Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

alika54
19. dub 2009

bre ranko,,,ako vikendujete??? Asit je fajn ze sa mala uz z toho pomaly dostava,kazdy den bude lepsie 😉 ,,,Qetik a sa cudujes ze ti je zle??? boze ved si vobec neodychovala a neako sa to prejavit musi,,,viem ze je to tazko realne no fakt sa setri,,,a ako si pisala ze neporiadok sa rovna stastne deti,,,ja mozem dokola upratovat a ked pridu krpci zo skoly a skolky tak su hracky po celom byte takze sa toho pekne drz a kasli na neake denne upratovanie,,,a dufam ze babatkovske baby-bola pokojna noc 🙂

qetinka
19. dub 2009

bre rano!
spala som trochu viac a je mi lepsie ...sla som uz o 21h.a maly sa zobudil na kojenie o 23:3O a potom o 01:30.... a potom uz kazdu hodinu..ale je to ok..som odychnuta...noci predtym boli ovela horšie... uz varim a peciem jablcnik..treba jablka minat..a kedze ja chudnem tak sa rozdava.... 😉 jednym aj druhym dedkovcom..trochu necham deckam...
vonku je inac teraz dobre zima..dominika ide s babkou do kostola tak mame o jedno dieta menej 😉
aj vcera bola u mojich rodicov cely den...
peknu nedelu.. 😅

cukrik580
19. dub 2009

aj tebe kveti...a co take varis?

qetinka
19. dub 2009

cukrik varila som kuraci paprikas..ale nie s haluskami ale s cestovinami.. 🙂 je to rychlejsie.. 😉

asitka
19. dub 2009

ahojte dievčatá...a peknú nedelu..ja mám takú pracovnú...upratujem...perem, žehlím...varím...no do zblbnutia...a že víkend...vrrrrrrrrrrr....

kvietok...ty ked malí cez den spí...tiež zalahni...to pomáha...teda ak aj oliverko bude ochotný spinkat...ono sa nejak utrasiete...ešte ste malinký...a režim nahodíte....vydržkaj...

ali...seeervus mici...ako??? 😀

tasha8
19. dub 2009

caute krasky 🙂
diky za gratulacie, maly cim ma viac tym menej spat 😒 niezeby aj predtym vela spal 😀 😀 proste sluzbujeme s drahym, bez neho by som bola total out ☹
sme mali pestry vikend, v piatok dosla krstna so synom a este aj kamoska v Anglicku co je tak bola sranda, dnes sme mali susedov tu 🙂 v ramci budovania dobrych susedskych vztahov 😀
a chlemtám vino 😲 😀 😀

alika54
19. dub 2009

ahojte,,,tak vikend za nami 😖 ,,,este mi perie pracka,deti zalezene v posteli a konecne klud 😅 ,,,Asit- podobne pracovny vikend za nami 😉

qetinka
20. dub 2009

caute..pekny den vsetkym 🙂
chalani spia..dari sa nam...vzdy naraz spia..doobeda aj pobede az na sem tam nejaku vynimku... 😉 takze system uz mame trochu zabehnuty...vybuskaju sa a idem von snimi je pekne ...a klasika..nemam si co obliect....takze pojdem do nejakeho obchodu nieco na seba hadam zozeniem....
chudnete niektora akoze so mnou? alika si matne spominam ty si hovorila ze sa pridas...? 😕 ako??? ja mam pokazenu vahu..takze dobre 😀 😀 😀
ale cm...neklamu.. 😉 🙂

cukrik580
20. dub 2009

a ako dietkujes kvetinka??mas daku specialnu dietku?ci len tak nejako?

qetinka
20. dub 2009
alika54
20. dub 2009

caute,,,Qetik jasan ze sa pridavam,,,vsak som ako veleryba,,, 😖 😖 😖 ,,,super ze sa v spani chlapci zhodli-aspon nieco fajn,,,Asit pracujes ci si s malou doma,,,,idem kuknut to chudnutie 😉 ,,,dnes mame rodicko a som sa to nahodou rano dozvedela a mlady pan dosiel s gulou ako hrom bo sa nenaucil poucku,,,ja by som ho zabila 😠 ,,,kurna uz neviem ako na neho,,,nebijem ho no asi by sa mu sem-tam zislo 🙄

alika54
20. dub 2009

Qeti ty si sa tam zaregistrovala???

qetinka
20. dub 2009

alika hej uz pred dvoma rokmi 😀 😀
takto som pomalinky chudla po oliverovi...zhruba 8 kil za 4mesiace....ja pomaly koli kojeniu...ved vies aby mlieko bolo a atd...no a teraz som sa zase na to dala..je to podla mna najspravnejsi sposob...mozno odradujuce ratanie KJ,ALE ASPON ZISKAS zakratko prehlad o tom co kolko obsahuje a budes aj prekvapena...aspon ja som bola...dolezite je jest potraviny s nizkym GI,PRETOZE CIM VYSSI GI TYM rychlejsie budes hladna atd..oliver sa zobudil musim ist..pozri si to ak to nepoznas a hlavne vysledky chudnucich..motivujuce.. 🙂 😉 pa

alika54
20. dub 2009

ok,,,diik,,, 🙂 🙂 🙂

qetinka
20. dub 2009

no uz synator doreval....posledne dni sa budi s revom hruza... mna dnes boli hlava hrozne,idem pradlo skladat a triedit co ide na zehlenie..to len to najnevyhnutnejsie 😅
neviem ako vy ale ja mam stale co prat...vkuse...vlastne mi to vychadza denne jedna pracka..ked neperiem viac dni potom aj tri pracky za den..
ste na tom baby podobne??
no cukrik asi nie... 😉

tasha8
20. dub 2009

Pekny vecer 🙂
maly dnes dal rekord v spani vonku, 3 hodiny 🙂 a spinka aj teraz, ale ktovie kedy zase bude hore 😲
aky ste mali den?
no ja sice nie kazdy den, ale tiez dost casto periem a ide mi to na nerv 😠 😠 co uz ale...a na prt ze je uz stara a neperie dobre 😒 to aby som isla banku vylupit, este nemame autosedanu pre maleho, aj kosacku sme si museli pozicat od susedov a este co vsetko nemame 😲 😖 😠 😒

asitka
20. dub 2009

dievčatá...som unavená...prečítam si vás zajtra...sladké sny vám prajem...aj drobčekom pokojnú dobrú noc... 😀

qetinka
21. dub 2009

ahojte..kde ste? 😕 anicka??
alika no co popozerala si si tu stranku?
ja mam dnes s nicolaskom poradnu varim a uz obaja spia 😉
pekny slnecny dnik...pa 😅

anickaajanko
21. dub 2009

ahojte

najprv hadka s manzelom dobre ze som mu kufre nepobalila
a teraz s rodicmi

juj tak som rozculena ze
tak brat pred 5 rokmi odisiel z domu nekomunikovali spolu az do mojej svadby
on ich vsade ohovaral ze ho oco napadal nozom 😲 atd

ked zistili ze zije so 42 rocnou tak sa zaprisahali ze ho uz nechcu vidiet
on odmietol prist na Brankove krstiny bez nej tak ani tam nebol a teraz

maminka s nou v zahradke plie buriny vola ju moja atd
isli sme my s manzelom akurat z obchodu a oni si zacali normalne sepkat aby sme nepoculi
potom mi mama zavola na mobil ze ako sa to spravam
ze ci neviem normalne posediet s nimi atd
tak kazdi na mna zazera

oco ma rakovinu teploty dostal cez vikend 40 tak bracek rychlo nabehol
lebo sa bude dedit

tak tu stravil cely vikend

najprv sa prisahaju a potom dobre ze ju na rukach nenosia
a najhorsia som ja

vcera mi tu pride s 2 pribinacikmi ze pre branka moja mama
no zjedz si ich ked sa takto spravas

naozaj mladi len sami a co najdalej
lebo potom je dobrí len ten co je prec a veľa vážení

juj som si aj poplakala
skoda reci
dnes ideme plavat

cukrik580
21. dub 2009

ahojte baby...co varite??ja som spravila kuraciu polievocku so zeleninkou, zeleninove ryzoto s kur. maskom a zeleninove rezne...mnamka...

ty kokso anicka nezavidim ti...mas to tazke...neviem co na to povedat...asi budem zla, ale takto to byva vzdy...

nasi sa zas pre zmenu budu asi rozvadzat...na stare kolena...takze tiez paradicka... 😒

cukrik580
21. dub 2009

kveti uz aj ja som zaregistrovana... 😎

anickaajanko
21. dub 2009

pridala som nove fotky
kuknite

aj ja chcem chudnut

qetinka
21. dub 2009

anicka fotky ako vzdy 😉 🙂 uzasne mne sa najviac pacia brankove ocka, 😅
problemy co si pisala ti nezavidim...ako povedala cukrikova to tak je vdzy...ma pravdu...co ti pomoze?poplakat si?? nic stym nenarobis...ja som bola x krat v podobnej situacii...ste dvaja surodenci?ty a ten tvoj brat,podareny?
s ockom mas dobry vztah? je mi luto ze je tak chory...snad bude lepsie..
cukrik ja som dnes v podstate nevarila polievku zeleninovu sme mali vecer varil muz.
bola som na tej poradni s nicolaskom tak mame 4720 g..
pridala som aj ja foto kuk 😉

anickaajanko
21. dub 2009

ano len mi dvaja

moj oco je zvlastny typ cloveka
strasne tvrdy nikdy sme nemali taky vztah objatia a tak vzdy som sa ho bala
ale dobry inac a v dospelosti lepsi ako mam maleho a som vydata
prilipol na mna ked brat zdrhol z domu a on este odisiel
s ceremoniou drogy sekta atd

tak som bola to naj decko

a nakoniec ked sa chudak oco pominie bracek sa sem nahrnie a my pojdeme kadelahsie ako sa vravi

netmona
21. dub 2009

anickaajaknko....pekne foto,

aj ja chcem schudnúť

no život je svejna 🙂 ,,,neverných odmení a verných trestá 😒

netmona
21. dub 2009

jaj,,vvšade už dievčata šli spať idem aj ja 😔

tasha8
22. dub 2009

halooo baby
co dneska, nic? aky mali den? 😎 😕 😵

asitka
22. dub 2009

ahojte dievčatá..nejak nám nefungoval net...v orange tvrdili...že majú problém s optickými káblami..tak som sa sem nevedela dobit 😀 nooo...my dnes oslavujeme....pridám neskor fotky...máme dnes jeden ročik 😀 😀 😀 moja mimi malá...bože...ako to ubehlo....tak vám pekný večer...a dobrú nocku... 😀

qetinka
22. dub 2009

EMKE vsetko NAJLEPSIE!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
hlavne zdravia kopec a poslusych rodicov 😉 😀 😀
ozaj ako kiahne?
ja dnes nic poriadne nestiham... 😝 😝 ešte varim a idem konecne do sprchy a treba mi x veci ešte urobit...len neviem kedy 😕 😲 😎 musim popustit zosvojich narokov... 🙄

asitka
22. dub 2009

kvietková dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem... 😀 ja som tiež predchvílou dovarila....mam tu svokru....tak sa starám o 4 deti mám dojem....unavená som fakt statočne.... 😝 sladké sníčky...vám....papa