• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se otěhotnět

14. prosince 2017 
Ahoj holky. Tak jsem zašla po třech měsících k Dr. Nasadila clostilbegyt, teď mám sliznici 9mm w údajně se odděluje, takže co nevidět by měla dorazit mrcha a pak zacnem. Máte s ním někdo zkušenosti?
Včera v 11:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky. Tak ráno na gyndě dr zjistil že jsem těhu. Byly jsme z toho paf oba vzhledem k tomu krvácení.Byl vidět i žloutkový váček srdíčko ale nebylo. Poslal mě do nemocnice na hcg a kontrolu. Hcg bylo negativní a na utz už doktor v nemocnici nic neviděl. Dutinka byla pryč. Pichnul mi injekci na stažení dělohy a pokud do pondělí nepřestanu krvácet budu muset asi na vyčištění. Holky tak to bolí
Včera ve 12:06  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka07 ahoj, tak jsem to nevydrzela a zkusila test, nejsem z toho uplne nadsena - carka tam je ale skoro neviditelna:frowning2:
Včera ve 13:07  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2018 (5. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co myslite? Meskam 5 den
Včera ve 13:29  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2018 (5. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunecnice156 juchu gratulace
Včera ve 13:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecnice156 mozna byla ovulace pozdeji ne?
Včera ve 13:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunecnice156 Myslím že se můžete radovat :slight_smile:
Včera ve 13:48  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky supeeer diky moc....jsem uplne nadsena:slight_smile:)))) no je to nas prvni pokus takze vubec nevim jestli mam ovu vcas nebo pozdeji...mam hroznou radost:slight_smile: je to opravdu ten nejkrasnejsi vanocni darek
Včera ve 14:05  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2018 (5. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina30 jeste se moc omlouvam za svuj prispevek vubec jsem si nevsimla toho co jste psala vy...je mi to lito:frowning2:
Včera ve 14:25  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2018 (5. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecnice156 Potichu gratuluji :slight_smile:
Včera ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina30 Moc me to mrzi...ani ne pred mesicem jsem taky o miminko prisla...i s vejcovodem, kde se zabydlelo,vim jak se citis. Hodne sil a poradne si poplac!!! (Doufam,ze neva tykani)
Včera ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Vůbec nevadí. No pobrečela jsem si a asi to ještě příjde. Zažít v jednom dni takové překvapení a pak zklamání. Jen mě zarazilo že hcg bylo negativní. Nikdy jsem netušila že zažiju takovou bolest. Je to zvláštní mám už 3 děti tohle zažívám poprvé, ale stejně je to hodně bolestivé
Včera v 15:03  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecnice156 v pořádku a děkuji
Včera v 15:04  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fanunka Musíme tomu věřit.Přece to konečně musí vyjít.
Včera v 16:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice přesně všechny sme.Udělám cokoliv aby to vyšlo.
Včera v 16:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina30 taky to mám za sebou, pouze dutinka bez srdíčka, měl to být 9.týden a do dvou dnů spontánní potrat, vůbec jsem nečekala, že se mi tohle může stát. Nejhorší byly první dny, teď je to už 2 týdny a čekám až skončí sestinedeli a začneme znovu :slight_smile:
Včera ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina30 to je mi moc lito sama jsem ted o miminko prisla mimodelozni tehotenstvi. Prisla jsem i o levy vejcovod snazit se muzeme znovu cca za 3 mesice. Nejhorsi byl ten mesic doma. Ted uz chodim do prace a muzu mezi lidi.
Dnes v 01:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo život je nevyzpytatelný myslela jsem si že mě se tohle nikdy nestane. Jen holky já přestala krvácet. Dr v nemocnici mi dal injekci na stažení dělohy a já přestala krvácet. Ale děloha by se měla vyčistit ne? Kor když sliznice byla byla vysoká
Dnes v 07:15  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arevb to mě moc mrzí to je hrůza :frowning2: jak dlouho jste se snažili? já mám strach že se po dvou letech snažení zadaří a dopadne to takhle, protože v mém okolí je to poměrně častý jev :frowning2:

@pavlina30 to mě strašně mrzí :frowning2:
Dnes v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina30 já tu injekci dostala taky a přesně to samé. Týden nic a pak přišla menstruace a brutální bolesti. Píchání v podbřišku i při sezení i při chůzi, každý krok jak kdyby mě někdo řezal.
Dnes v 07:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek