Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

asitka
18. únor 2009

😀 😀 😀 😀 😀

qetinka
18. únor 2009

🙂 sa bavite na tom? 🙂 kocky keby to pocujete... 😕 😲 mna to vela x normalne zobudi oni su hrozne hlucny... pocuvame... 😲 😀 😀 😀 a potom uz len cupitanie do sprchy... 😀 si toto predstavte rano o 3tej... 😀

cukrik580
18. únor 2009

ahojte...je tu niekto?

alika54
19. únor 2009

bre ranko,,,,Qeti aj mi mame takych susedov,,, 😀 😀 😀 ,,,, poznam to 😉 ,,,juj konecne stvrtok-este zajtra do roboty a vikendik-suprisneeeeeee 🙂 🙂 🙂

cukrik580
19. únor 2009

dobre ranko

asitka
19. únor 2009

ali...aj ty tešíš na víkend??? a daj si už konečne fotku 😀

a nás nepočuť...mi po tíšku...jak myšky .O) si myslím 😀 😀

cukríková....dobrý večer 😀

anickaajanko
19. únor 2009

este ze my nemame susedov

asitka
19. únor 2009

anička...ti je ľúto čooo??? 😀 😀 😀

bože ja píšem jak maďar....íííčka hádžem jedna báseň 😀 😀 😀

anickaajanko
19. únor 2009

no je
aj vcera nam vypli prud a aspon daco by bolo 😉

cukrik580
19. únor 2009

tak vecer...no...

uz treti den beriem calibrum babyplan, co vy na to baby...nemate s tym skusenosti?dufam, ze to daco pomoze...a neviete nahodou co sa moze stat, ked beriem aj chrom?diiiikes

alika54
20. únor 2009

dobre ranko,,,,Asit myslis ze po tiiiiiiiiisku??? 😀 😀 😀 ja sa nad tym radsej nezamyslam ci pocuju alebo ne 😕 😀 ,,,a fotku? juj rozmyslym ok??? aby ma admini potom nezrusili 😀 😀 😀 ,,,Anik vy byvate uz v tom novom dome? lebo myslim ze staviate ci ne? 😉 ,,,cukrik neviem ti poradit veru ale su to doplnky vyzivy obojo tak sa spytaj v lekarni ci sa neako neovplivnuju navzajom,,,ako idete vikendovat????????????? Vikina ma dnes karneval a musime sa pochvalit-vcera vyhrala okresne kolo v kresleni,malovali v skolke masky a ona kreslila tigrika-sikovnica moja 🙂

asitka
20. únor 2009

ali...šikovnicu doma malú máš......víkendujem doma...a je mi dobre... 😀 😀

ja užívala maternu...ináč sa radšej spýtaj dr.čo môžeš, alebo nie...ja chcela užívať na kosti dačo...a dr mi povedal, nech to nerobím...radšej nech mliečne výrobky viac konzumujem, lebo by som tým mohla dieťatku ublížiť...tiež som nevedela, že nejaký vitamínový doplnok môže aj škodiť....a na čo užívaš chrooom???

anička...šak výjdite na dvor...nech majú aj susedia zábavu 😀

qetinka
20. únor 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Boze dobry Asitka ja mam dost...ta posledna veta... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 inac v lete by bodlo stretko co vy na to? to by bolo...smiechu 😀 😀 😀 😅
cukrik neberies chrom na chudnutie nahodou?
ja mam dnes onicom den....ako par poslednych..ja som nenormalne unavena...neskutocne... sama sebe leziem na nervy....musim na chvilku niekam vypadnut bez deti....potom budem vjednom kole... to som aj teraz ale potom to bude ešte horsie... mam totalnu potrebu si oddychnut...mavate to aj vy,ze? mame navstevu...pridem vecer..paaa
😅

anickaajanko
20. únor 2009

cukrik ja som brala calibrum 1,5 balenia a otehotnela som ale ci od toho, no ale ci sa moze kombinovat s chromom to netusim, ale myslim ze nie

nestaviame, byvame s nasimi ale mame vse svoje

stavat by sme chceli ale nieje zaco ☹

alika54
20. únor 2009

Anik som mala pocit ze si ty pisala ze na stavbu varis,,,asi som sa kopla 😉 ,,,karneval bol supris,krpci uz spia tak mam free

asitka
20. únor 2009

ja som komplet celý večer prespala...je to normálne????? 😕 padla na mňa taká únava, až som zaspala....

kvietková....ja dondem 😀 😀 yoberiem aj ali 😀 ali...tak sa na to duševne priprav 😀 😀

alika54
20. únor 2009

no ja som chcela ist uz po panelaku spat no mangel ze nech kukam s nim,,,a teraz on spi a ja som hore cula 😀 ,,,Asit akoze na tu jazdu ci naco sa dusevne mam pripravit? 😅 😀 a ty mas dondet uz daaaaaavno ne??? aj sneh zisiel aj opat napadol 😝

cukrik580
20. únor 2009

asitka na chudnutie...este kym som netehu, tak sa snazim daco s kileckami poriesit...

qetinka hej na chudnutie...

tak ja nefiem ci to mozem...bud behnem do lekvarne, sa spytat, alebo skusim dva tyzdne tak a dva tak alebo ako...ja nefiem...folaco vymyslim...jajha...idem daco poupratovat po hafanovi, zase daco rozhryzol...nech sa rano vyspim...lebo asi pride kuk nadejna svokrusa...este u nas nembola

asitka
21. únor 2009

jáj ty si netehu...to som nevedela.... 😉 tak to potom neviem...ale radšej sa spýtaj dr...čo sa môže a nemôže kombinovať...l

teodorka
21. únor 2009

a take ze XS sem nemozu? 🙂 bo ja mam taku postavu 😒 a este len budeme snazilkovat 🙂

anickaajanko
21. únor 2009

teodorka mozu co by nie

ale po tichu ti budem zavidiet 😉 XS

qetinka
21. únor 2009

🙂 caute..vecer som zalomila skor ako dominika 😕 dnes som pobehala mesto ,v DM --ku na nakup, k svokrovcom na obed 🙂
pobede ideme k nasim...a zajtra zas ku nim na obed!!!ja nevarim cely vikend 😵 😵 😵 skvele,ze?
teo....mozu,ale ked si taka drobna XS,dam ti nejake to kilecko,nech si aspon S 😀 😅 ok?a mne obdudne jedno X 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....idem upratovat...pekny dnik prajeme... 😎

cukrik580
21. únor 2009

qetinka aj ja musim este kuchynku dat do poriadku...drahy je u mamicky uz treti denm, tak mame s hafanom klud...si mozem porobit.....

asit no zatim netehu...snazime sa...len keby bola polovicka aspon doma, nech sa mozme snazit... 😝 uz vyse roka sa ´´snazime´´ najprv sme si iba nedavali pozor, proste ked sa zadari, zadari, ked nie, tak nie...ale teraz po novom roku by sme uz normalne chceli...tak pocitame, vitaminkujeme a co ja viem co este.....xi... tak uvidime, ze co z toho...ach jo

asitka
21. únor 2009

hlavne na to tak intenzívne nemysli...ale nebola som iná...veru 😀 aj som tehotenský test od zúfalstva, že zas nič švihla o stenu...a keď som ho šla zdvihnúť....tak som našla dve čiarky 😀 😀 😀

aká je to veľkosť xs??? som tuším zaostalá...ale fakt nefiem 😀 😀

kvietková....ja včera tiež bola ospatá až och....

cukrik580
21. únor 2009

xs je mensia ako s...no sak sa snazim nemysliet...ale ked to sa dakedy neda...ale zatial sa nevesiam...

asitka
21. únor 2009

no to nerob.... 😀 to by sa potom fakt nezadarilo 😀 bože,,,že xs,,,a čo robí v xxl,??? 😀 😀 😀 šak komplex chytím 😀 😀 a je mi to treba... 😀 😀 😀 ???

cukrik580
21. únor 2009

co tebe...ale aj mne...xi...ne nevesiam...mam tu niekoho, pre koho musim zit...lebo by s nim bolo amen...a musel by do utulku...bo ho nik nechce...este aj priatel je k nemu hnusny...je v albume...maximilian moj najsammilovanejsi.....moja laska jedina a nezmeni sa to ani pri babatku...

asitka
21. únor 2009

😀 nooo...vidíš...koľko máš rokov???

cukrik580
21. únor 2009

pomaly pomaly pomaly 22 preco??

alika54
22. únor 2009

ahojky babule,,,,tak vcera sme boli na lyziach v Jasenskej a bez urazu 😀 😀 😀 ,,,moje dieta lyzovalo na najvacsom vleku a lanovke a ja na malom 😅 ,,,najprv bol so mnou=iny rodicia sli s detmi nech sa neboja a moje dieta bolo so mnou nech sa nebojim ja 😀 😝 ,,,no je dobry co uz,,,,a od vcera sme u rodicov bo oco ma narodky,,,,ste kukali tych lyziarov co skoncili pod vlakom? strasne 😔 ,,,,ze velkost xs 😠 😀 ,,, peknu nedelu vsetkyyyyyyyyyym 😉