Snažíme se o druhé míminko od dubna 2012

ance1
6. bře 2012

S manželem se pomalu začínáme snažit od druhé mimi. U prvního nám to trvalo rok, tak snad to nyní půjde rychleji. Přidá se někdo s kým byhom mohli povídat, jak se nám to snažení daří?

dezyre
28. bře 2012

Holky tak mě dnes dorazila menstruace, tak tomu už pak necháme volný průběh, ale čím víc se mě to "snažení" blíží, tím víc se mě do toho nechce. Nějak na mě padlo, že zas budu unavená, bude mě špatně, oteklý obličej, nohy a pak ten porod :D :D :D.. Začínám se toho bát :D :D :D

barusinecka
28. bře 2012

@dezyre Já si to taky říkám ☹ ,ale pak si řeknu že už to chci mít všechno za sebou a nechci jedno mimi.A zase na druhou stranu mít velký odstup od děti taky nechci.To zpohodlním a nakonec zůstaneme u jednoho mimi a to já nechci.Musíme to vydržet,jsme silné holky a stojí to pak za to ne? 😀 😀 😀 Jinak už mě taky pobolívá bříško,taky to čekám přes víkend a pak,děj se vůle boží...

anetka1701
28. bře 2012

@dezyre
@barusinecka

jsem fakt ráda, že v tom nejsem sama... co jsme se rozhodli si pořídit druhý dítě se to ve mně mele neskutečně... Těhu jsem měla naprosto v pohodě a bezproblému, ale stejně - omezení, nevolnosti, žáha... Nemluvě o tom, že z toho "staženýho králíčka" co jsem měla před rokem je velká slečna a parťačka - chodí, sama se nají, řekne si když něco chce, spí celou noc... Prostě už to je fakt člověk a mně to tak vyhovuje... Hodně jsem zpohodlněla a nechce se mi to všechno zažívat znova....

ance1
autor
28. bře 2012

Jejé tak to já jsem asi divná, že jediná se těším. Já měla těhu úplně v poho, žádné nevolnosti, žádné tvrdnutí břicha prostě jak by nic jen rostlo bříško. Já až pak měla problém s kojením a dá se říct, že od 2. týdně plně jsem nekojila. U nás je ještě bohužel, že Martin nespí ještě celou noc a budí se i 2x. Minulý týden se budil už jen jednou tak sjem byla z toho nadšená a teď zase znovu 2x, tak to je jediné co mně ničí.
No a já jinak nevím jak na tom jsem. Oficiálně krámy ještě nedorazily ani dnes, jen zase takové špinění a těhu test negativní, tak teď vůbec nevím co a jak, ještě když mám od 17. dne cyklu brát Dufaston.

palomitacheca
28. bře 2012

@dezyre
@anetka1701
@barusinecka
Holky, nebojte se toho 🙂 Vím, jak se cítíte. Měla jsem to podobný. Od června jsme se snažili o mimi a mě pak vždycky napadlo "co když to teď vyjde, otěhotním a jak pak budu zvládat 2 děti?" Když jsem pak měla negativní test, tak se mi na jednu stranu ulevilo, ale zase mi to bylo líto, že to nevyšlo. V listopadu jsem si byla jistá tím, že mám ovulaci, tak jsme to zkusili. V den očekávané MS jsem si udělala test a vyšel negativní. V tu chvíli mi to bylo strašně líto, protože jsem si byla skoro jistá, že to muselo vyjít. Za týden jsem zkusila poslední test, co byl doma, a po chvíli se ukázaly 2 čárky. Sice jsem byla trošku v šoku, ale moc šťastná 🙂 Když jsem pak po pár týdnech poprvé viděla na ultrazvuk bít srdíčko, tak to bylo stejně úžasný, jako při prvním těhotenství. Teď už jsem lehce za polovinou, mám za sebou nevolnosti (ty jsem poprvé skoro neměla), miminko se krásně hýbe a já si to užívám. Pořád mám trošku strach, co bude po porodu, ale jsem šťastná! 🙂
Tak seberte odvahu a vzhůru do snažení! 😉

dezyre
28. bře 2012

Holky já měla taky celkem bezproblémové těhotenství, až na nabraných 30 kg, ale i to by se dalo vydržet, však za necelých 5 měsíců jsem měla dokonce 35 kg dole, ale měli jsme trochu komplikovanější porod - Staník musel jít kleštěma, to by ještě taky šlo, ale to hodinové šití uáááááá a potom půlroční hojení..
Ale popravdě už se na to taky těším, i když mám malé obavy 🙂

dezyre
28. bře 2012

ještěže byl Staník bezproblémové hodné miminko 😉

barusinecka
28. bře 2012

@palomitacheca asi máš pravdu.Člověk i když si třeba řekne že tento měsíc bych ještě nechtěla být těhotná a nedá ti to a test si uděláš a když uvidíš jen jednu čárku tak tě to zamrzí.Já se těším na druhé mimi,ale větší strach mám z toho že porodím dřív jako u prvního těhu.Hrozně ráda bych si přála přenášet,ale jak se říká,že druhý porod je tak přibližně stejný v týdnech jako u prvního ☹ .Toho se bojím nejevíc.Jinak porod šel jako po másle 😀

palomitacheca
29. bře 2012

@barusinecka To jsem zvědavá, jestli to u mě bude platit. Prvního jsem rodila ve 40+5tt. U tohohle se občas bojím, abych se nezačala předčasně otevírat. Bříško mi tvrdne a doktor mi říkal, ať se šetřím. Jenže to občas nejde, když mám doma 2letýho raubíře. Někdy se musím natáhnout, protože cítím, jak mě všechno bolí... Dnes jdeme na velký utz, tak se nemůžu dočkat a zároveň mám trochu strach, aby bylo všechno v pořádku. I když výsledky z 13. týdne a triple test jasně říkají, že se není čeho bát...

ance1
autor
29. bře 2012

Ahojky holky. já jsem už fakt nešťastná, pořád jenom špiním, ale klasická MS nikde ☹

zlucie
29. bře 2012

Konečně jsem Vás dočetla 🙂
Můžu se k Vám holky přidat?
Náš Mareček má dnes 17 měsíců a od března jsme se začli snažit o druhé miminko ...... malý nám trval skoro 2 roky, měla jsem hodně nepravidelnou MS, většinou jen po vyvolání ☹
Ale co jsem začla menstruovat po porodu, tak je to mnohem lepší, cyklus mám tedy delší 35-40 dnů, ale to prý nevadí......tak jsem zvědavá kdy se zadaří 🙂

barusinecka
29. bře 2012

@palomitacheca no já právě měla už od 15 týdne tvrdnutí bříška a bylo to fakt hnusné.Tabletky jsem brala ale moc to nepomohlo.Myslím si že to mělo za příčinu můj předčasný porod.Ale neboj já už měla tak nějak problémy od toho 15 týdne,to jsem i krvácela.Pak dej fotečky z velkého utz ať se pokocháme a naladíme na snaženíčko 😀 😀 😀
@ance1 a testík stále negativní?
@zlucie vítám tě tady a hurá na snaženíčko.Držím ti moc palečky ať vám to tak dlouho netrvá jak u Marečka.Ale pokud už máš víc pravidelnou ms tak nebude problém,uvidíš 😎 .

palomitacheca
29. bře 2012

@barusinecka Mně tvrdne asi od 17. týdne, podobně to bylo i u prvního. Ale magnezium zatím pomáhá, tak snad to bude dobrý 🙂 V kterým týdnu jsi porodila?
Fotky mám tady ve fotoblogu https://www.modrykonik.cz/fotoblog/palomitachec... Největší radost mám z té 3D, protože ta se moc povedla 😀 Pěkná je i ta ze 14+1tt., kdy už se miminko nechtělo natočit bokem, tak ho mám vyfocený shora 😀 😀

zlucie
29. bře 2012

@palomitacheca Ahojky...taky jsem se mrkla na fotečky a jsou krásné 🙂 s Májou jsme na 3D nebyli ☹

palomitacheca
29. bře 2012

@zlucie Děkuju 🙂 My byli na 3D i u prvního a po chvíli zlobení, kdy se schovával, tak se pak ukázal a fotky vyšly pěkně. Pak si můj doktor pořídil 3D i do ordinace, ale to už jsem byla před koncem prvního těhotenství. Při minulé kontrole jsem ho poprosila, jestli by nám drobka zkusil ukázat. Tohle spolupracovalo pěkně, tak snad mu to půjde i dnes, ať ho může paní doktorka pěkně přeměřit 🙂

ance1
autor
29. bře 2012

@zlucie Ahojky, taky tě vítám a věřím, že se nám všem povede co nejdříve otěhotníme. Já taky neměla nikdy pravidelnou MS, ale beru na to Dufaston a až teď to nějak poprve zlobí, jak sis mohla teď přečíst.
@barusinecka Testík zase opět negativní, tak fakt nevím.

zlucie
29. bře 2012

@ance1 Ahojky 🙂
já beru utrogestan ...... kolikátý si den, já dnes 30 DC .....

lolelole
29. bře 2012

Ahojky - taky se přidávam 🙂 My se budeme znovu snažit od dubna. U mně je to s menstruací složitý (od porodu jsme ještě neměla), takže jsme se s gyn. domluvili, že to uděláme jako u prvního - injekce na vyvolání men. a pak nějaká hormonální podpora na ovulku, pregnyl a šup na to 😀 Snad to výjde rychle - na malého jsme se načekali dlouho. Jinak jsem teď na jaře zařadila detox, zdravé jídla a pod..abych tomu taky trochu pomohla 😝 Tak si držme palce paaa

ance1
autor
29. bře 2012

@zlucie No já jsem dneska už 31. DC, tak teď nevím, kdy zase mám brát Dufaston.

@lolelole Taky tě vítám. No koukám, že taky to nemáte jednoduché. Ale co vlastně v dnešní době je jednoduché.

ance1
autor
30. bře 2012

@barusinecka Prosím tě a kdy ti vyšel pozitivní těhu test? Hned v den očekávané MS? Já si už dva dělala a nic a pořád jen tak hnědě špiním a už docela začínám mít strach, aby to nebylo nic vážného.

barusinecka
30. bře 2012

@ance1 no já v den ms začla špinit a špinila jsem asi týden,pak mi to nedalo a po týdnu špinění jsem si udělala test a byly tam.Někdy se ukážou později i po 14 dnech špinění...

ance1
autor
30. bře 2012

Děkuji za info. No já jsem už fakt na prášky, jak nevím co se děje.

barusinecka
30. bře 2012

@ance1 a jak dlouho špiníš?A to si měla dostat ms a místo toho špiníš?

dezyre
30. bře 2012

Ahoj holky, já se hlásím do party špinilek 😀 😀 😀 😀 Nechápu vůbec čím to je (podotýkám, že určitě nemůžu být těhotná, vím to na 1000 procent), vždycky mám MS pravidelnou, úplně přesnou a teď v tom mám nějaký bordel, už v úterý jsem cítila tlaky dole v břiše, ve středu jsem začala špinit, ale jen na toal. papír, ve čtvrtek to samé, na dnešek v noci fakt jen na špičku tampónu a dnes nic, už ani břicho mě nebolí. I když bych to měla dostat dnes. Vůbec nechápu co to má znamenat, ale cítím se, jako bych už měla po menstruaci. Neříkám, že by se mě taková menstruace nelíbila 😀 😀 😀 😀 😀

ance1
autor
30. bře 2012

@barusinecka Já začala špinit od 24. DC. Klasicky jsem měla cyklus 28 dní. NO a trvá to dneska už myslím 9. den. Což si myslím, je už docela dost. Zašpiní mi to tak 1 vložku za den a né nějak šíleně.

@dezyre Vítám tě. Co jsem tak četla, tak je možné, že to třeba byla MS. Já zrovna nejsem ta pravá co by ti poradila, když si sama nevím rady. Ale co jsem četla, tak to může být i uhníďování, ale když sis jistá, že těhu nemůžeš být, tak těžko říct.

zlucie
30. bře 2012

@ance1 Hezký den 🙂
já jsem dnes 31 a zatím nic, tento měsíc jsme se už regulérně snažili tak jsem zvědavá ...... minulý cyklus jsem měla 39 dnů, tak ještě vyčkávám 🙂
To špinění je tedy zvláštní ...... třeba se ještě // ukáží 🙂 ......já jsem špinila u malého když jsem byla v 5 tt .....ještě tam nebylo ani srdíčko

ance1
autor
30. bře 2012

@zlucie Jo špinění je zvláštní a už mně to ničí. Myslím si, že kdybych byla těhu, tak by to test už ukázal. Ale měla jsme nějaký, který ani neznám, tak ještě zítra zkusím ráno mamatest, ale i tak si myslím, že tak dlouho špinit už není na těhu.

barusinecka
31. bře 2012

tak co holky,něco u vás nového? 😎

ance1
autor
2. dub 2012

TAk mi včera konečně dorazila oficiální MS.

zlucie
2. dub 2012

@ance1 Tak se snad příště zadaří ...... nejhorší vždycky to čekání, jestli teda MS přijde nebo ne ☹
Já jsem 34 den a zatím nic ....... ale protože mívám DC tak žádné testování neprovádí, ještě zatím vyčkávám 🙂