Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

sassi
29. zář 2008

viotaj samantha... no nie sme tu len tehulky, ale to hadam neva 😉

samantha22
29. zář 2008

Ahoj Sassi 🙂
Tak to sa potom vsetkym ospravedlnujem😉
No akosi tu dnes nie je nikto ☹
Prave som dosla z poradne.. Dr. mi potvrdil termin- 2.4.2009 🙂
A uz som konecne dostala tehu knizku 🙂
Jeeej ako sa tesim... Videla som aj drobca... Ale tak poslabsie- mam vraj dost vzdadu maternicu ☹ ☹ ☹
Som sa hned vylakala, ale vraj to nie je choroba a ona sa vytlaci ked bude rast...
Sme v 13+3tt...
A meriame 55mm.. Tiez som trosku ☹ lebo podla tbl zaznamov (mam ju aj v albume) by sme mali mat uz 75mm.. Tak snad to uz dobehneme nejak no..
Ma to aj prekvapuje, lebo kedze nepatrim medzi chudulky-ani som nikdy nepatrila a moj manzel aje tiez riadny 100kg chlop jak hora...
Ale co uz?

byby este sa musim postazovat... Dnes, ked som bola v poradni, bola predomnou aj jedna baba s ktorou sa poznam z videnia... Taka- max 55kg!!! A keby ste vedeli jak na mna skaredo pozrela, ked mi sestricka vypisovala knizku a sa ma opytala na vysku+VAHU-hlavne!!! ☹
Normalne mi bolo trapne... A pritom mi mnohi hovoria, ze ani nevyzeram na to, ze mam tolko kíl...
Ale ten jej skodoradostny a povysenecky pohlad 😠 😠 😠

Ale kaslem na nu... Hlavne, ze je vsetko ok...
A vy co mate nove?

titkovamiriam
29. zář 2008

je pockaj do 5.4.-to bude mat moj syn 18!!!

titkovamiriam
29. zář 2008

na ostatnych kasli mozu ti byt ukradnuty ja som mala tehu pri vahach-76,86,96kg a v pohode/pekna stupajuca tendencia/ 😀 a najlepsie bolo to posledne-do 30t.som netusila ze som tehu 😀 😀 😀

samantha22
29. zář 2008

Fiha!!! Teda😉Do 30tt si to vobec netusila? To by som ani nepovedala, ze je mozne... A pockaj, ci z 2.4. nebude prvoaprilový žart 😀 😀 😀

titkovamiriam
29. zář 2008

mala som aj menzes ,ziadne priznaky a este aj lekar ze to tehu nebude az na ultrazvuku ze ake chcem vysetrenie a ja ze neviem lebo moj lekar nevie chce vysledky zo sona a ked my dal na brucho ultrazvuk bolo to jasne 😀 a tam ze ja som bola pei tele ani nic nebolo vidno-no co obesim sa 😀

asitka
29. zář 2008

čaute dievčatá....dnes nemáme celý deň elektrinu ani teplú vodu...no ak ma neurve, tak bude dobre...niečo opravujú...a tak sme tu ako na lazoch... 😠

samantha vitaj...zo zazerania si nič nerob....ja som napríklad so sestričkou mala nacvičené...že vždy som hovorila len koncovéí číslo....až keď sa to prehuplo na 90 tak som povedala...91 a zas len koncové číslo.... 😀 sestrička bola chápavá...nikdy nereptala...a keby si aj ty takú nemala...Ti všetci môžu fúkať...hlavne, že máš bábo ok...a aj ty, že si ok....a blahoželám 😀

sassi, alika, titkovamiriam, marlenka aj dorotka ak sa ukáže...pekný dnik želám 😀

sassi
29. zář 2008

čafko
no ja som vážila pred porodom pri oboch 88kg, a tiež mi to bolo trapne tam hovoriť, teda sestrička OK, ale ked tam boli tie 55-kilové (čo si myslia že majú šunky 😕 ) a ja s mojími centami 😀 😀 😀 No a po porodoch som mala okolo 80, to mam teraqz viac ako vtedy 😢 😢 😢 Asi mi treba zasa porodiť 😀 😀 😀

Miriam, to si ma teda pobavila, že nevedela do 30 tt. ... ani pohyby si necítila? To moja sesternica tak, mala MS aj všetko, len zrazu pohyby cíti, letela k Dr. a on že vy ste v 5. mesiaci ... no stáva sa.

Moj Dr. ma vaginálne sono, tam vidno všetko lepšie.

Samantha, ta maternica sa "otočí" ako babo porastie, nie je to nič zriedkavé ani nenormálne, ma to vela žien 😉

Asitka, tak to chgod radšej von, ved je pekne, aj ja pojdem na prechádzku... kym sa da

sassi
29. zář 2008

všimli ste si, oni ma vymyzali moje babatko v profile ... bééééééé 😢 😢 😢

titkovamiriam
29. zář 2008

MNE to ani tak neprislo-mala som dost nervom syn v devine,ked my potom mesiac vynechala tak som myslela ze to je preto no ked ani po dvoch m.neprisla mrcha isla som lekarovi a ten nech sa objednam na ultrazvuk tam sa tiez neponahlali a tak som predbehla aj kamosku co bola tehu a cakala v oktobri ,hned som jej volala ze aj ja som tehu a este ju aj predbehnem.
gynekolog my potom vravel ze za cely zivot mal dva taketo pripady a tiez to boli zeny co mali uz dieta a tehotenstvo mali pred 40-tkou.

preco mazali? 😠

sassi
29. zář 2008

neviem, vraj musi byť Realna fotka 😠
no ešte že ťa na niečo neliečili, neviem si predstaviť, že by do teba pumpovali nejaké lieky 😖
Tearz si spomínam, u nas tiež jedna mala babo po 40-ke a ona po všetkých možných vyšetreniach chodila, už myslela, že ma hadam rakovinu a ono to bol len 9-mesačný "nádor" 😀

samantha22
29. zář 2008

To je fakt sranda s tým tehotenstvom, ale hlavne, že všetko nakoniec dobre dopadlo...
Sassi, tie 55 kg so šunkami poznam... Aj dnes v cakarni sa hore v mojom prispevku spominana kocka bavila s kamoskau ako pribrala UZ 6kg!!!
Ani neviem v ktorom mes je, ale brusko uz mala pekne... Joj, aky ma problem si kupit daco obliect!!!!
No ja som len kukala... Jak puk...

Inac, sa vam musim pochvalit, som si dnes z netu objednala tricko z BESS.sk
Take sa mi zapacilo a bolo o 100sk lacnejsie... Cervene+dlhy rukav a na brusku otlačky nožičiek+ NECHYTAŤ KOPEM... 🙂
Isto ste už take videli 😉
Len som zvedava,ci mi bude dobra velkost XL... 😅
Ale ani neviem, ci robia aj vacsie 😕 😕 😕 To je hroza s tým obleckom...
Minule vam pridem do obchodu, obzeram tricko pre sestru (Chudsia je ako ja ..) a predavačka na mňa: "NA VAS NEMAME!!!" a Úškľab! Som myslela, že ma trafi! jaka hus a keby ešte aspoň ona bola chudá...

titkovamiriam
29. zář 2008

ASI tak tiez som sedela s kamoskou v kuchyni pri poharika cerveneho ze asi mi nieco najdu alebo zeby prechod?!
a dnes hihi marek 😀 😀 😀

sami z toho si nic nerob ja mam segru zhruba 52 kg a stale drzi dietu aby bola stihla 😀 😀 😀 ,s oblecenim problem nemam chodim tam kde maju a nacastejsie do rakuska mam len 158 cm a tam mam na vyber a tu jedine tak na trhoh a cinana.v nakupknych centrach koncia pri velkosti 38 a ja tak 50-52. 😀 😀

marlenka56
29. zář 2008

ahojte babulienky ako sa máte?

saman to je super blahoželám k určeniu termínu a tehu knižke 😵

titkomirka- super hlavne , že je zdrave 😉

sassi aj men minule vymazali 😉

asitka aj ja tebe prejem pekný deň 😉

sassi
29. zář 2008

prišlo mi mailom na www.fotolab.sk je zajtra
CRAZY DAY - len 30. septembra 2008
Prave teraz Vam ponukame
DiGi foto sirky 10cm
ŠTANDARD kvality
za skvelu cenu len 2,50 Sk / 0,08 €.

Akcia plati len 30.9.2008

alika54
29. zář 2008

ahojte,,,samantha,,,s tej kamosky si nic nerob,,,teda z jej pohladu,,,hlavne ze si ty a aj babo v poho 😉 ,,,a ten datum 5.4, by mohol byt,,,mam narodky vtedy 😀 ,,,inac nic nove pred chvilkou sme sa dohrabali z umeleckej skoly tak teraz ulohy a ucit sa ucit sa ucit sa,,,ako vravel kedysi jeden pan 😀 ,,,asitka tak mas nacvik z davnych cias co??? bez teplej vody a elektriky,,,mala si vobec co robit??? 😀 😝

dorotaw
29. zář 2008

Ahojte babenky,vidim ze tu mame buducu mamicku,vytam ju medzi nam 😉 i.Deticky mate zdrave?Moji chalani su zase chory ☹ .Matko ma chytene priedusky a sopli,ako divoch 😢 ,este ze som kupila,tu odsavacku.Kubko,len trocha kasle. 😒 .A ja mam uz treti den migrenu a ziadne lieky nezaberaju ☹ 😢 .

alika54
29. zář 2008

ahoj dorotaw,,,, ja mam pocit ze na mna teraz nieco lezie,,,stale mi je zima a som akasi unavena 😝 ,,,deti sa drzia aj ked simino berie antibiotika koli vysledkam z krvi,,, 😒

alika54
29. zář 2008

a maleho mas asi doma co? ci chodi do skolky??? 😉

sassi
29. zář 2008

brýýý večer

Dorotaw, no teda smola, stále nie su fit... vidiš že Dr. mala pravdu s tou školkou, to by tam bol chorý fakt nonstop 😖 😢

Naš maly dnes ZASA nespal, som na nervyyyyyy, unavená, ale chcem kukať ešte aspon Panelák

samantha22
29. zář 2008

Jeeeej, tak vam mile mamičky dakujem za pekne privitanie 😉
Jej, dobre sa tu citim 🙂
Dorotaw, tak len rychlo sa poliecte a migrenu posli do hája 😉

Jeeej, jaka som stastna teraz... Prave som dostala sms od manzela, ze mi dakuje, ze nosim pod srdcom nase dietatko 🙂
Sa tesim, ze aj ja budem mamka a len pevne verim, ze skolu (posledný 5. roč. VŠ- denné...Neviem, či už som spomínala..) zvladneme aj v trojke 🙂
Aj ked mam strach...

sassi
29. zář 2008

Samantha, no neboj, zvládneš, ak ti ma kto trocha pomôcť. Ved kym vynosíš, 1. semester pekne skončíš a kym je to malinké, tak aj vela spinká, odštátnicuješ...
Ja som pri malom tiež robila atestačk, teda len prácu som písala, sice som bola s nervami v kýbli, ale som rada, že som to robila, kym spával 2x denne a nie teraz, ked ma zamestnáva 12 hodín denne

alika54
29. zář 2008

sami to si sikulka,,,a co studujes???

asitka
29. zář 2008

dorotka...tak ma hlava bolí...že by som ju najradšej odrezala a psom hodila....a skoré uzdravenie drobcom

ali ...čau moja...očuj..skúšala som nejaké potvory z gaštanov...ja neviem...ale mne sa to na nič nepodobalo...nemáš nejaký manuál??? 😀

sassi...hlavne, že oko uznajú ako reál foto....a ten tvoj anjelik..bol tak anjelsky krásny 😀

samantha...tu dobrá partia...nikto zbytočne nerýpe...nikto sa neháda....tu sa môžeš vyrozprávať v tejto téme dochuti :O)) a tým, že sme na jednej váhovej vlne...tak ti až veeeeľmo dobre rozumieme... 😀

alika54
29. zář 2008

cao moje,,,tak sme teda rovnako sikovne 😀 ,,,neboj deti maju fantaziu a na nieco sa to podobat bude 😠 ,,,a co ta tvoja elektrika a tepla voda???

sassi
29. zář 2008

asitka, poslal som ti maila 😀

No len aby nam tu niekto neschudol .... 😀 😀 😀 😝

asitka
29. zář 2008

saška..kuknem...mám ich tam zo 40...nemboj...sadnem k tomu a zomorím ti schránku zas 😀

ali....no neviem, či na toto bude detská predstavivosť stačiť 😀 a elektriku aj vodu poobede pustili....aspoň som si s malou doobedu pekne pospala...potom sme čosi pojedli...a šli sa prejsť.... 😀

asitka
29. zář 2008

jáááj...saši...uložila som si...fakt je to nádherné.... 😀 Ď.

sassi
29. zář 2008

😀 😀 😀 som rada že som ťa potešila 😉

marlenka56
29. zář 2008

asitka, narážaš na mňa, že mám oko v profile? ☹ 😒 😔