Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

cukrik580
15. čer 2013

moje zlate, ja mam este viac kileciek a podarilo sa...teraz som dokonca o 20 kg lahsia 😉 ako v januari 😀 ale nebolo to jednoduche...my sme sa snazili 5 rokov a 5 mesiacov, kym som sa dockala dvoch ciarok... :-/

monyliny
15. čer 2013

@cukrik580 Hlavně,že jsou čárečky tam,kde mají být a teď už bude jenom dobře 😉 Opatruj se 🙂

jaja018
15. čer 2013

@bayuska ahoj tvoj problém nemusí byť vo váhe. Išla by som k dr. na hormonalny profil. Ja čakám druhé babo pri iby dvoch som otehotnela na druhy mesiac snaženia. Pred prvým tehu som mala 95kg a teraz pri druhom 104kg a 164cm. Takže som xxxxxl a nebol problém 🙂 veľa šťastia

bayuska
15. čer 2013

@cukrik580 uff... bojim sa toho cisla :( ale dakujem za novu nadej 🙂 a gratulujem 🙂

@jaja018 ok vdaka 🙂)

cukrik580
18. čer 2013

@jaja018 kolko si zatial pribrala?

jaja018
18. čer 2013

@cukrik580 ahoj pôvodnú váhu ked som otehotnela som mala 104 a teraz mám 97. Takže -8. Miesto pribratia som zatiaľ len schudla bývalo mi az do teraz neskutočne zle. Ale ja to rýchlo dobehnem ale musím sa strážiť aby som moc nepribrala 🙂

ratatooy
18. čer 2013

ahoj holky tak ja zatim asi 2kg,u prvniho sem šla rodit se 112 tak budu spokojena když to tak bude i ted zatim mam 104

cukrik580
18. čer 2013

@jaja018 do kelu, tak to mne nehrozi 😀 vobec mi nie je zle...ale pred otehu som dala dolu cca 20kg...sa bojim aby som ich velmi rychlo nenabrala hore... 😀

mambba
18. čer 2013

@bayuska ja som otehotnela priblizne pri takej vahe a vyske.. ale je faktom, ze u nas boli 4 roky neuspesneho snazenia s problemami tak na strane mojej ako aj na strane manzelovej.
byt tebou, riesim v prvom rade tu chybajucu menstruciu.. v tomto smere vrelo odporucam doktorku posovu, mna dala dokopy vylucne ona, je to endokrinologicka, robi v starej nemocnici a v Pro care, tiez som bola temer bez menzesu..
ale zaroven ti napisem, ze hoci sa otehotniet da, to tehotenstvo pri takejto vahe nie je vobec sranda, ja si dnes velmi prevelmi vycitam, ze som pred tehotenstvom neschudla a prinasa to mnoho mnoho problemov..

jaja018
18. čer 2013

@cukrik580 ja som pri prvom tehu pribrala 35 kg bola som ako hroch a nechcelo to ísť dole. Tak teraz si už chcem na to dávať pozor

cukrik580
18. čer 2013

@jaja018 musim aj ja veru ... ked nie kvoli sebe, tak kvoli babu...u mna vaha stupne ked papam vecer, preto myslim, ze ked sa vecer obmedzim tak to bude ok, uvidime 🙂

bayuska
18. čer 2013

@mambba dakujem za typ 🙂 uz som objednana cez svokru u nejakej doktorky tak uvidime 🙂 aa no ide o to ze ja som nezmenila nejako extra stravovacie navyky... skor by som este povedala ze som ich zlepsila, pravidelnejsie som jedla po menej a pribrala som , jedine co tam take bolo bol stres, ale doki vravel ze ani keby som neviem co robila tak neni mozne ze som bez priciny len tak narazovo tolko pribrala aj keby som sa obzierala do nepricetnosti..
aa o tom chudnuti to je jasne ved sa ani sama sebe nepacim, vsetko mi je male (keby som na to mala "dovod"=babo tak by mi to az tak nevadilo) len sa bojim ze ak nahodou som ostala tehu, tak ci to neublizi malemu taka strata hmotnosti rychla....(teraz nemyslim ze pojdem na hladovku ale ja furt ked chudnem tak to ide rychlo dole...t teda aspon mne sa zda...)

jaja018
18. čer 2013

@cukrik580 mne to nepomáha. Ja nejem večer už roky a váhe sa dole ísť nechce. A to nejem ani cez deň veľa. Ale ja viem ze problém je u mňa ze naman veľa pohybu. Prechadzka to je nič a v dvoj izbovom byte sa bohviečo robiť nedá 🙂

cukrik580
18. čer 2013

@jaja018 u mna to zabera, teraz jak som schudla, no uvidime do kedy 😀

cukrik580
21. čer 2013

este sme nemali srdiecko :(

cukrik580
28. čer 2013

mame srdieckoooooo 🙂 a 6,9 mm 😀 doky povedal ze je vsetko ok a podla sona sme 6+4 😀 a podla ms 7+6 😀

tehulemamule
31. črc 2013

Ahoj holky ja čekám dvojčata a jsou teda pěkně živí Furt kopou a jak to mate vy? 😀

cukrik580
2. srp 2013

@tehulemamule ahoj ahoj, my nastastie len jedno 😀 a este nekopeeeeee, este mal krpcek pred dvoma tyzdnami len 26,65mm 😀

cukrik580
16. srp 2013

Uz sme mali pred tyzdnom 6 cm bez pol mm 🙂

zuzlicek44
27. led 2014

Halo, halo? 🙂 Je to niekto? Budem sa mať s kým "kamaratit"? 🙂

majka220990
29. led 2014

@zuzlicek44 Ahojky 🙂 jak se vede? patříš mezi těhulky, snažilky nebo maminky? 🙂

zuzlicek44
29. led 2014

@majka220990 ahoj ahoj🙂
patrím medzi snazilky, aj ked zbytočne by sme snažilkovali, ked nemávam ms... mala by som začať vysetrenie, horm.profil,lieky atd...ale najlepsie by bolo niečo zhodiť...☹ mám veeeeeeeeeeeeeeeeeela kíl...a ty si natom ako?snažite sa?

majka220990
29. led 2014

@zuzlicek44 jéj, tak to je mi líto, snad se to brzo spraví a bude dobře 🙂 zatím né přímo snažíme ale máme to v plánu 🙂 v červnu se budeme prát a hned potom bychom chtěli na to vlítnout.S tím shazováním mě ani nemluv, já mám ted 102 od doby co jsem začala marodit s nohou a zády, snad se podaří ještě něco šupnout dolů

88martina88
29. led 2014

Ahoj snažilky. Chci se zeptat, snažíme se o miminko už pár měsíců. Jsem zhruba 7dní po ovu. Tulení samozřejmne bylo ale příznaky skoro žádné. Měřím si BT a dnes rano klesla zhruba o 0,4stupne, tak nevím zda li je to dobrý nebo je to zase marný pokus. Navíc týden před ms mám už nalité prsa a bolí ale teraz vůbec nic. Miminko si moc přejeme ale to čekání je hrozný. Břicho pobolívá ale nic extra. Spiš jenom takovej tlak jak kdyby z nervů. Takže tomu nejak nevenuju pozornost. Jinak cyklus 28 a pravidelnej. Předem děkuji a peknej večer

zuzlicek44
29. led 2014

@majka220990 no presne tak by to malo byt aj u nas..najprv sme si povedali ze svadba a potom zacneme riesit mimnko..stale ale cakam ked ma poziada o ruku, prsten uz mame.--) nechcem velmi predlzovat, lebo toto bude beh na dlhe trate...jeej, tak sa tesis? svadbu mate kedy? v juli? ci septembri, jeeeej, tak musis byt stastna. No ja mam minimalne o 20kg viac ako ty, takze nestresuj🙂

majka220990
30. led 2014

@zuzlicek44 Kdyby to všechno šlo tak pěkně. Dneska jdu po skoro 7 měsících do práce, do ted jsem marodila s nohou a zády, tak doufám, že mě nevyhodí, drž mě pěsti. Jak je prsten, tak to už je pohoda 🙂 On se k tomu dostane určitě co nejdřív 🙂 Asi si jen chce počkat na situaci,kdy to budeš nejmín čekat 🙂 Svatbu máme 28.června 🙂 o 20, no stres, to dáme dolů 🙂 půjdu do toho s tebou 🙂 dneska jsem koupila otruby, tak přemýšlím že zkusím Dikanovu dietu, nešla bys do toho se mnou?

majka220990
30. led 2014

@88martina88 naděje umírá poslední 🙂 věřím že to výjde, a když né ted, tak příště určitě 🙂 Držím pěsti at to dopadne dobře 🙂 každopádně dej vědět 🙂 budu na tebe myslet 🙂

88martina88
30. led 2014

@majka220990 děkuji za povzbudivé slova... No jo holt je to jenom období čekání a čekání
Jistě dám vědet

idulinka
7. únor 2014

Ahoj všem....je tu nějaká těhulka, která otěhotněla při vyšší váze ?....Vím, že váha bývá problém, já jsem teda hodně xxl snažilka...i když od loňska se mi podařilo dát dolů 22 kg a stále se držím a shazuji i když to jde pomaleji a pomaleji ... Je mi už 30, tak nechci čekat, až se dostanu na váhu pod 100. Tak hledám alespoň malou útěchu, že by se to mohlo podařit 🙂. Hezký den 🙂

sunnurse
24. únor 2014

@idulinka ahoj, ja jsem taky xxl snažilka, ale moje sestra má krásného chlapečka a při otěhotněni měla určitě přes sto kilo. Takže jde to a navíc už měla třicítku za sebou 🙂