Snažíme se o druhé míminko od dubna 2012

ance1
6. bře 2012

S manželem se pomalu začínáme snažit od druhé mimi. U prvního nám to trvalo rok, tak snad to nyní půjde rychleji. Přidá se někdo s kým byhom mohli povídat, jak se nám to snažení daří?

barusinecka
22. bře 2012

@ance1 Takže u vás už snaženíčko probíhá? 🙂 .Tak držím moc palečky.Já s ovu testíkama nemám vůbec žádné zkušenosti,ale říkala jsem si že počkám jestli se nám dařit nebude tak si je taky koupím...Jo a holky radu jak se dělá kluk 🙂 ?Já bych vám asi s holčičkou neporadila,já ani nevím jak se nám to povedlo a ani nevím kdy jsem měla ovu 🙂)

dezyre
22. bře 2012

@ance1 držím pěsti, ať ti to vyjde jak si přeješ, nejlépe aby MS nedorazila a byla tam holčička 😀 😀 😀 😀 😀 My jsme ještě nezačali zatím, ještě mě čeká jedno vyšetření, asi si tam zajdu zítra, anebo v úterý. Já čekám MS za 8 dní a pak uvidíme jestli už "tomu" necháme volný průběh 😅
Tady jsem čerpala rady já: např.
http://diskuse.doktorka.cz/poceti-holcicky/
Je o tom víc stránek, ale vesměs se to točí pořád dokola - sex pár dnů, nejlépe 5, před ovulací, okyselit prostředí, v době snažení omezit sůl, maso, vejce, tuky...
Mě láká to vyzkoušet už kvůli tomu, jestli to fakt vyjde, kdyby nám vyšel chlapeček, tak rozhodně nešťastná nebudu ;).. ale samozřejmě, že bych si teď přála hodně holčičku, abychom měli páreček a já ju mohla čančat a česat :D, kdyby měla vlásky jako Staník, tak bych jí už v roce mohla dělat culíky :D

ance1
autor
23. bře 2012

Ahoj holky. Tak jsem teď nějaká rozhozená. Dneska jsem 25. den cyklu a už od včerejška špiním. Včera jen večer trošku a dneska už od rána. Zatím žádná hrůza, ale nevím co se děje. U Dufastonu mívám MS pravidelnou na den a bez špinění, tak jsem zvědavá co to má být. Je fakt že mám i nějaké divné břicho, tak jsem si dělala už test ale nic, tak nevím co to zase za novinky. ☹

daee
23. bře 2012

Ahoj holky,
můžu mezi Vás 🙂 ?
Mám skoro dvouletého chlapečka a začínáme se s přítelem snažit o druhé mimčo...tak doufám, že se na nás štěstí usměje a čekání nebude dlouhé...(poprvé se malý povedl na čtvrtý pokus).
Snažili jsme se už tento měsíc, ale nemyslím si že bychom byli úspěšní (bohužel)
@ance1 jsem zrovna jako ty 25DC a od včerejška špiním ☹, takže březen u nás asi vítěsný nebude...

dezyre
23. bře 2012

@ance1 nevěš hlavu, nech to plynout .. Miminka se určitě dočkáme 😉 Já si pořád naivně říkám, že když se zadařilo poprvé, proč by to nemělo vyjít na podruhé ... Bere i manžel vitamínky? Četla jsem spoustu článků o tom, že i muži by měli brát listovku, anebo tu mateří kašičku. Zkus mu něco vnutit 😀

Ahoj @daee , vítám tě tu, hezky tu přibýváme ..

Holky, tak my jsme se ještě snažit nezačali, jsem tu zatím taková předsnažilka :D Chtěli bychom začít teď po MS, tu mám dostat cca 30.3.

barusinecka
23. bře 2012

Holky,tak vy už jedete naostro jo?To já mám v plánu začít tak za 2-3 měsíce 😀 .Já si totiž najivně myslím že nám to půjde rychle,ale abych se nedivila 😠 .Ale je fakt,že je jedno jestli už teď nebo za 3 měsíce.Prostě až to přijde tak to přijde.Jinak daee vítej mezi námi děvčaty-snažilkami 😀 😀 😀 ... ance1 neboj,jestli se to nepovedlo tak určo brzo ano.dezyre cyklus máme stejný,já to mám dostat 31.3. 😅

ance1
autor
23. bře 2012

@daee Ahojky, taky tě vítám. Teda to je náhoda, že jsme tento měsíc na tom stejně. Tak snad nám to společně co nejdříve vyjde.

ance1
autor
23. bře 2012

Holky já se tak ani nezlobím, že bych ještě nebyla těhu, ale spíš co to má zase být s tím špiněním, co to zase tělo vyvádí.

daee
23. bře 2012

@ance1
@barusinecka
@dezyre
díky za přivítání 😀

@ance1 s tím špiněním...nevím, jak Ti funguje cyklus (kdy míváš OVU, jestli špiníváš, než dorazí MS), ale klidně by to mohla být i nidace (uhnizďování vajíčka)....já to přesně takto měla u Matýska...dva dny špinění, pak konec, žádná MS a na testu // 🙂

@barusinecka já jsem právě v tomto spíš pesimista (že se rychle zadaří). Asi za to můžou ty roky, co chodím na Koníka a co všechno jsem tu přečetla 😀
A chtěla bych naváźat na rodičák novou MD a tak si raději dáváme rezervu, abychom měli šanci, že to vyjde 🙂

barusinecka
24. bře 2012

Holky tak jak jste prožily dnešní krásný den?Bylo nádherně co?Miluji jaro,úplně mě to dobijí energii 😀 Byla jsem celý den s malou venku,ale stihla jsem ještě uklidit,umýt okna(i mamce) a uvařit 😀 Už to mám konečně z krku.

dezyre
25. bře 2012

Ahoj holky, tak já poslední dny makám venku na zahrádce jako o život a taky jsem byla dva dny pomáhat našim na zahradě, tak jsem úplně vyřízená, ale krásně bylo. Staník si taky užíval celodenního pobytu venku. Dnes jsme ale doma, teď dopoledne určitě, abychom taky něco udělali doma, pereme, sepisujeme lístek na nákup, dneska navečer se chystáme do Alberta. Jsem zvědavá, kdy Staník usne po obědě s tou zatrápenou změnou času. Minulý týden se mu teprve spravil režim po podzimní změně času a hle, je to tady zase ☹
Tak co holky snažilky, jak jste dopadly, jsem hrozně zvědavá 😀

19102010
25. bře 2012

Ahoj holky,
nevím, zda do této diskuze úplně zapadneme. O první mimi jsme přišli v 5 měsíci, ale otšhotněla jsem podruhé(za 2 měsíce) a narodila se nám krásná zdravá dcera. Sice jsem rodila v 37 týdnu, ale aspon byl hladhý porod. Ted jsem opět těhotná( přes antikoncepci. jen jsem si zapomněla jednu vzít 😀 ) Budeme mít v červenci kluka. říká se, čím mín chceš, tím líp to jde. a u mě to tedy funguje skvěle 😀

ance1
autor
25. bře 2012

@19102010 Ahojky. Vítám tě. Myslím, že to nevadí, že jsi tady v diskuzi. Aspoň tu bude už někdo kdo mimi čeká a může nás aspoň nakazit 🙂 A jinak koukám, že opravdu, když člověk nechce tak to jde.

ance1
autor
25. bře 2012

@daee No, kdy mám ovulku to taky přesně nevím, další měsíc chci zkusit testovat, ať mám vůbec přehled, zda Ovu mám. A já běžně nešpinila. Teď špiním od čtvrtku a v úterý má dorazit MS, tak nevím proč to tak zlobí.

ance1
autor
25. bře 2012

Co se týká krásného jara, tak je to fakt super. Já včera byla v Praze na bídnících, takže 8 hodin ve vlaku pár hodin procházky a pak divadlo, které mně moc nenadchlo. Ale dneska se těším ven a i na příští týden až vylezeme taky na zahrádku.

daee
26. bře 2012

Ahoj holky,
jdu pozdravit po víkendu....my si ho moc užili, byli jsme vlastně pořád s malým venku..u babiček, na hřišti...🙂
Krása...

U mě nic nového, MS není, špinění přestalo...no, jsem z toho docela překvapená....testovat ale ještě nechci, je hodně brzy....☹

@ance1 jak u tebe se to vyvíjí? 🙂

jeziskova
26. bře 2012

ahoj holky,můžu se taky přidat, čekám na 2 menses v dubnu od potratu a chceme hned začít pracovat na dalším miminku. Beru kyselinu listovou a piju kontryhelový čaj.

dezyre
26. bře 2012

ahoj holky ..

@jeziskova vítej mezi námi .. ještě předsnažilkami, které taky ještě nezačali 😉

@daee držím pěsti, ať ti to vyjde 🙂, já bych asi nevydržela zvědavostí :D

Holky já jdu zítra na ultrazvuk, tak uvidíme jak dopadnou výsledky a po MS bychom se už taky začali snažit.

ance1
autor
26. bře 2012

@daee tak já zatím stále špiním a zítra má dorazit klasická MS.

ance1
autor
26. bře 2012

@jeziskova Ahojky vítám tě mezi námi, snad ti tu bude s námi fajn a povede se co nejdříve otěhotnět. Ten potrat mě moc mrzí, ale věřím a přeji Vám aby se co nejdříve zadařilo znovu.

ance1
autor
26. bře 2012

@dezyre Tak to já moc přeji ať u dr. vše dopadne dobře a můžete pěkně snažilkovat.

ance1
autor
26. bře 2012

Holky, když se nám tak blíží ty velikonoce, máte nějaký nápad vlastnoruční výzdobu? Něco bych chtěla sama malému vykutit, moc se mu na jaro loni líbily berušky z papíru co vysely na lustru, ale pořád se neumím do toho dokopat. Dneska jsem dělala pro známou dort z plinek a ještě musím vykutit nějaké přánička na velikonoce.

anetka1701
26. bře 2012

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Máme ročního sviště a chceme mu pořídit ještě parťáka. Snažíme se už od minulýho měsíce, ze začátku jsem si byla jistá, že to vyšlo, ale dneska jsem si dělala test a nic :o( Ještě mám asi rozhozenej cyklus od antikoncepce, tak jsem zvědavá, jak to celý dopadne...

ance1
autor
26. bře 2012

@anetka1701 Ahojky vítám tě taktéž mezi námi a určitě se přidej. Koukala jsem a špunty máme přibližně stejně staré. Náš raubíř se narodil 23.2. a taky chceme už další. Říkám si, že čím kratší rozdíly mezi dětmi, tak pak mají k sobě blíž. Je škoda, že to nevyšlo, ale asi to fakt ještě máš rozhozené, ale snad to brzy výjde. Už by to chtělo jednu těhulku, aby nás nakazila.

anetka1701
26. bře 2012

@ance1 Šáša je 4.2 :o) termín jsem měla 25.1, ale holt tam slečna chtěla ještě chvilku pobejt :oD

barusinecka
27. bře 2012

Takže,vítám tady nové nováčky 😉 .Už nás tady je čím dál víc,jupí 😀 Něco nového?ance1 tak co ms,dorazila mrška jedná?Holky jak to tady tak čtu tak už asi na to taky vlítneme 😅 .V červenci chceme jed na Šumavu na dovču,tak uvidím jestli nás už pojede o jednoho v bříšku víc... 😀 😀 😀

ance1
autor
27. bře 2012

Holky, tak já jsem pořádně na váškách. Dnes měla dorazit MS, ale nic se zajímavého neděje. Pouze stále stejné špinění, které už mám od čtvrtku, tak uvidím co zítra, a když tak zkusím zase testík.

@barusinecka TAk tomu nechte volný průběh, to se prý pak ještě rychleji daří. A docela rozumím, že když už někdo se snaží, tak to druhého motivuje. Mi před 3 měsíci otěhotněla kamarádka a hodně mě to taky nakoplo a zachutilo znovu mít pupek a pak mrňouska.

barusinecka
27. bře 2012

@ance1 To já tak měla u Izabelky.Špinila jsem asi týden jak jsem to měla dostat a po týdnu špinění jsem si udělala test a byly tam // 😀 .Jinak jasně že tomu necháme volný průběh,až se zadaří tak se zadaří 😎 😎 😎

ance1
autor
27. bře 2012

@barusinecka Jéje, tak to by bylo ještě rychleji než bych chtěla. ale nevím já si test dělala už v pátek a vůbec nic ani náznak.

ance1
autor
28. bře 2012

Tak dneska to zatím vypadá pořád stejně, jak po celou dobu od čtvrtku. A musím říct, že se mi nějak hormony bouří, mám občas takovou přítulnou náladu. Tak asi ty krámy dorazí.