Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

dorotaw
23. črc 2008

Dufam ze to neni nic vazne.

eli77
23. črc 2008

tak to este nevieme...trpnu mu nohy a dnes v noci a ani rano nevidel vobec na jedno oko...dost som z toho cela vyplasena ale on je taky kludas...ale ja sa bojim...

sasenka
23. črc 2008

Eli ☹
No ja som bola dnes u zubarky, moc nebolelo, ale plombuu mam dočasnú, takže o mesiac znova 😒
A poobede sme boli kuknúť sesterkine babatko - narodilo sa v pondelok, také je krásne 🙂

dorotaw
23. črc 2008

Sasi,mozno sa ti prilepi este jedno 🙂

eli77
23. črc 2008

juuuuj zubara mi ani nespominaj...ja sa zubarov straaaaaaaaaaasne bojim... ☹ 😠 a babo by som brala aj ja 😀

dorotaw
23. črc 2008

No ja uz veru nie,aj ked mam deti strasne rada.

sasenka
23. črc 2008

mne by každy rad prilepil ešte jedno, len moj muž ani počuť... no ved ja už mam deti, ale ty maš len synov 😉 😀 😀 😀
Elio moj obdiv 3d+snž 😉

eli77
23. črc 2008

ano my snazilkujeme ...a ak pan boh da tak do noveho domu by mohlo pribudnut aj nove babo 😀

sasenka
23. črc 2008

Mia je krásne meno, to tak mate v rodnom liste? Ja som to chcela tiež, keby bolo 2. dievčatko... Sabína Mia alebo Viktoria Sofia, ale bol chlapček 🙂

eli77
23. črc 2008

Ano...ja som sa do toho mena uplne zamilovala...Mia...Miuska...Miminka...Mimi...Mimka...milion variant...a malej sa to meno tak velmi hodi...so zapisom do rodneho listu sme na stastie problem nemali...vy mate tiez zaujimave mena...dokonca po dve...mne sa to paci... 😉 a ktore pouzivate to prve alebo druhe?

sasenka
23. črc 2008

prvé
Henrieta je po mojej kamke z VŠ, Mária po mojej strakej
Alexander po mne, Juraj po manželovi 😉

dorotaw
23. črc 2008

Eli,krasne vysivas a tie vankusiky si robila tiez ty?!

eli77
23. črc 2008

Dakujem za pochvalu...viac mam v galerii na ...vysivame.sk

dorotaw
23. črc 2008

Su nadherne!!Klobuk dole 🙂

siwike25
23. črc 2008

Dorotaw dakujeme ale ktoru?my ich mame vela vela 😀 😀 😀 😀 😀 ,mne sa strašne pači Ami a Keyra.

eli77
23. črc 2008

dakujem 😵 je to moje hobby...len pri mojich detickach mam na to stale menej casu ☹ snazim sa aj pisat...ale potrebovala by som aby den mal aspon 36 hodin 😀 😀 😀 aby som vsetko stihala... 😀

sasenka
23. črc 2008

no ja na taketo ručne práce nemám nervy vobec 🤐

dorotaw
23. črc 2008

Teraz neviem presne co myslis?!Siwikw 😀

titkovamiriam
24. črc 2008

ahojte dobre ranko,ale ste toho popisali.ja a rucne preace moze byt,len nieje cas-strasne rada by som plietla pulovre no nieje kedy,volakedy som spravila aj 20za rok-rozne obrazkove alebo vrkockove,detom aj sebe.shanala som netradicne vlny a navrhy a teraz by som nespravila ani svetricek pre mimi.inak rada som vasivala aj obrazky podla predlohy alebo krizikom,no mam tolko obrusov a ani ich vlastne nepouzivam ☹ ,a obrazky uz deti nechceli tak ostali mareckovi 🙂 .

eli77
24. črc 2008

Krasne ranko babulky moje 😀 tak muzik mi volal rano a vraj lekari maju podozrenie na Lymsku boreliozu...nemate s touto chorobou niektora skusenost? Som z toho cela rozklepana...neviem co mozem ocakavat... ☹ ☹ ☹

titkovamiriam
24. črc 2008

eli tak to teda neviem,no znie to naozaj hrozivo 😠

eli77
24. črc 2008

vraj to ma od kliesta...a malej sme akurat minuly tyzden jedneho vyberali 😠

dorotaw
24. črc 2008

Dobre ranko,aj ked som uz od pol 5 hore. 😒 .Matkovi sa uz nechcelo spinkat.Eli nemal nahodov kliesta?

dorotaw
24. črc 2008

Je to velmi nebezpecne,ono sa to moze prejavit aj ked mal kliesta pred tym.Moja suseda to tiez ma.Zacalo sa jej to prejavovat a rok potom ako si doma sama vyberala kliesta a kusok jej tam ostal. 😢 Tocila sa jej hlava,trpli jej nohy a ruky.Myslela si ze to ma od chrptice.Teraz ma s tym stale problemi,ale ked sa to v cas podchyti neni to take hrozne.

titkovamiriam
24. črc 2008

s tymi kliestami nieje sranda 😠 bestie male 😠 ,doma sme uz roky nik kliesta nemal-teda zavrtaneho,ked prideme z lesa tak sa hned popozerame a veci vytrasieme a operieme,v okoli ich je kopec a hlavne tam kde sa nekosi ☹

siwike25
24. črc 2008

Awojte kočky,vizera to tak že dnes bude lepšie počasie 😀 😀 .My sme esta nemaly kliešta 😝 😝 😝 😝 .Titkovamiriam zas som sa hrala,kuk album,xixixixi

sasenka
24. črc 2008

No kamošova priatelka to dostala od kliešťa v tehotenstve, tu boreliozu, tak brala ATB, ale nakoniec dobre dopadlo, aj babo sa narodilo zdrave.

titkovamiriam
24. črc 2008

SIWIKE no super! 😀

siwike25
24. črc 2008

dakujem snažim sa 😀 😀 ,ja dneska nemusim ani varit 😀

titkovamiriam
24. črc 2008

ja by som nemusela ale musim na zatra-spravim granadir a salat 😀 ,vcera sme palacinkovali a maso z predvcera este ostalo,aj polievka a deti sa aj tak teraz krmia pribinacikmi do sutaze 😀