Snažíme se o miminko už druhý rok a stále čekáme na //

ivatko0406
14. čer 2012

Ahoj holky, hledám nějakou spízněnou duši, která je na tom stejně jako já, opravdovou snažilku-trvalku.

adenka84
14. čer 2012

@ivatko0406 doporučji se nechat pořádně vyšetřit.v první řadě hormonální profil..štítku, pak partner spermio..imunologi, genetika..popřípadě laparaskopii, a hysteroskopii..určitě se důvod proč se nedaří otěhotnět zjistí..hlavně si dejte do pořádku psychiku..
nám se podařilo miminko po dlouhých 4 letech..až na 3 pokus IVF před tím jsme ještě zkoušeli 3x IUI a 1x KET..
lavu vzhůru,,netrapte se a jděte si az svým cílem..ať už bude miminko přirozeně nebo z IVf..halvně že budete šťastný a především zdravý..držím palečky..

fori
14. čer 2012

@ivatko0406 tak dej pak vědět jak jsi dopadla jo?? 🙂

ivatko0406
autor
14. čer 2012

@adenka84 my spermiogra, folikulometrii a laparoskopii máme. ale ten hormonální profil ne.řeknu si o něj. děkuji za milá slova

ivatko0406
autor
14. čer 2012

@fori ráda! dám vědět, jestli mě vezme na ty testy. nebo jestli ho vyměním

adenka84
14. čer 2012

@ivatko0406 ten si určitě nech udělat udělá tě ho tvůj gynekolog..to je běžné vyšetření...🙂

asaka
14. čer 2012

@ivatko0406 no jak se to vezme, s lekama ano, bez nich se má cyklus tendence zkracovat.. ale jde to. Meris BT?

ivatko0406
autor
14. čer 2012

@asaka neměřím, dělám si ovulační testy. jak se přesně měří BT?

asaka
14. čer 2012

@ivatko0406 jo to by bylo na delsi povidani, meri se v pochve, rano, ve stejnou hodinu kazdy denhne dpo probuzeni dokud jeste lezis, pokud mozno za stejnych podminek- tepplotu ovlidni alkohol vecer, to ze jdes spat pozde, ze v noci vstavas na zachod..
kdyz teoploty zaneses do grafu, vyjde ti krivka, po ovulaci jde teolota nahoru, takze posledni den nizkych teplot je ovulace. Znamena to, ze ji nevic dopredu kdy bude (na rozdil od ovu testu) ale az ex post. nejlepsi stranky jsou podle me tyto http://merenibt.xf.cz/ kdyby ses do toho chtela pustit

asaka
14. čer 2012

jeezis tech preklepu.. no uz je pozde :D snad to vylustis
@ivatko0406

ivatko0406
autor
15. čer 2012

@asaka ahojky, ano vyluštila jsem to. díky, na ty stránky mrknu.