Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

1kaculka
27. zář 2006

Ahojík Ivuš, jo jsem přímo z Chomutova. Jak to, že si to pamatuješ??? Já si teďka vůbec nedovedu vybavit odkud jsi ty??? 😀

zuziq26
27. zář 2006

ste tu este?

beruska80
27. zář 2006

...hlásím příchod... 😀
Tak jsem tu zpátky, mám chviličku čas. 😉

1kaculka
27. zář 2006

no už jsem myslela, že na nás házíte bobek 😀 😀
Holky mě už to v práci nebaví, šla bych dom. šéf tu opruzuje a ne a ne někam vypadnout 😝

hanulik
27. zář 2006

Ahoj holky, tak jsem zpátky. Měla jsem zase tu svoji krizi. Cokoliv sním, vidím ještě jednou. ☹ Holky, to je hrozný.

1kaculka
27. zář 2006

Hanulik: drž se, jsme s tebou 😉 . Určitě se to za chvíli spraví a už ti skřítek nebude dělat taková muka 🙂

zuziq26
27. zář 2006

hanulik neboj sa, to prejde a potom si zacnes tehulkovanie uzivat a my budeme potichu zavidiet 😀 😀

danka1
27. zář 2006

Ahojte, ja som tiez v praci, ale som straaaasne unavena a s pocitaca mi uplne tecu slzy ako do toho stale pozeram, tiez mi ja dost nevolno.. hm.. hm.. uz sa tesim na koniec a suuup domkov 🙂

1kaculka
27. zář 2006

zuz? já už jí závidim teď, i to volá se záchodem 😀

ivusenka
27. zář 2006

Kaculko, já si tě nepamatuju, ale když najedu kurzorem na tvou ikonu objeví se, že jsi z Okresu Chomutov a já zase z Mostu, tak jsme krajanky 😀

zuziq26
27. zář 2006

1kaculka aj ja zavidim, aj ked na babetko este tak intenzivne nepracujem, lebo ma v maji cakaju statnice - ale do roka a do dna... 😎

1kaculka
27. zář 2006

Ivuš?????????? 🙂

Ahoj Dani, snad ti to uteče a pak pěkně hají do pelíšku 😉

tessa
27. zář 2006

Ahojte babulky!
Tak aj ja sa hlasim, prave dosiel mangel domov z robotky, tak mam chvilu cas aj na net 😀 dnes si maly vyzadoval vkuse pozornost, tak som s nim bola vonku na prechadzke...o hodinu ideme na rontgen noziciek...tak som zvedava, co bude...

1kaculka
27. zář 2006

Ivuš: aha, to mě nedošlo 😀 . No vidíš, jsme skoro sousedky a ani o tom nevíme. Takže až budume v budoucnu tlačit kočárek, tak se sejdem u vás před tescem a vyrazíme na nákupy 😀

beruska80
27. zář 2006

kaculka: no to bych si ani nedovolila, házet na vás bobek.. 😀
Domu bych šla nejraději hned, mám toho dost, leze na mě nějaká viroza (mám úděsnou rýmu a v krku mě škrábe tolik, že se snad zblázním 😢). Aby toho nebylo málo, práce až nad hlavu a jsem tu na to sama samotinkááá.. 😠

hanulik: drž se... 😉 I když Ti není zrovna do zpěvu, musíš zatnout zuby a vydržet. Holt nemá každá štěstí, aby jí bylo v těhu dobře. Já si teď ani nechci domyslet, jak to zvládnu, pokud mi bude pořád na bl... 🙄 😀

zuziq26
27. zář 2006

tesska: nech vam to dobre dopadne!

ivusenka
27. zář 2006

Jé, ty to tady u nás znáš ? Já taky někdy, ale jen malinko vyrazím zase k Vám do Globusu a taky máme vlastně oblíbený ZOOpark, ten se mi v Chomutově líbí a na projížďky s dětma je skvělý

1kaculka
27. zář 2006

Beruska: hmmmm, to jsme na tom stejně. My s manžou ležíme od neděle, zimnice, horečky a bolest celýho člověka 😀 . Vždycky z práce přilítnem dom, jdeme se okoupat a ležime v posteli. To je hrozný a bude hůř. To je tim blbým počasím 😉

tessa
27. zář 2006

zuziq, dik 🙂

Kaculka,
musim napisat,neda mi to 🙂
Mala si krasne saty na svadbe!! 😉 To ked som sa ja vydavala, tak moc som na vyber nemala... 😖 Celkove u vas v Cechach sa viac mysli na XXLky ako u nas...vyber siat je tu priam nulovy... 😖

1kaculka
27. zář 2006

Ivus: no vidiš, tak to by jsme se někdy mohli sejít na drby. My jsme si u vás oblíbili restauraci u švejka na kraji Mostu. Pak taky jezdíme občas do tesca a taky v Mostě jsem si půjčovala svatební šatičky.

ivusenka
27. zář 2006

Taky se u nás marodilo, začala mamka zápalem plic, pak manžel a nakonec já a táhne se to se mnou dodneška

1kaculka
27. zář 2006

Tessa: Děkuji za poklonu. Upřímně, když jsem si byla vybírat šatičky, tak jsem se bála, že na slony nešijou 🙂 , ale taky mě překvapilo kolik jsem jich měla na výběr. Myslim, že se docela s celkovou modou pro boubelky začínají zlepšovat, teda jak který krám.

ivusenka
27. zář 2006

Kaculko, určitě by to bylo fajn. Odsud jsi měla svatební šaty ? A Odkud, já byla pod výborem v centrum města a tam moc výběr pro XDXL neměli, nebyla jsi květuši ? Švejka moc dobře známe 😀

1kaculka
27. zář 2006

Ivuš: jj, Květuše, byli tam supr ženský a nádherný výběr šatů.

beruska80
27. zář 2006

...ta viry ale řádí... 😀, u nás je to taky hodně marod. Brácha, taťka, neteřinka - všichni mají angínu 😢 Jen doufám, že mi to prodloužený víkend zlepší a vyležím se. Nerada bych marodila.

ivusenka
27. zář 2006

No docela je mě líto, že moje kroky rovnou nevedly tam. Ale naštěstí jsme jedny šatičky vybraly i tady, měli jsme svatbu 29.4. a máme na bereme se album 😉

ivusenka
27. zář 2006

Berusko držím palce, aby jsi se uzdravila stejně jako my všechny.

1kaculka
27. zář 2006

Ivuš: zrovna jsme koukala na tvoje fotky na BMRS a taky jsi měla krásný šatičky, seklo ti to 🙂 .

Beruš: taky doufám, že už se nás ta mrška pustí. Zítra jedeme do Jeseníku k manželový rodině a nerada bych to tam celý proležela. 😅

beruska80
27. zář 2006

ivusenko, díky moc 🙂I já VÁM všem nemocným přeju brzké uzdravení 😉
Jak jsem to tak okukovala, měly jste všechny krásné svatební šatky, jsem zvědavá na sebe až půjdu (jednou) vybírat já. U nás o tom nemám zatím velký přehled, dosud jsem žila v představě, že na sebe svatební asi neseženu. A když náhodou ano, tak nějaké "předpotopní" a nemoderní. V Praze a jiných větších městech to jde, většinou se na baculky myslí, a tak je výběr. U nás v Táboře to bude asi horší... 😖 Budu to muset někdy okouknout.

1kaculka
27. zář 2006

Beruš: co mám zprávy od holek z baculek z BRMS, tak snad žádná neměla nikde problém sehnat šaty. Tábor není zrovna malý město, takže určitě budeš mít úspěch, neboj.