Snažíme se o druhé míminko od dubna 2012

ance1
6. bře 2012

S manželem se pomalu začínáme snažit od druhé mimi. U prvního nám to trvalo rok, tak snad to nyní půjde rychleji. Přidá se někdo s kým byhom mohli povídat, jak se nám to snažení daří?

barusinecka
2. dub 2012

@ance1
@zlucie holky já jak jsem vysadila tabletky tak to mám nějaké divné.První ms nějaká slabá a včera měla dorazit druhá a stále nic.Sem tam pobolívá břicho,ale nic moc.Hlavně né tabletky na úpravu ms,už žádné tabletky nechci ☹ .No,uvidíme ještě týden a snad do té doby dorazí.

ance1
autor
2. dub 2012

@barusinecka A nebo třeba nedorazí.

barusinecka
2. dub 2012

@ance1 no,u nás proběhlo snažení,no snažení,týden před ms což jsem si říkala že stejně plodné dny nemám. Bříško pořád pobolívá takže si myslím že mrška přijde,ale neva,byl to stejně jenom pokus 😀

ance1
autor
2. dub 2012

@zlucie Jo opravdu to čekání je nejhorší a pak si člověk řekne, že zase znovu. No a ty dlouhé cykly ti opravdu nezávidím, to jsou pak fakt nervy.

barusmackova
2. dub 2012

Ahojda muzu se pridat my se od ledna snazime o sourozence pro nasi Barusku v prosinci ji byly dva roky tak snad se nam brzo zadari

ance1
autor
2. dub 2012

@barusmackova Ahojky, určitě se přidej a snad se už taky brzo zadaří.

ance1
autor
2. dub 2012

Holky, potřebuji poradit. Máte nějaké zkušenosti s dětskými sedačkami na kolo? Rádi s mužem jezdíme, tak bychom chtěli vyrazit i s malým. Nemůže mi někdo poradit nějakou dobrou značku a hlavně odkdy je vhodné brát špunta na kolo?

barusinecka
3. dub 2012

@barusmackova taky tě vítám a držím palečky ať se brzo zadaří 😀 .
@ance1 se sedačkou nemám zkušenosti,ale taky bych chtěla sedačku na kolo.Začíná být krásně takže hurá ven do přírody 😎

zlucie
4. dub 2012

@ance1 Hezký den holky 🙂
my se taky chystáme pořídit sedačku a helmu ..... myslím si že půjdem do Hamaxu, je to ověřená značka .....
Jinak jsem 36 DC a MS pořád nikde ....počkám do 40 a testnu to 🙂

ance1
autor
4. dub 2012

@zlucie Teda ty máš výdrž, to já bych tak dlouho nevydržela čekat. Budu držet pěsti, ať nedorazí a najdeš na testu //.

barusinecka
5. dub 2012

Ach jo,ms stále nikde to budu muset za dr.pro mojí první vyvolávačku 🙄 .Nikdy jsem s tím neměla problémy a myslela jsem si že mě se to ani týkat nemůže a hle?No,uvidíme...

anetka1701
5. dub 2012

@barusinecka kolik jsi??? Já jsem na tom dost podobně, už to ani nepočítám :o( Musim taky k dr, ale nechce se mi :o( A toužím otěhotnět tak, jako s Šárkou - na keltskej svátek plodnosti, Beltime :oD

luciplasi
5. dub 2012

Ahojky snažilky, jsem tu nová🙂. S přítelem se snažíme od března 2012 o mimi zatím to nevyšlo, ale snad se brzy zadaří🙂 Nemáte nějaké rady jak tomu pomoci 😉 Děkuji Lúca

barusinecka
5. dub 2012

@anetka1701 měla jsem to dostat 1.4.,že by apríl 😀 ?Už i minulou ms jsem měla divnou.Dostala jsem to o den později a měla jsem to 2 dny pak den nic a další den znova krvácení,ale měla jsem to nějaké slabé.Snad se to po tabletkách spraví až se můžeme začít snažit..
@luciplasi vítám tě tady a držím palečky při snaženíčku 😀 😀 😀 😎 .

luciplasi
5. dub 2012

jé to je milé děkuji za uvítáníčko 🙂

dripik
5. dub 2012

Ahoj, holky, můžu se přidat? V březnu jsem vysadila prášky a včera mi proběhla první ovulace bez ní...už si nepamatuju jaké to bylo před prvním těhu, ale včera jsem měla fest bolesti břicha a dnes mám břicho jako balon...S přítelem se chceme snažit o miminko, jen nás trošku odrazovalo, že by se mělo narodit kolem Vánoc a Silvestra, ale pak jsem si řekla, že na to prdím až to přijde tak to přijde a bude. Dcera se nám s exmanželem podařila hned na druhou ovulaci po vysazení, tak uvidíme jak nám to půjde tentokrát...

barusinecka
5. dub 2012

@dripik vítej 😀 Jé holky,nás už tady je,to je supr 😎 😎 😎

cutce
5. dub 2012

ahojky,
muzu se pridat? Mame rocniho klucika s pomoci doktoru (IUI) a ted bychom chteli druhe, ale asi uz nemame narok na pomoc doktoru, takze budeme zkouset samy

barusinecka
5. dub 2012

@cutce supr,vítám tě taky a jako každé tady z nás držím moc palečky při snaženíčku a taky ať se vám to podaří bez pomoci lékařů 😉

zlucie
5. dub 2012

@cutce
@dripik
@luciplasi
Vítám Vás holky 🙂
@ance1 Tak jsem do 40 nevydržela, těhu test negativní ☹
Tak snad brzy přijde MS , už se na ni těším ....můžem se zase snažit 🙂

barusinecka
5. dub 2012

Tak jsem trošku zklamaná ☹ .Dneska byla moje setra u kartářky a ta jí řekla že tento rok se nemáme snažit o mimi že by to nebylo dobré.Příští rok prý už by to bylo v poho tak že máme počkat 😒 .Věřit-nevěřit?Když to té mršce vždycky výjde,myslím té kartářce.Proč já věřím na takové věci?Jsem asi blbá 🙄 🙄 🙄 .

cutce
5. dub 2012

dekuju za privitani 🙂
@zlucie to je mi moc lito ☹
@barusinecka hm tezko rict, proto radsi ke kartarce nechodim a nic nechci vedet 😀

anetka1701
5. dub 2012

@barusinecka řekla proč?

barusinecka
5. dub 2012

@anetka1701 no že bych to asi stejně potratila ☹

anetka1701
5. dub 2012

@barusinecka tak ti nevim... Cokoliv jinýho, ale na "asi potratila" bych moc nebrala :o) je duben, do konce roku mooooře dlouhá doba... Neřešila bych to :o) ono to "nějak dopadne" :o)

hojda
5. dub 2012

Jééé holky hodně štěstí ,stejnou diskuzi se skoro stejným názvem až na ten rok, jsme zakládaly loni a většina z nás už má ta svoje zlatíčka u sebe 🙂

ance1
autor
6. dub 2012

@luciplasi
@dripik
@cutce Ahoj holky moc vás tu vítám. No musím příznat, že nás je tu už opravdu spoustu a trošku v tom začínám mít guláš. Hlavně ať se nám to všem co nejdříve povede.

ance1
autor
6. dub 2012

@hojda Jé tak to je fajn, to doufám, že i nám se to povede a za rok už taky budeme mít všechny mimča a nebo alespoň na cestě.

ance1
autor
6. dub 2012

@zlucie To mě mrzí, ale ještě dokud nedorazila, tak nic není jisté.

ance1
autor
6. dub 2012

@barusinecka Kašli na kartářku. Jelikož jsem katolička, tak na takové věci vůbec nevěřím a ani mě to neláká. Lepší je ať si člověk zařídí život sám. Když pak víš co tě má čekat, tak člověk nevědomky může dělat tak, aby to vyšlo podle kartářky. Takže věřit, že mimi se zadaří a pak se donosí a vše bude v pořádku.