Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

alika54
23. lis 2008

cao asit,,,,no Vikina je chora,zajtra s nou idem k lekarke,,,ma zapalene hrdielko a teploty,,,so Siminom mam ist v stredu na krv no neviem ako dopadneme bo este je na antibiotikach a neviem ci mu moze hned brat krv,,,ci to bude mat vyznam,tak tam musim zavolat,,,a ja este kaslem a bolia ma usi-no zastrelit sa mi ostava 😅 ,,,fakt sa to na nas akosi sype,,,este ze veduca bola tolerantna a nemame problem so zastupovanim,,,a ako sa drzkate vy? co drobci???

asitka
23. lis 2008

nuž....Emka je nejaká rozkašlaná...tak neviem, či sa jej pustili konečne hlieny, či sa nám zas vracia laryngitída...či ja už neviem...no verím, v ten lepší variant...ja som tiež s bolesťou hrdla...ale hrdinka dnes šla s malým na plaváreň...ale poviem ti...hrdlo ma už nebolí 😀 neviem, či mi tá studená voda pomohla, či čo 😀 😀 a len dúfam, že malý nebude chorý...ale viac bol na suchu ako vo vode...lebo fakt bola čerstvá....no a ináč...neviem sa prinútiť do žehlenia...mám už takú kopu, že až....a mám s malou ešte problém pri papaní...dala som to do bábatiek ako tému...tak budem rada, ak mi ktosi poradí...lebo ma už šlak triafa..... 😝

alika54
23. lis 2008

idem kuknut o co ide,,,,kurna sa nezdas ze plavaren,,, 😀 ,,,by som zmrzla teraz,,,ale ne,,,vodicku lubim len keby ten kasel zmizol 😝

asitka
23. lis 2008

a berieš aj antibiotiká???

alika54
23. lis 2008

joo,,,este beriem,,,sranda ako sa rozhodla Emmusa papat,,,respektivne nepapat,,,veru v tomto ti poradit neviem,,inac ja som zo zaciatku krmila prstom-samozrejme umytim 😀 😝 ,,,z prsteka si drobec zcuckal,,,

sassi
23. lis 2008

no čižmičky už máme, huráááá. Naši kupili malej v DANEA na meniny a neboli ani drahé 599,-
Totiž, moje 7-ročné dieťa nosí číslo 36 a to už nerobia detske topánky (len do 35-ky) a dámske maju aj vysoke podpätky, aj vysoké a široké sáry... no velky problem.
Ale kupili krásne - bordovo-bežové, sice až 37-ky, ale take menšie. moja mam nosí normálne 37, ale tieto ju tlačia.

alika54
23. lis 2008

sassi tak to mas riadnu slecnu,,,mne ma Simi 32 no zimne mu kupujem 33,,,,

sassi
23. lis 2008

no to v jej triede ma najväčšiu nohu a inak je 2. najvyššia, nosíme 140-ku ... po tatovi (193cm 😉 )

alika54
23. lis 2008

tak to ti doma rastie modelka 😉

sassi
23. lis 2008

aj model, Alex nosí veci na 2-3 roky a noha 26 😒

asitka
23. lis 2008

a ja sa teším na to, keď budem môcť Emču vyčančať...tá si pri mne užije... 😀

ali...také je to divné....aj keď si už občas myslím, že mám lyžičku dnu...tak narazím na tú blanu jazykovú...a nechcem jej nejak ublížiť...tak fakt niekedy nechám len lyžičku pri ústach...a ona si to cucká...ale vidno....že ten jazyk je zas hore...a tak nejak divne si to vycuckáva.... 😝

ináč ja neznášam u seba kašel a duplom od tehotenstva...som sa mesiac trápila s kašlom...a môj obvoďák mi len povedal...máte síce zápal priedušiek...ale kúpte si homeopatiká...no skoro ma drblo...teraz už len pri škriabaní hrdla si čosi ordinujem...lebo ja keď sa rozkašlem...to stojí za to...

alika54
23. lis 2008

mne ma Vikina 26-tku nohu,,,ale ved maju po kom byt vysoky,,,tak no-problem 😉

alika54
23. lis 2008

asit ved ten kasel,,,ja kaslem raz za cas,,,zato poriadne a neviem sa ho zbavit 😠 ,,,skus sa poradit s doktrkou ked pojdes s Emmkou do poradne,,,mozno ze pozna na to neaky trik,,,

asitka
23. lis 2008

ved budem musieť....

alika54
23. lis 2008

prajem vam vsetkym sladke snicky,,,,, 🙂

asitka
23. lis 2008

ali dobrú noc....a detičkám skoré uzdravenie.... 🙂

sassi
23. lis 2008

veru deti nech su zdrave, aby sa mohli poriadne vyblázniť, kym je bielo 🙂
No a ja kašlem už mesiac a Alex od očkovania stále, ale inak chorý nie je, len soplík vodnatý, to mu nasteká a potom kašle 😒 hlavne v noci, až ho to zobudí
včera soms avobec nevyspala, maly sa zobudil od kašlania, potom sme ho museli vziať k sebe a do pol tretej nespal, stále sedel v posteli 😕 asi sa mu zle dýchalo, ked si lahol, tak potichučky sedel ... a ja s ním 😖

qetinka
24. lis 2008

bre ranko...detickam prejem skore uzdravenie.mi sa zatial drzime..klop,klop... 🙂 ešte je len rano a oli mi uz spi na balkone zababuseny,snad pekne ôpotiahne,vcera to bolo o nicom...ale nemal svoj rezim..navsteva tam,navsteva sem....tento tyzden sa hadam natiahne kabel na telku do ete detskej izby...inac v tych cinzakoch je to na h...o robene..origos kabel na tv je v kuchyni za chladnickou 😕 a tahaj si kabel sprostymi neestetickymi lištami takmer po celom byte tak kde potrebujes... 😠 potom ked bue kabel natahany prehodime nabytok,,,najviac sa tesim na vstavanu skrinu...ale bude az zaciatkom januara...

anickaajanko
24. lis 2008

bre ranko
qetinka aj mne sa strasne pacia vstavane skrine
take prakticke a najma velke dvere budu odsuvacie alebo otvaracie?
az po strop?
co by som ja za taku skrinu dala
ale nabytok mame novy a uz by nemala kde ist

maly spinka len dokedy
ja idem upratovat
vcera sme chodili po navstevach takze tak

pekny den vsetkym

qetinka
24. lis 2008

anicka hej az po strop,dlzku sme dali 220 cm,a dvere zasuvacie...len so sa pytala kedze to bude v detskej,ci sa neda dat nejaka poistka aby mi to deti neotvarali vkuse...tak neda... 😒 uz si ich viem predstavit ako sa tam budu hravat 🙂 😖 ani sklo-zrkadlo som nedala preistotu...nech to nerozmlatia...taku skrinu mame na chodbe so zrkadlom..inac drahe je to.. 😖 ale ked potrebujeme nejaky ulozny priestor...

qetinka
24. lis 2008

ma chytili zase tulave topanky 😀 rozmyslam kam pojdeme na silvestra,hladam nejaku dobru peknu a nie velmi drahu chatu ,musi to mat urcity komfort a hlavne musi byt ešte volne...tak hadam nieco najdem

qetinka
24. lis 2008

kde budete baby na silvestra,hm?vlani sme boli doma to mal oliverko dva týždne..ale teraz by sa dalo..to bude mat rok..

sassi
24. lis 2008

no ja neviem, včera tu bola sesternica (malým sme si navzajom krstné mamy) a pýtala sa, čo robíme ... Min. rok sme spolu boli v Terchovej na ich chate, ale nevedela, či to bude volne tento rok.
A tiež mame dobrých známych, čo spolu zvykneme tráviť Silvestra. Malu by sme nechali u strakích a Alexa by sme dali spať do cestovnej postielky tam ... ale dohodnutí ešte nie sme.
Na zábavy nechodíme, lepšia zábava je takto s partiou 😉

My mame dosť velky byt a ešte nam otec uvolnil byvalu kanceláriu, tak sme tento rok prerobili vchod a mame taku malu predsien z toho - a tam su tioež na mieru robene skrine (povodne na spisy) - a tam mame naložene veci, čo normálne netreba. Deti maju každy svoju izbu aj so skinou, a v spálni mame taku nanič skrinu - sice velku, ale sa rozpadáva ... tak ked budem meniť, už si dam tiež na mieru urobiť ... ale kedy to bude, to je vo hviezdach 😒

alika54
24. lis 2008

dobre ranko kocky,,,,tak sme prisli od lekarky a Vikinka ma paradne zapalene hrdlo 😒 ,,,teraz som postavila varit a konecne som si zaliala kaffe,,,skrine na mieru mam v byte aj ja,,,jednu v chodbe a druhu v spalni,,,a qetinka zatvaranie a otvaranie ich bude bavit len neaku dobu,,,potom sa im to zunuje 😉

qetinka
24. lis 2008

teda dneska nic nerobim 😀 oliver spal dve a pol hodiny a ja som si pila kafčo a vychystyala sa. to je vsetko...uz som mohla mat pradlo poskaldane zo susiaku a podlahu umytu..sa mi nechce.....pojdeme do mesta,mlieko dochadza a aj plienky... rozmyslam nad postelou do izby pre deti...celkom sa mi pozdavaju tie valendy s vysuvnym lozkom...je to priestorovo dobre riesenie..poschodovu postel radsej nie...

qetinka
24. lis 2008

ako ti vikinka znasa chorobu?moja dominika je strasne citliva..vtedy je uplakana a upišťana...a stale dookola..mami mne je zle,boli ma brusko..vkuse...ja to teda znasam zle ked je takato..lebo nech urobim čokolvek neurýchlim liecenie..to aby je bolo lepšie..a pocuvat to dokolečka je mne psychicky narocne...ale to asi kazdej...

qetinka
24. lis 2008

a olievrko beha po byte a hlada dominiku... 😵 vkuse vykrikuje "kaka" nevieme prečo ju tak vola ale vola... 😀 😵 a je hrozne zlaty... 😵 😵 anicka a uz je brankovi lepsie uz neplace tak vela a kazdy den?

alika54
24. lis 2008

qeti viki je dnes clkom v poho,,,teploty nema tak je v poho,,,cez vikend ked teplotovala tak bola umrncana a tulkala sa stale,,,teraz hrame pexeso-dostala od pani doktorky 🙂 ,,,ja mam poschodovu postel,ale taku ze vrchna je nizsie ako obvykle a pod nou je polica a priestor na hracky a spodna valenda je samostatna a vysunuta 😉 ,,mne sa to tak celkom pozdava a poradil nam to tak pan co nam detsku izbu robil,,,

qetinka
24. lis 2008

to sa aj mne paci ,len mi chceme dat potom pisaci stol urobit na mieru pod okno...a na celu dlzku nech sa tam zmestia všetci...a postele aj tak potrebujeme casom tri...ved neviem ako to priesim,nejako uz len hej,oliverko uz zbaštil jogurt cely a ideme sa obliekat to zas bude revu...inac sa mi nechce zima je vonku..a pokazila sa nam mikrovlnka...musime novu kupit....

alika54
24. lis 2008

ja som tiez chcela pisaci popod cele okno no nakoniec sme dali dva rohove s kontajnermi ktore mozu byt pod oknom alebo zasunute pod pisacim,,,inac u nas sa moooc smyka vonku tak pozor 😉