Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

martao
17. bře 2009

Alika54, sme pevne rozhodnutí, že si adoptujeme dieťavko.

anickaajanko
17. bře 2009

tasha aky chces vekovy rozdiel ?

ja nechcem velky medzi detmi
ale mam aj strach mat babo a branko je uz teraz sinter aby si neublizil

cukrik580
17. bře 2009

ahojte baby...som tu dllllho nebola, ocino mal pocitac...mrsina dosla zo sobot 😎

asitka
17. bře 2009

martao..nečítala som..prepáč....

aliiiii.....porazí ma.....už ma to nebaví....stále sme chorí.... 😕 ja som už na prášky normálnne....

cukrik580
17. bře 2009

asit, to ma mrzi

martao
17. bře 2009

anickaajanko
najstarší bol dosť divoké dieťa. Nemali sme žiaden problém. Nám vyhovoval vekový rozdiel 3 roky. Jedno alebo viac detí je v školke, máš viac času na bábo.

asitka,
nič sa nedeje, ja to beriem ako fakt, vedela som dopredu do čoho idem, tak to nejako neriešim.
Pekne sa vyliečte, daj si panáka na upokojenie.

alika54
18. bře 2009

bre ranko,,,Asit tak si asi pn s nimi co? vyrastu z toho neboj,,ja som tiez niekedy zufala z toho ked su zas chory,,niekedy mam pocit ze vsetko mozne sa lepi len na nich 😠 -no nieje to az tak zle 😅 -byva aj horsie,,,,dnes ideme so Simonom na reumatologiu som zvedava ako mu to uzavru alebo co vlastne dr povie,,,,Martao-klobuk dole,,,ja by som to nedokazala 😉 pekny den vsetkym a chorobky liecte sa 🙂

tasha8
18. bře 2009

ahojte.. 🙂
anicka no ja ani neviem, mala som chvile ze hned by som prijala dalsie..ale ked vidim aky je maly akcny, proste zive striebro, tak mat pri nom dalsie malinke by bol asi dost zahul...a aj z financnej stranky...a radsej po CS aspon tie dva roky pockat...MM vravi ze by som po Kubkovi mala ist robit, ale ja nechcem ist len na jeden rok napr. a potom zas na matersku...a zase neist robit a z materskej na matersku? no som zmatena 😖 😕 😨
takze neviem, nechame to na pani prirodu a uvidime.. 🙂 ale tiez nechcem velky rozdiel, tak styri roky max

anickaajanko
18. bře 2009

tashi aku ochranu pouzivate

ja som mala tu anti v kojeni ale bolo mi z toho spatne

davat pozor je dost rizikove a kojenie nieje ziadna zaruka ta kamoska ma vdaka tej istote Elisku 🙂

tasha8
18. bře 2009

ja asi tu istu ako Ty, bola to Cerazette? a tiez mi z toho bolo divne akosi tak som prestala a teraz nic, takze tiez ´davame pozor´ 😀 i ked je to riziko, to je jasne...ja som ale proti chemii a lieky si davam az ked idem skapat..
a ozaj, som sa nespytala naspat, vy kedy druhe planujete?

anickaajanko
18. bře 2009

ja som vzala asi len 5 tabletiek a zvracala som tak som kaslala na to

ta kamoska tiez otehotnela z toho davali sme pozor, ci sa niekto nekuka 😀

neviem
mne strasne chyba robota, kolektiv a tak chcela som po 2 rokoch do roboty
ale ako mame branka nechcem aby bol sam tak 2 roky medzi nimi keby bolo ale neviem
pri nom som potrebovala poradkynu dobre ze nie psychiatra 🙂

martao
18. bře 2009

Ja som vždy ostala tehotná, keď som stretla kamarátovu ženu. Videla som ju predtým 3-krát. Pochválila sa, že čaká bábo a šup ho do mesiaca som bola tehotná.

cukrik580
18. bře 2009

ahojte babeny...az teraz som si vsimla, ze som nedopisala vcera 😀 😀 takze mrsina prisla zo soboty na nedelu...co uz...uz som sa zmierila...ach jo

tasha8
18. bře 2009

ach cukrik ☹ a ako dlho sa snazite ak smiem opytat? nabu to snad vyjde 😉
a ja by som tiez niekedy najradsej vypadla, praca, kolektiv, ludia...no, ved uvidime ako sa povie 🙂

cukrik580
18. bře 2009

no rok sme si nedavali vobec pozuor a teraz po novom roku sa uz normalne snazime.....

martao
18. bře 2009

cukrik580,
my sme sa snažili pri prvom rok, tak poctivo. Bola som na vyšetreniach- ja som bola O.K. potom bol na rade MM. Asi sa tie jeho potvorky zľakli, do mesiaca som bola tehotná. Potom stačilo, aby išla okolo mňa tehotná a už mám 3 deti.

asitka
18. bře 2009

😀 ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

tasha8
18. bře 2009

asit čaooo 🙂
martao 😀
tak drzim palcek cukrik nech sa zadari 🙂
my sme sa nesnazili, sa nam ehm potrhalo "čosi" takze vysledok uz viete 😀 a mna to dost zaskocilo, som necakala ze hned takto na prvy sup, este som mala plany karieru, cestovanie a pod 😀 no a hlavne, boli sme spolu dost malo na babo, ale nelutujeme, je to super 🙂

bokovka
18. bře 2009

ahojte kocky chcem sa vas spytat ci niektora nemate problemy s vysokym tlakom? 😖

cukrik580
18. bře 2009

bokovka ja osobne nie...

tash...kolko ste boli spolu?

martao...zatial sa nevesiam...hadam dako bude...

erika107
18. bře 2009

ahojcek babulky 🙂

po dlhsom cas vam pisem nebola neako casu ked som dosla na net odpisala som na postu a letela som ku krpatemu

bakovka: ja mam problem s vysokym tlakom potrebujes nieco vediet?

bokovka
18. bře 2009

erika planujeme s manzelom babo ale mam problemy s vysokym tlakom a bojim sa ako to budem zvladat ....mala si problemy aj v tehotenstve?

erika107
18. bře 2009

no v tehu som mala zvyseny troska tlak ale nebrala som liecky...teraz mi ich nasadila nefrologicka aby sa mi chranili trosku ladviny ... ja mam problem aj s vysokym ocnym tlakom mam glaukom. a beres neake lieky?

bokovka
18. bře 2009

momentalne beriem dopegyt ale brala som gopten ale na oboch je pisane ze v pripade tohotenstva konzultovat s lekarom a zvazit rizika....

bokovka
18. bře 2009

a ty co beries? som rozmyslala ze ak by som otehotnela tak by som lieky vysadila a skusila skor dake prirodne taktiky ako cesnak..... tak uvidime ale mavam take problemy ze ma boli srdce takze lieky pomahaju...

erika107
18. bře 2009

aha tak to neviem ja mam neake Tritace tabletky 2.5 mg jednu rano ... ved spytaj sa lekara on ti najlepsie poradi

tasha8
18. bře 2009

cukrik no ani rok, myslim ze tristvrte to bolo... 🙂 takze sme neotalali 😀

erika107
18. bře 2009

aha tak ja som praveze ziadne pocity nemala len ked mi lekarka zmerala som mala taky skakavy tlak :( ... a bolievala ma obcas hlava ale to z toho ocneho tlaku

bokovka
18. bře 2009

erika no wed som sa pytala a ona ze nevie tak volala aj do lekarne ani tam nevedeli tak ja neviem co si mam o to mysliet ☹

erika107
18. bře 2009

a ty si sa pytala gynekologicky alebo obvodacky?