Snažíme se o druhé míminko od dubna 2012

ance1
6. bře 2012

S manželem se pomalu začínáme snažit od druhé mimi. U prvního nám to trvalo rok, tak snad to nyní půjde rychleji. Přidá se někdo s kým byhom mohli povídat, jak se nám to snažení daří?

ance1
autor
6. dub 2012

Holky nemáte někdo zkušenosti s OVU testy. Chtěla jsem tento měsíc testovat, ale příjdou mi drahé, tak jestli nevíte nějaký set, aby to vyšlo levněji.

cutce
6. dub 2012

@ance1 ahojky, ja jsem si koupila na ebay http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trk...
tenhle mesivc zacinam, tak jsem zvedava jestli fungujou

ance1
autor
6. dub 2012

@cutce Děkuji za typ, ale moc si s angličtinou nerozumíme, tak to asi zkusím ještě pořešit někde v češtině.

ance1
autor
6. dub 2012

@cutce Tak a já si objednala, tak snad nám to pomůže

echinacea
7. dub 2012

Ahojte všichni jsem tu nová,dnes jsem se registrovala,ale nevím do které části diskuze mám zakotovit🙂Nikde se tu moc nepovídá 😉 Snažíme se o druhé miminko už asi 6 měsíců a nějak to pořád nevychází...mám velice nepravidelnou MS ... 😒 Ráda bych si povídala o snažení,získávala rady a zkušenosti a také nabídla ty svoje 😅

barusinecka
7. dub 2012

@echinacea vítám tě tady 😀 .Co se týče ms tak taky začínám mít s tím nějaké problémy.V únoru jsem vysadila antikoncepci a od té doby bolesti břicha a tento měsíc ms ještě nikde.Asi budu muset příští týden k dr.ať se na mě mrkne 😉 .Nikdy jsem takové problémy neměla.Po prvním vysazení to bylo v pohodě,všechno v pořádku a teď když plánujeme druhé mimi tak mě to nějak zlobí 😒

luciebx
7. dub 2012

ahoj zeny .. tak my taky zaciname tenhle mesic 😵
@cutce no nazdarek.. koukam ze se zase potkavame.. 😉

holky s ovu testikama.. mam moznost sehnat levne ovu testiky tim ze ziji v uk tak se to tu pohybuje levneji a jsem ochotna zaslat do cr za pouhych 34 kc.. dejte vedet kdyby nekdo chtel..

echinacea
7. dub 2012

Holky já jsem byla u Dr. a svěřila jsem se jí,že mám moc nepravidelnou MS a ona mi napsala léky utrogestan,já je poctivě jedla a myslela jsem že to jsou léky na to aby byla ovulace,ale bohužel je to jinak jak jsem se dočetla někde v diskuzi 😖 Je to na udržení těhotenství když už bych byla těhotná,nechápu proč mi to dala ... 😠 Ale prý to tak někteří doktoři dělají a je jim to jedno.... ☹ Tak teď se budu přehlašovat k jiné Dr. a uvidíme..No já jsem ovu.testy používala ale moc je nechápu,když je na něm čárka tenká tak ovulace není musí být stejně výrazná jako ta kontrolní nebo více a v době když jsem si byla téměř jistá že mám ovulaci,tak byla slabá 😒

cutce
7. dub 2012

@luciebx no nazdarek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , tak snad nam to vyjde 😉
@echinacea no ja je ted zkousim poprve tak jsem zvedava 😒

luciebx
7. dub 2012

@cutce no snad joooooooooooo

ja chtela puvodne az od cervence jak budou malymu 2 roky.. ale vis jak.. takze ted jako tomu nechavame volny prubeh a kdyz do cervence nic.. zacneme s ovu testikama.. tech uz mam doma asi 200 😀 😀 😀 😀

luciebx
7. dub 2012

@echinacea jj ovu testiky ta carka co se ti musi objevit by mela mit stejnou barvu jako ta testovaci.. jinak ovu neni no.. dve carky se ti tam objevi snad pokazdy ze jo.. kdybys chtela mam ovu testiky na prodej v albicku.. na zkousku muzes zase zkusit..

cutce
8. dub 2012

@luciebx teda me se tam objevuje jen ta jedna carka 😀

Vsem preji krasne velikonoce 🙂

ance1
autor
8. dub 2012

@echinacea Ahojky vítám tě u nás. No snad ještě z toho snažení neblázníte. TAk snad už to brzy přijde a budete čekat mimi. Co se týká nepravidelnosti, tak já beru Dufaston a vždy mi pomohl a MS byla na den přesná, jen tento měsíc to bylo nějaké rozhozené.
@luciebx Děkuji za nabídku, ale já trubka si už objednala tady v ČR a to podstatně dráž, ale až dojdou, tak se určitě ozvu.

cutce
10. dub 2012

ahojky
tak jake byly velikonoce? Dostali jste po prdeli aby jste byli zdravi? 😀

barusinecka
10. dub 2012

Tak máme tady první těhulku,no rychlovka 🙂))daee moc gratuluji k miminku.Přeji ti ať jde všechno jak má a hlavně ať je mimi zdravé,to je to nejdůležitějšíííííííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀

zlucie
10. dub 2012

Ahojky holky 🙂
Tak 42 DC a MS je konečně tady ........ty moje dlouhé cykly mě zničí ☹
Koupila jsem si nějaký ženský čaj, kontryhel atd. tak třeba to trochu pomůže

@barusinecka kdo čeká mimi? asi mi to nějak uniklo 🙂

barusinecka
10. dub 2012

@zlucie daee,už dala i fotečku ze sona 😀 😀 😀

echinacea
11. dub 2012

Holky ahojky já měla naposledy MS 21.2:-(A těhu test je negativní ☹ Taky mám dlouhé a hrozně nepravidelné cykly ach jo...asi si vezmu utrogestan aby MS dorazila a bude☹

ance1
autor
11. dub 2012

A já čekám až mi dorazí OVU testíky abych měla větší jistotu, zda OVU probíhá a s snad se nám povede brzy otěhotnět.

cutce
11. dub 2012

tak ja si myslim, ze jsem ovu tenhle mesic asi zmeskala 😅 , tak snad zacnu ovu testovani vcas pristi mesic 😀

zlucie
11. dub 2012

@echinacea ...a malá se Vám podařila za jak dlouho?
Jsem zvědavá jak to u nás půjde, ale zatím se tím nijak netrápím ........ budem se snažit a uvidíme 🙂

echinacea
11. dub 2012

@zlucie Malá byla na první pokus 🙂 Hned první měsíc,ale to si pamatuju,že jsem přesně vychytala ovulaci,měla jsem pravidelný cyklus...

dripik
12. dub 2012

Ahojky holky, jdu v rychlosti pozdravit... Tak my jsme tento měsíc po první ovulaci tak uvidíme...Malá se nám podařila na první pokus, popravdě už si po těch více jak čtyřech letech nepamatuju, ani jak mi bylo a tak...Jen vím, že den před očekávanou ms jsem šla z práce a udělalo se mi hrozně unaveně, musela jsem si sednout na zastávca na bus na zem, pač bych to neustála, koupila jsem si těhutesty a hend jak došla domů, jsem si test udělala a byly tam dvě čárky...tak uvidíme jak to půjde teď...

cutce
12. dub 2012

@dripik tak drzim pesticky, at se to podari i ted na poprve 😉

dripik
12. dub 2012

@cutce děkujeme, ale nemám ten pocit, že by se nám to tento měsíc vydařilo, tak uvidíme...zatím to nijak nehrotíme, ovu testy nepoužívám, bazalní teplotu si neměřím, ovulku pounám bezpečně z bolestí břicha, které mám...
taky přeji úpěšné snažení všem,...

ance1
autor
13. dub 2012

TAk já začala od včerejška testovat a nato, že to bylo 12. DC, tak ta druhá čárka nebyla skoro ani vidět, takže buď OVU bude až později ke konci cyklu a nebo u mně OVU vůbec neprobíhá ☹

ance1
autor
13. dub 2012

Holky a jak se vám všem daří?

anetka1701
13. dub 2012

@ance1 momentálně MS :oD Dorazila snad po 45ti dnech, nevím přesně... Tak to jistí Beltine :oD Jinak mám fofry kolem prtěte a koní - dovezli jsme mladou kobylku, tak jí potřebuju něco naučit, dokud nejsem ještě těhu :oD

barusinecka
13. dub 2012

@anetka1701 jé vy máte doma koníka? To je supr,jsou nádherní a musí člověku dodat neskutečně mnoho energie,ale taky hodně vyčerpat co? 😎