Snažíme se otěhotnět

mari90
2. čer 2017

Ahoj, tuto diskuzi zakladam pro nas, ktete se snazime aktualne o miminko. Je tu nekdo? 😀 Moc rada bych si zkratila cas aspon takto pri cekani na // 🙂

mandarinka90
15. pro 2017

@gabcarka děkuju, maliník si můžu koupit..I když já s ovu problémy nemívam.. Kontryhel mám doma, ale už ne piju, to me docela vystrasila moje doktorka, že způsobuje potraty ☹

kassenkaaam
15. pro 2017

Ahoj holky, tak sem se sem přišla po dlouhé době podívat a taky si trochu postěžovat. Dnes sem byla u dr na folikumetrii ( potřetí za týden) a to co mu řekl mě vůbec nepotěšilo. Jen tak mezi řečí mi bylo oznámeno že nemám průchozí vaječníky a nedochází k ovulaci. Hlavně že do mě cpe proveru na pravidelnou ms.

katmir
15. pro 2017

Ahoj holky,u me nic moc. Jsem 16.dc a ovulka se opet toula. Ovu test sili,ale na tak jak bych potrebovala a teplota klesla,tak budu doufat,ze se vysvyhne zase nahoru.

katmir
15. pro 2017

Ten napravo je ze vcerejska,na levo ze dneska.

dasa.77
15. pro 2017

@kassenkaaam A to,že nemáš průchozí vejcovody,tak na to přišel jak? Pouze na UTZ tohle nezjistí

kassenkaaam
16. pro 2017

@dasa.77 tak to by mě taky zajímalo celej večer sem to zkoumala, jelikož v práci nebyl přes den čas. On můj pan doktor je takovej zvláštní. Občas mi přijde že toho vím víc než on. Od dubna popnemám ZT nemám ms pouze po injekci teď po hormonech. Zatím mi nevzal krev a i o UTZ a folikumetrii sem si musela prakticky říct

gramli
16. pro 2017

Holky, neni veciho zklamani nez negativni tt😢

mandarinka90
16. pro 2017

@gramli já měla úplně stejný, neboj příští rok se dočkáme i my 🙂 ❤

tynka07
16. pro 2017

@gramli ja nevim jestli mi to nezkresluje, ale nejakyho extra slabyho ducha tam vidim 😱

gramli
16. pro 2017

@mandarinka90 doufam v to!😉

gramli
16. pro 2017

@tynka07 myslis? Nevidis spis jen rysku? Ja totiz ani nevim, kdy mam mit MS, jelikoz minuly mesic jsem musela jit na vyvolani MS takze ted nevim kdy ji dostanu, ale prave me porad nejak boli zaludek a posledni 3 dny jim porad vajecinu, na snidani na obed na veceri a porad mam na ni chut a to jsem ji vubec nemela rada😀 tak jsem jen tak zkusila tt ale nezda se mi ze neco😔

maice
16. pro 2017

@kassenkaaam Mozna je pravy cas na zmenu dr

lucifervlkova
16. pro 2017

Holky chci se zeptat.Tento měsíc,sem měla jít na IVF,ale z důvodu svátků mi IVF neudělají nebo v laboratoři nejsou.Volala sem mudr.,jestli není možná aspoň IUI ona že teda můžeme udělat.Budete má šestá.Sem objednaná na pondělí na 10:30.Tím pádem,přítel o dvě hodiny dřív že?Tak jak to bývá.Akorát mě zaráží,že vždy před IUI sem byla první na ultrazvuku,pak mi pichli injekci za dvě hodiny sem přišla a proběhlo IUI.Myslíte,že mi dá injekci pak,nebo mě nechá bez?Prostě mi v tel.řekla,přijďte na 10:30 tak sem.pochopila,že přítel o dvě hodiny dřív.

tynka07
16. pro 2017

@gramli jako jista si nejsem, vidim ho uplne minimalne, ale nejakou cmouhu jo 🙂 nemas OT?? A nebo zkus zitra. BT asi nemeris vid?

gramli
16. pro 2017

@tynka07 ovu test dnes odpoledne takhle
BT nemerim, nejsem schopna merit ve stejny cas

dasa.77
16. pro 2017

@gramli "poslední 3 dny mě bolí žaludek a 3 dny jím vaječinu na snídani, na oběd a na večeři"............... no čím to bolení asi může být,nic mě nenapadá

nase_ema
16. pro 2017

Holky, kdy bych mela testovat, kdyz ovu byla 8. nebo 9.12.?

90bobisek90
16. pro 2017

@nase_ema ja testovala 13DPO. Takze to vychazi cca na 21.12. ;) hodne stesti

ladyhacek
16. pro 2017

@mandarinka90 já Pula kontryhel u syna. Jak jsem zjistila, že jsem těhotná . Tak jsem již nepila. Pila jsem asi obden? 2x týdne? Už nevím. Nyní se snažíme a čaj zatím nepijí. Začnu však po novém roce. Maliník jsem pila pred porodem

norna
16. pro 2017

ahoj me strasne pomohla fertiprona a drnek forte..I kdyz jsem mela ovulaci pravidelnou jeste jsem to podporila..cely rok nic a tri mesice co jsem to brala jsem otehotnela..🙂 v den MS jsem byla nafoukla jak blazen tak jsem rikala ze by druha ovu?jelikoz kdyz jsem mela ovu byla jsem taky nafoukla.....tak jsem zkusila ovulacni test a pozitivni si rikam to je divny a zkusila jsem tehu a byla tam🙂

lucifervlkova
16. pro 2017

Tak mi fertiprona nepomohla vůbec☹A tobě tedy gratuluju tsky by sem chtěla zažít,dvě čárky na TT

norna
16. pro 2017

@lucifervlkova dekuji ti .🙂..ja jsem asi od 15 let poradne nevedela co je to menstruace nic..ovulaci jsem snad nemela cely zivot..az jsem konecne presla k jinemu doktoru vse jsem rekla jak je..nabidl mi laparoskopii vubec jsem nevahala ...muzu rici ze od laparky pravidelna menstruace a ovulace..ale stejne cely rok nic pak ta Ferti a drnek a vyslo to...🙂 a ovu jsem merila pravidelne a jsem za to rada jelikoz ted bych treba jeste tehu nebyla.) vzdycky je snad nekde nejaka nadeje....🍀

pecinkaandulkova
16. pro 2017

@gramli nezoufej..jednou ten pravy čas přijde 😉 driv nebo pozdeji..cim vic na to myslis tim hůř,těžko se to říká ale myslim si že jednou tě to samotnou překvapí..🙂 drzim palce

karolly
16. pro 2017

Holky já otěhotněla v cyklu, kdy jsem brala drmek - tinkturu a pila kotryhel. Fertiprona mi také nepomohla. Ani gynex - přitom prvorozeného syna jsme počali právě první měsíc s gynexem.

lucifervlkova
16. pro 2017

@norna tak to je pozitivní zpráva.Já chodím na laparo každý rok.Tento rok v červnu mi zjistili šílenou endomrchu.Musím otěhotnět a to mě uzdraví.Mám strašné bolesti břicha.

norna
16. pro 2017

@lucifervlkova ty jo kazdy rok? tak to te lituji ze to je az takhle....a pritel-manzel byl taky na spermiu treba?ja jsem tam taky mela endometriozu ale jen sem tam neco ..dnesni doba je kolikrat snad zazrak otehotnet...tak to ti moc drzim palecky❤

lucifervlkova
16. pro 2017

@norna Přítel je v pořádku.Mě endomrcha znekvalitňuje vajíčka.Mam jí na levém vejcovodu a na střevě.Mam to slepené dohromady,takže se může stát,že skončím s vývo dem střev a to opravdu nechci.Proto je důležité otěhotnět co nejdřív.Minulý měsíc sem měla moc folikulu a nic😢.A to mi mudr dávala takovou naději.

norna
16. pro 2017

@lucifervlkova joj to je mi lito...☹ holt kdyz tam bude ta endometrioza tak nebudou kvalitni vajicka a nepujde to treba..ale zase co psali holky tak nekdo ji mel taky hodne a i prez ni otehotnel v pohode..takze pujdes zase na laparo?

lucifervlkova
16. pro 2017

@norna v pondělí du na šestou IUI a pak mě čeká KET.Nějak pořád nebyly podmínky k transferu.Pokud se nezadari,tak laparo určitě😢

norna
16. pro 2017

@lucifervlkova jaky je rozdil vlastne mazi KET a IVF ci jak to je...
to ne neco podobneho?Snad se zadari po KET ...🍀