Snažíme se o druhé míminko od dubna 2012

ance1
6. bře 2012

S manželem se pomalu začínáme snažit od druhé mimi. U prvního nám to trvalo rok, tak snad to nyní půjde rychleji. Přidá se někdo s kým byhom mohli povídat, jak se nám to snažení daří?

anetka1701
13. dub 2012

@barusinecka mám 4... posledního jsem si přivezla v úterý :oD

kerrie
14. dub 2012

Ahojda holky...........my máme sice snažení v plánu až od června, ale ráda bych mezi vás.........můžu? 🙂 Jinak poskytnu "návod" na holčičku výměnou za "mustr" na chlapečka..............jelikož my bysme taky rádi párek 😉 😀 😀 😀

zlucie
14. dub 2012

@kerrie Ahojky 🙂
..poprosím o návod na holčičku 🙂 ...

cutce
14. dub 2012

@kerrie prosim ja taky chci holcicku 😀

ance1
autor
14. dub 2012

@kerrie Ahojky, určitě se můžeš přidat, když poskytneš ten návod na holčičku. Co se týká chlapečka, tak popravdě ani nevím, kdy se nám mališ povedl, takže z vlastní zkušenosti nevím. Ale takové ty babské rady: Jednak partnerova krev by měla být mladší než tvá (krev se co 7 let mění) a k oplodnění by mělo dojít po OVU

anetka1701
14. dub 2012

holky nezaložíme soukromou skupinu? Já mám tyhle drbací dlouhodobý diskuse radši zamčený... Co vy na to?

barusinecka
14. dub 2012

Holky já bych Vám moc ráda poradila jak na holčičku,ale já taky nevím jak se to vůbec povedlo.Vím jenom že poslaední ms jsem měla 8 a 23 nebo 24 jsme se sanžili a povedlo se.Výpočitala jsem si z internetu plodné dny což mi vycházelo od toho 20 a šli jsme na to 😀 .Jinak co se týče soukromé skupiny tak jsem pro,ale nevím jak na to 😒 .

cutce
15. dub 2012

@anetka1701 taky souhasim s uzamcenim skupiny 🙂

ance1
autor
15. dub 2012

A nemyslíte, že by byla škoda, kdyby se to zamklo a nikdo se už k nám nemohl přidat a podělit se svými zkušenostmi?

anetka1701
15. dub 2012

@ance1 tak já se nebránim tomu, aby se ještě někdo přidal - to problém není :o) spíš je takhle větší soukromí, než když si to může přečíst úplně každej...

cutce
16. dub 2012

@ance1 @anetka1701 presne, ten kdo by se chtel pridat by o to zazadal a mohl by s nama komunikovat 😉

jinjin
16. dub 2012

Ahojky,
zkoušíme druhé mimi. Od ledna jsme se nechránili a povedlo se hned (velmi překvapivě), bohužel v 8tt nebylo srdíčko a šla jsem na revizi. Trošku jsem se už oklepala, tak pomýšlíme na další snaženíčko, asi od dubna... a tak bych ráda s někým to věčné čekání prožívala 🙂 Jestli by jste mě přibraly?
Jinak už máme jednoho divokého 19měs chlapečka...

barusinecka
16. dub 2012

@jinjin jasně,vítej tady mezi děvčaty 😀 .Té revizi je mi moc líto,ale věřím že druhé mimi už bude veliký bojovník 🙂Tak držím moc palečky a ať se ti tady s náma líbí 😎

luciebx
16. dub 2012

ahojky.. par dni sem tu nebyla.. jak se mame holky.. my teda taky zacali tento mesic.. teda tento cyklus.. a jak to vypada ja vcera curala na ovu testik a hned dalnice jako blazen.. tak sme na to dneska rano skocili 😵 tak uvidime.. prez noc se rozjela takova ta tupa bolest pri ovu.. a plodovy hlen tky.. takze sme to asi stihli v tu pravou chvilku.. 😵 😵

luciebx
16. dub 2012

@kerrie ja chci taky navod na holcicku 😵 😵 😵

jinjin
16. dub 2012

@barusinecka diky 🙂

luciebx
16. dub 2012

@jinjin taky te vitam.. 😵

cutce
16. dub 2012

@jinjin vitam te. Je mi moc lito ze jsi prisla o miminko ☹ . Jinak nevim jestli budes nekoho potrebovat na cekani, kdyz se zadarilo poprve 😀 😀 😀 😀
@luciebx tak jsem zvedava za 14 dni jaka dalnice bude na tehu 😉

kerrie
16. dub 2012

@jinjin Přesně toto znám...............přišli jsme o první mimi v 11tt ☹
Ale teď už máme malou kouzelnou holčičku, která nás dokáže potěšit a rozveselit každý den........je to prostě zlaíčko 😵 😵 😵
A jak jsem slíbila, přidávám náš "návvod" na holčičku......Pouze předesílám, že u nás je ta rodinná situace poněkud zajímavá 😀 ale máme se rádi a o to jde..............takže.......po ZP a svatbě jsme se vypravili na návštěvu (a zároveň na svatební cestu) k mému tchánovi.........Žije již téměř 20 let na San Maartenu........nicméně, každý řekne..........jooo, tchán v Karibiku, to se máte..........ale není to žádný zbohatlík...má malý byteček a sešli jsme se tam ještě se švagram a švagrovou (pro nás krásný zážitek, jinak žijí v Bostonu)..........ale pro nás to znamenalo, že jsme celé 3 týdny sdíleli ložnici s dědou 😀 Hmmm. asi uznáte, že pro novomanžele nic moc 😀 😀 😀 Ale jeden večer se nám poštěstilo a děda usnul (nooo.........my mu teda nadstardantně nalívali 😀 😀 😀 ) a my se mohli tulit..............Ovšem dodnes to nechápu........mimo plodné dny, stres se zpátečné cestou, atd..... Každopádně .........výsledkem je naše malá holčička, kterou nade vše milujeme 🙂
Jinak za měsíc se stěhujeme do většího bytečku a rádi bychom druhý maličký poklad..............zatím jsem jen zakoupila kyselinu listovou a zobu 😀 ............To je asi vše o nás........ 🙂
A teď..............jak na toho hošíčka? 😀 😀

white_tie
17. dub 2012

Ahoj holky, můžu k vám?
Taky se snažíme od začátku dubna, tak jsem zvědavá, jak budeme úspěšní, MS mám dostat 20.4., tak jsem zvědavá.
Jinak doma mám už skoro tříletýho prcka, Maxmiliana, kterej se nám povedl hned na první "pokus", tak doufám, že stejně bezproblémové by to mohlo být i teď. 🙂

jinjin
17. dub 2012

Dekuju za privitani holky
@cutce U nas asi nebude problem otehu (i kdyz tukam, abych to nezakrikla), ale udrzet mimi 😔 Uz jsem prodelala samovolny potrat pred synem, takze radost nemam/ nebudu mit ze //, jen strach. A cekat dal, jestli to dopadne. Jdu tedy na nejaka vysetreni, ale gyndr nechtela nic delat, pry normalka. Tak jsem se domluvila s obvodni, alespon zaklad - stitnou, trombofilii (oboje ma mamka, stitku i segra). A tak no...
@kerrie to je krasny prekrasny jak jste zplodili holcicku 😵 Tak ze bychom si naplanovali taky nejakej vylet poradnej? 😀 😀

jinjin
17. dub 2012

@white_tie ju, tak to budem mit podobne, taky cekam 20.4. ms 🙂 Ale my zatim teda bez snazeni, tak preju at Tobe uz nedorazi!

kerrie
17. dub 2012

@jinjin Jestli chceš, tak my vám to u našeho dědy domluvíme 😀 😀 😀 😀 😀

dripik
17. dub 2012

@jinjin
@white_tie Holky, taky čekám ms 20.4. tenhle měsíc jsme se poctivivě snažili, tak uvidíme jak se zadaří....tfuj tfuj tfuj, přeju nám aby to vyšlo...

cutce
17. dub 2012

@kerrie ja chci taky dedu, ale asi proto, ze jste mysleli na to, abyjste ho nahodou nevzbudili 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Jinak ja cekam MS zitra 18.4. ale zda se mi ze se vzdy nejak opozdiva tak kolem 3-4 dnech, takze se mi prodluzuje cyklus. Myslim, ze ted jsme ovu nestihli, takze az pristi mesic 😒
@dripik tak tfuj, tfuj,tfuj
@jinjin to ja bych asi gyndare vymenila, kdyz mas takovy problem a on ti jen oznami normalka 😠

jinjin
17. dub 2012

Jé, jsem udělala dobře, že jsem Vám napsala 🙂 Nějak jsem to asi neměla s kým probrat, kdo je na stejné vlně 😎
@kerrie neříkej dvakrát, bych si dala říct 😀 Jen by děda samou radostí, že mu přiletíme dělat společnost musel zaplatit i cestu 😀 😀
Ale muselo to být úžasné, takto vplout do tamního života, no ne? A jak dlouho jste byli? No a ještě si přivézt nejkrásnější suvenýr (i když z vlastích zdrojů) 😵 Nemáš fotečky v albu? Musím juknout!

Tak to jsme tu hezky "sladěné" 😀 To na Vás budu myslet, abych byla jediná, kdo tu mrchu jednu ještě zažije a Vás nepotká pár příštích měsíců 🙂
No, my bychom měli do června čekat, ale to vím jistě že nevydržím, takže asi příští měsíc to zkusíme, pokud vše bude ok.

@cutce Já měnila gyndařku minule po tom nezdaru, a tato je fajn, myslím. Ono je to těžký, podle jejich "tabulek" jsem fakt v pohodě. To první byl spontánní potrat v 6tt, takže to většina gyndr vůbec nebere v potaz, jen jako zpožděnou ms (a jak já ji tehdy ořvala ale 🙄 ) a teď - sice podruhé, ale pro ně vlastně poprvé, navíc mezitím jsem odnosila a porodila zdravého kloučka... takže je to na hraně... někdo by mě asi už poslal, někdo ne nu. A já mám dobrou obvodní, takže ta vyšetření, která bych měla mít mi zajistí ona. Tož to zatím nebudu hrotit.
Ale děkuju za podporu 😵, tolik mi chyběla ☹

@white_tie přeju ať i druhé snaženíčko je tak bezproblémové 😉

jinjin
17. dub 2012

Koukám, že většina z Vás se snaží o druhé poměrně brzy, že rozdíl mezi dětmi nebude nijak velký 🙂 Já vždycky myslela, že většinou si nechávají mamky větší pauzy, ale teď i mezi kamarádkama i tady na koni zjišťuju, že vůbec ne.... nebo se mi to zdá? 😕

cutce
17. dub 2012

@jinjin bych ji s tema tabulkama poslala nekam, vzdyt kazda jsme jina 😨 , nechapu doktory s tabulkama, ale jak pises je krome tech tabulek dobra. myslim, ze je tezke najit dobrou gyndarku
Jinak ja ziji v Anglii stejne jako @luciebx a jelikoz jsem na podpore ktera v zari skonci, tak chceme brzy deti po sobe abych mohla co nejdrive nastoupit do prace 😉 , ale bohuzel mame problem splodit, tak s Davidkem nam museli pomoci doktori, takze jsme byli na IUI.

barusinecka
17. dub 2012

téda holky nás už tady je,už se pomalu začínám ztrácet 😉 .Jinak,vítám tady nové snažilky.Taky hlásím že mi včera po 16 dnech zpoždění dorazila konečně MS,mrška jedna.Stejně je ale zase nějaká slabá,no uvidíme. Taky jsem se pěkně zasmála o příbězích jak jste zplodili vaše děti.No,u nás to bylo celkem v klidu,ale den před tím(náš svatební stál za to).Najivně jsem si vzala podvazek a co myslíte holky že v noci bylo?No,manžílek se mi trošičku ožral že se nestačil ani pořádně vyslect a už spal.No,a kdo myslíte že mi sundával svatební šaty?Než přijeli mojí rodiče domů tak jsem v nich pár hodin spala a musím říct,že už jsem se málem dusila jak jsem byla celý den stáhnutá.Jak přijeli rodiče domů tak jsem je volala ať mě přijdou vysléct,takže mi z šatů pomáhal můj tatínek a ze svatební noci bylo co?....prd!!!!Druhý den mi to ale manžílek vynahradil a to se nám zadařila i Izabelka 😀 😀 😀

anetka1701
17. dub 2012

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zaciname... snad jsem přidala všechny, kdo tam není, tak mi napište, něco s tím provedu :oD