Snažíme se otěhotnět

Ahoj, tuto diskuzi zakladam pro nas, ktete se snazime aktualne o miminko. Je tu nekdo? 😃 Moc rada bych si zkratila cas aspon takto pri cekani na // 🙂
katkas75
20. únor 2018
@apple_tree to je dost informací. Věř,že všecko zjištěné teď může být jedině ku prospěchu! Aspoň víte,ber to tak. Pořád máte možnosti! Držím palce 😉
tynka07
20. únor 2018
@apple_tree sice je to smutny, ale vite alespon na cem jste, pomuze se vam a dockate se vytouzeneho ditka 🍀🍀🍀
gabcarka
20. únor 2018
@smaug Ano, je to bohužel smutné. Měla jsem problémy a předchozí dva gyndaři se mnou vůůůůbec nic nedělali. Teď jsem v nové ordinaci (dá se říct, že nadstandardní, ale ne drahé) a tam je péče úúúplně jiná. Jo, řekni si o to. Prý různou formu těchhle breber má až 60% lidí (jsou tři druhy, jen jedna je tahle vaginální). Každopádně je to prý dost běžné a nikdo s tím nic nedělá. Je to dost podceńováno.
beluska335
Včera v 05:14
@hlasimse Bohužel jsem tento měsíc ovulaci nesledovala ale podle minulých měsíců bych měla být dnes tak 17 dní po ovulaci. Ale test jsem dělala teď ráno a pořád negativní.
aklin
Včera v 08:56
Potrebuji poradit. Vcera pichnuty ovitrelle, vecer sex a dalsi sex mit dnes nebo zitra?
bajunka
Včera ve 12:10
@aklin i dnes,at to stihnou,pred ovu co dva dny po ovu a v prubehu ovu kazdy den.
hlasimse
Včera ve 14:00
@beluska335 Aha, já myslela, že když víš že máš pokles, že ses měřila celý cyklus a víš kdy byla ovu. Bez toho to nelze zjistit, ovu mohla být později a pokles je normální. Co teplota dnes? Stoupá nebo dále klesá?
pavlina30
Včera ve 14:11
Ahojky holky dnes jsem byla na gyndě na prevenci.Mám opožděnou MS těhu nejsem.Sliznice je nízká na to že jsem brala Drmek. Prý mám hlen který bývá před ovulací i nějaké folikuli viděl.Ale skonstatoval že jsem měla anovulační ciklus.K tomu to PCO.Mám skusit ještě něco brát na podporu ciklu.Snažíme se už půl roku pokud se nezadaří po roce snažení to Dr začne řešit.Jsem hrozně zklamaná nechápu to svoje tělo.Nějak jsem stratila naději
natysnovec
Včera ve 14:16
@pavlina30 Ale...🍀🍀mas 3 ditka.
pavlina30
Včera ve 14:31
@natysnovec Jo to mám,ale s přítelem bychom chtěli společné miminko.
natysnovec
Včera v 15:34
@pavlina30 Ja vim to uz jsi psalaminule...
natysnovec
Včera v 15:36
@pavlina30 A to nejake centrum?Ja sem sla do centra hned jak mi zjistily pco...
pavlina30
Včera v 16:21
@natysnovec Tak doktor mi zatím nic takového nedoporučil.
aklin
Včera v 17:48
@bajunka pro me je snad nejhorsi nutit se. Nyni mame sex ciste oplodnovaci.
vapka
Včera v 19:41
No, tak máme měsíc pauzu od snažení. minulý týden proběhla MS a byla opravdu silná a tak jsem měla radost, že jsem hezky vyčištěná, ale chlap má od neděle pásový opar😠 takže nic. Držím palce k pozitivním testům 😃
aklin
Včera v 20:20
Tak jsem si myslela, jak nam to fajne pujde a ono prd. Po roce se me navstivil kvasinkovy zanet.
beluska335
Dnes v 05:52
@hlasimse vím jen to že po ovulaci mám teploty mezi 36,5-3,8 a pře MS mám 36,3. Teď jsem 37 DC a teplota je zase 36,7.