Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
2. bře 2009

anicka uz som tu..prechadzam sa...

qetinka
2. bře 2009

boli ma cely spodok.. 😖 😖 😖 😖 pomaly sa to pripravuje mam taky dojem...

qetinka
2. bře 2009

no ja si tiez neviem predsrtavit ist do prace od takeho maleho mimi...ja na to niesom..to by muselo byt o inom..financen dovody....a zase ja ako sestricka nezarobim ani prd...

qetinka
2. bře 2009

no ja som doma 5 rokov...medzi tym len va mesiace som robila u jednej dr...ale ta si navazila nic..nieto ešte robotu sestricky...
a zase ked mam ist do roboty do nemocnice na lozkove a robit non.stop... piatky sviatky... a zarobit ani nie 9 tis....a decka si prehadzovat.... koli sluzbam...to radsej ak sa bude dat..budem doma aj s tymto nasim benjaminom... tri roky

anickaajanko
2. bře 2009

manzel je doma
dufam ze nie si sama

anickaajanko
2. bře 2009

tak to urcite
ja som robila v showroome za par korun ale super partia

ale s mojim milacikom sa to porovnat neda

qetinka
2. bře 2009

anicka ja som asi tupa ☹ co je schowroom?

qetinka
2. bře 2009

nie som sama doma..... ale tak to sa zse ukludni

qetinka
2. bře 2009

aku mas vlastne vysku?

qetinka
2. bře 2009

ok anik idem si lahnut... bru noc 😔 pa...

anickaajanko
2. bře 2009

174

srandujem
TU v ZV odbor marketing a obchod, podnikovy manazment
Ing.

showroom je kupelnove studio normalny predajca obkladaciek laicky

oki moja dobru a davaj si pozor

a hlas sa""""""""""" 😉

cukrik580
2. bře 2009

cafte baby...ved ja viem...ale sak ked to sa niekedy neda...no ja som stojky este nerobila a predpokladam, ze ani nebudem 😀 😀

asitka
3. bře 2009

dobré ránko babulky....no asi som zlá matka...ale ja šla teraz od malej do práce...ked mala 8 mesiacov aj čosi... 😕 a verte, že to nebolo jednoduché... 🙄 mohli by ste byt trochu zhovievavejšie 🙄

aĺi...seva...no konečne foto... 😀 nejakú viac z dialky fotenú si nenašla ??? 😀 😀

tak pekný den vám...idem pod sprchu...a do práce.... 😉

qetinka
3. bře 2009

ň..asitka moja zlata 🙂 😉 ty si neni zla mama...ja som povedala nazor ,ze ja by som to nevedela..to by som ine prachy musela zarabat... 😅
uznaj ze za nejakych 8 a pol tis.sa mi to neopalti.... 😕
inac dobre ranko a pekny den 😉

anickaajanko
3. bře 2009

aj od nas pekny
den

Asit nie si zla mama, to nik nepovedal, ale preco este 5,5 nespikas, ha?

qetinka
3. bře 2009

anicka co dnes varis?

anickaajanko
3. bře 2009

qetinka to co najradsej

NIC

ideme na plavanie za chvilku a manzel ma od vcera francuzske zemiaky
ale porad ty co si varila aspo nebudem zajtra zufala

tasha8
3. bře 2009

caute caute,
inac ja by som tiez isla robit, ja som taky typ na robotu, som bola mesiac bez prace a cela chora, ale zase maly je taky akcny typ ze by som ho nenechala doma s babkami, mozno na polovicny este hej, ale kedze babky daleko od nas tak neprichadza v uvahu, tak musim pockat kym bude chodit do skolky a tak...

anickaajanko
3. bře 2009

tasha a druhe nechcete

tasha8
3. bře 2009

chceme, ja by som este donedavna prijala druhe aj skoro, ale po CS radsej pockat a ked uz pockame tak uz mozem troska robit a hlavne zarobit 😵 mame hrozne vydavky a este nemam ani rodicovsky vybaveny, tak to dobre citime 😲

asitka
3. bře 2009

no čaute....ja viem, že ste to v zlom nemysleli...len ma to občas ešte zamrzí....nooo 😀
dnes som bola v práci jak odtrhnutý vagon...maluju mi kanceláriu a menia nábytok....tak mám papiere všade...len nie na mieste...a nevie sa z toho vymotat....vadila som sa so železnicami...tlak mi zdvihli asi na 300/400...ale šak čo...O))) 😀

tasha...no je možné...že druhé porodíš klasicky 😀

ináč...detúrence sú zdravé??? anička tuším spomínala chorobky...aj ali..teda...ak som dobre očami preletela písmenká....

kvietková moja...a ty ako??? čakáme??? stále??? či?? čo hovoria dr??? 😀 mám dojem, že mi ti aj tlačit virtuálne budeme pomáhat...či rez viest.. 😀 ale je to milé...aspon ja sa tak v duchu teším... 😉 z vás tu xxlkách

alika54
3. bře 2009

Asit aj taku mozem najst chces? 😀 Qeti este dva v jednom???? Anik ako bolo na plavani? nas ocino sa pokusa vytrhnut Simimu zub bo sa mu nenormalne kyve,,uz je krpec zbaleny a o hodku nam odchadza-ale bude mu dobre 😉 ,,

asitka
3. bře 2009

ali.....hej...daj 😀 😀 😀

kam ide malý?? nejak som mimo....

alika54
3. bře 2009

berie mi ho kamoska na chalupu-na Liptoy a mi tam ideme vo stvrtok,,,ako si zvykla Emmuska na novu au-pair???

asitka
3. bře 2009

ale hej...je to taká zlatá baba...a banujem, že som ju nenašla na začiatku.... a kde na liptov ide?

alika54
3. bře 2009

tak to je super,aj tebe sa isto lahsie robi,,,no je to Liptovska osada,,,neviem presne kde,kedysi davno som tam bola a teraz tam pojdeme po dlheeeej dobe,,,

asitka
3. bře 2009

tam je fajn...myslím, že tam kdesi aj vleky majú...kúsok od ružomberka...ja budem v rk v sobotu... 😀

ale hej..ja som spokojná....každý den mi s nou ide von...ona sa z nej teší....aj emmuška je celá vyškerená ked je s nou....tak len dúfam, že sa zas niečo neposerie....a že to nejak zvládneme....

tasha8
3. bře 2009

asitka skor asi nie, maly sa narodil velky takze mam predpoklad aj na dalsie ze bude velke, takze skor sa bude rezat 😖

alika54
3. bře 2009

mno a mi v sobotu domov ideme tak tiez cez rk pojdeme,,,ides sluzobne?

asitka
3. bře 2009

nie...k našim 😀 šak ja liptáčka 😀