Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

ivusenka
30. zář 2006

Ahoj Kal 😉

kalerat
30. zář 2006

ahoj ivy, jak se vede?

ivusenka
30. zář 2006

Jsem doma sama a tak jsem se zrovna dívala na náš obřad, včera to bylo akorát 5 měsíců a vy to máte hodně podobné viď ?

kalerat
30. zář 2006

ivus ano my to měli 5 měsíců minulý pátek 🙂

ivusenka
30. zář 2006

Připadá mi to ale už mnohem déle 😀 Jako kdyby jsme byli manželé už nejmíň rok

kalerat
30. zář 2006

mě to taky přijde dýl, nemůžu uvěřit tomu, že je to teprve 5 měsíců

hanulik
1. říj 2006

Ahoj holky, jsem tu jen na skok. Za půl hodinky se jdeme kouknout na ten byteček, tak mi držte pěsti. 🙂

majka07
1. říj 2006

Hani, držím moc a moc palečky, doufám, že to všechno dopadne, aby jste měli klid 😉

marlenka56
1. říj 2006

Ahojte babulky,

môžem sa k vam pridat? Som sice len snažilka ale dufam, ze to nevadi? ☹ Dufam, ze možem byt pri vas, som tiež baculka a som so Slovenska, a dufam že uz sa nam zadari mať naše bábenko. Som baculka veľmi sa bojim či sa nam vobec zadari mať babenko, som aj z toho smutnučká

dakujem prajem vam pekny dnik

natalya
1. říj 2006

marlenka56 nic sa neboj aj ja som taka ista a hned na prvy krat sa nam podarilo aj ked nebolo planovane ale hned po prvy krat a bolo to, takze len dalej snazilkujte a urcite sa babatko podari 🙂 verim tomu 🙂

marlenka56
1. říj 2006

natalya- no bola som u dokt. gyn, a cakam terau na vysledky 2 tyzdne msuim cakat 😠 dost sa bojim, Vies po 4,5 roku som pred mesiacoma pol prestala brat HAK , tak dufam, bude vsetko oki, Dost sa bojim o tie vysledky asi sa zblaznim z toho cakania. 😖

ivusenka
2. říj 2006

Ahoj snažilky a těhulky, krásné říjnové ráno 😉

zuziq26
2. říj 2006

Baby, docitala som sa, ze intenzivne cvicenie moze sposobit vynechanie MS... Ja som po rokoch zacala cvicit aerobik, som XL.. a uz 8 dni mi meska MS - myslite, ze to moze mat suvis?

ivusenka
2. říj 2006

Zuzi, to nevím jestli by intenzívní cvičení mohlo MS oddálit, ale pár holek mě už varovalo pokud chceš otěhotnět, neměl by se aerobik cvičit

janec
2. říj 2006

Ahojky holky,taky se chci přidat mezi vás XL-XXL.Jsem ve 23tt. A přeji všem hezký den. 🙂 😎

hanulik
2. říj 2006

Ahoj holky, tak ten byteček včera nevyšel. Docela mě pobavila představa, jak s obřím bříškem tahám v zimě a sněhu sto metrů do kotelny kotouč s mokrým uhlím. ☹ Jinak mě už je celkem dobře, nevonosti ustupují, břicho přestává bolet. Začínám z toho mít pořádnou radost. 😉

ivusenka
2. říj 2006

Hanulíku, to jsem ráda, že ti je lépe 😉 a že si to těhulkovství užíváš. Ahoj Janec, vítáme tě tu a gratuluju k bříšku 😵

hanulik
2. říj 2006

Janovec, já Ti samozřejmě taky moc moc moc gratuluju. 🙂 Ty už určitě i cítíš, jak se hýbe, že? Strašně Ti to závidím. Na první pohyb se těším z celého těhotenství úplně nejvíc.

ivusenka
2. říj 2006

Hanulíku, jak dlouho jste se snažili než se mimčo povedlo ?

leniik1
2. říj 2006

Muf moc blahopřeji taky čekáme jednovaječná 😵

ivusenka
2. říj 2006

Leníku, četla jsem, že jsi dnes byla v poradně a že je vše v nejlepším pořádku 😵 . Já jsem teď v "důležitém období", akorát nás při tom měření bazál.teploty udivilo, že tentokrát mi před ovu teplota neklesla 😲

hanulik
2. říj 2006

Vyšlo to čtvrtý měsíc.

leniik1
2. říj 2006

Ivuš to ano dneska jsme si oddychla.. 😉 Nautz bylo vidět jak jim oběma buší srdíčko. 😵 A mám o týden posunutý termín 😉
Ivuš tak to je dobře že teď máte to krásné období..Jen ať se zadaří 😵

hanulik
2. říj 2006

Iví, mě nikdy před ovu teplota neklesala. Vždycky jen stoupla a pak se vrátila na standart. Leníků, moc gratuluju. 😉 Doufám, že už taky brzy uslyším srdíčko.

ivusenka
2. říj 2006

Děkuju Leníku, vypadá do teď nadějně,aspoň mám z toho zatím takový dobrý pocit

ivusenka
2. říj 2006

Hanulíku, mě právě od začátku měření , měřím teprve nyní třetí cyklus, tak mě vždy teplota klesla a pak vyletěla, ale teď je to poprvé jinak a doufám, že naše snažení (od června) bude úspěšné

hanulik
2. říj 2006

Moc Ti přeju, aby jsi rozšířila naše řady. 🙂 Já se měřila tři měsíce a nejhorší na tom bylo, že většinou, když byla ovu, byl přítel douho v práci nebo nebyla chuť. ☹ A teď už není vůbec. Ale to prý po prvním trimestru přejde.

ivusenka
2. říj 2006

Děkuju moc 😵 moc ráda bych rozšířila Vaše řady

ivusenka
2. říj 2006

Leníku, moc krásná poslední(čerstvá) fotečka ve Tvém albu. Kde jsi na ni přišla ?

hanulik
2. říj 2006

Tak fotka je fakt super. Ivi, dá-li Pán Bůh. 😉