Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

kikinela
12. bře 2008

to ti povedal nejaky lekar že musiš zhodit ked chceš mimino? ako dlho sa pokušate?

bianca
12. bře 2008

ja uz som s chudnutim prestala.Cim viac som sa snazila,tym to bolo potom horsie

vikinka81
12. bře 2008

Nie, vlastna vola....chcem sa este viac pacit muzovi. Snazime sa druhy mesiac. 😀 😀 😀

kikinela
12. bře 2008

Notak to je pekne že sa chceš pačit mužikovi ja ho teraz nemam doma,ale aj ked som v 19 tt tak mam dietu od lekarky mam tehot.cukrovku ale uvidim lebo v piatok ideme na kontrolu ale asi sa toho tak lahko nezbavim a podla mna na dietu kašli ukludni si telo hlavu a ani nebudeš vediet kedy budeš v tom,lebo teraz mysliš iba na to ako schudnut atd.... 😝

vikinka81
12. bře 2008

To mas pravdu kiki, presne tak. Nad nicim inym nerozmyslam, len nad chudnutim. A pichas si aj inzulin. Inak to ti dost skoro zistili cukrovku v tehotnestve, ci mas ju cely zivot?

kikinela
12. bře 2008

ja som o jedno prišla pred rokom v 7 tt,a to bolo nečakane aj som sa možno prelakla preto odišlo,potom sme si dali pauzu a v septembi sme mali svadu potom som sa nejako ukludnila a v novembri som už bola vtom.....

vikinka81
12. bře 2008

Joj to je mi luto, prajem ti teraz vela vela sil a hlavne sa drzte v zdravi.

kikinela
12. bře 2008

Nie ja som povedala že mamka ma starobnu cukrovku a lebo som pri tele tak ma poslali na cukor skor ako zviknu,ale to bolo tak že ked ja som išla na cukor a v noci pred tym odlietal manžel do anglicka tak si viete predstavit kolko plaču atd....tak si myslim že aj to mi zvyšilo hladinu , po tej sladkej hnusnej vode som mala 8,4,tak mi dala prisnu dietu ,nič skoro som nemohla jest myslela som že sa zblaznim a samozrejme pohrozila mi inzulinom ked o tyžden to nebude lepšie ale ja som poctivo papkala čo som mohla a mala som najviac 5,5 takže v pohode aj krv som mala o.k ,tak neviem teraz uvidim ....a stym chudnutim ja mam cely život lieky som hadam nakupila za 4000,- a nič v živote žiadne lieky nekupim na chudnutie najvačšia somarina sveta 😠 , a ked som mužovi povedalaže keby som mala 250 kg task povedal "mne je jedno ja ta lubim taku aka si ,aspon by som si urobil prso kde by som chcel" 😀 (lebo on je na ne zaťaženy( takže tak.....

vikinka81
12. bře 2008

Tak neboj KIKI napokon vsetko dopadne ako ma, a budete aj s babatkom poraidne odychovat , a zbytocne sa nenervovat, a urcite psychika robi svoje, a potom to aj nase telo tak vsetko vnima. Moj otec ma tak isto cukrovku, takze mna tie vysetrenia urcite neobidu tak ako teba.

zvizatinka
12. bře 2008

Ahoj holky 🙂

Mne jeden dr. povidal, ze bych mela zhubnout - mela, ja vim, ale mimi uz asi bylo v brisku 😵 tak jsem presla k jinymu a ten nerekl pul slova 🙂
akorat ta jejich vaha pridava 5 kilo navic 😒 😠

vikinka81
12. bře 2008

Vaha je moj najhrosi nepriatel 😠 😅

kikinela
12. bře 2008

no k tej vahe ked idem na cukor tak tam mi ukazuje o 8 kg viac hrozne, ☹ ,po potrate som mala velmi nepravidelnu menštruaciu od 29-53 dni tak som išla s tym za nim že to mam tak tak vtedy mi povedal že mam schudnut a že mam prist o mesiac tesne pred tym ako to mam dostat že mi da nejake hormony ,ja som prišla o mesiac ale stym že mi to meška poriadne a mam 2 testy pozitiv tak sa usmial že je to ten lepši prípad a nepovedal mi nič samozrejme to viem aj sama 😀

kikinela
12. bře 2008

viki zabudni sakra na dietu ja vahu dom ani nemam a načo aby som sa znervoznovala teraz mi je to uplne jedno len nech sa mi narodi zdravučke babo a to pajem všetkym tehulkam, a ked už tak tak vyhod z jedalneho listka všetko sladke , pozor aj na ovocie hlavne banan to ma cukru dost najlepšie mandarinka,pomaranč ,potom nepapaj masne a snaž sa každe 3 hdinky niečo zahryznut ja viem je to tažke aj ja som to mala tažke ale už som si docela zvykla ,le ked idem v obchode medzi sladkosti tak mi je hrozne frčim od tial raketovou rychlostou,ked som nebola tehulka tak taka pevna vola nieje ale ked budeš tehulka tak nič na svete ti nebude prednejšie ako to..... 😀

vikinka81
12. bře 2008

Kiki verim ti, ja moc ani sladke nemusim....bolia ma ztoho zuby. Ja som strasne pecivova, to mam najradsej. Ale obmedzila som to a davam si len na ranajky, aspon tak. masnemu sa tiez snazim vyvarovat ako to len ide, nebyva mi z toho celkom dobre.Kiki, ja sa ani moc nesnazim niako speci dietovat, na to nemam odvahu, ja vlastne robim len to ze jem pomenej a snazim sa viac hybat.

kikinela
12. bře 2008

to no ten pohyb treba naozaj aspon chodit vela-vela chodit ja som zbadala iba to že ked som chodila do prace busom alebo autom tak tam išli nejake 5 kg za 2 mesiace dole 🙂 ,a radšej si daj 1/2 kg šunky alebo nejakeho šalatu a 1 krajec celozrneho chlebika max. 2 odla toho aky je velky,a nemysli na dietu je to chore 😝

vikinka81
12. bře 2008

Ja ani nie som zastancom niakej diety, pekne papat pomaly dat si pozor co ide do krku a hlavne kedy, a pohy pohy....len ja mam teraz iny problem, stojim na vahe a nechce ist dole a takto to dorziavam uz rok a pol, a mam pocit ze sa mi nabera svalova hmota a tuk nejde prec ☹

vikinka81
12. bře 2008

KIKI, idem domkov, pracovna doba padla.... 😀 😀 Dufam, ze sa este stretneme na Xl a XXl, pekny zvysok dna, a hlavne kludas, nozicky vylozit na stol a odychovat.paa

kikinela
12. bře 2008

Tak o.k pa pa idem aj ja niečo porobit si. 😎

bianca
12. bře 2008

skusali ste niekto Sipeky?Ja ked som citala jej knihu,tak som sa v nej normalne spoznavala

kikinela
13. bře 2008

Dobre ranko!Ako sme sa vyspinkali?nie nečitala som!ja moc knihy nečitam, prečitala som ich 3 v živote a teraz čitam 4 "Velka kniha o matke a dietati" 😀 😀 😀

evitkamalicka
13. bře 2008

ahoj kocky, tak ja sa tiez pridavam k tym XXL 😀

kikinela
13. bře 2008

Ahoj vitaj 😀 😀 😀 ,začina sa nas tu zbierat 😀 😀 😀

ambret
13. bře 2008

Ahojky taky se přidávám do skupiny XL 🙂

evitkamalicka
13. bře 2008

dakujem za privitanie

bianca
13. bře 2008

dobre ranko

bianca
13. bře 2008

ambret vitaj

evitkamalicka pani veduca Teba vitat nemusim ze? 😀

evitkamalicka
13. bře 2008

bianca veru ze nemusis 😀

vrana
13. bře 2008

Ahoj holky, taky se přidám a mám pro snažilky pozitivní správu. Taky jsem bucláček a zadařilo se nám napoprvé 😉 .

Někde jsem četla, že bezprostředně před těhotněním není dobré hubnout - tělo se pak lekne, že přijdou horší časy a těhu se brání.

Hlavně jestli jste zdravé a v pohodě. Váha už je detail. 🙂

zvizatinka
13. bře 2008

Ambret, Ty ze jsi xl? 😅

Vrani, mas pravdu 😵 nam se taky zadarilo, tak doufam, ze bude vse ok 😉 zitra jdem na kontrolu 😵

bianca
13. bře 2008

vrana:ahoj. 😀

zvizatinka :aj ja mam zajtra kontrolu a je pravda ze sme s otehotnenim nemali problemi a dr. mi ani nikdy nepovedal ze mam schudnut.

Podla mna je blbost chudnut ked sa snazite,lebo telo potrebuje vyvazeny prijem zivin a pre klud aj sem tam nieco sladke