Snažíme se o druhé míminko od dubna 2012

ance1
6. bře 2012

S manželem se pomalu začínáme snažit od druhé mimi. U prvního nám to trvalo rok, tak snad to nyní půjde rychleji. Přidá se někdo s kým byhom mohli povídat, jak se nám to snažení daří?

pajjaa
23. dub 2012

@white_tie a prvni vam taky vyslo hned? nam ano,ale ted mam starch za jak dlouho vyjde druhe:O

white_tie
23. dub 2012

@pajjaa: Jo, hned na první pokus. : ) A vypadá to, že druhé taky. : )

pajjaa
23. dub 2012

@white_tie tak to moc gartuluji a zavidim 🙂)

white_tie
23. dub 2012

@pajjaa: Moc a moc děkuju, snad to všechno je tak, jak má.

pajjaa
23. dub 2012

@white_tie tak to moc gartuluji a zavidim 🙂)

pajjaa
23. dub 2012

@white_tie a uz jsi volala dr? aby mrknul jestli je tehu tak kde ma? pocitala jsis plodne dny?

white_tie
23. dub 2012

@pajjaa: Jo, volala, zrovna před chvílí, objednala mě na pátek, tak nevím, jak to do pátku přežiju. : /

pajjaa
23. dub 2012

je to dlouhe co? me taky vzdycky prijde dlouha doba tech 14.dni cekat jestli MS doarzi nebo ne

pajjaa
23. dub 2012

@white_tie je to dlouhe co? me taky vzdycky prijde dlouha doba tech 14.dni cekat jestli MS doarzi nebo ne

white_tie
23. dub 2012

@pajjaa: Jo, je to dlouho, hlavně když nevím, zda je vše ok. Až to budu mít potvrzený z krve, budu klidnější.

annulinka
23. dub 2012

Ahojky rada bych se k vam pridala 🙂 mame skoro rocni princeznu a chceme brzy dalsi 🙂 uz chvili jedeme na " ostro" ale vzhledem k tomu ze jsem teprve pred ctrnacti dny prestala kojit , je to teprv ted aktualni 🙂

cutce
23. dub 2012

@annulinka podle me otehotnet muzes i pri kojeni nebo se mylim?

annulinka
23. dub 2012

@cutce jo Jo pry mužes ale vzhledem k tomu že jsem ještě od porodu neměla ms tak jsem tomu moc šancí nedavala ..

deniska2
25. dub 2012

ahojte hoky poterbovala by som radu nakupila som si ovulačne testiky a som testovala s priatelom sme sa tulili 14.4. 15.4. a to som mala n a ovulačnom teste // dva rovnake paličky potom ešte toho 17.4. a to som mala testovaciu silnejšiu paličku než kontrolnu takže to znamen a že ovulacia nastane 24 hod alebo 48 hod, a od včera citim talky v pošve ako keby som tam mala tapon a ma to tlači von neviete čo to može byt mal niekto taketo pociti každu chvilu citim ako keby mi niečo vypadlo z pošvi ☹ ale bolesti nemam žiadne ani pri moženi nič tak neviem čo to može byt dne sosm si robila test a nič jedna / ale je ešte velmi skoro moja meštruacija ma prist až 3,5. čo to moe byt a mam husty vytok taky bieli zatim žiadne priznaky okrem tohoto 😵

pajjaa
11. kvě 2012

@radka_b a ja mam dnes 15dpo ale ms mam 7.dni ale i delozni cipek je stale otevreny

andelka84
14. kvě 2012

ahojky,mohla bych se taky přidat do diskuze? 🙂
s manželem jsme se také začali snažit o druhé mimi

kskruzna
14. kvě 2012

Ahoj maminky,
budu Vám všem držet palečky. Když jsme s manželem chtěli naše první mimi musela jsem na operaci o které jsem věděla od 16 let že jí stejně jednou budu muset podstoupit protože mi hrozilo že když otěhotním mohla bych potratit.
Operace dopadla dobře ale doktoři mi zjistili, že mám pravý vejcovod neprůchodný. Byl to pro mě šok a říkala jsem si že to zvládneme.A taky že jo 🙂 Tři měsíce po operaci jsem byla těhotná. Máme krásnou a zdravou holčičku teď 24. září jí budou 3 roky. V srpnu mimulého roku tj.2011 jsme si s manželem řekli že by jsi naší malé princezně mohli pořídit sourozence. V říjnu jsme se začali snažit a v prosinci nám to vyšlo a čekáme chlapečka termín porodu mám 17.9. 🙂
Verunka už se moc těší na brášku a pořád mi pusinkuje bříško.
Moc Vám všem přeju aby vám to taky vyšlo 🙂)))))))))))))))))))))))))

chcememimi
14. kvě 2012

ahoj mohla bych se taky přidat do diskuze? taky jsme se v dubnu začali snažit 🙂 na poprvé nám to nevyšlo, tak uvidíme tento měsíc 🙂

golla
14. kvě 2012

ahoj holky, chtěla bych se zeptat na příznaky těsně po ovu.
MS čekám 23.5., ale už dneska mně strašně bolí prsa a včera večer mi bylo neskutečně blbě ze zeleninového salátu. Nevím, jestli si to nenamlouvám, ale mimčo bychom si přáli. :o)

golla
14. kvě 2012

příznaky těhotenství samozřejmě. :o)

ance1
autor
17. kvě 2012

Ahojky holky, tak se vracím i sem do otevřené diskuze.

@kskruzna TAk to musím říct, že jste měli opravdu veliké štěstí. To já od puberty válčím s nepravidelnou MS, takže beru Dufaston a u prvního těhu ještě Clostil na stimulaci vaječníků (asi u mně nedochází k OVU). Malý se nám povedl až po roce, kdy jsem už přestala doufat. Teď se už snažíme spíše od března a vypadá, že OVU zase nikde a ještě mi minulý týden na kontrole Dr. našla cystu 6 cm velkou, takže nejprve se musí zlikvidovat a teprve pak zase můžeme začít s léky. Docela mě to zlobí, přála jsem si mališka zase někdy kolem únoru, ať v létě už je trošku zaběhnutější režim a taky je to těžké, když teď kolem jsou samé těhulky i má nejlepší kamarádka čeká mimi a těm se to povedlo taky hned po 3. měsíci snažení.

annulinka
19. kvě 2012

Ahojky , dnes to se mnou malem svihlo 7 tydnu po konci kojeni a ms nikde, rodila jsem cisarem a tt zatim negativni .. Po sexu mi dnes tak rozbolelo v podbrisku ze jsem nemohla vstat.. A pak jeste motani hlavy a zavrat netusim co to je .. Jak se projevuje cysta? Napadlo me ze by to mohlo byt ono :(