Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

majka07
16. říj 2006

ahojky holčiny 🙂

Hani neboj všechno dobře dopadne, já měla taky strach je to jasný, ale bylo to tak krásný jak mu bilo srdíčko....Je to krásný zázrak 😵 😵 😵

aalex
16. říj 2006

Ahoj holčiny,

koukám sem už nějakou dobu. Je prima zjištění, že nejsem sama XL :o) Konečně jsme se taky začali snažit "naostro", tak doufám, že to brzy vyjde. Jinak - všem přeju hodně štěstí, hodně nových těhulek a ty, co už to štěstí mají, tak ať si to užívají bez zdravotních problémů 😉 😉 😉

ivusenka
16. říj 2006

Ahoj Majko, zdravím i novou aalex 😉

iza
16. říj 2006

ahoj holky, teda dneska uz je podzim se vsim vsudy co ?
ivus: priste do URCITE vyjde!!!!
hani : drzim palce, urcite bude vse ok
Jinak snazila jsem se zacit drzet dietu,ale opet jsem selhala 😅 no jo mam ted desne zravy obdobi-asi priprava na zimu 😉

iza
16. říj 2006

jo...a zdravim alex 🙂

ivusenka
16. říj 2006

Izo, díky za podporu, je to poprvé, co mě MS nedohnala k pláči

iza
16. říj 2006

ivus: tak to je porok, to si urcite na nejlepsi ceste k mimiskovi.....ono na tom stresovani neco bude.....hlavne se netrap, protoze to jen uskodi

Jinak holky mam dotaz: myslite si, ze nachlazeni muze nejak ovlivnit ovu? Mozna je to hloupy dotaz,ale ja jsem ted nejaka deeesne nastydla, mela jsem mit ovu vcera(no mozna i dnes), ale nikde nic, zadny priznaky atd. Mate nekdo podobnou zkusenost?

ivusenka
16. říj 2006

Izo, to nevím jestli nachlazení může ovu oddálit, možná kdybys měla i teploty tak ano. Zkus napsat dívce jménem LEN - je ve snažilkách nad věcí, ta je poměrně znalá a mohla by ti poradit

iza
16. říj 2006

no teploty mam....o len vim,ale je mi nejaka nesympaticka ech 😅

ivusenka
16. říj 2006

Izo tak se přes nesympatičnost přenes, opravdu ti může dobře poradit 😉 Ale pokud máš teploty, myslím, že to může ovu nějak ovlivnit, ale je to čistě laický názor

iza
16. říj 2006

ivus no nevim...pokusim se, ale dej mi cas 😀

makalka
16. říj 2006

Izo: Mé nechlazení minulý cyklus OVU ovlivnilo - nepřišla vůbec. Tělesnou teplotu jsem zvýšenou neměla, ale BT ano. Nesouvisela však s OVU, ale s nachlazením. Sledovala jsem i hlen. OVU mi nepotvrdila křivka BT, měla jsem šílené výkyvy. Ale nevím, může to být individuální ...

iza
16. říj 2006

makalka : dik moc...teda ale nepotesila si me ☹

makalka
16. říj 2006

Izo, to je mi jasné, že jsem Tě nepotěšila, ale lepší je, když člověk ví na čem je, než stavět vzdušné zámky 😉 Víš jak to myslím.
Ale nevěs hlavu, třeba to v Tvém případě může být jinak ...

iza
16. říj 2006

makal : no nevim, dneska jdu k ovbodacce a myslim ze to bude zanet prudusek uff...a taky si rikam (ja vim clovek uz je postizenej mimi) jestli ji mam rict ze se snazime o mimco a ze bych eventuelne mohla by tehu(kdyby nahodou ov byla driv ci tak nejak) kvuli lekum...no des bes haha

ivusenka
16. říj 2006

Iza, pokud ti dokrotrka bude dávat nějaké léky, určitě bys jí to měla říct, že se snažíte a možná můžeš být už těhu 😉

iza
16. říj 2006

ivus : ok povim povim
holky nejste nektera z Prahy ci okoli? Ze bychom se mohly nekdy sejit a provetrat ty nase kila 😀

ivusenka
16. říj 2006

Iza, škoda, já jsem 90 km od prahy

makalka
16. říj 2006

Já jsem jihočeška, takže úplně mimo 😒

1kaculka
16. říj 2006

Iza: taky nemůžu sloužit, jsem 80 km od Práglu 😅 . Akorát s Ivuš to máme od sebe co by kamenem dohodil. Už jsem jí lákala na kafíčko 😀

ivusenka
16. říj 2006

Kačulko, napsala jsem ti do IP, není to špatný nápad 😉

iza
16. říj 2006

to teda nema cenu...
makal:hradec je mooooc peknej..... jsem tam casto jezdila

makalka
17. říj 2006

Dobré ránko holky 🙂
Izo a Třeboň je ještě hezčí než Hradec 😉 🙂

aalex
17. říj 2006

Taky přeji dobré ranko,
Izo - já jsem z Prahy, takže bychom se na nějaký ten srazík mohly domluvit 😉

sedmokraska
17. říj 2006

Dobré ránko,

rada by som Vám oznámila, že evitke sa dnes ráno o 5,52 hod. narodila dcérka, má 49 cm, váži 3,23 kg, je zdravá a má čierne vlásky.
Blahoželám šťastným rodičom 🙂 😉

iza
17. říj 2006

ahoj holky!
makal : aha ja to blbe pochopila.....jo jo Trebon je urcite hezci nez Hradec 😀
aalex : Jupiii ja jsem pro
Jinak mi vcera u doktora rekli ze mam zanet prudusek...bezva 😖 no tak se valim v posteli a uz ted se nudim....blee 🙄

ivusenka
17. říj 2006

Izo, tak se koukej co nejdřív uzdravit 😉

iza
17. říj 2006

ivus :ale jo ja se snaziim 😉 jen uz na me zaseleze zrava..... 😠

ivusenka
17. říj 2006

O žravé mi povídej,teď ji má mlj manžel, po normálním jídle vyhledává mlsoty, včera si otevřel brambůrky, no a myslíš, že jsem odolala ????? 😀

iza
17. říj 2006

VERIM ZE SI BYLA PEVNA JAKO SKALA 😀 ...co se tyce manzelu....muj od svatby (tj od konce cervence)pribral 7kg(a to se vazil v zari) 😉 no musime nejak ten vahovy rozdil dorovnat...no a ja nejak nehubnu 😅