...ja len dufam ze bude všetko ok a rýchlo sa zotavím...rezane brucho 😖 nic moc...a ked budem musiet ešte okolo oliverka behat a dvíhat ho... 😢 😢 no uvidime radsej na to nemyslim...ale zvladneme....musime 😉 uz som muzovi ukazala kocik čo som hodila link...paci sa mu... 😵 som rada...lebo nie je az taký drahy....povodneme som chcela phill teds...vibe,ale ako veeeelmi som ho chcela tak nechcem nie je dobry..snad len desing...ma vela nedostatkov...a za tie prachy 😝 ...musim ist oliverko sa ma dozaduje papulka moja mala..ideme sa okupčat a hajde...na večeru zjedol jogurt ,,,a da si ešte mlieko...nenormalne mu zacali chutit smotanove zvolenske jogurty...cely zbašti hadam za 3 minuty 😕

alika54
11. lis 2008

ahoj moni 🙂 ,,,no baby robim opatrovatelku takze sa snazim to brat s nadhladom,,inac by som to robit nemohla,,, 😖 ,,,qetinka ako vies ze musis na cisarsky? aaaaauuu 😒 ,,,no a zvolensky smotanovy jogurtik mnam 😀 ,,,kociarik je pekny hned som ho kukla,,,sassi ako sa mas? asit kdeze si???