Snažíme se otěhotnět

mari90
2. čer 2017

Ahoj, tuto diskuzi zakladam pro nas, ktete se snazime aktualne o miminko. Je tu nekdo? 😀 Moc rada bych si zkratila cas aspon takto pri cekani na // 🙂

apple_tree
6. čer 2017

Ja jsem ted dva mesice uzivala gynex a fertipronu. V sobotu neocekavam menzes, tak uvidime, jestli se zadarilo. Ale to cekani me fakt strasne nebavi.

sylvusska
6. čer 2017

Me letos bude 30 let, doma uz mame 15ti mesicni holcicku. Tak snad se druhe zadari co nejdriv. Radi bychom stihli pak jeste dalsi 1-2 deti a cas leti. Prvni tehu se zadarilo na poprve bez uzivani cehokoliv, jen jsem merila BT. Nyni jsem zkusila ovulacni testy, tak uvidime, MS mam mit za 10 dni.

kacka_
6. čer 2017

Ahoj holky! My se začali snažit v březnu. Začala jsem se trochu "dopovat" bylinkama. Kapu Jeřáb ptačí a piju čaj paní Kamenické V2. Tak uvidíme. Vím, že je to o psychice. Brzy to klapne. A vám všem přeju mnoho štěstí a klidnou mysl! 😉

apple_tree
7. čer 2017

Tak ja jsem dnes lehce spinila, tak to jsem zvedava, jak to dopadne, MS bych mela mit az v sobotu a cyklus mam jinak vzdycky presny. Doufam, ze se mi pres noc nerozjede menzes a rano zkusim test.

janajens
7. čer 2017

Ahojky smim se pridat je mi 34doma mam skoro 14m princeznu a snazime se od ledna o druhatko

trilien
7. čer 2017

Ahoj, snažíme sa od augusta, v novembri v 10.t ZT, kyretáž. Beriem 8. mesiac fertipronu, kontryhel pijem už cca 12-13 rokov. Po troch mesiacoch folikulometrie Dr. usúdila, že mám ovuláciu v poriadku, sliznicu super. Minulý mesiac sa po folikulometrii tvárila, že to musí vyjsť, žiaľ zas nič. Okrem toho samozrejme meriam BT, už zapisujem aj na fertilityfriend, aby mi nič neušlo + používam ovulačné papierky. Vek 34, deti nemáme.

sylvusska
7. čer 2017

@apple_tree to vypada dobre, mohlo by to byt uhnizdeni, drzim pecky.

pajuska17
7. čer 2017

Ahoj v lednu sem prodělala revizi a hned po první ms sme se začali snažit. V březnu ale potvrzeno biochemický. A teď se nějak nedaří. Dnes 6. den spoždění, bolestivá a nateklá prsa, k večeru nevolnosti ale nezvracím. Občas mě píchá v podbřišku, že si říkám a je to tu, ale za hodinu je klid a ms nikde. Test dnes ráno negativní.

sylvusska
7. čer 2017

@pajuska17 nekomu tehu test ukaze tehu pozdeji, mohlo pozdeji dojit k ovulaci a nebo k uhnizdeni. Snad mrska uz nedojde

1306
7. čer 2017

Holky kolik vám je let? A máte uz nejake deti? Me bude za tyden 28 a deti zatim nemam...

katkas75
7. čer 2017

Tak já jsem dnes 8DPO,podle teploty,a bolel mě celý den podbřišek,tak řezal a píchal,taky jsem nasla trošičku přes den krve.tak nevím jestli uhnízdění nebo zas nějaký problém...MS čekám příští úterý, středu.

katkas75
7. čer 2017

@1306 mne je 31,děti žádné...

pajuska17
7. čer 2017

@sylvusska V lednu i březnu mi test ukázal hned proto to teď nechápu. Ale samozřejmě bych byla šťastná i kdyby test ukázal až dýl a objevili se konečně ty 2 čárky.

1306
7. čer 2017

@katkas75 Dekuju za odpoved, pevne verim, ze se nam vsem brzy zadari, ale je to vycerpavajici...

sylvusska
7. čer 2017

@1306 letos mi bude 30, mame 15ti mesicni holcicku
@katkas75 taky uvidim, zda MS v utery nebo ve stredu dorazi, mam kratke cykly..

pajuska17
7. čer 2017

@1306 Je mi 23 a děti zatím nemám

katkas75
7. čer 2017

@sylvusska mne se po mimoděložním zkrátily na 25-26 dní.tak aspoň častější příležitosti k pokusům,si říkám...testovat budu případně až ve čtvrtek.teploty mám tento cyklus nějaké lepší,tak snad😉

apple_tree
8. čer 2017

@1306 Je mi 32 a deti zatim taky nemam 🙂

sylvusska
8. čer 2017

@katkas75 ja mam cykly ted 4 mesice po 24 dnech. Ja az tento cyklus resila, kdy mam vlastne ovulaci ovulacnima testama, takze nevim, co BT, ted od 13dc je porad stejna, tak uvidim. Testovat budu asi utery.

apple_tree
8. čer 2017

Tak vcerejsi lehke spineni vecer ustalo, pred chvili jsem si delala test a zatim nic. No ale porad doufam, ze ta mrcha v sobotu neprijde 🙂

katkas75
8. čer 2017

Jejda doufejme,holky... mně BT zatím stoupá,ale uvidí se po neděli 😉

mari90
autor
8. čer 2017

@apple_tree to opravdu vypada na uhnizdovani, s dcerou jsem to presne takhle mela, drzim pesti 😉

luska__
8. čer 2017

Holky , zavítala jsem sem čistě ze zvědavosti! Do prosince jsem každy mesic od dubna řešila to samy. Verdikt byl, ze jsem neplodna ( po všech hormonech, bylinkach, folikumetrii atd) jsem skončila u psycholozky , aby mi pomohla se s tim vyrovnat , ze v 25 letech nemůžu mit sama od sebe děti( vim, ze 8m je krátká doma- ale holt tohle dělají doktoři , kteří to pěkne diagnostikovali) smířila jsem se s tim, ze holt pomůžou v CARu, přišla zadost o ruku v prosinci, a mesic na to odlet na dovcu do a Vietnamu a Kambodži.
Je leden a cítím, ze ma dojit ms ( hurá, ze by konečně ne po 55dnech jako obvykle ( léčena jsem byla) no a pak sen, ze jsem tehotna. Tt dělam 30DC a světla čárka na něm. Den před odletem potvrzeni tehotestvi. Panika.. radost..
Ted uz vim, ze to byla moje hlava, krera to udělala!! Držím palce všem, aby jste si nenechaly takto zblbnout,jako se to povedlo me.. ted toho lituji, ze me to totálně pohltilo. Držte se ❤️

lucy0511
8. čer 2017

@1306 mám úplně stejný problém a nevím tak trochu už z toho strach užívat ho znovu

pavkova28
8. čer 2017

Ahojky holky, já se k vám přidám jestli nevadí. Je mi 25 let. S přítelem se snažíme rok. Já měla dost nepravidelnou MS, teď už to zlepšil Duphaston. Byla jsem na hormonálním profilu a přítel spermiogramu, dopadli jsme dobře. Už jsem i docela vystopovala kdy mám ovulaci. Bohužel pro mě, že jsem si tím nechala dost zamotat hlavu a mysl, že to bude důvod proč to nejde 😔 pomalu každý den se dozvím, že někdo čeká miminko. Teď když porodila přítele ségra jsem to obrečela. Já jí miminko přeji, ale říkám si proč ne my. Teď mám dovolenou, zakázala jsem si jakýkoliv ovulační testy, mám si začít měřit teplotu, taky to nechám až po dovolený. Jen Duphaston budu brát. Taky v jedny skupince psala paní o kineziologii, po přečtení si říkám, že ji vyzkouším. Protože vím, že je to jenom v hlavě a sama se toho asi nezbavím😔 promiňte za sloh, ale vždy se tu nějak výpíšu.

janajens
8. čer 2017

Ja zase slysela ze pomohl holka h conveice gel ja ho pouzila a zatim nic jeste mam na tento mesic tak uvidime ma nekdo zkusenosti zacala jsem pit kontryhel minuly mesic a ms dorazila o dva dny drive jeste k tomu Venice kratka s jednom dnem krvaceni a dva dny spineni

deli_lah
8. čer 2017

Holky jaké máte zkušenosti s kontryhelem? Špinila jste po něm některá před ms?

1306
8. čer 2017

@lucy0511 Hlavně nevěš hlavu, já jsem se od toho odpoutala a to jsem opravdu měla velkou smůlu a prostě věřím, že to v nejbližší době půjde. Pokud ne, půjdeme po prázninách na umělé...Ale když už to 2x vyšlo, sice to špatně dopadlo, proč by to nedopadlo dobře a se šťastným koncem i po třetí přirozeně...

1306
8. čer 2017

@apple_tree
Děkuju za odpověď 🙂

1306
8. čer 2017

@deli_lah
Já piju kontryhel a maliník, zatím stíhám denně jen jeden hrníček od každého. Špinění nemám, hned se mi rozdeje MS po 27-28 dnech, jen vnímám a nevím, zda to bylo tak i loni, že od mimoděložního mám MS slabou..První den krvácím a pak už mi stačí denně jeden tampon a další 2 dny intimka..Ale nějak nad tím nepřemýšlím, zda je to známka něčeho špatného..