Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

martao
16. bře 2009

Baby, ale sa to zvrtlo. Aj MM bolí hlava.

asitka
16. bře 2009

nooo...takže....si musíte čo??? vrznúúúút...a prestane oboch 😀

martao
16. bře 2009

mám jedine šťastie, že antikoncepciu mám vyriešenú natrvalo. ja som nejako vždy rýchlo otehotnela. IBALGIN SOM NAŠLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝

asitka
16. bře 2009

ako máš vyriešenú antikoncepciu natrvalo???? 😕

anickaajanko
16. bře 2009

alik kocka si bola

alika54
16. bře 2009

dakujem 😉 ,,,, aj ja chcem vediet ako natrvalo sa da antikoncepcia poriesit? akoze nesulozit? ked ten ibalgin pises 😲 😀

asitka
16. bře 2009

😀 chrbtom k sebe... 😀 ja by som už tiež nechcela otehotniet...by som tiež rada vediet...som aj o podviazaní vaječníkov rozmýšlala...ale neviem, či to takto na požiadanie pacientky vobec robia....ja milujem svoje deti...aby ste si o mne zlé nemysleli...ale tieto moje dve fazulky mi bohate stačia.... 😉

alika54
16. bře 2009

to by ti Asit urobili-je to forma antikoncepcie,,,,ja by som to nechcela-zda sa mi to take radikalne,,a jeden nikdy nevie 😕

asitka
16. bře 2009

hm...ja viem...ale ja by do toho šla....a fakt ma nemajte za zlú....ale kdesi som čítala...že až po troch detoch...tuším

tasha8
16. bře 2009

jejda baby no ake vesele kopy ste 😀 sa tu rehlim jedna radost 😀
alika som Nataša, jeden profak na VS ma stale volal Natália a tak to natahoval, že Natááália 😀 pako jeden a ja ze ake mam origos meno a nevie si ho zapamatat mameluk 😀
ze co to? Ibalgin a anti? a branu otvarat? no toto 😀 ja som brala anti chvilu po porode, ale dako mi z toho bolo nanic tak uz nie a musi si drahy ehm pozor davat 😀 a tak zase na tych par vrzov za tyzden 😀 😀

alika54
16. bře 2009

ved ta nik nema za zlu,,,vec nazoru je to,,,,ja by som ani ziadnu vnutromaternicovu nechcela,,,mne sa skor ten podkozny implantat pacil-na tri roky,,,no moc pozityvnych ohlasov som nato nepocula 🙄

asitka
16. bře 2009

ten, čo aj krámovat prestaneš????? ževraj aj dana je dobrá...ja neviem...
😕

alika54
16. bře 2009

jojo,,,ten,,,no som aj pocula ze to putovat po ruke zacalo a tak 😝

zuzu13
16. bře 2009

hello...prisla som vas skontrolovat....
alika, kocica z teba.... 😉
a vajecniky podviazu az po 3 mimcu... 😅 aj ja som chcela pri druhej sekciii...a ze nie...ze az pri tretej... 😀 takze nic... 😀
a dana?mam kamosku, co ma danu vrastenu do malicka na ruke...hmm...nevyslo to... 😅

pekny vecer 😉

PS:Alika, kedy dame stretko?

alika54
16. bře 2009

jej cao zuzu,,,,to fakt az po tretom??? no stretko? moze byt,,,ukana ma uz po skole takze by snad sla aj ona 😉

zuzu13
16. bře 2009

no jasne...po tretom...a to som mala znamosti...nepomohlo prosenie...po tretom a hotovo... 🙂 no tak co uz...antikoncepciu nemam...ani som nemala...tak len plati to co tu napisala asitka...chrbtom k sebe... 😀 😀 😀

alika54
16. bře 2009

😀 😀 😀 krute,,,

alika54
16. bře 2009

dobru noc 🙂

tasha8
16. bře 2009

a asit dik za strudel som sa nepodakoval ja buran 😖

martao
17. bře 2009

Ideme dnes na sono nožičiek. Tak už snáď nebudeme baliť na široko.

K tej trvalej antikoncepcii. Po 3 cisarákoch už mi odporučili sterilizáciu. Už sa ma síce pýtali pri druhom, ale to sme odmietli. To nepoznáte ten nový zákon: TRI-KRÁT A DOSŤ?

anickaajanko
17. bře 2009

martao drzim palce
my sme balili tiez na siroko trosku dlhsie ale teraz ma super klbiky a mocny je aj s plavania

netuzila si po dievcatu?
ja strasne ale v manzelovej rodine sami chlapi neviem ci to vyjde druhy raz

pekny den vsetkym

martao
17. bře 2009

anickaajanko,

My sme boli dokonca presvedčení, že to bude dievča. Mala som iné príznaky ako pri chalanoch. Do posledného sona v 30 t.t. nebolo nič vidieť. MM kúpil aj ružovú deku. Ale šanca na dievčatko bola malá. MM z 3 chalanov, švagor tiež 3 synov, tak prečo by sme mali byť výnimka. 😀

asitka
17. bře 2009

čaute dievčatá...tak už mám aj syna chorého...teploty skoro 40...ma asi porazí.... 🙄

martao
17. bře 2009

My sme mali pred týždňom. Nakoniec to bol zápal priedušiek.

asitka
17. bře 2009

no ani mi nehovor...oboch mám na antibiotikách...a mna dnes bolí hlavu až strach...najradšej by som ju odrezala a psom hodila...neviem, či je čosi s tlakom....alebo čo.....ale je to des... ☹

martao
17. bře 2009

My sme to zvládli za 2 dni. Potom už mal len kašel. Mali sme Klacid. Super to zabralo. Potom len od teploty- nurofen.

asitka
17. bře 2009

aj malej dala dr klacid...tiež vyzerá, že jej zaberá....matkovi dala summamed.....lebo na klacid mal alergickú reakciu....ty si včera písala...že máš trvalo vyriešenú antikoncepciu...tuším...ako si to myslela??? 😕

martao
17. bře 2009

asitka,
už som to s tou antikoncepciou písala ráno. za riziko, ohrozenia mojho a nedajbože života bábetka, by mi ďalšie tehotenstvo nestálo. dievčatko si časom adoptujeme.

Matejko je alergik?

alika54
17. bře 2009

Asit tak skore uzdravenie prajem 😉 ,,,neboj zajtra bude lepsie,,,, inac ahojte vsetky,,,, Martao to by si si fakt adoptovala babo?

tasha8
17. bře 2009

hello girls 🙂
ked kecate o detoch a chlapcoch 🙂 ja som tiez siroko-daleko jedina baba v rodine, sami chalani, takze ak druhe tam dufam sa zadari dievcatko, i ked...🙂
dnes sme boli v poradni a vsetko ok...ze maly este nebol chory to si velmi vazim...drzim palce aby sa vam dietky vyzdraveli