Snažíme se otěhotnět

mari90
2. čer 2017

Ahoj, tuto diskuzi zakladam pro nas, ktete se snazime aktualne o miminko. Je tu nekdo? 😀 Moc rada bych si zkratila cas aspon takto pri cekani na // 🙂

mirii30
2. čer 2017

Ahoj, tak mi se snažíme čtvrtý měsíc v únoru ZT v 6tt. Začala jsem brát gynex tak uvidíme kdy se zadaří.

1306
2. čer 2017

Ahoj holky, v unoru jsem byla u dr 12DC, aby mi rekl,zda mam ovulaci, rekl,ze to na ovu nevypada a napsal mi Clostybegit, ale ja uz u dr byla tehotna, bohuzel to bylo mimodelozni, prisla jsem o pravy vejcovod. Je cerven a ja se ptam, muzu si sama naordinovat ten Clostybegit?Treba by mi to pomohlo, jaky mate nazor?...

sylvusska
2. čer 2017

Aktualne jsme zapocali snazeni o druhe ditko, tak uvidime, kdy se zadari 🙂

mari90
autor
2. čer 2017

@1306 ja bych ho sama od sebe asi nebrala, doporucily ti nejakou dobu cekat, nez se budete moct snazit? Ja teda mimodelozni nemela, ale zato mam za sebou 3 ZT :-\

apple_tree
2. čer 2017

Tak my se snazime od unora. Beru gynex a fertipronu. Dnes jsem 21DC, tak uz netrpelive vyhlizim pristi tyden,jestli se zadarilo nebo ne. Je to na palici, mam pocit, ze je to porad dokola, cekani na ovulaci, cekani na menzes, pak zase cekani na ovulaci :D

1306
2. čer 2017

@mari90 minulý červenec jsem potratila, musela jsem na revizi, pak jsem byla v listopadu na laparoskopii, kde mi rekli, ze je vse v poradku, 3 mesice po laparce, tedy tento unor bylo bohuzel to mimodelozni..Dr rikal,ze je to proste mega smula..A tim, ze mi brali vejcovod a nezasahovali mi do delohy, rekli mi,ze se muzeme snazit okamzite, takze asi po 5 dnech jsme na to skocili 🙂 V utery jsem dostala jiz druhou MS, tak zatim nic. Ale vsimam si,ze mam dost slabou MS, dnes jsem se objednala k dr na 13DC s tim, ze jsem si rikala,ze bych tech 5 dni brala ten Clostybegit, ze by mi to treba pomohlo k lepsi ovulaci...tak ted nevim...

mirii30
2. čer 2017

@apple_tree taky už mi z toho občas hrabe.. ten kolotoč a pak stejně nic. Snažím se na to nemyslet, ale moc to nejde po té revizi je ten chtíč po mimi ještě silnější.

sylvusska
2. čer 2017

@apple_tree presne jak jsi napsala, proste se mi myslenky smrskly na to, kdy bude MS, kdy ovulka a pak teseni, co bude 😀

janea823
4. čer 2017

Přidávám se..v záři revize a od prosince se snažíme a stále nic. První otěhotnění vyšlo snad skoro hned na poprvé/podruhé, ale teď to nějak ,,drhne" ☹ snad to brzo klapne...

badyr
4. čer 2017

Ahoj holky, my se začali snažit zhruba v únoru a zatím nic. Tento cyklus poprvé zkouším ovulační testy a koupili jsme conceive gel, tak jsem zvědavá, jestli se nám brzo zadaří...mám pocit, že už mi z toho začíná trochu hrabat, pořád na to člověk tak nějak myslí, i když si to snažím nějak nepřipouštět. Tak hodně štěstí všem snažilkám 🙂

mari90
autor
5. čer 2017

My se snazime zatim druhy mesic...ja vzdycky otehotnela do tri mesicu, ale ted si myslim, ze si nejakou dobu pockame

apple_tree
5. čer 2017

@mari90 tak aspon vis, ze nemate problem otehotnet 🙂

vavan
5. čer 2017

Krasny den, ja jsem po ZT v breznu. Ted to zkousime 2mesic, jsem 18DC..
Berete nejake podporujici vitaminy? 🙂

1306
5. čer 2017

Ahojky, my se po mimoděložním snažíme druhý měsíc, teď si budu pořizovat Inofolic a piju kontryhelovy caj a zitra si koupim malinik..

sylvusska
5. čer 2017

@vavan my se snazime 1.mesic, neberu nic, ani zadny caj. Ted jsem 15.DC. Uvidime...

mari90
autor
5. čer 2017

Ja beru femibion 😉

katkas75
5. čer 2017

Ahoj,zrovna čekám na výsledky snažení..jsem 6dpo.snazime se už rok,minulý červen mimoděložní,takže půl roku pauza.mela jsem 2 revize po sobě.nema. pravý vejcovod takže reálně pokusu nebylo moc,ale to čekání je děs...merim i teplotu,po této ovu se mi zdá celkově vyšší než bývá,tak nevím,asi ta horka...děkuji za tuto diskuzi 😉

evik19
5. čer 2017

@mari90 ahoj, my snažíme už třetím rokem o druhé mimi. Syna jsme pocali po cca 9 měsících snažení, po něm jsme zatím zvládli jen 2biochemicka těhotenství, která skončila v 5. a 6.tt. Původně jsme si říkali, že se jsme rádi aspoň za jedno dítko a do umělého bychom nešli, ale už nám z toho hrabe oběma a rozhodli jsme se, že po prázdninách půjdem aspoň na iui a časem třeba i ivf. Držím palce, holky, ať jsou z vás všech brzo mamky. Já si nepřeji nic jiného než to aspoň ještě jednou zažít...

mari90
autor
5. čer 2017

@evik19 mam podobne pocity, pred tremi lety, kdyz se nam narodila mala, jsem o dalsim tehu nechtela slyset, rikala jsem si, ze dalsi az male bude tak pet, ale ted jsem uz nestastna, ze to po dvou mesicich snazeni jeste nevyslo 😀

katkas75
5. čer 2017

Mně je už 31,takže čas rychle běží a moc bych si přála miminko...ta psychická stránka je asi nejhorší.a prý nemyslet na to😀

jannahh
5. čer 2017

Ahojky, mi se snazime uz sedmy mesic.Ctyri mesice beru clostylbegyt, vitaminy, gynex, kotvicnik. Zatim nic. Chci zkusit kozi mleko.Pry se po nem dost casto zadari.Tak uvidime. Mame doma uz synka.

apple_tree
5. čer 2017

@katkas75 Tak mne letos bude 33, takze taky mame co delat 🙂

jannahh
5. čer 2017

@jannahh
PS: Me je 34 let, zapomnela jsem dodat.

vavan
5. čer 2017

Dekuji za odpovedi, ja uzivam nyni koren maca a jerab ptaci tak uvidime 🙂 vsem preji moc stesti 🙂

katkas75
5. čer 2017

Já piju kontryhel,ten mi popravil MS,takže je snesitelná a kratší.jinak kyselinu listovou a jakési rozpustné vitamíny,Gravid Plan.ale už teď je mne líto peněz...tento cyklus fakt mám naději.vse bylo dobré načasované,tak uvidíme 😉MS čekám kolem 13.

jannahh
6. čer 2017

@katkas75 Preji, at Vam to vyjde!!!

jannahh
6. čer 2017

@jannahh
@jannahh

VSEM dalsim budoucim mamink

am take preji, at Vam mimi vyjde!!!!

katkas75
6. čer 2017

@jannahh jejda i vám 😀vždycky když vidím někde prvorodičky po třicítce,trochu se uklidnim.a jedna známá začala s dětmi až v 38 a za dva měsíce otěhotněla. Dnes na tři krásné děti😀snad nám to též vyjde.

evik19
6. čer 2017

Mně je 33 a berem oba s manželem fertility blend.

hanci23
Autor odpověď smazal
Zobraz