Snažíme se o druhé míminko od dubna 2012

ance1
6. bře 2012

S manželem se pomalu začínáme snažit od druhé mimi. U prvního nám to trvalo rok, tak snad to nyní půjde rychleji. Přidá se někdo s kým byhom mohli povídat, jak se nám to snažení daří?

raduzek
18. dub 2012

Ahoj holky, můžu se taky přidat??O mimi se snažíme od ledna.V únoru se zadařilo, ale v 6tt byl samovolný potrat.Od té doby pořád běham na kontrolu k dr a na krev, protože se mu pořád něco nezdá.Tak snad už vše bude ok.Ať se můžeme další měsíc zase snažit 🙂 Jinak mam doma ročního chlapečka

@barusinecka tak to je mazec 😀 měla jsi štěstí, že jste nespali někde na hotelu .To teda nevim kdo by tě vyslíkal 😉

barusinecka
18. dub 2012

@raduzek Ahojky,vítám tě tady 🙂 .S tím potratem mě to mrzí a držím moc palečky ať se vám brzo zadaří 😉 .Sestra taky v 14 tt potratila,ale teď je znova těhu v 13tt tak doufám že to bude už dobré.Snad se ti tady mezi náma bude líbit a přijdeš na jiné myšlenky 😉 .Neboj,nejsi v tom sama 😀 😀 😀

raduzek
19. dub 2012

@barusinecka díky za přivítání 🙂 malej mě naštěstí natolik zaměstnává, že nemam moc času až tak myslet na to co bylo.Sestře držim pěsti, ať jsou v pořádku a může si užívat klidné těhu.Jak dlouho se snažíte?Bereš nějaké vitaminy?

ance1
autor
19. dub 2012

@raduzek Ahojky vítám tě. Tak snad už se to dr. začne líbit a bude všechno v pohodě a mimi se vám povede taky tak brzo a tentokrát už se udrží.

white_tie
19. dub 2012

@jinjin: Mockrát děkuju, bojím se toho, co bude, ale pevně doufám, že MS nedorazí!

@dripik: Tak to gratuluju, my se bohužel až tak poctivě nesnažili, tak jsem zvědavá, jak to dopadne.

cutce
19. dub 2012

holky pojdte sem at jsme vsechny pohromade 😉
https://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skup...

radka_b
21. dub 2012

Ahoj,taky bych se ráda přidala🙂 U nás první mimčo vyšlo na první zkoušení🙂 O druhé už se od března snažíme a stále nic:( 7.4. jsme měli svatbu a pár dní před svatbou jsem si jen,tak na zkoušku dělala test a najednou mi vyšlo,že jsem těhotná.Dělala jsem si testy ještě po pár dnech a furt mi to,tak vycházelo i když jsem dostala menstruaci.Včera mi to nedalo a zkusila jsem ještě 2 testy a tam mi vyšlo,že těhotná nejsem:( Týden před svatbou jsem si byla u dr.pro prášky na oddálení menstruace ( ještě než jsem si udělala ten test ) měla jsem vybrané už 3 prášky a pak jsem si dělala ten těhotenský test,myslíte,že ty prášky měly takový vliv a tím mi to ukázalo na těch testech,že jsem těhotná?

catherin89
21. dub 2012

@radka_b Ahoj já myslím, že to mohlo být ovlivněno práškama, mojí kamarádce se taky kvůli práškům ukázal pozitivní test ač těhotná nebyla.Tak už se taky snažíte o mimi? my jsme začali tento měsíc, ale já nevím jestli se tomu u nás dá říkat snažení, necháváme tomu volný průběh, prostě buď to vyjde nebo ne, neřeším jestli otěhotním hned nebo za půl roku. A gratuluji ke svatbě! 🙂

simei
21. dub 2012

ahoj, taky bych se ráda přidala 🙂 první měsíc(duben) snažení za náma, ale mám takový pocit, že tentokrát nic ☹ mám doma už holčičku Markétku ( skoro 20m) a rádi bych jsme pořídili sourozenečka 🙂 Chtěla bych navázat na další mateřskou... tak doufám, že se nám co nejdřív zadaří, protože rodičák mi končí už koncem srpna ☹ strašně to nějak utíká ☹

radka_b
21. dub 2012

@catherin89 My to musíme stihnout nejdýl do srpna,protože mám mateřskou jen na 2roky a v březnu se musím vrátit do práce a pokud se vrátím do práce,tak už do druhého jít nechci.Mě stačí jedno mimčo,manžel chce dvě,ale mám tuhle podmínku.

catherin89
21. dub 2012

@radka_b Aha tak já mám na 4 roky, tak mě čas nijak netlačí, ale kdybych věděla,že se nám narodí miminko do 3let věku dcery, tak si to chci nechat zkrátit. Určitě se brzy zadaří, myslím, že je nejlepší na to moc nemyslet a neupínat se na to.

klarussa
21. dub 2012

Ahoj,tak pokud můžu taky se přidám.Mám doma už skoro 2,5letou holčičku.O mimi se snažíme už delší dobu,ale v listopadu jsem na 7 tt potratila,tak jedeme zase nanovo.Zrovna teď mám ovu,tak se uvidí jestli se zase podaří nebo ne.Po tom potratu jsem byla dost psychicky vykolejená,protože jsme si mimčo moc přáli,tak jsem každou další ms hodně obrečela,ale teď už jsem na tom trochu líp a konečně tomu nechávám volný průběh.Tak snad už je tělo připravené na další změnu🙂

simei
21. dub 2012

@radka_b koukám, že jsem na tom stejně, mě rodičák končí 31.8 ☹

radka_b
21. dub 2012

@klarussa Můžu se zeptat,jak zjistím kdy mám taky tou ovulaci?

radka_b
21. dub 2012

@radka_b Je to asi na té psychice,při prvním mimi jsme to jen,tak zkusili na dovolené a byla jsem hned těhotná🙂 Teď na to spěchám a nejde to..

cutce
21. dub 2012

vsechny tu vitam, mame soukromou dizkuzi, tak se pojdte pridat 😉https://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skup...
@radka_b jinak ovu byva vetsinou 14DC coz se pocita od prvniho dne menstruace 😉 a nebo si muzes koupit ovulacni testy 😉
@simei
@klarussa
@catherin89

klarussa
22. dub 2012

@radka_b No buˇse dá ovulace vypočítat.jsou na to stránky a nebo můžeš zkusit ovulační testy.Já si testama jen potvrdila,že ty výpočty jsou správný🙂

radka_b
22. dub 2012

@klarussa A,jak se to dá prosím vypočítat?🙂

pajjaa
22. dub 2012

@radka_b ahojky-zalezi po kolika dnech mas ms-pokud cca po 30dnech tak ovu je priblizne 12den od prvniho dne krvaceni

radka_b
22. dub 2012

@pajjaa od prvního porodu tu mestruaci mám pokaždé jinak,takže další měsíc si to,tak nějak spočítám🙂 Takže od prvního dne mestruace se počítá 12dní na tu ovu?

pajjaa
22. dub 2012

@radka_b priblizne 12denn by jis se mela zacit testovat ovul testama-nebo od skonceni ms spat s manzelm ob den a mas jistotu,ze chytis plodne dny 🙂)

pajjaa
22. dub 2012

holky nevite nekdo jestli kdyz mi dneska ukazal tehu test negativni vysledek teoreticky tyden od poceti kdyby se zadarilo jestli je to jiste? protoze cipek mam tuhy a zavreny

white_tie
22. dub 2012

@pajjaa: Myslím, že je brzo na to testovat týden po početí. Já počítám, že jsem měla ovulaci cca 5.-6. dubna, 20.4. měla dorazit MS, nedorazila, a i teď mám na testu teprv slabou čárku.

pajjaa
22. dub 2012

@white_tie no ale ja bych to mela dostat ted nakonci mesice

werka9
22. dub 2012

@white_tie
Ahoj Domi, nedalo mi to a musím reagovat : tiše gratuluji k pozitivnímu testíku a teď se podrž, my se taky snažili od dubna, ovulaci jsem měla v podobném rozmezí jako Ty (nejspíš🙂 ) Dnes mám TM a už mám dvě dálnice 🙂 Manžel je přesvědčený, že máme zaděláno na holčičku 🙂 To je ale náhodička, že? 🙂 Přeji hodně zdravíčka !!!

white_tie
22. dub 2012

@pajjaa: Myslím, že má cenu dělat si test až v den MS, dřív tam stejně nic moc vidět nepůjde.

white_tie
22. dub 2012

@werka9: Ahoj, tak to moc a moc gratuluju. U mě je tam spíš ještě duch, ale doufám, že to bude sílit! Náhoda to je, ale příjemná! 🙂

pajjaa
22. dub 2012

holky a berete nejake vitaminy? nebo pijete nejake caje?

pajjaa
22. dub 2012

@white_tie jak dlouho se snazite? beres nejake vitaminy?

white_tie
23. dub 2012

@pajjaa: Snažíme se teprv od začátku dubna, vlastně první cyklus. Vitamíny žádný neberu. : )