Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

marlenka56
29. zář 2008

teba ni nevidno na fotke, len taku bodku ☹

marlenka56
29. zář 2008

tak ja si dám preč fotku, ak chcete 😒

sassi
30. zář 2008

marlenka to nebola narážka na teba, skor na to, že adminkovia tu viac upratuju ako by bolo asi potrebné 😠
tvoje očko sa mi páčí 😉 len si ho nechaj 🙂

qetinka
30. zář 2008

ahojte kocky,pridam sa ku Vam,ak mozem 😉 tak trochu sem patrim...podla nazvu temy 🙂

titkovamiriam
30. zář 2008

dobre ranko a a hojte 😀 -nechce sa mi dnes pracovat 😲

qetinka
30. zář 2008

čo to pisem ze tak trochu 😀 urcite sem patrim... 😅

titkovamiriam
30. zář 2008

tak vitaj 😀

qetinka
30. zář 2008

no mne sa dnes chce pracovat....vcera nieeee...bolo mi riadne zle...ale uz je lepsie...tak idem o chvilku dotoho....povinosti cakaju...

qetinka
30. zář 2008

dakujem... 🙂 🙂

qetinka
30. zář 2008

idem dat oliverovi ranajky..uz je hladnyyyy....a potom pojde zas bušať...je od pol 6tej hore...

sassi
30. zář 2008

ahoj quetinka

my sme tiež nevyspatí, o 02:18 hore, a potom hodina kym krpáň zaspal a ja som do rana s nim v posteli už toho tiež vela nenaspala

qetinka
30. zář 2008

no pokus o spanok nevysiel...skusim o chvilku....minulý tyzden bol chory mal nadchu a do toho od segry chytil hnacky a vracal...mal tu pliagu co teraz takmer kazdeho chyti ☹ a zostal taky nervak nervozny...snad sa to rychlo vrati do starych kolaji...ze spime otrasne...uz je normalka byt hore za noc aj 6-7 x....kde je to uzasne vstavanie 2 x za noc??? 😢

sassi
30. zář 2008

😲 no maš čo robiť, ja som na to teda ešte super
moje deti spávajú celkom fajn, niekdy sa malý budí, tak týžden, ale vo velkej posteli s nami potom zaspí a spí až do rána. ale väčšinou prespí celú noc 🙂

titkovamiriam
30. zář 2008

FU tak nocne vstavanie nepoznam,moji spia ako drevo 😀

qetinka
30. zář 2008

🙂 aspon niektore... 😉 ja sa nestazujem...mala ked bola babetko tak spavala horsie ako oilver,u nej bola normalka 12 x za noc mamu budit 😠 rekord bol 16 x ....to bolo o niecom inom...a spavala zle az do troch rokov...tych 5_7 x za noc do troch rokov bola normalka...potom bola raz chora a nasackovali sme ju ku nam...a odvtedy mame s muzom oddelenu spalen 😀 tak sa roztahuje v posteli ze sme sa tam tlacili...ufff,som sa prestahovala do jej izby...

dorotaw
30. zář 2008

Caute zienky,vidim ze ste mali zlu noc.Moje deticky spali dobre 🙂 .Len ja som nemohla spat,seklo ma v krizoch,tak som na liekoch 😢 .

titkovamiriam
30. zář 2008

no ja idem vo stvrtok na odstranenie znamienok z chrbta-jedno som zadrapla tak idem nech s tym mam pokoj.

asitka
30. zář 2008

titkovamiriam,...ja si potrebujem dať odstrániť znamienko...mám také pod nosom...kde a za kým mám ísť???? či najskôr k obvoďákovy a tak na kožné...či kde??? či to aj nejaký súkromný robí???

marlenka...písala som Ti rp....a vysvetlila...ale fakt som ani omylom nenarážala na Teba...a ak sa Ťa to dotklo...tak sa ospravedlňujem....a ako písala aj sassi...admini niekedy neprimerane vymazávajú fotky z profilov.....nič viac som tým nechcela povedať....fakt....tak ešte raz, prepáč...

titkovamiriam
30. zář 2008

tak najskor k svojmu a ten bud posle na kozne alebo chirurgiu,ja to mam cez sukromneho segra robi v jednom centre 😀 a asi ich nebude musiet rezat len vypalovat uvidim.

asitka
30. zář 2008

ach...ty si bratislava...no pozriem, či aj tu dačo súkromné nemáme...nechce sa mi chodiť cez piatich doktorov...ja to mám ako kvázi materské...a stále sa mi zväčšuje....a občas bolí...a tým, že to mám hneď pod nosom pri smrkaní ho furt otieram...no...a najradšej by som ho nemala...

alika54
30. zář 2008

asitka ,,,ja som sa na odstaranenie znamienka trepala k vam do za,,,a bola som spokojna 😎

sassi
30. zář 2008

Tu je tiež super chirurg, v KNM, a ked si zaplatíš, enmusíš behať po žiadnych kožných, neviem presne, ale vela to nie je. A je vel mi príjemný. Aj taký "ludský" ... mna daval dokopy po operácii, ked mi do rany zavliekli nejakú hnusobu na chire v ZA a 3 mesiace sa mi to nehojilo. Ale našťastie sa to podarilo, len nechcite vedieť, ako som chodila ... s rozpáraným bruchom ako vlk v Karkulke 😒

tretulka
30. zář 2008

ahojte, pridam sa k Vam aj ja 🙂
samantha, gratulujem k mimiskovi, nech pekne rastie a je zdravucky 🙂 /uvidime, ci sa k Tebe casom nepridam aj ja 😉 /...tie pocity co si opisovala, poznam aj ja, navacsi stres v tehu som mala /samozrejme okrem toho, ci bude maly v poriadku/ z merania tlaku - u mna na 1000% uraduje syndrom bieleho plasta 😀 a vazenie 😝 ...a ak sa zadari mimi teraz, tak to bude este horsie...ked mna tie moje kg tak miluju, ze ma nechcu opustit 😎
miriam, ja sa tiez chystam ku koznej, nech mi preventivne pozrie znamienka

asitka
30. zář 2008

ali a kde si bola???

sassi...to si radšej nejdem ani predstavovať 😲 ak vieš meno...tak daj do IP,....radšej si dojdem tých pár km....

tretulka...ja si niekedy robím srandu...že som si tie kilá poctivo toľko rokov zbierala...a teraz len tak o ne prísť??? 😀

tretulka
30. zář 2008

asitka - moj brat zvykol hovorit "tolko som do nich investoval, tak teraz sa ich mam zbavovat?"
sassi - joj, to muselo byt dost vazne, hlavne, ze si sa z toho dostala

alika54
30. zář 2008

v nemocnici na plastike,,,teda robia tam aj zvacsovanie pier ,liftink a podobne veci,,,tak neviem ci je to origos plastika,,, 😅

asitka
30. zář 2008

rozmýšlam, že tuto na poliklinike je nejaká kožná súkromná....skúsim sa opýtať...

titkovamiriam
30. zář 2008

znamienka su premna teraz horor,neviem ci sem som to pisala ale kamos zanedbal znamienko na bruchu a museli mu zobrat kus zaludka co tam mal uz metastazy ☹ ,takze radsej pojdem a bude pokoj-ja som inak aj v preventivkach dost tvrdohlava chodim vsade kam treba.

asitka
30. zář 2008

titkova, kiež by sme všetci taký zodpovední boli 😖 môjmu ujovi sa znamienko odtrhlo a za nejaký čas..neviem, či do roka, zomrel...

alika54
30. zář 2008

brr,,,ma nestraste,,,zeby som navstivila aj ja koznu??? 😝